درب اتوماتیک

 

درب اتوماتیک ، به دربی گفته می شود که با استفاده از حسگرهای حرکتی یا ریموت های کنترل، باز و بسته می شود. در اتوماتیک در جهت های مختلف حرکت می کنند و در مدل های متنوع ساخته می شوند. متریالی که برای ساخت درب برقی به کار می رود، متفاوت است و بسته به اینکه از چه تکنولوژی برای تولید درب اتوماتیک استفاده می شود، یک نوع خاص از درب تولید می گردد.

یکی از نکات مهم درب های اتوماتیک شیشه ای ، درب های سکشنال کرکره برقی ، جک های پارکینگی ، که توسط کار فرمایان مد نظر قرار میگیرد سرویس با خدمات دوره ای انواع درب اتوماتیک می باشد که شرکت های ارایه دهنده درب های برقی علاوه بر ارایه اپراتور های در سنسوری یا درب اتوماتیک اورجینال با کیفیت میبایست با ارایه خدمات پس از فروش و دوره ای مناسب با نیروهای متخصص و کار آزموده فرایند تکمیل رضایت مشتریان را کامل نمایند که این امر در گروه ایمن صنعت به صورت کامل رعایت میگردد .

ارائه خدمات دوره ای درب اتوماتیک میبایست مطابق با استاندارد های مشخص شده توسط نهاد هایی بین المللی انجام پذیر که بر اساس استاندارد ها چک لیست تعیین شده که در بردارنده تمامی موارد مورد نظر قید شده در استاداردها توسط تکنسین های فنی و متخصص در زمینه تعمیر و سرویس درب های اتوماتیک با سایر مدلهای اینگونه درب ها تکمیل گردد . خدمات ارائه شده میتواند باعث افزایش طول عمر اقلام مکانیک و الکترونیک برای مصرف کنندگان و در نهایت جلوگیری از هزینه های سنگین خواهد شد .

 

درب اتوماتیک برقی

 

درب اتوماتیک – جک برقی

امروزه بیشتر درب های پارکینگ های اماکن عمومی، خصوصی و منزل ها دارای سیستم های اتوماتیک است. یکی از انواع متنوع درب های اتوماتیک، جک پارکینگی می باشد. جک برقی پارکینگی، برای درب های تک لنگه و دو لنگه (با ابعاد، وزن و ترددهای مختلف) مناسب است. جک پارکینگی در دنیای جدید و مدرن ساخت و ساز، زیبایی و سهولت از یک طرف و بهینه سازی در مصرف انرژی از طرف دیگر موجب گردیده تا طراحان المان های یک ساختمان تغییراتی را در کار خود ایجاد نمایند. یکی از این تغییرات بسیار مهم در این زمینه ساخت و تولید جک درب ورودی می باشد. در دهه اخیر استفاده از آن بسیار متداول بوده و بیشتر برج های مسکونی، بانک ها، بیمارستان ها و … به درب اتوماتیک مجهز شده اند. شکل و نوع پیاده سازی جک برقی پارکینگ با توجه به کاربری آن ها متفاوت است اما در نهایت این تکنولوژی یعنی درب اتوماتیک امروزه مورد استقبال عموم قرار گرفته است.

درب های اتومات متحرک فروشگاه ها، بانک ها، پارکینگ منازل ویلایی و مجتمع های مسکونی، مراکز خدماتی و بیمارستان ها، از جمله مکان هایی هستند که از درب اتوماتیک برای ورود و خروج، در آن ها استفاده شده است. اساس عملکرد این درب ها پیچیده نیست اما نصب سیستم هوشمند آن، به تخصص و مهارت فنی نیاز دارد. طبیعی است که خودتان به تنهایی قادر نخواهید بود یک سیستم درب اتوماتیک را با تمام تجهیزات الکترونیکی آن نصب کنید.

 

درب اتوماتیک جک

 

درب اتوماتیک – کرکره برقی

درب اتوماتیک برقی کرکره ای یا کرکره برقی از جمله درب های اتوماتیک موجود در بازار هستند که به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفته اند. از درب برقی کرکره ای بیشتر در اماکن تجاری و پارکینگ خانه های استفاده می شود. رایج ترین انواع درب برقی کرکره ای شامل درب کرکره ای مغازه، درب کرکره ای پنجره، درب کرکره ای ضدسرقت، درب کرکره ای برقی صنعتی و درب کرکره ای برقی پارکینگ می شود. در انتخاب درب کرکره ای باید به نوع تیغه کرکره برقی دقت کافی را داشته باشید زیرا تیغه کرکره برقی تاثیر مستقیمی بر عملکرد و میزان سر و صدای درب کرکره ای در هنگام باز و بسته شدن دارد. کرکره برقی آلومینیوم در حال حاضر پرکاربردترین نوع کرکره برقی می باشد. کرکره برقی پارکینگ دارای تنوع زیادی در طرح و رنگ بوده و به همین دلیل در خرید کرکره برقی حتما باید به هماهنگی ظاهری آن با نمای ساختمان توجه کنید. قیمت درب برقی کرکره ای با توجه به نوع تیغه و موتور و همچنین مدل و برند آن تعیین خواهد شد. به طور کلی درب برقی کرکره ای نسبت به سایر درب های برقی از لحاظ قیمت مقرون به صرفه تر می باشد.

 

درب اتوماتیک کرکره

 

درب اتوماتیک شیشه ای برقی

درب اتوماتیک برقی شیشه ای که از آن تحت عنوان درب اتوماتیک شیشه ای نیز یاد می شود یکی از رایج ترین انواع درب برقی مورد استفاده در جهان می باشد. در برقی شیشه ای را می توان بهترین گزینه ممکن برای استفاده در اماکن پر رفت و آمد مانند مجتمع های تجاری، بانک ها، فروشگاه ها، هتل ها و… دانست. در بهای شیشه ای اتوماتیک به انواع مختلفی دسته بندی می شوند که از جمله آنها می توان به درب شیشه ای اتوماتیک کشویی و درب اتوماتیک شیشه ای منحنی اشاره داشت. درب شیشه ای کشویی از جمله متداول ترین درب های برقی شیشه ای هستند که در مکان های مختلفی استفاده می شوند و سهولت در تردد را موجب می شوند. درب های شیشه ای منحنی یا کرو مدرن تر و لوکس تر بوده و قیمت بیشتری دارند. درب برقی شیشه ای انواع دیگری از جمله درب شیشه ای اتوماتیک مثلثی، درب شیشه ای اتوماتیک فولدینگ و درب شیشه ای اتوماتیک تلسکوپی را نیز دارا می باشد. هر کدام از این نوع درب های برقی دارای ویژگی های خاص می باشند؛ به عنوان مثال درب شیشه ای اتوماتیک اتوبوسی یا فولدینگ به دلیل شباهت زیادی که به عملکرد درب اتوبوسی دارند به این نام معروف شده اند و برای فضاهای کم عرض بسیار مناسب می باشند. قیمت درب برقی شیشه ای نیز با توجه به معیارهای مختلفی تعیین می شود که از جمله آنها می توان به مدل و برند این نوع درب های اتوماتیک اشاره کرد.

 

درب اتوماتیک شیشه ای

 

درب اتوماتیــک چیست ؟

درب اتوماتیک، به دربی برقی گفته می شود که با استفاده از حسگرهای حرکتی یا ریموت های کنترل، باز و بسته می شود. درب های اتوماتیک در جهت های مختلف حرکت می کنند و در مدل های متنوع ساخته می شوند. متریالی که برای ساخت این نوع درب ها به کار می رود، متفاوت است و بسته به اینکه از چه تکنولوژی برای تولید درب اتوماتیک استفاده می شود، یک نوع خاص از درب تولید می گردد.

انواع درب برقی اتوماتیـک کدامند ؟

درب اتوماتیک بر اساس سه عملکرد فنی مکانیکی، هیدرولیکی و پنوماتیکی کار می کنند. در عملکرد مکانیکی، درب اتوماتیک توسط چرخ دنده و گیربکس به حرکت در می آید؛ درب اتوماتیک هیدرولیکی بر اساس تغییرات فشار سیالات و روغن عمل می کند و در مورد درب اتوماتیک پنوماتیک، فشار گازی، تعیین کننده حرکت درب می باشد. با توجه به نوع کاربری که در یک مکان بخصوص وجود دارد، از یکی از انواع درب های اتوماتیک فوق با فناوری نامبرده، استفاده می شود.

مزایای خرید درب اتوماتیک ایمن صنعت چیست ؟

ایمنی و امنیت – افزایش کیفی کالا به جهت کاربرد طراحی نوین و ماده اولیه مرغوب – دارای قدرت انتخاب متعدد (نسبت به انواع درب اتوماتیک و مدل های مختلف آن) – راحتی یا استفاده آسان از آن – کنترل کردن دما و جلوگیری از وارد شدن آلاینده ها در اماکن پر تردد – هزینه تعمیر و نگهداری پایین – زیبا سازی نمای ظاهری ساختمان مسکونی، تجاری یا اداری – مقاوم در برابر سایش و گرما – بهینه سازی مصرف حرارتی و برودتی بین ۳۵ تا ۵۰ درصد سالانه – دارای سرعت عملکرد متناسب با نیاز شما – بیشترین استفاده از فضای موجود و امکان ساخت بر پایه اندازه مورد نظر شما

نحوه عملکرد درب‌ های اتوماتیک چگونه است ؟

درهای اتوماتیک زمانی که از آنها عبور می‌کنیم به صورت خودکار و یا ریموت کنترل باز و بسته میشوند و کارکرد آن ها به شکل زیر است : در هنگام داخل شدن افراد یا خارج شدن آنها سنسور یا ریموت کنترل به اپراتور دستور داده و درب اتوماتیک این فرمان را می‌گیرد و به کنترل باکس انتقال می‌دهند و کنترل باکس دستور دریافت شده را به موتور الکترونیکی برای به کار افتادن صادر می کند . این عملکرد تا زمانی که به طور کامل درب باز شود ادامه دارد و هنگامی که در کاملا باز شد و اشخاص از آن ها عبور کردند دوباره فرمان گردش به حرکت عکس قبل انجام شده و تمام مراحل برعکس قبلی طی شده و در بسته می شود.

 

درب اتوماتیک برقی جزو درب هایی هستند که به صورت هوشمند باز و بسته می شوند. جک برقی یا به عبارتی جک پارکینگ به دو صورت مورد استفاده قرار می گیرند: استفاده از ریموت دستی و یا استفاده از حسگر چشمی. درب های جک دار (هیدرولیکی، پنوماتیک و گیربکسی) که در دسته درب اتوماتیک قرار دارد، با بهره گیری از سیستم هیدرولیکی و الکترومکانیکی، با استفاده از یک ریموت دستی در مواقع لازم باز و بسته می شوند. از این درب ها برای سهولت تردد و امنیت در پارکینگ ها استفاده می شود. نوع دیگری از درب های اتوماتیک درب های کشویی شیشه ای هستند که از حسگری استفاده می کنند که با تشخیص حرکت در مقابل درب، به طور اتوماتیک باز می شوند، این درب ها در مکان هایی مانند بیمارستان ها، فروشگاه ها، بانک ها و… کاربرد دارند.

 

درب اتوماتیک

 

درب اتوماتیک یک درب بسیار پیشرفته و جدید می باشد که علاوه بر حسگرهای حرکتی و ریموت های کنترل کننده بر روی آن نصب شده که در نتیجه این درب این قابلیت را خواهد داشت که بدون نیاز به انسان به صورت کاملا اتوماتیک باز و بسته شود. از جمله مهمترین انواع مختلف درب اتوماتیک می توان به درب اتوماتیک دولنگه، درب اتوماتیک لولایی، درب اتوماتیک صنعتی، درب اتوماتیک گردان و غیره اشاره نمود.

درب برقی اتوماتیک ایمن صنعت
📙 نوع درب برقی اتوماتیک 📘 بهترین مدل های درب برقی اتوماتیک موجود است
💎 قیمت درب برقی اتوماتیک 🥉 نازل ترین قیمت بازار
🚚 بازه سفارش نصب درب برقی اتوماتیک 🚛 بازه زمانی ۲ الی ۴ روزه
🧡 خدمات پس از فروش 💚 مادام العمر
📗 نحوه ثبت سفارش 📕 تماس با کارشناس فروش ایمن صنعت و انجام سفارش در کمترین زمان

درب اتوماتیک

 

درب اتوماتیک یک درب پیشرفته و به روز می باشد که با استفاده از ریموت های کنترل کننده و همچنین حسگرهای حرکتی که بر روی آن نصب می گردد این قابلیت را خواهد داشت که بدون دخالت دست انسان باز و بسته شود. درب اتوماتیک این قابلیت را دارد تا در جهات مختلف حرکت کرده و در مدل های متنوع به بازار عرضه می گردد. متریال و موادی که برای ساخت انواع مختلف درب های اتوماتیک به کار برده می شود متفاوت بوده و با توجه به اینکه از چه فرایند و تکنولوژی برای ساخت درب اتوماتیک استفاده شده باشد یک درب اتوماتیک بسیار با کیفیت و خاص عرضه می گردد.

 

درب برقی اتومات

 

در گذشته نه چندان دور و حتی اکنون هم درب های اتوماتیک به دربهایی گفته می شود که باز و بسته شدن آنها با استفاده از انرژی الکتریکی بوده و فرمان های اجرایی آنها هم از قبل برنامه ریزی شده است. به عنوان مثال دربهای اتوماتیک پارکینگی طوری برنامه ریزی شده اند که بعد از فرمان باز به صورت خود کار پس از ۲ دقیقه فرمان بسته شدن صادر شود. درب اتوماتیک هوشمند نسل بعدی دربهای اتوماتیک هستند که با پیشرفت تکنولوژی هماهنگ شده اند. بدین ترتیب که کنترل آنها با ابزارهای هوشمند ممکن شده است. به عبارتی دیگر به جای استفاده از ریموت کنترل های معمول می توان آنها را بادستگاه های هوشمند همچون تلفن همراه مدیریت کرد. کنترل هوشمند دربهای اتوماتیک را می توان برای انواع درب های اتوماتیک فعال کرد. درب های اتوماتیک شیشه ای که معمولا در ساختمانها و بیمارستان ها و مراکز تجاری نصب می شود از انواع درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ، درب اتوماتیک شیشه ای لولایی، درب اتوماتیک شیشه ای گردان و درب اتوماتیک گرد و نیم گرد برخوردار است که همگی آنها قابلیت کنترل هوشمند را دارا می باشند.

 

کرکره اتوماتیک

 

کرکره اتوماتیک چیست؟

اگر بخواهیم خیلی سریع به این سوال جواب بدهیم، باید بگوییم کرکره اتوماتیک یا کرکره برقی نوع مدرن و پیشرفته همان کرکره مغازه های قدیمی است. اما بطور حرفه ای باید گفت که کرکره اتوماتیک یا کرکره برقی نوعی کرکره می باشد که به وسیله یک موتور و قدرت برق کار می کند.  همچنین با استفاده از یک ریموت به راحتی امکان باز و بسته شدن آن فراهم شده است. افراد با توجه به شرایط و مزایا و معایب کرکره اتوماتیک اقدام به نصب کرکره برقی می نمایند. برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله مراحل نصب کرکره مغازه را مطالعه فرمایید. مهمترین مزیت کرکره اتوماتیک فراهم کردن راحتی شما در برقراری امنیت بیشتر با استفاده از  نیروی کمتر است. شما می توانید باز یا بسته شدن کرکره برقی را دقیقا همانطور که می خواهید انجام دهید. فقط با فشردن یک دکمه، بدون توجه به جایی که در آن قرار دارید. امروزه از کرکره اتوماتیک برای حفاظت محیط و به عنوان یکی از درب های ورودی پارکینگ ها، مراکز تجاری ,صنعتی و… استفاده می شود تا از ورود افراد ، نفوذ نور خورشید، باد، باران و صدا جلوگیری کنند.

 

درب اتومات

 

انواع درب اتوماتیک پارکینگی همراه با جک

جک پارکینگی درب اتوماتیک همانند سایر محصولات فروشگاه ایمن صنعت از چند نوع تشکیل شده است که در این بخش به معرفی هر یک از این محصول پرداخته ایم. انواع جک پارکینگی شامل درب اتوماتیک هیدرولیکی، درب اتوماتیک پنوماتیک، درب اتوماتیک گیربکسی می شود که هر کدام از این محصول دارای خاصیت های متفاوت می باشد.

 

درب کنترلی

 

جک پارکینگی درب اتوماتیک تک لنگه

جک کنترلی پارکینگی تک لنگه بسیار شبیه سیستم دو لنگه می باشد با این تفاوت که یک لنگه درب به سمت چپ و یا راست باز می شود. برای این گونه دربها را می بایست از جک های پارکینگی پرقدرت و با شفت بلند استفاده نمود.منظور از شفت بلند، شفتی با اندازه ۵۰ سانتیمتری و یا بیشتر از آن است تا پایه جلو بازو بتواند درب را از فاصله بیشتری نسبت به لولا باز و بسته کند تا فشار از روی آن کمتر شود. البته برخی از جکهای پارکینگی شفت کوتاهی دارند ولی به علت قدرت بسیار بالا می توان از آن بازوها برای درب تک لنگه نیز استفاده نمود.

جک پارکینگی درب اتوماتیک دو لنگه

جک پارکینگی در این مدل پر کاربردترین نوع سیستم درب اتوماتیک در ایران است. این مدل بر روی دربهایی نصب می شود که یک لنگه در راست و یک لنگه در چپ دارند و به صورت لولایی بار و بسته میشوند. مواردی که می بایست در خرید جک دولنگه برقی در نظر گرفت یکی تعداد تردد در ساعت و دیگر و وزن و عرض درب پارکینگ می باشد. شرکتهای متعدد ایرانی و خارجی در ساخت درب کنترلی دو لنگه فعالیت می کنند و تنوع بسیار بالایی برای این گونه سیستمها وجود دارد. به صورت کلی توصیه ما این است که برای تعداد واحدهای پایین مثلا زیر ده واحد تردد می توان با خیال آسوده از جک برقی دو لنگه ایرانی استفاده کرد و در صورت تردد بیشتر از سیستمهای خارجی (ایتالیایی، اسپانیایی و آلمانی) بهره برد.

 

کرکره مغازه برقی

 

از کرکره برقی برای مغازه و یا پارکینگ استفاده می شود،مخصوصا پارکینگ هایی که می خواهند از فضای پشت درب هم برای پارک کردن خودرو استفاده کنند و یا نصب جک درب پارکینگی در انجا امکان پذیر نیست.اولین راهنمایی و نکته ای که در خرید کرکره اتوماتیک باید به ان توجه کرد مرغوب بودن تیغه ها می باشد که باید دقت شود.اولین موردی که باید بررسی شود این موضوع می باشد که کرکره برقی مورد نظر خود را بر اساس چه موضوعی خریداری می کنید و از این رو می توانید انتخاب درست تری رو انجام دهید. کرکره برقی را برای امنیت می خواهیم استفاده کنیم و یا برای زیبایی و برای تمامی این موارد می توانیم انتخاب درست را انجام دهیم.باید در نظر گرفت که چقدر برای ما مهم است که تیغه های مورد استفاده در کرکره برقی ضد سرقت و ضد برش باشد و با توجه به این موضوع و بررسی تمام تیغه های موجود در بازار انتخاب درست را انجام دهیم.کرکره برقی در درب ها، پنجره‌ها و بسیاری از مکان‌های دیگر، چه با کاربرد صنعتی و چه خانگی با اشکال مختلف می توانیم استفاده کنیم.

 

جک درب اتوماتیک

 

درب اتوماتیک در جهان دارای صنعتی با سابقه طولانی ای است. درب اتوماتیک ابتدا از کشور های مدرن و اروپایی به سایر نقاط جهان گسترش یافت.  شرکت درب اتوماتیک آسیا دُر پویش با تکیه بر توانایی ، مطالعات و بررسی های مختلف ، بهره گیری از تجربیات و شناخت کافی از صنعت درب اتوماتیک اقدام به ارائه محصولات خود نموده است که در نوع خود جزء بهترین و با کیفیت ترین و شناخته شده ترین روش اتوماسیون می باشد.

 

کرکره شفاف اتوماتیک

 

درب اتوماتیک ، درب برقی

درب به‌ عنوان قسمت اصلی و ارتباط دهنده یک ساختمان یا یک مکان همواره مورد توجه افراد بوده، به‌طوری‌ که از گذشته تا به امروز در روند شکل‌گیری و تحول آن تغییرهای فراوانی داشته. امروزه با پیشرفت در فنّاوری و کمک آن به زندگی جوامع بشری درب‌ها نیز شکل گذشته و قدیم به خود را از دست‌داده و با تکامل ساخت آن به‌صورت اتوماتیک درآمده است.متداول ترین نوع درب اتوماتیک شیشه ای که همواره بیشترین طرفدار را دارا است و جزو درب های خطی به حساب می آید درب اتوماتیک اسلایدینگ یا کشویی می باشد که از طریق حسگری که در بالای درب نصب می شود ورود و خروج افراد را به صورت اتوماتیک کنترل می کند.

 

بهترین جک درب پارکینگی

 

بهترین جک درب پارکینگ اتوماتیک کدام است؟ در میان برند های متعدد جک های پارکینگی دچار سردرگمی شده اید؟ نمی دانید کدام جک برای ساختمان شما مناسب است؟

اهمیت استفاده از جک درب اتوماتیک پارکینگ در آسایش مردم قابل انکار نیست و امروزه بیشتر درب های  پارکینگ ساختمان مجهز به جک پارکینگ هستند. در این میان انتخاب یک جک درب پارکینگ مناسب ازجمله دغدغه های مشتریان در این زمینه می باشد. بهترین جک درب پارکینگ کدام است؟ در میان برند های متعدد جک های پارکینگی دچار سردرگمی شده اید؟ نمی دانید کدام جک  برای ساختمان شما مناسب است؟ سیستم های حفاظتی گذر کنترل دراین مقاله شما را در ضمینه خرید جک درب پارکینگ راهنمایی خواهد کرد. برای خرید جک درب پارکینگ باید به نکاتی توجه کرد تا محصولی  را انتخاب کنید که مناسب شرایط درب پارکینگ شما باشد تا در آینده جک ها زودتر از عمرشان خراب نشود و باعث آزار و اذیت شما نشوند.

اولین موردی که در هنگام خرید جک باید به آن توجه کنید، ورودی ساختمان است. عرض ورودی اصلی ترین شرط تعیین نوع و وزن درب است. طول بازوی جک های پارکینگ معمولا ۴۰۰، ۵۰۰، ۶۰۰، ۷۰۰، میلیمتر هستند، هرچه عرض درب پارکینگ بیشتر باشد باید از جک با طول بازو بیشتر استفاده شود زیرا گشتاور بیشتری ایجاد میشود و نیروی جک ها برای بازو بسته کردن درب ها بیشتر میشود و در نتیجه طول عمر جک ها بیشتر میشود. روان بودن و حرکت راحت درب، در میزان فشاری که به آن وارد می آید تاثیر گذار است، پس این نکته را هم در نظر بگیرید. شمالی یا جنوبی بودن ساختمان شما نیز تاثیر مستقیم بر انتخاب جک دارد، چون ممکن است میزان حرکت درب و جهت آن را با محدودیت مواجه کند.

جک درب کنترلی

استفاده از درب اتوماتیک مزایای زیر را برای کاربران آن در بر خواهد داشت:

استفاده بهینه از مواد طبیعی و همچنین انرژی در هنگام ساخت درب، صرفه جویی در مصرف انرژی برودتی و حرارتی در حد ۳۰ تا ۵۰ درصد در سال، کنترل دما و ورود گرد و غبار در اماکن با تردد بالا، امکان استفاده از حد اکثر فضای موجود و همچین تولید بر اساس اندازه محل مورد نظر، بهره مندی از امکانات و خدمات ویژه جهت مکانهای خاص مثل بیمارستان ها و درمانگاه ها و غیره، دقت و کیفیت بسیار بالا به دلیل استفاده از طراحی های جدید و مدرن و مواد اولیه با کیفیت، زیبایی بخشیدن به نمای ورودی ساختمان ها، قابلیت تنظیم سرعت باز و بسته شدن درب اتوماتیک با توجه به عواملی همچون نوع مراجعین، میزان ترافیک محل، تغییر فصول سال و حتی ساعات شبانه روزی از اصلی ترین ویژگی هایی می باشد که درب اتوماتیک را از درب سنتی و دستی متمایز می گرداند.

کرکره درب کنترلی

 

درب های اتوماتیک انواع مختلفی دارند و شما برای انتخاب درب مناسب با گزینه های مختلفی روبه رو هستید. شاید فروشگاه ها و صفحات زیادی را برای بهترین و ارزانترین درب دیده باشید و کمی هم دچار سردرگمی شده باشید. ما به شما پیشنهاد می کنیم که قدم به قدم جلو بروید. ابتدا با مشورت از فروشندگان نوع دربی که متناسب با مکان شماست انتخاب کنید. برای این منظور فضای فیزیکی، محدودیت های عرض و ارتفاع و یا دیوارها برای نصب تجهیزات، تعداد تردد و سرعت باز و بسته شدن درب ، امنیت مورد انتظار شما را بررسی کنید. به عنوان مثال برای فضای پارکینگ درب سکشنال مناسب فضاهای با محدودیت عرض و البته مسقف مناسب است و درب ریلی برای فضاهایی که عرض زیادی دارد اما برای باز شدن درب به سمت داخل یا خارج فضایی را در اختیار ندارند . در مورد دربهای اتوماتیک شیشه ای نیز انتخاب بین درب های تاشو ،کشویی، گردان و … با توجه به فضای شما بسیار مهم است. بعد از آن از میان گزینه های موجود آنچه که به لحاظ ظاهری مناسب فضای شماست و سلیقه شما را تامین می کند انتخاب کنید و در آخر با مقایسه قیمت فروشندگان برای همان یک محصول اقدام به خرید کنید.

 

جک پارکینگی

 

برای خرید جک پارکینگ اتوماتیک معیار های زیادی وجود دارد می توانیم با خوان مقاله  نکات خرید قبل از خریدن جک پارکینگی  انتخاب مناسب با بودجه و ساختمان خود را داشته باشید جک پارکینگی توانا ماشین یکی از بهترین برند های  بازار و جزو پرفروش ترین  جک ها پارکینگی می باشد در ادامه به مشخصات آن می پردازیم .

این جک با یک برد دیجیتال  طراحی شده  و همه ویژگی های  ضروری و خوب یک جک اتوماتیک را شامل می شود  و در  این مدل . بدنه تمام آلومینیومی و غیر آلومینیومی  و شامل یک عدد ، شفت  با ارتفاع بیشتر از استاندارد ،  روان بودن و قابلیت  متوقف شدن ،  کار کردن در مسافتی مناسب   ریموت از قابلیت های های مهم  جک توانا ماشین می باشد . جک پارکینگی  توانا ماشین برای درب های پارکینگ با  دولنگه و یا یک لنگه  دیزاین شده و  کاربرد آن نیز  بدون محدودیت است  و  برای مجتمع های  شلوغ و پر رفت و آمد طراحی شده است و برای این اماکن به خوبی جوابگو می باشد  است. جک توانا ماشین از نظر امکانات هیچ نقطه ظعفی نسبت به جک های  برند دنیا  ندارد و قیمت پایینی را نسبت به کیفیت برای گرفتن بازار به خود اختصاص داده است در  نهایت درب برقی پارکینگی  توانا ماشین برای اماکنی  با  رفت و آمد  بالا نتخابی  خوب برای مکان های پر تردد به  حساب می آید .

 

کرکره پلی کربنات

 

برای درب هایی که تردد آنها در روز بالاتر است مانند مجتمع ها و پارکینگ های بزرگ از جک های پارکینگ هیدرولیک استفاده کنید زیرا تردد این جک ها نامحدود است و در اثر بازو بسته شدن مکرر داغ نمی کند و خراب نمیشود،البته قیمت این نوع جک ها بسیار گرانتر است. نوع دیگر جک های درب پارکینگ الکترومکانیک هستند که عمدتا از این جک ها برای تردد های متوسط حدود ۳۰ مرتبه در روز استفاده میشود، این جک پارکینگی در قدرت های مختلفی تولید میشود و کیفیت آنها نیز متفاوت است. برندهای ایرانی در زمینه جک پارکینگ بسیار خوب عمل کرده اند و محصولات خوبی را به بازار عرضه کرده اند، برندهایی مانند سیماران، یال، میلان، که خدمات پس از فروش مناسبی هم دارند. هر چقدر میزان تردد در ساختمانها زیاد باشد می بایست از جک درب پارکینگ بهتر و قوی تری استفاده نمود.ساختمانی با حداکثر ۲۰ یا ۳۰ واحد تردد خودرو می تواند از درب های اتوماتیک الکترومکانیک استفاده نماید، اما برای مجتمع های مسکونی یا تجاری با تردد بسیار بالا سیستمهای هیدرولیکی پیشنهاد می شوند.

جک درب پارکینگ یا جک برقی همانند کرکره برقی از ابزارهایی است که امروزه در پارکینگ ها استفاده می شود.نصب جک درب پارکینگ مراحل و مشکلات خاص خود را دارد ، با این وجود نمی توانید برای پارکینگ ساختمان خود ، جک پارکینگ را نصب نمایید . در این مقاله قصد داریم نکات لازم را درباره خرید جک درب پارکینگ ارزان بیان کنیم ، با ما همراه باشید .

 جک درب پارکینگ ارزان

قیمت جک درب اتوماتیک پارکینگ با توجه به اینکه تولید داخل یا خارج باشد، تفاوت هایی دارد . از دیگر نکاتی که در زمان خرید جک درب پارکینگ ارزان باید به آن توجه کنیم ، تک لنگه یا دو لنگه بودن درب ، طول هر یک از آن ها و برند جک درب پارکینگ و سایر امکانات و کارایی جک درب پارکینگ ارزان می توان اشاره کرد . به طور کلی جک درب پارکینگ وسیله ای جهت باز و بسته کردن درب پارکینگ می باشد که به صورت اتوماتیک و تنها با فشردن دکمه ای روی ریموت انجام می شود . جک درب پارکینگ راحتی و امنیت را برای ساکنین ساختمان به ارمغان می آورد . انواع جک درب پارکینگ ارزان و درب اتوماتیک با توجه به نوع درب ساخته شده است و مدل های مختلف آن ها با توجه به تعداد تردد در روز ، وزن و عرض درب بستگی دارد .به طور کلی جک درب پارکینگ با توجه به نوع درب لولایی یا ریلی به دو نوع بازویی و ریلی تقسیم می شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *