قیمت کرکره برقی 

امروزه درب های اتوماتیک مانند کرکره برقی که بهترین درب کرکره ای کنترلی می باشد به صورت اتومات توسط ریموت کنترل می شود. قیمت کرکره اتوماتیک برقی بر اساس تیغه، موتور و قطعات کرکره برقی محاسبه قیمت می شود که این مدل درب به عنوان کرکره پارکینگ و کرکره برقی مغازه و یا کرکره برقی پنجره ای استفاده می شود که اغلب به عنوان درب پارکینگ آپارتمان و ویلا ها و کرکره حفاظ پنجره های شیشه ای عریض سفارش داده می شود و از پر مصرف ترین نوع سازه ها در ایران و جهان و همچنین جزو پرفروش کرکره های برقی فروشگاه و کرکره مغازه می باشد.

 

 

هزینه نصب کرکره برقی

محاسبه قیمت کرکره برقی و اندازه گیری نصب کرکره برقی به صورت مساحت متر مربع محاسبه می گردد و کرکره برای مغازه و پارکینگ و حتی کرکره برقی روی پنجره و پشت درب آپارتمان استفاده می شود . یکی از دلایل محبوبیت کرکره برقی electric shutters، نصب آسان است که می توان با توجه به وزن تیغه کرکره برقی ، موتور مناسب را برای آن استفاده کرد. خرید کرکره برقی به صورت متر مربع و نوع تیغه کرکره برقی محاسبه می گردد.

در چند سال گذشته انواع کرکره برقی را به عنوان کرکره کنترلی مغازه ها دیده ایم اما با پیشرفت کرکره های برقی و نیاز روزافزون کاربران باعث شده است انواع مدل کرکره اتوماتیک برای استفاده در ساختمان های مسکونی و اداری مورد استفاده قرار بگیرد و خاصیت این وسایل این است که روز به روز در حال پیشرفت و عوض شدن نوع ساختار می باشند.

انواع کرکره برقی را می توان به شکل کلی بر اساس نوع ساختار و همچنین نوع کاربرد تقسیم بندی کرد. از این رو می توان متصور شد که در سال های اخیر انواع کرکره برقی از نظر نوع ساختار گستردگی بالایی داشته باشند. کرکره های برقی از جمله درب هایی هستند که توانسته اند طی چند سال اخیر بیش ترین محبوبیت را در بین مردم به دست آورند.

کرکره برقی

 

کرکره برقی چیست ؟

کرکره برقی با استفاده از موتور به طور عمودی و در جهت محور Y ها بالا و پایین می رود. موتور کرکره برقی را می توان به منبع برق سیمی و یا به منظور بهره وری انرژی به انرژی خورشیدی وصل نمود. در حقیقت کرکره برقی شکل مدرن کرکره دستی است. استفاده از درابه برقی باعث ایزوله شدن یک مکان در برابر سرقت می شود. نسبت به سایر لوازم امنیتی زمان باز و بسته شدن کرکره برقی بسیار بالا است.

۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸

محاسبه قیمت درب کرکره ای برقی رنگی و شیشه ای و خرید یا فروش کرکره برقی توسط گروه ایمن صنعت با بهترین کیفیت تیغه شیشه ای و رنگی و همچنین تیغه زنبوری یا پانچ و رول گیتر انجام می شود که این روز ها سبب افزایش استفاده کنندگان این محصول برای کرکره ورودی مغازه و به عنوان کرکره درب پارکینگ و کرکره برقی پنجره ای شده است .

انواع تیغه کرکره برقی کاربرد تیغه کرکره برقی مدل تیغه کرکره برقی
تیغه کرکره برقی تک جداره و دو جداره تیغه های دو جداره دارای طول عمر بیشتری نسبت به تیغه های تک جداره هستند تیغه کرکره برقی تک جداره و دو جداره
تیغه کرکره برقی فوم دار صدای کمتری نسبت به تیغه های پل دار دارند و عموماً برای پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرند . تیغه کرکره برقی فوم دار
تیغه کرکره برقی قلاب برعکس اگر می خواهید رول پیچ را داخل مغازه نصب کنید طرف تخت تیغه ها، نمای کلی کرکره می شود اما برای خلاف این حالت باید از تیغه های قلاب برعکس استفاده کرد . تیغه کرکره برقی قلاب برعکس
تیغه کرکره برقی قوس دار و تیغه های تخت تیغه های قوس دار برای رول پیچ کرکره کوچک تر و تیغه های تخت برای رول پیچ کرکره برقی بزرگ تر مورد استفاده قرار می گیرد . تیغه کرکره برقی قوس دار و تیغه های تخت
تیغه کرکره برقی غضروف دار سبب زیبایی نمای کرکره برقی می شود . تیغه کرکره برقی غضروف دار
تیغه کرکره برقی پانچ دار  این نوع از تیغه، سوراخ دار است که هم جنبه ی تبلیغاتی و هم جنبه امنیتی دارد . این نوع تیغه بیشتر به عنوان کرکره برقی مغازه و پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرد . تیغه کرکره برقی پانچ دار
تیغه کرکره برقی پلی کربنات شفاف شیشه ای این نوع از تیغه ها از امنیت بالایی برخوردار هستن و در بانک ها و جواهر فروشی ها مورد استفاده قرار می گیرند. این تیغه ها همچنین به عنوان کرکره پنجره و بالکن استفاده می شود . تیغه کرکره برقی پلی کربنات شفاف شیشه ای
تيغه کرکره برقی رول گیتر تیغه رول گیتر را مي توان براى اماكن مختلف استفاده نمود اما فراموش نکنید که هزينه ى بالايى نسبت به ديگر تيغه ها دارد. از تیغه رول گیتر می توان براى پنجره ها و درب هاى ورودى بجاى حفاظ استفاده نمود. تيغه کرکره برقی رول گیتر

 

انواع درب کرکره برقی رنگی

کرکره برقی نیز یکی دیگر از اجزاء ساختمان می باشد که دارای موارد استفاده زیادی می باشد در ابتدا کرکره مغازه تنها معروف بود یا به عبارت دیگر تنها از کرکره معمولی برای کرکره مغازه استفاده می شد تمامی اجزاء ساختمان در گذر زمان رفته رفته با پیشرفت هایی همراه شدن این پیشرفت ها قطعا وری کیفیت تاثیر بسزایی داشت در برخی از مواقع تنها پیشرفت در اجزاء نبوده بلکه قطعات و اجزاء جدید نیز به این موارد اضافه شده است.

کرکره برقی نیز در دوران که گذشته یا به عبارت دیگر در گذر زمان دچار تغییراتی بود و پیشرفت هایی را داشته کرکره برقی شکل نوبنی از کرکره می باشد که در بازار موجود می باشد این نوع از کرکره با توجه به ویژگی هایی که داشته توانسته است جایگاه خوبی را در بازار برای خود ایجاد کند و رقیب دیرینه خود یعنی کرکره برقی را کنار بزند کرکره اتوماتیک با استفاده از اجزاء مختلفی تشکیل شده است که در این پست آموزشی ما قصد داریم به صورت کامل شما را با ویزگی های کرکره برقی و همچنین اجزاء و لیست قیمت کرکره برقی آشنا کنیم پس با این پست آموزش همراه باشید.

 

کرکره برقی پارکینگ – کرکره برقی بالکن – کرکره برقی مغازه – درب کرکره ای برقی سوله – حفاظ کرکره برقی پنجره اتوماتیک

 

سفارش نصب کرکره برقی : ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸

 

 


کرکره برقی پارکینگ :

کرکره های پارکینگی , یکی از انواع کرکره های برقی میباشد که امروزه جایگاه خودش را به خوبی به دست اورده . در واقع این نوع کرکره به دلایلی چون, ایمنی بسیار زیاد, بالا بردن ضریب امنیت , اشغال کردن فضای اندک  و عملکرد بی نقص توانسته مصرف کنندگان زیادی را جذب خود کند . این روز ها ساختمان های جدید , اغلب برای نصب درب پارکینگ با مشکل محدودیت فضا روبه رو میشوند , کرکره های پارکینگی اتوماتیک به مانند درب های پارکینگ سکشینال فضای بسیار اندکی را اشغال میکند , زیرا کرکره در هنگام باز شدن بر زیر سقف جمع شده و به صورت رول د مییاید , بدین ترتیب فضای زیادی را برای تردد در اختیار شما قرار میدهد . کرکره برقی پارکینگ , مانند سایر کرکره های برقی , اتوماتیک بوده و فرایند باز و بسته شدن  به وسیله ریموت صورت میگرد . همچنین تیغه های کرکره به دلیل دارا بودن طرح و اشکال متفاوت , انتخاب های زیادی را پیش روی شخص میگزارد تا بتواند بسته به نمای ساختمان و سلیقه شخصی کند از ان بهره ببرد.

 

کرکره برقی پارکینگ

 

همانطور که میدانید یکی از عوامل بسیار موثر برقیمت خرید کرکره برقی پارکینگ در کرج و تهران می‌باشد به همین دلیل افراد هموراه به دنبال راهی برای اطلاع پیدا کردن از قیمت به روز این محصول می‌باشند تا بتوانند با آگاهی بیشتری این کرکره را خریداری کنند به همین منظور شرکت های تولید کننده قیمت‌های روز را در سایت خود قرار می‌دهند پس خریداران می‌توانند به صورت اینترنتی و آنلاین به راحتی به سایت فروش مراجعه کنند و بعد از انتخاب هر مدل از این کرکره‌ها قیمت به روز را نیز مشاهده کنند بنابراین توصیه می‌شود همیشه قبل از اقدام کردن به خرید از قیمت آن محصول آگاهی پیدا کنید تا بتوانید بهتر و درست تر تصمیمم بگیرید.

بدلیل پوسیدگی درب آهنی پارکینگ ، افزایش فضای داخلی پارکینگ جهت دور زدن خودرو و… تصمیم گرفته باشید که درب آهنی فعلی را جدا نموده و بجای آن کرکره برقی نصب نمایید. اکثر افراد در این هنگام نگران وضعیت چهارچوب فعلی درب هستند و بیان می نمایند اگر بخواهند چهار چوب را به کلی از دیوار خارج کنند نیاز است که دیوار های اطراف آن تخریب شود و بعد از نصب کرکره پارکینگی دوباره نما کار شود که هزینه آن خیلی زیاد است. ولی در عمل اصلا این چنین نیست و هیچ نیازی به دست زدن به چهارچوب درب نیست.

انواع تیغه کرکره برقی پارکینگ از کرکره برقی بی صدا به کم صدا :

کرکره برقی غضروفدار

کرکره برقی پلی کربن شفاف

کرکره برقی آلومینیوم

 


کرکره برقی مغازه :

میتوان از انواع کرکره برقی به عنوان درب اتوماتیک مغازه و فروشگاه استفاده نمود . عموماً جهت کرکره برقی مغازه از تیغه کرکره آلومینیوم استفاده می شود ، نکته ای که در انتخاب تیغه آلومینیوم جهت کرکره برقی فروشگاه حائز اهمیت است این است که تیغه کرکره برقی از بیلت ۶۰۶۳ آلومینیوم ساخته شده باشد تا دارای دوام بیشتری باشد و هنگام چرخش سر و صدای کمتری را از کرکره برقی شاهد باشیم .

 

کرکره برقی مغازه

 

در حال حاضر و در عصر امروز صنعت استفاده از کرکره برقی بسیار گسترده تر از گذشته شده است به طوری که اگر شما دقت کرده باشید متوجه شده اید که دیگر خبری از کرکره های دستی نیست و مغازه ها با کرکره های برقی و تنها با یک ریموت باز و بسته می شوند. به هر حال کرکره برقی نوع پیشرفته کرکره ها بوده و بخش اعظم فعالیت انسان را آسان نموده است. استفاده از کرکره برقی ارزان قیمت آلومینیومی در هر حالت هم از لحاظ قیمت و هم کیفیت به صرفه تر است. همین‌طور هزینه یراق‌آلات کرکره برقی مغازه  به نسبت قیمت کرکره معمولی مغازه زیاد نیست. باوجود کرکره برقی مغازه ارزان قیمت کرکره معمولی مغازه نیز کمتر شده است ولی از لحاظ امنیتی همچنان در مرتبه پایین تری از کرکره برقی ارزان قرار دارد. در تصویر بالا انواع کرکره برقی آلومینیوم قابل مشاهده است که رایج ترین نوع تیغه کرکره برقی آلومینیوم تیغه ۸۰ یک پل است ، ولی جهت کرکره برقی مغازه و فروشگاههایی با عرض و ارتفاع خیلی زیاد ( مثلاً عرض ۶٫۵ متر و ارتفاع ۴٫۵ متر و بیشتر ) بهتر است از تیغه کرکره برقی ۱۰۰ دوپل ( تیغه کرکره زرد رنگ در عکس فوق ) استفاده شود .

 


کرکره برقی فروشگاه :

به دلیل استفاده بیشتر از کرکره برقی فروشگاهی می توانید برنامه های مختلف آن را در مکان های مختلف مشاهده کنید و کرکره های اتوماتیک در مکان هایی مانند مغازه ها، فروشگاه ها، مجتمع های مسکونی، ویلا های خصوصی و پارکینگ ها استفاده می شود. کرکره های صنعتیدارای قیمت های مختلفی هستند و معمولا قیمت کرکره فروشگاه را با توجه به جنس به کار برده شده در آن ها محاسبه می کنند برا مثال کرکره آلومینیومی گران تر از سایر کرکره ها هستند و کرکره های طرح دار نیز از سایرین قیمت بیشتری دارند. کرکره های لوکس معمولا کرکره هایی هستند که از متریال و مواد اولیه کاملا مرغوب و با دوام ساخته شده اند.

 

کرکره برقی فروشگاهی

 

کرکره برقی (Electric shutters) دارای تنوع زیادی هستند. تنوع در نوع جنس و نوع ساخت  قسمتی از تنوع کرکره ها هستند که همین موضوع باعث شده تا در سراسر کشور نمایندگی های مختلفی برای ایمن صنعت دایر شوند. ایمن صنعت که یکی از معتبر ترین و مورد اعتماد ترین کمپانی های تولید انواع کرکره های برقی و دستی در کشور است گستره کاری خود را به حدی وسیع کرده است که در سراسر ایران و در شهر ها و شهرستان های زیادی نمایندگی خود را برقرار کرده است بنابراین تهیه و دسترسی به کرکره های ایمن صنعت در هر کجای ایران بسیار آسان است.

 


کرکره برقی پنجره :

یکی از قسمت های مهم در کرکره برقی پنجره بدنه اصلی یا همان تیغه می باشد که سر تا سر پنجره را میگیرد که معمولا نیز به رنگ سفید می باشد ، شرکت ها و انواع مختلفی از این تیغه ها در بازار موجود می باشد که هر کدام از آنها دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند . قیمت کرکره برقی پنجره دوجداره بسیار تحت تاثیر این قسمت از کرکره می باشد به صورت کلی دو نوع از تیغه در بازار بسیار رایج می باشد .

تیغه کرکره برقی فوم دار و تیغه کرکره برقی پنجره شفاف  موتور کرکره برقی یکی از قسمت های مهم می باشد در صورتی که خراب شود دیگر کرکره قادر نیست به صورت ریموت و از راه دور باز و بسته شود . انواع مختلفی از موتور کرکره برقی وجود دارد که در داخل و خارج از کشور ساخته می شود و هر کدام از آنها دارای ویژگی های منحصر به فردمی نیز می باشد . پنجره دو جداره به دلیل اینکه کوچک می باشد می توان از موتور کرکره توبولار برای آن استفاده کرد.

 

کرکره برقی پنجره

 

کرکره برقی پنجره برای محافظت و امنیت ساختمان یا ویلا نیز بسیار کاربرد دارد و با هزینه ی بسیار کم امنیت منزل و ساختمان حفظ می شود و باعث آسودگی خاطر می گردد. برای کرکره پنجره امنیتی در اولویت اول تیغه پلی کربنات یا همان تیغه شفاف پیشنهاد می شود و در اولویت دوم تیغه رول گیتر که در همین صفحه توضیحات کافی راجب جنس و کارکرد این تیغه ها به شما ارائه خواهد شد.

کرکره پنجره برقی در طرح ها و اشکال مختلفی می باشد که می توان با توجه به نمای ساختمان مدل و رنگ آن را انتخاب کرد و بر زیبایی ساختمان بیفزاید. یکی از رايج ترين شيوه ها برای سارقين جهت ورود به هر ساختمان ، پنجره آن ساختمان می باشد .مطابق با آمار پليس ۵۳ درصد از سرقت های منازل از پنجره ها انجام شده است و ورود سارقین از پنجره بیتر از ورودی های دیگر ساختمان است. كركره پنجره اتوماتیک عامل مناسبی جهت حفظ امنيت هر ساختمانی محصوب می شود كه امكان باز و بسته نمودن با ريموت كنترل را محيا ساخته و در هر ساعت از روز مي توان پنجره را باز يا بسته نمود و آسایش و امنیت را امکان پذیر خواهد کرد. یکی از مهمترین عوامل برای انتخاب کرکره پنجره تیغه ی آن می باشد که برای هر ساختمان نسبت به کارایی و درخواست کارفرما متفاوت خواهد بود.


کرکره برقی درب آپارتمان :

درب های چوبی ضد سرقت واقعاً ضد سرقت نیستند و فقط اندکی از درب های معمولی ایمن تر هستند، لذا یکی از راههای بالاتر بردن امنیت این درب ها نصب حفاظ کرکره برقی برای درب ضد سرقت آپارتمان است. همانگونه که از قدیم مرسوم بوده و تجربه نشان داده کرکره های سنتی و سپس نسل جدیدتر آنها یا همان کرکره برقی ها می توانند بعنوان یک حفاظ کارآمد و ضد سرقت برای انواع کاربریها نصب شوند.

یکی از کاربری های جدید کرکره های برقی نصب آنها پشت درب ورودی آپارتمان و بالابردن امنیت است. یکی از مزیت های اصلی این حفاظ ها در مقایسه با سایر حفاظها علاوه بر امنیت ، آسانی در استفاده است که بدون نیاز به قدرت بدنی خاص و با استفاده از ریموت حتی توسط یک کودک نیز قابل استفاده است.

 

کرکره برقی پشت درب آپارتمان

 

حفاظ کرکره برقی درب و پنجره آپارتمان به عنوان پوشش سر درب ضد سرقت و هر کجایی که برای زندگی انتخاب می کنید ، در آپارتمان یا ویلا ، امنیت خود و خانواده تان باید اولویت اول شما باشد. در این صورت یکی از روش های افزایش امنیت محل سکونت و امن نگه داشتن خانه ، نصب درب های کرکره ای برقی است . از مزیت های اساسی حفاظ کرکره برقی ، کیفیت رنگ آن است.

کرکره های برقی ایمن صنعت با رنگ کوره ای الکترواستاتیک رنگ آمیزی می شوند و حتی با پرداخت اندکی هزینه بیشتر می توانید کرکره برقی خود را به صورت کرکره طرح های چوب خریداری نمایید. در بسیاری از مواقع خریداران تمایل دارند کرکره برقی خود را همرنگ با درب ورودی آپارتمان و یا دیوار راهرو خریداری نمایند و این کیفیت رنگ کرکره برقی یک مزیت بسیار قابل ملاحظه به شمار می آید.

 


کرکره برقی اتومات :

با استفاده از کرکره اتوماتیک ، در برابر هوای نا مطلوب، صدای ناهنجار و ورود گرد و غبار ، دژی مستحکم ایجاد می شود.
۱ـ اشغال نکردن فضا هنگام بالا و پایین رفتن کرکره برقی اتوماتیک و استفاده از کمترین فضای ممکن هنگام رول شدن در قسمت بالا
۲ـ روان و بدون صدا بودن هنگام استفاده از کرکره برقی اتوماتیک به علت استفاده از بلیت ۶۰۶۳ در روند تولید ساخت تیغه کرکره برقی اتوماتیک
۳ـ حفاظت در برابر سرقت با کدهای امنیتی تعریف شده توسط شرکت ایمن صنعت
۴ـ محافظت در برابر عوامل جوی، طوفان های سهمگین، بارندگی و تابش خورشید

 

کرکره اتوماتیک

 

درب کرکره ای اتوماتیک علاوه بر امنیت، آسایش و ظاهری زیبا، صرفه جویی در فضای پارکینگ را برای شما به ارمغان می آورد. کرکره اتوماتیک ( درب کرکره ای اتوماتیک ) نوعی از کرکره می باشد که به وسیله موتور و با استفاده از قدرت برق عمل کرده و در محور عمودی ریلی بالا و پایین می رود. با استفاده از کنترل از راه دور (ریموت) به راحتی می توان باز و بسته کرد و دیگر مثل قدیم نیاز به قدرت دست و استفاده از نیروی انسانی ندارد. کرکره اتوماتیک مناسب برای پارکینگ مسکونی، مراکز اداری وتجاری، سوله ها، مراکز صنعتی و حفاظ پنجره ها می باشد. مزیت اصلی کرکره اتوماتیک ( درب کرکره ای برقی ) فراهم کردن آسایش و راحتی کاربران است.

 


 

مزیت های نصب کرکره های برقی نسبت به نوع سنتی و قدیمی

 1.  کرکره های برقی، به دلیل تنوع در طرح های مختلف باعث زیبایی و آراستگی پارکینگ منازل و يا فروشگاه می شود.
 2.  به راحتي قابل شستشو مي باشد.
 3.  تنوع رنگی کرکره های برقی برخلاف کرکره های سنتی بسیار زیاد است تا آنجایی که می توان در دکوراسیون فروشگاه یک هارمونی چشم نواز ایجاد کرد.
 4. کرکره های برقی از امنیت بیشتری نسبت به کرکره های سنتی برخوردار است و به آساني نمی توان آن را خراب کرد.
 5. کار با کرکره های برقی به مراتب راحت تر است زیرا نيازی به قفل کردن ندارد.
 6.  مناسب برای شرایط آب و هوایی مختلف می باشد.
 7.  قابلیت باز و بسته شدن دستی در صورت قطع برق را دارد.
 8. استفاده نکردن از نیروی انسانی و باز و بسته شدن با ریموت

کرکره برقی رنگی

 

درب کرکره برقی رنگی

ایمن صنعت سازنده کرکره‌ های برقی تیغه رنگی پنجره ای و درب پارکینگ و همچنین کرکره برای نرده بالکن که این کرکره های آلمینیومی و فولادی در اندازه‌های مختلفی ساخته می‌شوند و مورد استفاده قرار می‌گیرند و قیمت نصب کر کره برقی با هم دیگر متفاوت است. همچنین آنها هم برای پارکینگ منازل مسکونی مناسب هستند، و هم برای پاساژها، مراکز خرید و سایر مکان‌های مشابه. قیمت نصب کرکره برقی بستگی به نوع محصول یعنی کرکره برقي دارد زیرا نصب هر گونه از کرکره برقی ها نصب متفاوتی دارد به همین دلیل قیمت نصب کرکره برقی با هم متفاوت است.

نصب پنل کرکره برقی با پانل‌های فوم‌دار صداهای ایجاد شده در هنگام بالا و پایین رفتن را به میزان زیادی کاهش می‌دهد؛ و از طرف دیگر فوم داخل پانل‌ها عایق خوبی در برابر انتقال دما ایجاد و از هزینه‌های انرژی به مقدار زیادی کم می‌کند. این پانل‌ها بخاطر کم‌صدا بودن و ایجاد عایق بالا برای استفاده در پنجره‌ها و به خاطر بی‌صدا بودن، در پارکینگ‌هایی که درب ورودی آن زیر واحد مسکونی قرار دارد مناسب خواهند بود.

کرکره برقی برای درب ورودی اصلی پارکینگ و یا برای جلوگیری از ورود افراد متفرقه به مغازه و فروشگاه بعد از درب اصلی به عنوان درب دوم ( درب پیلوت ) نصب میشود. کرکره برقی به دلیل رول شوندگی فضای کمی میگیرد مخصوصا پارکینگ هایی که می خواهند از فضای پشت درب هم برای پارک کردن خودرو استفاده کنند و یا نصب جک درب پارکینگی در آنجا امکان پذیر نمیباشد از یک کرکره برقی خوب با طول عمر بالا استفاده می گردد .

 

نرخ قیمت کرکره برقی

 

محاسبه قیمت کرکره برقی

برای محاسبه تخمین قیمت کرکره برقی همراه با نصب ، شما مشتری گرامی ابتدا باید قیمت تیغه کر کره برقی انتخابی و قیمت موتور مورد نظر را محاسبه کرده تا در انتها بتوانید قیمت کرکره برقی خود را بدست آوردید. نصب کرکره برقی اصولا برای مغازه و پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرد. مزایای خرید کرکره برقی برای جلوگیری از سرقت های سارقان و همچنین برای ممانعت از هدر رفت انرژی و امکاناتی که کرکره های درب برقی ارائه می دهند نسبت به کرکره های سنتی و قدیمی که نمی توانستند این امکانات را دارا باشند قابل مقایسه نیست.

مزایای درب کرکره ای برقی :

   1. کرکره برقی براحتی قابل شستشو است .
   2. کرکره های برقی قابلیت باز و بسته دستی در صورت قطع برق را دارد .
   3. خرید کرکره برقی باعث زیبایی بیشتر درب ورودی آپارتمان و مغازه و فروشگاه می شود .
   4. ساخت کر کره برقی دارای تنوع رنگی بسیار بالایی است .
   5. درب های کرکره ای برقی از امنیت بیشتری بالایی برخوردارند  و به راحتی نمی توان آن را خراب کرد .

مجموعه ایمن صنعت با استفاده از قطعات و تجهیزات جانبی مرغوب اقدام به اسمبل کردن کرکره برقی و همچنین فروش آن کرده است.متاسفانه برخی از افراد با استفاده از اجناس نامرغوب اقدام به ساخت و فروش کرکره کرده که پس از مدت کوتاهی کرکره از کارافتاده و یا در حرکت آن نوسان ایجاد میشود. همچنین از دیگر مزایای مجموعه ما ارائه خدمات پس از فروش میباشد که خوشبختانه در طی چندین سال فعالیت مجموعه ما در زمینه فروش کرکره برقی باعث جلب رضایت مشتریان شده است و میزان رضایتمندی آن هارا به درجه ای والا رسانده که باعث افتخار ماست.

از گذشته تا به امروز ، همیشه و همه جا وجود امنیت و آرامش برای عموم مردم و ساکنین ساختمان مهم بوده است . در زمانهای قدیم ، مردم برای حفظ امنیت منازل خود ، از حفاظ آهنی لولایی و حفاظ آکاردئونی استفاده می کردند . تنها عیب این نوع از حفاظ ها این بود که ، به مرور زمان سفت می شد و به راحتی دیگر قابل باز و بسته شدن نبود . امروزه با توجه به وجود نامنی بیشتر در جامعه ، برای جلوگیری از سرقت منازل و همچنین بالا بردن میزان امنیت درب های ورودی آپارتمان ، درب های ضد سرقت ، درب ورودی سالن خانه و غیره ، پیشنهاد ما به شما نصب کرکره برقی برای درب ضد سرقت می باشد .

 

کرکره برقی رنگی

 

اطلاعات خرید کرکره برقی

   1. نحوه ی محاسبه ی قیمت کرکره برقی
   2. عوامل تاثیرگذار در قیمت کرکره برقی
   3. شیوه‌ی نصب کرکره برقی

کرکره اتومات یا برقی یا درب اتومات کرکره ای با استفاده از نیروی الکتریکی که با استفاده از سیستم کابل کشی که در آن وجود دارد با استفاده از یک اهرم به نام ریموت کرکره برقی باز و بسته می شود این ریموت دارای یک ویژگی مهم می باشد و آن این است که در کاهش نیروی انسانی بسیار مفید می باشد شما میتوانید در فاصله طولانی درب کرکره ای را با استفاده از این ریموت باز و بسته نمایید. 

کرکره برقی دارای زیبایی بسیار زیادی می باشد برخلاف کرکره معمولی که تنها در یک طرح و رنگ در بازار بوده این نوع از کرکره برقی لوکس دارای تنوع رنگی و مدلی بسیار زیادی می باشد شما میتوانید بسته به نوع ساختمان و همچنین محل تجاری خود رنگ و مدل کرکره اتوماتیک را انتخاب کنید لازم به ذکر می باشد که مدل های مختلف کرکره برقی دارای کاربرد های مختلفی نیز می باشد که ما قصد داریم در ادامه شما را با انواع کرکره برقی و همچنین کارایی آنها آشنا کنیم. کرکره‌های برقی با سر خوردن یا غلت زدن به سمت بالا و پایین کار می‌کنند و زمانی که کرکره به بالا جمع می‌شود تیغه در یک جعبه کوچک بالای درب قرار میگیرد. هنگامی که کرکره‌ها به پایین حرکت کنند، تا کف پارکینگ پایین می‌آیند و محکم کف پارکینگ شما قرار می‌گیرند و ایمنی را تامین می‌کنند.

انواع تیغه کرکره برقی

تیغه های کرکره اتوماتیک در کنار کیفیت های مختلفی که دارند در طرح ها و اشکال متنوعی ، نظیر اکسترود، فوم دار، صنعتی، شفاف، رول گیتر، قوس دار، تخت و… در ابعاد مختلف در رنگ های متنوع در بازار وجود دارد که باعث می شود هارمونی بین درب و نمای ساختمان را فراهم آورد برای همین بسیار مورد توجه طراحان در نمای ساختمان می باشد. جنس این تیغه ها معمولا از جنس آلومینیوم، گالوانیزه، فولاد و پلی کربنات می باشد.

برای انتخاب این تیغه ها نه تنها به جنس و نوع تیغه باید دقت شود بلکه باید بین ابعاد درب و وزن کلی تیغه ها با نیرو و توان موتور انتخابی بسیار دقیق داشت در صورتی که انتخاب مناسبی بین تیغه ها و موتور ایجاد شود می تواند حرکت روان و بی صدایی صورت گیرد و یکی از ارزانترین و کاربردی ترین انواع درب اتوماتیک می باشد. این کرکره ها قابلیت طراحی توسط لیزر را دارا می باشند. این کرکره ها را برای پارکینگ منازل، کارخانجات، فروشگاه ها، سوله ها، و بسیاری از مکان های دیگر مورد استفاده می باشد.

انواع تیغه کرکره برقی را می‌توان به ۶ دسته تقسیم نمود :

آلومینیوم یا آکسترود ، تیغه فوم دار گالوانیزه ، تیغه شفاف یا پلی کربنات ، تیغه پانچ دار یا همان سوراخ‌دار ، تیغه فوم دار ، تیغه رول گیتر

جهت ایجاد امنیت و راحتی بیشتر در محیط های کاری ( کرکره سازی برقی برای مغازه و کرکره برقی برای فروشگاه ) و حتی نصب کرکره برقی منازل مسکونی از جمله کرکره برقی برای پنجره ، کرکره برقی درب آپارتمان و درب کرکره ای برقی پارکینگ لازم بذکر است. برای محاسبه قیمت انواع کرکره برقی اتوماتیک و ثبت سفارش لطفا با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس بگیرید .

 

 

 

 

کرکره برقی با تیغه آلومینیوم 🔝

تیغه کرکره الومینیوم یکی از پر مصرف ترین تیغه های کرکره در بازار میباشد .بسته به تقاضای مشتری و موقعیت نصب میتواند متفاوت باشد این تیغه از آلومینیوم ساخته شده و رنگ این مدل تیغه از نوع ضد خش یا الکترواستاتیک میباشد که امروزه مصرف این تیغه از مدلهای دیگر بسیار بیشتر است و دارای رنگ بندی مختلفی میباشد.
مزایای تیغه کرکره آلومینیومی:
– زیبایی
– امنیت
– استحکام و سختی بالا
– تهیه شده از بهترین مواد اولیه وارداتی و درجه یک
– کیفیت مناسب زیرسازی ورنگ
– کیفیت مناسب مونتاژ وبسته بندی
– نظارت در کلیه مراحل توسط واحد کنترل کیفی
تیغه کرکره برقی آلومینیومی دارای جداره داخلی تکی (تک پل) و دوجداره (دوپل) میباشند.
که نوع دو پل آن نسبت به تک پل دارای مقاومت بالاتری می باشد.
سایزهای تیغه های آلومینیومی موجود در بازار در ۳ سایز ۶۰ ، ۸۰ و ۱۰۰ تولید میشود که سایز ۸۰ بیشترین تقاضا را دارد.
از سایز ۶۰ تیغه بیشتر در کرکره پارکینگ هایی با ابعاد کوچک و پنجره ها استفاده می شود.
از سایز ۸۰ تیغه در پارکینگ ها و کرکره فروشگاه ها با ابعاد متوسط تا ۱۸ متر مربع استفاده می شود.
از سایز ۱۰۰ تیغه در فروشگاه های عریض و کرکره صنعتی کارخانجات و درب سوله ها استفاده می شود.

 

 

 

 

کرکره برقی با تیغه شیشه ای پلی کربنات یا شفاف 🔝

تیغه کرکره پلی کربنات یا کرکره برقی شیشه ای شفاف امروزه به عنوان تیغه های لوکس ، مدرن و با امنیت بالا مورد استفاده قرار میگیرند و این مدل درب رولی را با نام کرکره شیشه ای نیز میشناسند . تیغه کرکره پلی کربنات را تیغه های شفاف کرکره برقی می نامند.

چون این نوع تیغه از مواد پلی کربنات که یکی از مقاومترین پلیمرهای بازار است ساخته میشود و این امر باعث بالا رفتن مقاومت مکانیکی در حد بالایی میشود. از این تیغه ها به عنوان تیغه های نشکن نیز نام برده میشود، زیرا جنس تیغه از پلی کربنات بوده و خاصیت اصلی پلی کربنات بسته به نوع و جنس آن، مقاومت در برابر شکستگی می باشد. تیغه های کرکره پلی کربنات موجود در بازار به شکل تخت و اس مانند عرضه میگردند.

تیغه کرکره پلی کربنات توسط یک میله از آلومینیوم و یا استیل مونتاژ می شود که بستگی به انتخاب شما دارد. قیمت تیغه های پلی کربنات نسبت به کرکره های آلومینیومی به مراتب بالاتر است. این تیغه ها در جاهایی که نیاز باشد تا محیط داخل رویت شود استفاده میگردد. به طور مثال طلا و جواهر فروشی ها برای بالا رفتن امنیت مغازه از این تیغه ها استفاده میکنند تا در هنگام بسته بودن اگر چراغی داخل روشن باشد از محیط بیرون دیده شود و یا اگر کسی داخل باشد با وجود پایین آوردن کرکره دیده شود. از تیغه کرکره پلی کربنات میتوان به صورت ترکیبی با تیغه های آلومینیومی نیز استفاده کرد.

تیغه کرکره پلی کربنات را با لوله های استیل یا آلومینیوم به هم متصل میکنند این کار باعث استحکام بالایی در این تیغه میشود و امنیت را افزایش میدهد. خاصیت برتر این مدل تیغه خاصیت ضد شعله ور شدن پلی کربنات در مقابل آتش میباشد و از سرایت آتش جلوگیری میکند و ویژگی دیگر این تیغه خاصیت ضد اشعه ماوراء بنفش تیغه کرکره پلی کربنات میباشد.

 

 

 

 

کرکره برقی با تیغه رول گیتر 🔝

این تیغه ها از امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و با مفتول های فولادی آبکاری شده و با روکش آلومینیومی ساخته شده است. تیغه های رول گیتر ضد برش است و با قرقره هایی طراحی شده که از دو طرف داخل ریل قفل می شوند و امکان خروج درب از ریل حتی با ضربه شدید را می گیرد.

تیغه های رول گیتر از لحاظ امنیت در بین تیغه های کرکره اتوماتیک با فاصله ی بسیار زیاد در صدر قرار دارد.طراحی مدرن شهری و اهمیت امنیت آن، مهندسان و طراحان شرکت های معتبر سازنده درب های اتوماتیک را بر آن داشت تا با چالش ساختن کرکره های زیبا و ظریف، در عین حال با ضریب امنیت بالا رو به رو شوند که در این میان شرکتهای اروپایی بویژه شرکت آلمانی BOTHE HILD از موفق ترین تولید کنندگان این گروه از درب ها هستند .

گذشته از اینکه ساخت کرکره رول گیتر سالها در انحصار خودشان بود، که این امر و همچنین هزینه های بسیار زیاد نیروی کار در اروپا این محصول را برای بازار ایران بسیار گران و دور از دسترس می نمود. متخصصین ایرانی پس از ۳ سال تحقیق و پژوهش، در سال ۱۳۸۸ موفق به تولید تیغه رول گیتر شدند که پس از اتمام مراحل کیفی، با افتخار عرضه آن به بازار ایران در سطح کلان آغاز شد. شایان ذکر است صد در صد قطعات این درب در ایران تولید می شود و افتخار ما این است که محصول نهایی تولید شده از نظر کیفیت با نمونه آلمانی کاملا برابری می کند و قیمت تمام شده آن ۶۰ تا ۷۰ درصد پایین تر از نمونه ی آلمانی می باشد.

تیغه رول گیتر برای مغازه هایی که کرکره قدیمی خود را نسبت به تیغه کرکره آلومینیومی مقاومتر می دانند و به لحاظ امنیت ترس از عوض کردن کرکره قدیمی خود دارند بهترین جایگزین می باشد.تیغه رول گیتر از پلیس پیش گیری امنیت تاییدیه دارد و از لحاظ امنیتی در بین انواع تیغه کرکره در رتبه ی اول قرار دارد. کرکره برقی با تیغه رول گیتر در ورودی بانکها ،مراکز تجاری ، طلافروشی ها و کلیه اماکن حساس با سطح امنیتی بسیار بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

کرکره سوراخ دار تیغه پانچ

 

 

تیغه کرکره برقی پانچ یا سوراخ دار 🔝

کرکره برقی تیغه سوراخ دار یا پانچ دار به دلیل تک جداره بودن فقط در سطح کرکره به صورت ترکیبی با تعداد ۶ یا حداکثر ۸ عدد قابل استفاده می باشد. نوعی خاص از تیغه های کرکره برقی های موجود است که به دلیل پانچ خور بودن محصول به صورت تک جداره می باشد و همین گزینه باعث پائین آمدن مقاومت در برابر فشارهای احتمالی یا سنگین شدن کرکره برقی اتوماتیک می شود.لذا توصیه میشود حتماً به صورت ترکیبی با تیغه دو جداره به تعداد ۶ یا ۸ عدد استفاده شود و کرکره برقی به صورت کامل پانچ شده توصیه نمی شود . بهتر است که به دلیل نفوذ صدا ، گرما ، سرما و غبار سوراخ های ایجاد شده (پانچ ها) از داخل با تلق شفاف یا رنگی (کرکره برقی اتوماتیک پلی کربنات) مسدود شود.

 

 

نصب کرکره برقی پارکینگ

 

کرکره برقی پارکینگ

انواع کرکره برقی پارکینگ برای امنیت بیش تر و جلوگیری از ورود افراد ناشناخته بسیار مناسب میباشد ، به طرزی که میتوان از امنیت آن به طور کامل اطمینان حاصل کرد زیرا میزان زمانی که درب پارکینک پس از خروج شما بسته میشود از زمانی که درب های اتوماتیک بازویی صرف میکنند بسیار کمتر میباشد ، همچنین کرکره های برقی به دلیل استفاده از موتور های چرخشی به جای استفاده از بازو ها الکتریکی از دوام بسیار بیشتری برخوردار خواهند بود.

استفاده از درب کرکره پارکینگی ساختمان هر روز در حال افزایش است، اما نکته مهم در استفاده از کرکره اتوماتیک برای پارکینگ این مورد است که موتوری برای پارکینگ استفاده شود تا پاسخگوی تردد ساختمان باشد. به طور مثال اگر ساختمانی با تردد بالای ۴ واحد می خواهد از کرکره برقی برای طول عرض حتی زیر ۱۰ متر مربع استفاده کند می بایست از موتور کرکره برقی ساید استفاده نماید.

در تردد های بالاتر و عرض های بیشتر می بایست از موتور ساید پر قدرت و سیم پیچ مس استفاده نمود تا تردد بالا باعث از کار افتادن موتور نگردد. دغدغه دیگر ساختمانهای مسکونی کم صدا بودن تیغه کرکره می باشد که می توان از تیغه های آلومینیوم قوص دار کم صدا با یک اجرا دقیق و صحیح بهره برد و برای ساختمانهایی که خیلی حساس هستند از تیغه های بی صدا غضروفدار استفاده کرد. این گونه تیغه ها به گونه ای طراحی شده اند که بین دو تیغه یک لایه پلاستیک نرم غضروف مانند قرار گرفته تا مانع از استهکاک و ایجاد صدا گردد.

انتخاب کرکره برقی مناسب

در انتخاب کرکره برقی پارکینگ دو مورد بسیار با اهمیت می باشد :

   1. انتخاب تیغه مناسب
   2. انتخاب موتور مناسب

انتخاب تیغه مناسب برای کرکره پارکینگ

همانگونه که می دانید یکی از تاثیر گذارترین فاکتور ها در قیمت تمام شده کرکره برقی پارکینگ همانا نوع تیغه انتخابی است.

معمولاً سه انتخاب اصلی برای تیغه کرکره برقی داریم. این سه نوع انتخاب از ارزان به گران عبارتند از

   1. تیغه آلومینیوم کرکره برقی پارکینگی
   2. ترکیب تیغه آلومینوم و شفاف برای پارکینگ
   3. تیغه کرکره پلی کربنات شفاف برای پارکینگ

 

درب کرکره برقی رنگی

 

نرخ قیمت کرکره برقی مغازه و فروشگاه

قیمت اجرا کرکره برقی با توجه به نوع تیغه و مواد به کار رفته در آن تعیین می‌شود. کرکره‌ های آلومینیومی ارزان‌ تر هستند به همین دلیل بعد از مدتی کرکره‌ها فرسوده می‌شوند و سپس از هم جدا می‌شوند. برای سفارش کرکره های برقی رنگی حتما از نوع آلومینیوم و نحوه تولید آن مطمئن شوید.

در سال‌های اخیر استفاده از کرکره برقی رواج پیدا کرده و آنها را می‌توان در ورودی‌های پارکینگ، مغازه‌ها، درب‌های ورودی پاساژها و حتی پنجره‌های خانه‌های مسکونی نصب کرد قیمت نصب کرکره برقی در اکثر مکان‌ها و با حداقل فضا امکان پذیر بوده و متفاوت است و جای زیادی برای نصب و اجرا نیاز ندارند .

قیمت خرید کرکره برقی = هزینه تیغه کرکره برقی + هزینه موتور کرکره برقی + هزینه شفت + هزینه نصب و آهنکشی + هزینه آهن + کرایه حمل کرکره تا پروژه نصب

درب کرکره ای برقی کنترلی در ایران تقریبا دارای سابقه ای حدود ربع قرن می باشد که در ابتدای کار با تبدیل کرکره های عادی به اتومات شروع شد بدون اینکه تغییری در ظاهر و نوع ساخت آن ایجاد کنند. اما بعد از مدتی استفاده از این روش در کرکره سازی برقی و ساخت درب های ساختمانی نیز متداول شد و برای ورود نوع جدیدی از تیغه کرکره برقی به بازار این محصول آغاز جدیدی بود.

فروشگاه های تجاری معمولا اهداف سارقین هستند. اگر صاحب فروشگاه یا رستوران هستید ، طبیعتاً می خواهید از حداکثر امنیت در محل کار خود اطمینان حاصل کنید درها و کرکره های برقی سطح امنیت مورد نیاز را فراهم می کند. ویژگی های امنیتی آن که درز درها ، شیشه ها و دیوارها را می پوشاند، محافظت بیشتری را ایجاد می کند. جدای از سارقین ، درهای کرکره برقی از دفتر یا فروشگاه شما در برابر آب و هوا و ورود گرد و غبار به داخل ساختمان محافظت می کنند.

بعضی از افراد برای مصارف مسکونی از کرکره برقی برای پنجره‌هایشان (کرکره‌ برقی پنجره ) نیز استفاده می‌کنند، استفاده از کرکره‌ی پنجره علاوه بر زیبایی ساختمان می‌تواند آلودگی‌‌های صوتی موجود در محل را کاهش دهد، از دیگر مزایای کرکره برقی برای پنجره افزایش امنیت، کاهش آلودگی ناشی از گرد و غبار، و همچنین متعادل سازی دمای محیط را می‌توان نام برد.

 

کرکره برقی پارکینگ

درب کرکره ای برقی

درب برقی اتومات با توجه به نوع کاربرد آن دارای انواع مختلفی اعم از درب های اتوماتیک پارکینگی – درب های اتوماتیک شیشه ای و کرکره برقی میباشد. درب های پارکینگی بیشتر برای پارکینگ در مناطق مسکونی و یا تجاری و یا مناطق صنعتی اعم از کارخانه ها و یا سوله ها استفاده میشود. که از انواع مختلف آن میتوان به درب های ریلی و بازوئی و کرکره ای اشاره کرد.

کاربرد کرکره برقی

با آوردن اسم کرکره برقی ( کرکره اتوماتیک ) همه ما به یاد مغازه ها و درب‌ های آن ها میفتیم. امروزه بسیاری از مغازه ها و فروشگاه ها مجهز به کرکره های برقی می باشند. زیرا استفاده از این کرکره ها اول این که ایجاد امنیت می کند برای فروشگاه و علاوه بر این از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند. اما استفاده از کرکره های برقی تنها به مغازه ها و فروشگاه ها خلاصه نمی شود. خیلی از خانه ها خصوصا در مناطق شمالی کشور مجهز به این کرکره ها می باشند. خوبی کرکره برقی دوام زیاد آن ها در برابر شرایط مختلف آب و هوایی می باشد. با توجه به کاربرد های جذابی که کرکره برقی دارد .

مشخصات قیمت خرید کرکره برقی

درب کرکره ای برقی از کیفیت بالایی برخوردار است و یکی از با دوام ترین درب ها در بازار است. اگر به دنبال نصب کرکره برقی برای محل کار یا خانه خود هستید، برای دانستن قیمت درب های کرکره برقی و همچنین قیمت جک پارکینگ با ما تماس بگیرید. قیمت کرکره برقی بسته به نوع و جنس آن تفاوت قیمتی دارد اگر از تولیدات داخلی باشد با هزینه ی کمتر و اگر جزو اجناس وارداتی باشد از قیمت بالاتری برخوردار هستند البته لازم به ذکر است که تمامی متریال داخلی نیز از کیفیت بالایی برخوردار هستند و با اجناس وارداتی برابری می‌کنند.

 

قیمت کرکره برقی

 

تاریخچه کرکره های دستی

اجزای تشکیل دهنده کرکره برقی عبارتند از موتور، تیغه، ریل، قوطی، شفت، صفحه پلیت، اندکپ یا یاتاق، جا قفلی، مرکز کنترل و یو پی اس که در ادامه مقاله به معرفی این اجزا می پردازیم. درب ها و حفاظ های مختلفی برای محافظت از مغازه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

در ابتدا درب دکان های قدیمی، چوبی بوده و به تدریج درب ها دستخوش تغییراتی شده اند. با گذشت زمان و تغییرات اولین کرکره های فلزی (آهنی) به بازار ارائه شد که برای امنیت بیشتر مغازه مورد استفاده قرار می گرفتند. کرکره های آهنی علاوه بر امنیت و محاسن دیگری که داشتند، معایب و مشکلاتی نیز داشتند. این معایب و مشکلات استفاده از این نوع کرکره را کمی سخت می کردند. از معایب کرکره های آهنی می توان به جنس آن ها اشاره کرد، جنس آهنی این کرکره ها در برابر باد و باران مقاوم نبوده و دچار زنگ زدگی می شود.

پس از گذشت سال ها و ایجاد تغییر و تحولاتی در تولید کرکره ها، تکنولوژی کرکره برقی روی کار آمد. کرکره های برقی در واقع نوع اتوماتیک کرکره های سنتی می باشند. کرکره های برقی امروزه شامل تیغه های مخصوص، موتور و موارد دیگر می باشند و به صورت عمودی باز و بسته می شوند. البته اولین کرکره برقی با نوع امروزی دارای تفاوت های زیادی بود.

از این تفاوت ها می توان به نوع جنس تیغه های کرکره، نوع موتور استفاده شده در کرکره برقی و امنیت کمتر آن نسبت به مدل های امروزی اشاره کرد. همچنین موتورهایی که در نمونه های قدیمی تر کرکره برقی مورد استفاده قرار می گرفتند دارای صدای بسیار زیادی بوده و جنس تیغه های آن ها ضعیف بوده که به راحتی قابل باز شدن بودند و امنیت کافی را نداشتند. از این رو در پی رفع ایراد های کرکره برقی جنس تیغه های کرکره را ارتقاء داده و تیغه هایی با جنس آلومینیومی  و یا فولادی جایگزین تیغه های قدیمی گردید. همچنین موتورهای آن ها نیز با موتورهای کم صداتر جایگزین گردید تا این کرکره ها از سروصدای کمتری برخوردار باشند.

 

کرکره برقی اتوماتیک

 

تعمیر و نصب کرکره برقی

تعمیر کرکره برقی آسان می باشد البته این آسانی به معنی این نمی باشد که خود شما میتوانید آن را تعمیر نمایید این به این معنی می باشد با توجه به اینکه  این نوع  از کرکره  از قسمت های مختلفی تشکیل شده است به آسانی قابل شناسایی و تعویض قطعه یا به عبارت دیگر تعمیر کرکره برقی می باشد نمونه های قدیمی کرکره در هنگام خراب شدن بسیار کاربران را اذیت میکردند اگر تجربه این نوع از کرکره ها را داشته باشید قطعه مشاهده نموده اید که  بعد از گذشت یک مدت و یا با خراب شدن یک قسمت مانند فنر کل کرکره از کار افتاد و بسیار اذیت کننده می باشد.

کرکره های برقی امروزه علاوه بر محافظت از مغازه ها و پاساژ ها موارد استفاده دیگری نیز دارند که از این موارد می توان به استفاده از کرکره برقی به جای انواع درب ها مثل درب پارکینگ، درب حیاط و موارد دیگر اشاره کرد. استفاده از کرکره های برقی نسبت به نوع قدیمی بسیار راحت تر بوده و به همین علت نظر افراد زیادی را به سمت خود جلب کرده و از محبوبیت زیادی بین عموم برخوردار شده است. رنگ کرکره های برقی ثابت بوده و دچار تغییر نمی شود.

به علاوه تا مادامی که از آن کرکره استفاده می شود ظاهر اولیه خود را حفظ کرده و مانند روز اول زیبایی خاص خود را دارا می باشد. کرکره های برقی قابل شستشو بوده و برای هر گونه شرایط آب و هوایی مناسب می باشند. همچنین این کرکره ها با توجه به نوع ساختار تیغه های آن ها در برابر حرارت، صدا، گرد و غبار نیز عایق می باشند. به علاوه کرکره برقی در صورت قطع برق قابلیت باز و بسته شدن به صورت دستی را دارا می باشند. وزن کرکره های برقی نسبت به کرکره های سنتی بسیار کمتر بوده و می توانند ظاهری یکپارچه داشته و یا شبیه مدل های سنتی سوراخ داشته باشند.

کرکره برقی – کرکره اتوماتیک جزو محصولات پرکاربرد برای نصب در ورودی ساختمان‌ها و اماکن مختلفمی باشد . تنوع، کیفیت و زیبایی کرکره های برقی مهم‌ترین ویژگی‌هایی هستند که باعث استقبال مردم از آن شده‌ است .

تیغه کرکره برقی – کرکره اتوماتیک : تیغه همان بدنه اصلی کرکره با ست که نمای کرکره را نیز می سازد و در جنس ها ورنگ های متنوع و مختلف موجود می باشد.

موتور کرکره برقی – کرکره اتوماتیک : موتور کرکره نوعی ماشین الکتریکی است که با برق کار می کند ، و تامین کننده ی نیروی اصلی کرکره می باشد. موتورهای توبلار و ساید از انواع موتور کرکره هستند.

قوطی چارچوب کرکره برقی – کرکره اتوماتیک : برای نصب ریل کرکره باید در دو طرف آن، قوطی هایی با ابعاد مناسب نصب شود .

ریل کرکره برقی – کرکره اتوماتیک : در ساخت و نصب کرکره برقی برای پارکینگ و مغازه از این ریل پروفیلی است یو (U) شکل که بصورت عمودی در دو طرف چپ و راست دهنه نصب می شود و رول تیغه ها در داخل آنها بالا و پایین می رود.

 

 

کرکره برقی چیست ؟

کرکره برقی یا کرکره اتوماتیک کنترلی را می توان یکی از ابزار هایی دانست که با وجود ساختار ساده اش توانسته در سهولت زندگی نقش مهمی ایفا کند. از دهه ها قبل افراد برای حفاظت و راحتی بیشتر محیط زندگی و محل کار خود، از کرکره استفاده می کردند؛ اما پیشرفت و حرکت انسان به سوی تکنولوژی باعث طراحی و ساخت دسته جدیدی از کرکره ها به نام درب برقی کرکره ای یا کرکره اتوماتیک گردید.

نحوه اندازه گیری محل نصب کرکره برقی چگونه است ؟

اول عرض داخلی فاصله بین دو لبه رو اندازه گیری می کنیم.(برای مثال اگر عرضش ۴ مترو ۲۰ سانت باشه(۴٫۲۰cm)). — بعد ارتفاع ۲ لبه رو اندازه گیری می کنیم.(مثلا ارتفاع ۳ متر) — باید به این ۳ متر ارتفاع ۳۰ سانت دیگه بخاطر دور رولی که دور شفتمون میچرخه اضافه کنیم. — محاسبه اندازه گیری محل نصب کرکره برقی = ( ارتفاع+۳۰ ) * عرض — عرض و ارتفاع فرضی بالا به این صورت شد: عرض=۴٫۲۰ ارتفاع=۳٫۳۰ با توجه به این عرض و ارتفاع حاصل ضرب مساحت کار این عدد به دست میاد: مساحت=۱۳٫۸۶

مزایای خرید کرکره برقی ایمن صنعت چیست ؟

کرکره های برقی هزینه تعمیر و نگهداری بسیار پایین تری نسبت به کرکره های آهنی قدیمی دارند. استفاده از کرکره اتوماتیک برای تمام مکان ها از جمله پارکینگ ، پنجره و مغازه و فروشگاه و … امکان پذیر است چرا که نیاز به عملیات و تخصصی خاص ندارد و فقط با یک ریموت ساده باز و بسته می شود. با راه اندازی و نصب کرکره اتومایک مقاوم در برابر سایش، سالها نیاز به رنگ و تعویض کرکره اتوماتیک نخواهید داشت. کرکره های اتوماتیک دارای آلودگی صوتی بسیار کم و تلفات انرژی بسیار پایینی هستند. مخصوصا اگر از تیغه های گاوانیزه فوم دار استفاده کنید. سرعت نصب کرکره اتوماتیک بسیار بالا می باشد. هزینه و قیمت کرکره برقی در مقابل کارایی بالای آن بسیار مقرون به صرفه است.

هزینه خرید، ساخت، نصب و تعمیر کرکره برقی ایمن صنعت چگونه است ؟

قیمت نهایی جهت خرید، ساخت، نصب و تعمیر کرکره اتوماتیک برقی بسیار پایین تر از سایر همکاران می باشد. مهم ترین علت جهت تعیین قیمت پایین تر، رعایت استاندارد های شرکت و جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد. همچنین ما به علت تعدد پروژه، کمترین سود را بر روی قیمت تمام شده اضافه می نماییم.

 

 

 

 

 

نمایندگی و سفارش خرید کرکره برقی
ایمن صنعت یکی از بهترین نمایندگی های تولید تیغه کرکره برقی ضد سرقت در تهران و شهرستان ها می باشد. ایمن صنعت همچنین فروشنده و نصاب کرکره برقی در سطح تهران نیز می باشد. شما می توانید از طریق نمایندگی کرکره برقی ایمن صنعت با مراجعه حضوری و یا با تماس با ایمن صنعت اقدام به ثبت سفارش کرکره برقی، تیغه کرکره برقی و همچنین نصب کرکره برقی با ضمانت و گارانتی نمایید.

علاوه بر آن که تمامی خدمات ما دارای پشتیبانی رایگان نیز می باشند. برای در یافت مشاوره از نمایندگی نصب کرکره برقی ایران کرکره همین حالا تماس بگیرید. برای تخمین قیمت کرکره برقی ، شما مشتری گرامی ابتدا باید قیمت تیغه کرکره برقی انتخابی و قیمت موتور مورد نظر را محاسبه کرده تا در انتها بتوانید قیمت کرکره برقی خود را بدست آوردید. قیمت کرکره برقی از جمله مسائلی است که خریداران محترم را با چالش های جدید مواجه می کند، بدین صورت که در قیمت کرکره برقی در مراکز فروش مختلف به صورت یکسان نیست.

در بازار امروزه، و از آنجایی که  کرکره برقی از ضرورت هر فروشگاه و شرکتی است، مراکز فروش کرکره برقی قیمت کرکره برقی ها را به صورت نوسانی و لحظه ای تغییر می دهند. به گونه ای که امکان دارد در لحظه ای،  تمام قیمت های کرکره برقی تغییر و به صورت صعودی بالا و یا به صورت نزولی پایین بیاید.     کرکره برقی

مزیت استفاده از محصولات ایمن صنعت

۱٫ به دلیل تولید تیغه از مواد دسته اول دارای امنیت بالا می باشد. ۲٫ تولید تیغه با رعایت تمامی اصول و حفظ تمامی استاندارد های متناسب با نیاز کشور ۳٫ مناسب برای فروشگاه ها، پارکینگ ها، پاساژها، انبار های عمومی و … ۴٫ مناسب برای شرایط آب و هوایی کشور با توجه به تولید این محصول توسط بهترین مواد می توان آن را جزء با دوام ترین و بیصدا ترین تیغه های موجود در بازار نام برد.

به همین دلیل امروزه شاهد استقبال روز افزون نصابان و مصرف کنندگان از این برند تیغه کرکره ایمن صنعت شامل تیغه کرکره, کرکره آلومینیوم, کرکره برقی, کرکره شفاف, موتور کرکره, پروفیل کرکره, درب کرکره ای, قیمت کرکره, جک پارکینگی, درب شیشه ای اتوماتیک, قیمت فروش تیغه کرکره, قیمت کرکره برقی, ابعاد تیغه کرکره آلومینیوم, درب کرکره ای کتیبه ای در سقف, فروش پروفیل کرکره, درب کرکره رول آپ, کرکره آلومینیوم, پروفیل کرکره آلومینیوم, نصب کرکره, تیغه کرکره گالوانیزه, کرکره برقی هوشمند, کرکره برقی, قیمت موتور کرکره سنترال, قیمت موتور کرکره ساید, قیمت تیغه کرکره آلومینیوم, قیمت فروش موتور کرکره توبلار, تیغه کرکره آلومینیوم, فروش تیغه کرکره شفاف, تیغه کرکره پلی کربنات, تیغه کرکره برقی, تیغه کرکره, تیغه کرکره فوم دار, تیغه کرکره بیصدا, انواع کرکره برقی, انواع تیغه کرکره, درب شیشه ای اتوماتیک, جک پارکینگی, موتور کرکره توبلار, موتور کرکره ساید, موتور کرکره سنترال می باشیم.

خرید کرکره برقی

فروش آنلاین و نصب انواع کرکره برقی

خرید کرکره های برقی به این معنی است که شما در حفظ حریم خصوصی و امنیت خانواده سرمایه گذاری کرده اید . برای اینکه درب منازل و یا سایراماکن به آسانی باز و بسته شود ، نصب درب اتوماتیک پیشنهاد می شود . بعنوان مثال هنگام پارک خودرو در پارکینگ ، دیگر نیازی به پیاده شدن و باز کردن در نیست . پس این محصول به گونه ای طراحی و تولید شده است که به راحتی خراب نشود و علاوه بر امنیت ، رفاه را نیز برای شما به ارمغان بیاورد.

کرکره های برقی در انواع ، اندازه و شکل های مختلفی وجود دارند که می توان آنها را به راحتی در مکان های مختلف به اجرا درآورد. کرکره برقی تا حد بسیار زیادی می تواند تضمین کننده و تامین کننده امنیت یک محیط باشد . این محصول دارای تیغه های مقاوم و مستحکم است که مواد سازنده آن ها در هر مدل با دیگری متفاوت است . بهینه کردن مصرف انرژی نیز یکی از مهم ترین نکات و ویژگی های یک کرکره اتوماتیک است . در کنار این ویژگی های مهم یک ویژگی دیگر به نام زیبایی نیز وجود دارد.

کرکره برقی عمر طولانی دارید این به این معنی می باشد که میتواند سالیان طولانی بدون اینکه افت کیفیت داشته باشد برای شما کار کنید برخلاف کرکره معمولی که  بعد از مدتی کارایی خود را از دست می دهد لیست قیمت کرکره برقی کمی بالاتر از نمونه قدیمی می باشد اما به دلیل ماندگاری و کاهش افت کیفیت قطعا این نوع از کرکره بیشتر مورد توجه قرار میگیرد تا نمونه قدیمی .

تعمیر کرکره برقی آسان می باشد البته این آسانی به معنی این نمی باشد که خود شما میتوانید آن را تعمیر نمایید این به این معنی می باشد با توجه به اینکه  این نوع  از کرکره  از قسمت های مختلفی تشکیل شده است به آسانی قابل شناسایی و تعویض قطعه یا به عبارت دیگر تعمیر کرکره برقی می باشد نمونه های قدیمی کرکره در هنگام خراب شدن بسیار کاربران را اذیت میکردند اگر تجربه این نوع از کرکره ها را داشته باشید قطعه مشاهده نموده اید که  بعد از گذشت یک مدت و یا با خراب شدن یک قسمت مانند فنر کل کرکره از کار افتاد و بسیار اذیت کننده می باشد.

قیمت نصب کرکره برقی : یکی از محصولات اتوماتیک جهت کنترلی کردن کرکره مغازه و کرکره درب پارکینگ ، کرکره برقی یا کرکره اتوماتیک ریموت دار است که از یک دیواره تیغه های کرکره آلومینیومی یا تیغه فولادی و یا تیغه پلی کربنات تشکیل شده است که این دیواره بوسیله موتور کرکره برقی و با استفاده از ریموت کنترل به بالا و پایین حرکت می کند و کرکره برقی باز و بسته می شود. برای محاسبه هزینه نصب کرکره برقی با ما تماس بگیرید .

آموزش نصب کرکره برقی

انواع تیغه کرکره برقی

تیغه گالوانیزه فوم دار درجه یک با رنگ سفید و بی صدا (مخصوص پارکینگ و فروشگاه) : این تیغه از ورقهای ۰٫۳ گالوانیزه خود رنگ سفید با فوم پلی اورتان بصورت رول فرمینگ تولید میشود. درفرایند تولید این نوع تیغه بواسطه اینکه قلاب تیغه ها توسط رول فرمینگ ایجاد میشود و کاملا یکدست می باشد لذا هیچ گونه صدائی در زمان حرکت کرکره مشاهده نمیگردد. این نوع تیغه در سایزهای ۷۷ در واحد میلیمتر تولید میگردد .

تیغه گالوانیزه فوم دار درجه یک با رنگ سفید و بی صدا (مخصوص اماکن صنعتی) : این تیغه از ورقهای ۰٫۴ گالوانیزه خود رنگ سفید با فوم پلی اورتان بصورت رول فرمینگ تولید میشود. درفرایند تولید این نوع تیغه بواسطه اینکه قلاب تیغه ها توسط رول فرمینگ ایجاد میشود و کاملا یکدست می باشد لذا هیچ گونه صدائی در زمان حرکت کرکره مشاهده نمیگردد. این نوع تیغه در سایزهای ۱۰۰ در واحد میلیمتر تولید میگردد .

تیغه گالوانیزه فوم دار درجه یک رنگی و بی صدا (مخصوص پارکینگ و فروشگاه) : این تیغه از ورقهای ۰٫۳ گالوانیزه خود رنگ سفید با فوم پلی اورتان بصورت رول فرمینگ تولید میشود. درفرایند تولید این نوع تیغه بواسطه اینکه قلاب تیغه ها توسط رول فرمینگ ایجاد میشود و کاملا یکدست می باشد لذا هیچ گونه صدائی در زمان حرکت کرکره مشاهده نمیگردد. این نوع تیغه در سایزهای ۷۷ در واحد میلیمتر تولید میگردد . این نوع تیغه پس از فرایند تولید توسط رنگ پودری(الکترو استاتیک ) در رنگهای مختلف عرضه میگردد.

تیغه آلومینیوم فابریک سبک : استاندارد وزن تقریبی این نوع تیغه بین ۴ الی ۴٫۷ در واحد کیلوگرم در هر متر مربع می باشد. این نوع تیغه توسط فرایند اکسترود تولید میگردد . رنگ این نوع تیغه از نوع پودری (الکترو استاتیک ) می باشد. از نقاط ضعف این نوع تیغه نازک بودن آن و به طبع آن براحتی باز شدن کرکره توسط سارقین میتوان نامبرد. این نوع تیغه در سایزهای ۸۰ در واحد میلیمتر تولید میگردد. جهت استحکام این نوع تیغه از قالب اکسترود تک پل استفاده میگردد .

تیغه آلومینیوم فابریک درجه یک استاندارد رنگ سفید (مخصوص پارکینگ و فروشگاه) : این نوع تیغه توسط فرایند اکسترود تولید میگردد . وزن تقریبی این نوع تیغه بین ۵ الی ۵٫۸ در واحد کیلوگرم درهر متر مربع می باشد. رنگ این نوع تیغه از نوع پودری (الکترو استاتیک ) می باشد. این نوع تیغه در سایزهای ۸۰ در واحد میلیمتر تولید میگردد. جهت استحکام این نوع تیغه از قالب اکسترود دو پل استفاده میگردد.

تیغه آلومینیوم فابریک درجه یک استاندارد رنگ سفید (مخصوص اماکن صنعتی) : این نوع تیغه توسط فرایند اکسترود تولید میگردد . وزن تقریبی این نوع تیغه بین ۶ الی ۶٫۸ در واحد کیلوگرم در هر متر مربع می باشد. رنگ این نوع تیغه از نوع پودری (الکترو استاتیک ) می باشد. این نوع تیغه در سایزهای ۱۰۰ در واحد میلیمتر تولید میگردد. جهت استحکام این نوع تیغه از قالب اکسترود سه پل استفاده میگردد .

تیغه آلومینیوم فابریک درجه یک استاندارد رنگی : این نوع تیغه توسط فرایند اکسترود تولید میگردد . وزن تقریبی این نوع تیغه بین ۵ الی ۵٫۸ در واحد کیلوگرم در هر متر مربع می باشد. این نوع تیغه در سایزهای ۸۰ در واحد میلیمتر تولید میگردد. رنگ این نوع تیغه از نوع پودری (الکترو استاتیک ) می باشد و پس از تولید متناسب با سفارش مشتری رنگ میگردد. جهت استحکام این نوع تیغه از قالب اکسترود دو پل استفاده میگردد.

تیغه آلومینیوم فابریک استاندارد (مخصوص پنجره – کانکس – کانتر) : این نوع تیغه توسط فرایند اکسترود تولید میگردد . وزن تقریبی این نوع تیغه بین ۴٫۷ الی ۵٫۵ در واحد کیلوگرم در هر متر مربع می باشد. رنگ این نوع تیغه از نوع پودری (الکترو استاتیک ) می باشد و پس از تولید متناسب با سفارش مشتری رنگ میگردد. این نوع تیغه در سایزهای ۶۰ در واحد میلیمتر تولید میگردد.

تیغه کرکره فولادی بدون ریل : این نوع تیغه توسط فرایند رول فرمینگ غلتکی تولید میگردد . این تیغه از و ورقهای ۱ میلیمتر بصورت رول فرمینگ تولید میشود. این نوع تیغه در سایزهای ۸۰ در واحد میلیمتر تولید میگردد. رنگ این نوع تیغه از نوع پودری (الکترو استاتیک ) می باشد و پس از تولید متناسب با سفارش مشتری رنگ میگردد. تیغه کرکره فولادی فول پانچ بدون ریل : این نوع تیغه توسط فرایند رول فرمینگ غلتکی تولید میگرد .

این تیغه از و ورقهای ۱ میلیمتر پانچ شده بصورت رول فرمینگ تولید میشود. این نوع تیغه در سایزهای ۸۰ در واحد میلیمتر تولید میگردد. رنگ این نوع تیغه از نوع پودری (الکترو استاتیک ) می باشد و پس از تولید متناسب با سفارش مشتری رنگ میگردد. تیغه گالوانیزه فوم دار طرح چوب و بی صدا : این تیغه از و ورقهای ۰٫۳ گالوانیزه خود رنگ سفید با فوم پلی اورتان بصورت رول فرمینگ تولید میشود. درفرایند تولید این نوع تیغه بواسطه اینکه قلاب تیغه ها توسط رول فرمینگ ایجاد میشود و کاملا یکدست می باشد لذا هیچ گونه صدائی در زمان حرکت کرکره مشاهده نمیگردد. این نوع تیغه در سایزهای ۷۷ در واحد میلیمتر تولید میگردد . این نوع تیغه پس از فرایند تولید و رنگ پودری(الکترو استاتیک ) توسط دستگاه دکورال بصورت طرح چوب عرضه میگردد.

تیغه آلومینیوم فابریک طرح چوب : این نوع تیغه توسط فرایند اکسترود تولید میگرد . وزن تقریبی این نوع تیغه بین ۵ الی ۵٫۸ در واحد کیلوگرم در هر متر مربع می باشد. این نوع تیغه در سایزهای ۸۰ در واحد میلیمتر تولید میگردد. رنگ این نوع تیغه از نوع پودری (الکترو استاتیک ) می باشد و پس از تولید توسط دستگاه دکورال بصورت طرح چوب عرضه میگردد. جهت استحکام این نوع تیغه از قالب اکسترود دو پل استفاده میگردد.

تیغه شفاف پلی کربنات ضد سرقت (با لوله استیل نگیر ۳۰۴L) : این نوع تیغه توسط فرایند تزریق پلی کربنات تولید میگرد . وزن تقریبی این نوع تیغه بین ۱۰ الی ۱۲ در واحد کیلوگرم در هر متر مربع می باشد. این نوع تیغه در سایزهای ۱۱۰ در واحد میلیمتر تولید میگردد. رنگ این نوع تیغه از نوع پودر در مخزن تزریق پلی کربنات می باشد در حین تولید توسط دستگاه تزریق بصورت رنگی عرضه میگردد. جهت استحکام این نوع تیغه از لوله استیل ۱ میلیمتر استیل استفاده میگردد.

بهترین راه نصب صحیح درب های کرکره برقی

بهترین راه برای اطمینان از نصب درست و صحیح درب های کرکره برقی این است که  شما از طریق خدمات یک شرکت نصب کننده حرفه ای استفاده کنید. اگر تجربه نصب کرکره های برقی را دارید، می توانید کرکره جدید را خودتان نصب کنید. دفترچه راهنمای نصب برای کمک به شما طراحی شده اند، این دفترچه  با ارائه دستورالعمل و مشاوره کمک می کند که درب ها را صحیح نصب کنید به گونه ای که دیافراگم رول شما تا حد امکان ایمن باشد. نصب صحیح برای عملکرد و امنیت شاتر غلتکی شما مهم است. اگر غلتک در جای مناسب و صحیح قرار نگیرد، یا قدرت غلتک تضعیف شود  منجر  به خطرات جبران ناپذیری  می شود.

کرکره برقی مقاوم با سختی بالا

همانگونه که می دانید آلومینیوم یک فلز نرم و انعطاف پذیر است. ولی چگونه استحکام تیغه کرکره های آلومینیوم تا این حد بالا است و حتی تیغه های فولادی و آهنی در برابر تیغه های تولیدی ما حرفی برای گفتن ندارند ؟ همانگونه که می دانید ما در عصر آلومینیوم هستیم و بدلیل در دسترس بودن این فلز با ارزش و همچنین خاصیت ضد زنگ بودن آن به وفور از آلومینیوم در صنایع مختلف استفاده می شود. یکی از مثال های جایگزینی سر سیلندر چدنی خودروها با سرلیندرها سبک تر و البته مستحکم تر آلومینیومی است. براستی آلومینیوم این مقاومت بالا و سختی ا از کجا می آورد.

یکی از پروسه هایی که آلومینیوم را این چنین مستحکم و سخت می کند edge یا سختی نام دارد. که شامل یکسری فرایندهای صنعتی است که استحکام تیغه آلومینیوم را تا جندین برابر بالا میبرد و اینگونه است که تیغه های آلومینیوم جای تیغه های پیشین خود در بازار را گرفتند. خرید کرکره های برقی به این معنی است که شما در حفظ حریم خصوصی و امنیت خانواده سرمایه گذاری کرده اید . برای اینکه درب منازل و یا سایراماکن به آسانی باز و بسته شود ، نصب درب کرکره ای اتوماتیک پیشنهاد می شود . بعنوان مثال هنگام پارک خودرو در پارکینگ ، دیگر نیازی به پیاده شدن و باز کردن در نیست . پس این محصول به گونه ای طراحی و تولید شده است که به راحتی خراب نشود و علاوه بر امنیت ، رفاه را نیز برای شما به ارمغان بیاورد.

کرکره ها در انواع ، اندازه و شکل های مختلفی وجود دارند که می توان آنها را به راحتی در مکان های مختلف به اجرا درآورد. کرکره برقی تا حد بسیار زیادی می تواند تضمین کننده و تامین کننده امنیت یک محیط باشد . این محصول دارای تیغه های مقاوم و مستحکم است که مواد سازنده آن ها در هر مدل با دیگری متفاوت است . بهینه کردن مصرف انرژی نیز یکی از مهم ترین نکات و ویژگی های یک کرکره اتوماتیک است . در کنار این ویژگی های مهم یک ویژگی دیگر به نام زیبایی نیز وجود دارد. تیغه کرکره برقی اتوماتیک ( کرکره ریموت دار ) اگر بخواهید ارزان قیمت بخرید مطمئنا از جنس آلومینیم ضایعات می باشد .این نوع از کرکره برقی اتوماتیک بعد از مدت کوتاهی به صدا افتاده و به مرور قفل های آن مستهلک و در انتها از هم جدا خواهند شد .   تیغه کرکره برقی

کرکره برقی فولادی ضد سرقت

بهترین برند تیغه کرکره برقی دارای چه ویژگی هایی است ؟ در سال های گذشته که کرکره های اتوماتیک رواج زیادی نداشتند اغلب افراد با نصب کرکره های برقی فولادی معمولی از مغازه , پارکینگ و فروشگاه های خود مراقبت می کردند . اغلب این کرکره دارای کیفیت پایینی بود و در گذر زمان نیز به سرعت کیفیت و زیبایی خود را از دست می داد. اما با رونق گرفتن و استقبال مردم از صنعت درب های اتوماتیک اغلب افراد دست به انتخاب آن ها زدند و برای منازل مسکونی , فروشگاه ها , مجتمع های رفاهی و پارکینگ ها از آن ها استفاده کردند.

اما بهترین برند تیغه کرکره برقی از لحاظ کیفیت کدام است؟ کرکره برقی اتوماتیک باید بر اساس چه پارامترهایی انتخاب شود؟ کرکره ضد سرقت مناسب ترین انتخاب برای بالابردن امنیت ساختمان ها و مغازه هاست چرا که درب های معمولی از امنیت پایینی برخوردار هستند. بنابر این شما با نصب کرکره ضد سرقت امنیت خود را تا حد بسزایی میتوانید تضمین کنید.

همچنین استفاده از کرکره های ضد سرقت بسیار راحت بوده به این صورت که شما تنها با ریموت کنترل میتوانید این کار را انجام دهید. دربهای کرکره فولادی ضد سرقت ایمن صنعت در دو نوع قوس دار ساده و فول پانچ با بیشترین تراکم ممکن در تعداد سوراخ ها تولید می شوند. بعد از تحقیقات انجام شده توسط کارشناسان فنی ایمن صنعت از نمونه های موجود در بازار مشخص شد که ضخامت کم ورق در این نوع تولیدات باعث بروز بسیاری از مشکلات شده که کار را برای همکاران نصاب و مصرف کننده نهایی مشکل می سازد از جمله این مشکلات حالت شکلاتی شدن رول کرکره بعد از جمع شدن کامل رول می باشد که این مشکل با استفاده از ورق گالوانیزه با ضخامت ۱mm و سختی st12 در شرکت ایمن صنعت رفع شده است . از دیگر مشکلات بررسی شده نمونه های موجود در بازار شکستن کپس ها بعد از مدت زمان کوتاه بود که در محصولات ایمن صنعت به دلیل استفاده از کپس های سوزنی این مشکل به وجود نخواهد آمد. کرکره برقی: Roller Shutter کرکره برقی فولادی : Steel Roller Shutter کرکره برقی آلومینیومی: Aluminium Roller Shutter تیغه:Lath تیغه فولادی:Steel lath تیغه آلومینیومی: lath Aluminium شفت و لوله: roller tube ریل: Guide rail منبع تغذيه بدون وقفه: UPS (Uninterruptible power supply)  

عدم ورود سرما به داخل پایلوت و راه پله ساختمان های شمالی

در ساختمانهای شمالی ، علاوه بر جنبه ایمنی و ضد سرقت نمودن فضای پارکینگ مزیت دیگر درب کرکره ای پیلوت ، جلوگیری از تبادل حرارتی شدید و سرد شدن کف واحد های طبقه اول در فصل زمستان می باشد.

عدم مزاحمت برای تردد خودروها و زاویه بازشوی زیاد

در بعضی ساختمانها نیاز دارند درب با زاویه بیش از ۱۲۰ درجه باز شود تا تردد خودروها تسهیل شود. همچنین در بعضی از ساختمانها زمانی که درب باز می شود خود درب جلوی تردد یکی از پارکینگها را می گیرد و مجبورند یک خودرو کمتر در پارکینگ قرار دهند. راه حل این مشکلات چیزی نیست بجز درب کرکره ای پارکینگ.

نصب کرکره برقی برای درب هایی که امکان نصب جک پارکینگی ندارند

همچنین بسیاری از ساختمانهایی که درب تک لنگه و یا دولنگه دارند ، با توجه به نزدیک بودن ستون به درب آنها قابلیت نصب جک درب پارکینگ را ندارند.در بعضی ساختمانها نیز درب به مرور زنگ زده ، پوسیده و یا تاب برداشته و ارزش تعمیرات جهت نصب جک ریموت دار پارکینگ را ندارد. توجه داشته باشید که جهت نصب کرکره برقی بجای درب قدیمی، نیازی به فک و جداسازی چهارچوب درب از دیوار نیست.

بلکه در این موارد فقط درب از لولا خارج می شود، لولاها بریده می شوند و سپس روی همان چهارچوب موجود پروفیل ها و شاسی کرکره برقی نصب می گردد و با کمترین هزینه و حجم تخریب دیوارها و در کوتاه ترین زمان ، کرکره برقی نصب می شود. محاسبه قیمت اجرای کرکره برقی با توجه به جنس و نوع آن متفاوت است. قیمت ساخت و نصب کرکره اتوماتیک بر اساس متر مربع محاسبه میشود . درب کرکره ای اتومات ریموت دار ترکیبی از کرکره های قدیمی دستی و افزونه هایی از مدارات مرتبط و موتور الکترونیکی ، جهت باهوش کردن سیستم حرکتی آن می باشد. کرکره اتوماتیک یا کرکره کنترلی ریموت دار معمولا بسته به نوع تیغه و متریال ساخته شده دارد. مناسب ترین بازه قیمت خرید کرکره برقی بسیار گسترده است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. کارشناس متخصص در بورس کرکره برقی ایمن صنعت با توجه نیاز و کاربری شما کم هزینه ترین نوع آن را هنگام بازدید از محل پیشنهاد میدهد .     نصاب کرکره برقی   امروزه از درب کرکره ای اتوماتیک برای حفاظت محیط و به عنوان یکی از درب های ورودی پارکینگ ها، مراکز تجاری ,صنعتی و… استفاده می شود تا از ورود افراد ، نفوذ نور خورشید، باد، باران و صدا جلوگیری کنند. برای نصب یک کرکره برقی خوب و ایمن با مرکز فروش کرکره سازی ایمن صنعت که قیمت درب کرکره ای برقی اتوماتیک را با نرخ مصوب تولید و به مشتریان گرامی ارائه میدهد با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس حاصل فرمایید  .   اجرای کرکره برقی   درب های کرکره ای برقی نوعی از درب است که می تواند از آن ها برای مصارف مسکونی یا تجاری استفاده شود. بیشتر درب های کرکر برقی صنعتی یا درب های گاراژ غلتکی برای نصب سریع و آسان و نیازهای کم مصرف طراحی شده اند. آنها بسیار قوی و ماندگار هستند و برخلاف درهای تاشو که در گاراژهای مسکونی و واحدهای تجاری مورد استفاده قرار می گیرند، می توانند در استفاده مداوم، مقاومت کنند. همچنین به دلیل وزن کمتر و سهولت جابجایی جایگزین بسیار مناسبی برای کرکره های فلزی سنگین وزن که باعث امراضی مانند دیسک کمر میشدند هستند.

همین طور هزینه کرکره برقی نیز مناسب است. مزیت دیگر کرکره برقی نسبت به درب های لولایی این است که با توجه به خاصیت Roll-up رول اپ در کرکره برقی ، فضایی از پارکینگ را اشغال نمی کند و تردد و چرخش و دور زودن خودروها در پارکینگ آسان تر است. قیمت کرکره برقی تولیدی ما با توجه به تیغه دو جداره آلومینیوم استاندارد آن یکی از با ارزان ترین ها است. اما اشتباه نکنید ، ما ارزان ترین محصولات را ارائه نمی دهیم!!! اگر فقط به دنبال قیمت پایین هستید می توانید از تیغه های تک جداره و بی کیفیت فولادی و آهنی استفاده نمایید. این تیغه ها قیمت بسیار پایین تر دارند ولی خرابی آنها بیشتر است. تیغه های آلومینیوم تولیدی این مجموعه با توجه به تیراژ بسیار بالا در تولید از قیمت بسیار ارزان و منطقی برخوردارند. اکثر مراحل تولید به صورت رباتیک انجام می شود و تمام مراحل تولید از پرس کوره آلومینیوم ، مراحل ایجاد سختی و EDGE ، رنگ کوره ای پودری ، مونتاژ و بسته بندی توسط ماشین آلات بسیار پیشرفته انجام می شود و جهت ارزان تر شدن قیمت هیچ یک از این مراحل حذف نمی شود.   قیمت کرکره برقی

کرکره برقی در قطع برق

قبل از اینکه بخواهیم برای موتور کرکره برقی خود یو پی اس خریداری کنیم باید نوع موتور را تشخیص دهیم.  معمولاً دو نوع موتور کرکره برقی داریم یک نوع از موتور ها بصورت پیش فرض دارای باطری بک آپ و ups هستند که سایر مدار آنها در حدود ۲۸×۳۸×۱۲ می باشد و یک  نوع دیگر موتور هایی هستند که بصورت پیش فرض فاقد برق اضطراری ups هستند و سایز مدار فرمان آنها کوچکتر و در حدود ۱۰×۱۵×۵ سانتیمتر می باشد. اگر موتور شما از نوع اول بود و در هنگام قطع برق با استفاده از ریموت نتوانستید کرکره را حرکت دهید ، یا بخش یو پی اس مدار فرمان شما و یا باطری های آسیب دیده اند و نیاز به بررسی دارد. ولی اگر موتور شما از نوع فاقد ups بود می توانید با خرید یک دستگاه ups ، حتی در هنگام قطع برق با استفده از ریموت کنترل ، کرکره برقی را حرکت دهید.

این گونه موتورها معمولاً ۲ نوع هستند. دلیل به وجود آمدن درب کرکره برقی سهولت در امور بشریت و راحتی و زیبایی و امنیت بیشتر میباشد و هدف از طراحی و تولید انبوه آن راحت تر کردن جابجایی این کرکره ها است چرا که در دهه پیش از درب ها و یا کرکره ای مشبک و یا کانالی استفاده میشده است که برای جابجایی آن باید به صورت دستی عمل کرد که قدرت زیادی را از فرد می طلبید ,پس از گذشت مدتی هم تکان دادن آن سخت تر میشد برای اینکه لولا های کرکره بوسیله روغن روان بودند و پس از خشک شدن و از بین رفتن چربی بین لولا ها کرکره به سختی جابجا میشد. کرکره برقی دارای اجزای متفاوتی است اما دو قسمت از آن نقش بسیار مهم را ایفا میکند یکی موتور و دیگر تیغه ها که در کنار یکدیگر اسکلت کرکره را تشکیل میدهند.اما دلیل استفده از کرکره برقی را به طور واضح برای شما اظهار نکردیم و هنوز برخی از ابهامات برای شما وجود دارد.

مطالب برگزیده کرکره برقی ایمن صنعت
 کرکره اتومات

 ساخت کرکره برقی اتومات پارکینگ و مغازه

 کرکره برقی کرم قهوه ای

 کرکره برقی قهوه ای کوره ای

 کرکره برقی سفید مشکی

کرکره برقی رنگ سفید و مشکی

 کرکره برقی رنگی

کرکره برقی رنگی

 کرکره برقی رنگ الکترواستاتیکی کوره ای

کرکره برقی رنگ الکترواستاتیک 

کرکره برقی درب پارکینگ

 نصب درب کرکره ای برقی پارکینگ

کرکره مدرن پارکینگ

نصب درب اتوماتیک با رنگ کوره ای

کرکره برقی برای تراس بالکن

 کرکره برقی برای تراس بالکن 

کرکره برقی پنجره

 نصب کرکره برقی پنجره

کرکره برقی ورودی ویلا

 کرکره برقی اتومات محوطه باغ ویلا

 ابعاد استاندارد درب کرکره ای برای پارکینگ

 کرکره برقی برای حیاط خانه

 قیمت کرکره اتومات

قیمت هر متر مربع کرکره اتومات

خدمات کرکره برقی در تهران و کرج

خدمات کرکره برقی در تهران

تعمیر کرکره برقی در کردان

تعمیر کرکره برقی در کرج و کردان

 فروش کرکره برقی در تهران و کرج

نمایندگی فروش کرکره برقی

بهترین تیغه کرکره برقی

بهترین تیغه ی کرکره برقی

 نصب کرکره برقی

 خرید و نصب کرکره برقی اتومات

 اندازه مناسب کرکره برقی

ابعاد استاندارد کرکره برقی

برقی اضطراری کرکره برقی

برق اضطراری کرکره برقی

فروش کرکره برقی در دماوند

کرکره برقی در دماوند

 درب کرکره اتوات در لواسان

کرکره برقی در لواسان

 کرکره ی برقی در عظیمیه

کرکره برقی در عظیمیه کرج

قیمت درب کرکره ای رول آپ

قیمت روز درب رول آپ

قیمت هر متر کرکره برقی

مشخصات فنی کرکره برقی

 کرکره قرقره ای

کرکره درب قرقره ای

انواع کرکره برقی لوکس

کرکره برقی مدرن و لوکس

موتور کرکره برقی

مشخصات موتور کرکره برقی

کرکره برقی طرح چوب

کرکره برقی طرح چوبی

  خرید کرکره برقی در تهران و کرج

 خرید کرکره برقی در تهران و کرج

 کرکره درب منزل

کرکره درب برقی منزل

نرخ قیمت کرکره برقی مغازه و فروشگاه     نصب کرکره برقی به کاهش خطر سرقت و وارد شدن اشخاص بیگانه به محدوده شخصی شما کمک می کند. نصب کرکره برقی نیاز به کارشناس حرفه ‌ای و داشتن اطلاعات کافی از نوع نیاز مشتری و محل نصب دارد و باید برای آن برنامه‌ ریزی دقیقی انجام گیرد تا از نظر امنیت به مشکلی برنخورید. راهنمایی یک متخصص کارنصب را آسان تر می کند افرادی که قرار است برای ورودی های ساختمان خود مانند درب، پنجره،و…. کرکره برقی نصب کنند باید اطلاعاتی را در اختیار کارشناس و یا فروشنده قرار بدهند تا آنها بتوانند کرکره مناسب برای آن افراد را معرفی و نصب کنند.

اطلاعاتی شامل عرض، طول درب، محل نصب، تعداد تردد، و بودجه در نظر گرفته شده. در نظر داشته باشید که کرکره برقی علاوه بر حفظ امنیت شما باید در افزایش زیبایی محیط هم موثر باشد انواع کرکره برقی در شکل و عملکردهای متفاوتی وجود دارند که هر کدام مناسب برای محیط خاصی طراحی شده اند. کرکره های رولینگ این نوع  کر کره مناسب استفاده برای رستوران ها، املاک و هتل ها می باشند. کرکره های مشبک و سوراخ دار از این نوع کرکره برقی برای افزایش دسترسی بصری استفاده می‌شود. مانند نصب در پارکینگ‌ها و املاک تجاری.  که طراحی آن  باعث افزایش جریان هوا و دید میشود کرکره های غلطکی این نوع کرکره برای حفظ امنیت کسب و کار مانند دفاتر و شرکت ها و منازل مناسب می باشد. کرکره از جنس پلی کربنات مناسب برای استفاده در  مناطق حفاظت شهری مانند بانک‌ها میباشد. کرکره های صنعتی نصب و راه اندازی مناسب برای انبار ها و بیمارستان ها و مدارس و یا هر منطقه دیگری که نیاز به امنیت بالایی داشته باشد.   کرکره برقی پنجره   شما برای برای حفاظت محیط های داخلی مانند پنجره ها، بالکن، حیاط خلوت می توانید از کرکره هایی استفاده کنید که برای محیط داخلی طراحی شده‌اند و برای محافظت از کل ساختمان از کرکره هایی که برای محیط های خارجی طراحی شده اند استفاده فرمایید .معمولاً کرکره های داخلی برای نصب نیاز به مجوز ندارند اما برای نصب کرکره های خارجی که جز نمای ساختمان محسوب می‌شوند باید حتماً از نظر ایمنی و زیبا سازی از مقامات محلی محدوده خود مجوز نصب را تهیه کنید.   لیست قیمت کرکره برقی در تهران و کرج ☑️ نرخ نصب کرکره اتوماتیک برقی ☑️ قیمت کرکره برقی فولادی ☑️ قیمت هر متر مربع کرکره برقی ☑️ عکس کرکره برقی جدید ☑️ ارتفاع رول کرکره برقی ☑️ ابعاد درب کرکره ای پارکینگ ☑️ خرید کرکره برقی مغازه ☑️ نصاب کرکره پنجره برقی ☑️ تعمیرات کرکره برقی ☑️ کرکره برقی شفاف بالکن ☑️ قیمت موتور کرکره برقی ☑️ قیمت تیغه کرکره برقی آکرول ☑️ محاسبه قیمت کرکره برقی ☑️ نمایندگی کرکره برقی ☑️ خدمات کرکره برقی در تهران ☑️ فروشگاه اینترنتی نصب کرکره برقی ایمن صنعت ☑️ خرید قیمت تیغه کرکره برقی اکرول ☑️ کرکره اتومات برقی جنس فولاد

نصب کرکره برقی

کرکره برقی چیست ؟ انواع کرکره برقی را بشناسید

در گذشته نه چندان دور در خیابان های شهر شاهد کرکره های دستی مغازه ها بودیم، کرکره دستی از آهن ساخته میشد به همین دلیل به مرور زمان ظاهر زیبای خود را در برابر وزش باد و باران از دست می دادند و نیاز به رنگ آمیزی مجدد داشتند. پس از سال ها خدمت حفاظ آکاردئونی جایگزین کرکره سنتی شد. اما به دلیل دشوار بودن مراحل ساخت و رنگ آمیزی حفاظ آکاردئونی از قیمت بالایی برخوردار بود. به همین ترتیب کرکره برقی جایگزین حفاظ آکاردئونی و کرکره سنتی شد. یکی از انواع درب اتوماتیک، کرکره برقی می باشد. امروزه استفاده از کرکره برقی بسیار رایج است و در بسیاری از مکان ها مانند سر در مغازه ها، درب پارکینگ، مراکز تجاری و غیره کرکره برقی مورد استفاده قرار می‌گیرد. امکان چاپ تبلیغات بر روی کرکره برقی وجود دارد، در نتیجه زمانی که مغازه شما بسته باشد وسیله تبلیغاتی بسیار مناسبی خواهد بود.   کرکره برقی

محاسبه قیمت کرکره برقی

برای خرید کرکره برقی و ارزیابی محاسبه قیمت کرکره برقی ابتدا شما باید با دو مفهوم عرض کار و ارتفاع کار آشنا شوید. منظور از ارتفاع کار همانطور که در عکس پایین مشاهده می کنید ارتفاع کل مکانی است که می خواهید کرکره برقی نصب شود. منظور از عرض کار عرض کل مکانی است که می خواهید در آنجا کرکره برقی نصب کنید. جهت محاسبه قیمت انواع کرکره از قبیل قیمت کرکره برقی پارکینگ | قیمت کرکره برقی مغازه | قیمت کرکره برقی پنجره میتوانید از فرمول محاسبه قیمت کرکره سازی استفاده نمائید :

محاسبه اندازه گیری محل نصب کرکره برقی = ( ارتفاع+۳۰ ) * عرض

باید به ارتفاع ۳۰ سانت بخاطر دور رولی که دور شفتمون میچرخه اضافه کنیم.   محاسبه قیمت کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ :

معمولا از تیغه های با آلیاژ آلومینیم و فوم دار برای ساخت کرکره پارکینگ ریموت دار استفاده می شود تا علاوه بر سبکی و سریع بودن در هنگام باز و بسته شدن عایق صدا نیز باشد و از ورود صداهای مزاحم اطراف ساختمان به داخل جلوگیری کند. کرکره اتوماتیک برای درب ورودی یا ورودی رمپ ها که دارای محدودیت فضا می باشند نیز استفاده می شوند. بسته به میزان تردد و وزن تیغه های کرکره از دو موتور توبولار (وزن کم و تردد کم) و موتور ساید (وزن زیاد و تردد بالا) برای کرکره اتوماتیک استفاده می شود.

کرکره اتوماتیک مغازه :

در ساخت کرکره برقی مغازه علاوه بر تیغه فوم دار می توان از تیغه های اکسترود یا توخالی که به صورت متداول استفاده میشوند بهره جست. تیغه های اکسترود نیز در بازار متنوع هستند ولی نکته ای که در خرید این تیغه باید دقت کرد این است که از بیلت ۶۰۶۳ آلومینیوم ساخته شده باشد تا دارای دوام بیشتری باشد و هنگام چرخش سر و صدای کمتری را از کرکره برقی شاهد باشیم ولی برای عرض و ارتفاع های زیاد باید از تیغه های ۱۰۰ دو پل بهره جست تا بتواند مقاومت و پایداری لازم را ایجاد کند. نکته ی حائز اهمیت دیگر اینکه جهت جلوگیری از دستکاری موتور کرکره برقی بهتر است رول کرکره به سمت داخل مغازه تعبیه شود ولی در جاهایی که امکان رول به داخل را نداریم و ناگزیر رول کرکره برقی به سمت خیابان نصب می شود، بهتر است برای کرکره برقی جاقفلی و کاور محافظ موتور نصب شود. افراد معمولاً یا جهت بازسازی کلی مغازه و زیباتر شدن نمای آن و یا جهت رفاه و راحت تر باز و بسته نمودن کرکره مغازه اقدام به نصب کرکره برقی برای مغازه خود می نمایند. معمولاً افرادی که به منظور رفاه و حرکت آسانتر کرکره اقدام به تعویض کرکره قدیم با کرکره برقی می کنند ، دوست دارند در سریعترین زمان ممکن و بدون تخریب و جداسازی ریل های قدیمی کرکره برقی نصب شود و ترجیح آنها این است که کرکره جدید نیز از ریل های کرکره قدیمی استفاده نماید. ولی افرادی که در حال بازسازی کلی مغازه و فروشگاه خود هستند دست ما را بازتر می گذارند و می توانیم ریل و سایر تجهیزات کرکره قدیمی را نیز تعویض کنیم. در ادامه بصورت جامع به این موضوع خواهیم پرداخت:

   1. نصب کرکره برقی جهت سهولت حرکت برای مغازه فعال
   2. نصب کرکره برقی در هنگام بازسازی کلی مغازه تجاری

ایمن ترین نوع کرکره برقی ✴️ بهترین کرکره برقی اتوماتیک ✴️ مقاوم ترین تیغه کرکره ✴️ محکم ترین مدل کرکره برقی ✴️ لوکس ترین کرکره آلمینیومی ✴️ امن ترین کرکره برقی ✴️ بصرفه ترین نوع کرکره اتومات ✴️ ضمانت خرید کرکره برقی ✴️ گارانتی نصب کرکره برقی ✴️ با کیفیت ترین کرکره فولادی ✴️ خاص ترین کرکره اتومات ✴️ ارزان ترین کرکره برقی ✴️ شیک ترین کرکره فروشگاهی ✴️ جدید ترین مدل کرکره ✴️ مناسب ترین کرکره پارکینگ ✴️ ضخیم ترین تیغه کرکره ✴️ مدرن ترین نوع کرکره برقی ✴️ ایده آل ترین کرکره برقی مغازه کرکره برقی پارکینگ

سفارش ساخت و نصب کرکره برقی

کرکره برقی از جنس آلومینیوم ساخته شده است و به دلیل کاربری مناسب و آسان و رنگ آمیزی مختلف توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. تمام امنیتی که کرکره دستی برای شما فراهم می کند کرکره برقی با چندین درجه بالاتر برای شما فراهم آورده است. با نصب کرکره برقی در پنجره و درب منزلتان می توانید باز و بسته شدن آن را مدیریت نمایید. به همین دلیل استفاده از آن در فضاهای داخلی می تواند بسیار مهم باشد. کرکره های خودکار و یا کرکره های برقی که به صورت اتوماتیک عمل می‌نمایند با نام کرکره ضد سرقت نیز معروف هستند که اکنون می خواهیم راجع به این کرکره ها بیشتر بدانیم : همان طور که از نام این نوع از کرکره ها مشخص است کرکره هایی هستند که کار اصلی شان در ارتباط با جلوگیری نمودن از سرقت می باشد.از کرکره هایی که دارای قابلیت ضد سرقتی هستند بیشتر در مکان‌هایی استفاده می شود که بحث امنیت مهم باشد . مراکز مهمی چون پارکینگ های مجتمع ها یکی از مکان های هدف استفاده از کرکره برقی هستند چرا که مطابق قانون شهرداری ها هم اکنون استفاده از کرکره های خودکار و برقی برای مجتمع ها ضروری است در کنار پارکینگ ها ، همه محل هایی که مایلند کارشان آسان تر انجام شود و در زمان خود نیز صرفه جویی به عمل آورند نیز می توانند مراکز هدف استفاده از کرکره های اتوماتیک و یا خودکار برقی باشند. کرکره های برقی دارای استحکام بالایی هستند و نحوه کار آن ها نیز آسان تر است بنابراین پیشنهاد ما به شما استفاده از کرکره برقی در انواع دکان های کوچک و بزرگ خود و یا انواع محل‌هایی که نیازمند کرکره می‌باشند است.

کرکره های مدرن امروزی

کرکره برقی مدرن نمای ظاهری آن می باشد که در عین کارکرد خوب از این حیث ، برجسته و زیبا هم هستند . اهمیت موتور به کار رفته در کرکره های برقی: موتور به کار رفته در کرکره های اتوماتیک در واقع یکی از فاکتورهای تضمین‌کننده کارکرد طولانی‌تر کرکره می‌باشد البته این موتورها دو نوع می باشند با کیفیت بالاتر و یا پایین‌تر بنابراین پیشنهاد می‌کنیم که از کرکره های با موتورهای قوی تر و مرغوب تر استفاده نمایید. اهرم و لوازم الکترونیکی به کار رفته در کرکره برقی قابل برنامه نویسی و تنظیمات خاص می باشد. شما می توانید اهرم و لوازم الکترونیکی را به گونه ای تنظیم نمایید که در یک زمان خاص باز و بسته شوند. به علاوه می توانید تنظیمات انجام شده را از راه دور کنترل نمایید. در سیستم های صنعتی استفاده از کرکره برقی به وفور به چشم می خورد و فضا را مدرن تر نشان می دهد. در ساختمان های صنعتی و تجاری که به صورت پراکنده دارای چندین درب بزرگ می باشند، استفاده از کرکره برقی باعث به حداکثر رساندن بهره وری می شود. کرکره برقی با استفاده از دو متریال آلومینیوم سخت کاری شده و ورق گالوانیزه ساخته می شود.

اجزای تشکیل دهنده کرکره برقی
   1. تیغه کرکره برقی
   2. محفظه کرکره برقی
   3. رول کرکره برقی
   4. ریل کرکره برقی
   5. ریموت کرکره برقی
   6. کنترل پنل کرکره برقی

کرکره برقی مغازه

کرکره برقی مغازه و فروشگاه

کرکره برقی مغازه و کرکره برقی فروشگاهی ، در دهه اخیر جایگزین شکل های اولیه کرکره مغازه شده است .یکی از دلایل قیمت مناسب کرکره برقی مغازه با وجود امنیت و رفاه بالای آن است . چرا که با گذشت زمان و سفت شدن فنرهای کرکره و نیز روغن کاری مداوم ، بالا و پایین بردن آن با استفاده از دست بسیار سخت شد . از گذشته بهترین نوع حفاظ درب مغازه ، کرکره بوده است . شکل های اولیه ، دستی بالا و پایین می شد مانند کرکره لانه زنبوری و کرکره سینوسی ، ولی امروزه کرکره به وسیله یک موتور و قدرت برق کار می کند و با استفاده از یک ریموت امکان باز و بسته شدن آن فراهم می شود .

مهمترین امتیاز کرکره اتوماتیک نسبت به دستی فراهم کردن راحتی شما در برقراری امنیت و نیروی فیزیکی می باشد . در کرکره برقی یا کرکره ریموتی مغازه و فروشگاه ها از تیغه کرکره آلومینیوم استفاده می شود ، انتخاب تیغه آلومینیوم برای کرکره برقی مغازه و فروشگاه ها به این دلیل حائز اهمیت است که تیغه کرکره آلومینیوم ساخته شده باشد تا دارای دوام بیشتری باشد و هنگام چرخش سر و صدای کمتری را از کرکره شاهد باشیم . رایج ترین نوع تیغه کرکره آلومینیوم تیغه ۸۰ یک پل است ، ولی جهت کرکره برقی مغازه و فروشگاههایی با عرض و ارتفاع خیلی زیاد ( مثلاً عرض ۶٫۵ متر و ارتفاع ۴٫۵ متر و بیشتر ) بهتر است از تیغه کرکرهای برقی ۱۰۰ دوپل استفاده شود .

  کرکره برقی مغازه

نصب کرکره برقی جهت سهولت حرکت برای مغازه

بسیاری از کرکره های قدیمی که توسط دست بالا و پایین می شوند دارای فنر کمی جهت حرکت آسان به بالا هستند. این فنر ها پس از چند سال خاصیت خود را تا حدود ۶۰% از دست می دهند و در نتیجه بالا و پایین آوردن آنها بسیار دشوار می شود. بسیاری از مغازه دارها ترجیح می دهند در این هنگام بجای تعویض مجدد شفت و فنر ، از کرکره برقی های مدرن استفاده نمایند که هم حرکت آنها توسط ریموت کنترل و بسیار آسان تر است و هم اینکه ظاهر بسیار زیباتری دارند و نما و جلوه خاصی به فروشگاه می دهند. البته با توجه اینکه ریل کرکره های قدیمی معمولاً در داخل دیوار نصب شده است و صاحبان فروشگاه ها ترجیح می دهند حداکثر در طول یک روز کار جمع شود و مدت زیادی مغازه تعطیل نباشد ، جهت نصب این کرکره ها از همان ریل قدیمی استفاده می شود و آنها از دل دیوار خارج نمی شوند. البته ریل های قدیمی با توجه به اینکه دارای مویی استاندارد ریل های جدید نمی باشند ، لازم است سالی یکی – دو مرتبه توسط گازوئیل و… روان سازی شوند تا اصطحکاک میان آنها و تیغه ها از بین برود. لازم به ذکر است اگر قصد نصب دورپیچ رول کرکره برقی در داخل تابلو مغازه را دارید باید از قبل قسمت هایی از تابلو که نیاز است ، باز شوند تا عملیات نصب در سریعترین زمان ممکن انجام شود .     کرکره پارکینگی

سیستم کنترلی کرکره برقی پارکینگ و مغازه

امروزه با توجه به استفاده ی روز افزون و کاربرد بسیار زیاد کرکره های برقی در اماکن مختلف، کمتر کسی هست که با سیستم کرکره برقی آشنا نباشد. کرکره ها به منظور حفظ امنیت محل، نصب شده و مورد استفاده قرار می گیرند و مورد استقبال بسیاری از افراد قرار میگیرند . کرکره های برقی فضای اندکی را اشغال میکنند و بطور کلی در دو نوع زیر سقفی و رول شونده ارائه میگردند. پروفیل هایی که ما برای ساخت کرکره های برقی استفاده میکنیم، سبب شده اند تا عایقی استاندارد برای شرایط جوی مختلف باشند و از نفوذ برف و باران، اشعه های مضر خورشید و به هدر رفتن انرژی جلوگیری نمایند. با توجه به استفاده نمودن از متریال درجه یک، برای ساخت کرکره ها، این کرکره ها از سروصدای بسیار اندکی هنگام جابجایی برخوردار هستند و می توانند انتخاب مناسبی برای ایجاد فضایی آرام و دلپذیر باشند. از کرکره های برقی برای درب های پارکینگ ساختمانها، مراکز صنعتی، انبار ها، محل کار، پنجره ها و درب مغازه ها استفاده میکنند. برخی از افراد به دلیل نگرانی بابت امنیت پایین تیغه های کرکره برقی، در انتخاب آن دچار تردید می شوند. اما خوب است بدانید شرکت ایمن صنعت این مشکل را حل نموده است. شرکت ایمن صنعت با ساخت و تولید کرکره های برقی با کیفیت بسیار بالا و هزینه ی مناسب توانسته است این مشکلات را حل نماید. هزینه ی پایین ما، بعلت تولید کننده و واسطه نبودن ما می باشد. شرکت ایمن صنعت با تکنیسین های حرفه ای خود، در بازه ی زمانی بسیار کوتاهی پروژه ها را با کیفیت بالا انجام دهد. کلیه اجناس مصرفی برای ساخت کرکره های برقی، توسط شرکت خودمان تولید شده و یا بطور مستقیم، وارد کننده ی مواد اولیه آنها بوده ایم. لذا شما با شرکتی بدون واسطه همکاری می کنید. کرکره پنجره

کرکره برقی پنجره ریموت دار

این روزها از کرکره برقی پنجره ، برای ویلا و منازل به‌خصوص شهرهای شمالی کشور روبه رشد است و خواسته‌ها برای آن روزبه‌روز بیشتر می‌شود. دلیل این امر زیبایی، صرفه‌جویی در هدر رفتن انرژی است. کرکره برقی برای پنجره، برای حفاظت از پنجره‌ها و سارقان ساخته‌شده و دارای امنیت بسیار بالایی است. کرکره برقی پنجره، عایقی برای جلوگیری از صدا و گرد وغبار‌ است و به زیبایی و امنیت ساختمان شما می‌افزاید. کرکره برقی برای پنجره راهی برای حفظ امنیت ساختمان‌هاست؛ ساختار تشکیل‌دهنده‌ی کرکره برقی برای پنجره عبارت است از:

   1. موتور کرکره برقی و متعلقات: موتور کرکره برقی برای پنجره از نوع تیوبلار بوده و نصب به موتورهای کرکره‌ای درب پارکینگی به علت تعداد دفعات باز شدن ابعاد کوچک‌ ضعیف‌تر است.
   2. تیغه کرکره و متعلقات: تیغه کرکره برقی برای پنجره به‌طورکلی از ۲ نوع فوم دار و امنیتی تشکیل می‌شود.

کرکرره ریموت دار

قیمت کرکره برقی پنجره کنترلی

کرکره برقی پنجره از محصولاتی می باشد که استفاده عمومی دارد و جهت پنجره های ویلا و باغ و آپارتمان و ادارات مورد استفاده قرار میگیرد . تیغه کرکره اتوماتیک پنجره اغلب از نوع تیغه آلومینیوم سایز ۶۰ و یا ۸۰ می باشد و موتور این نوع کرکره از نوع موتور تیوبلار می باشد که شفت (درام ) آن در دو نوع لوله ای گرد و هشت ضلعی می باشد. جهت نصب کرکره برقی پنجره می بایست از کاور های کامپوزیت و یا فلزی استفاده نمود چراکه اغلب کسانی که قصد استفاده از کرکره اتوماتیک پنجره را دارند افرادی هستند که در ویلا و باغ خود جهت بهره مندی از نمای بیرون ویلا و لذت بردن از فضای باغ خود را دارند و جهت ایمن سازی قصد خرید کرکره برقی پنجره را دارند بهمین خاطر در لوکس سازی و زیباسازی این نوع کرکره میبایست دقت لازم صورت گیرد تا مشتری درخواست کننده این نوع سفارش رضایت خاطرش جلب گردد.   کرکره برقی پارکینگ

نصب کرکره برقی بجای درب آهنی پارکینگ

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که بدلیل پوسیدگی درب آهنی پارکینگ ، افزایش فضای داخلی پارکینگ جهت دور زدن خودرو و… تصمیم گرفته باشید که درب آهنی فعلی را جدا نموده و بجای آن کرکره برقی نصب نمایید. اکثر افراد در این هنگام نگران وضعیت چهارچوب فعلی درب هستند و بیان می نمایند اگر بخواهند چهار چوب را به کلی از دیوار خارج کنند نیاز است که دیوار های اطراف آن تخریب شود و بعد از نصب کرکره دوباره نما کار شود که هزینه آن خیلی زیاد است. ولی در عمل اصلا این چنین نیست و هیچ نیازی به دست زدن به چهارچوب درب نیست. فقط کافی است لنگه های درب از روی چهار چوب برداشته شود و سپس لولا ها بریده شوند. چهار چوب در جای خودش باقی می ماند بدون اینکه دیوار و سنگهای نما تخریب شوند. اتفاقاً شاسی نصب کرکره برقی دقیقاً پشت و یا جلوی همین چهار چوب نصب می شود و بودن این چهار چوب به استحکام شاسی کرکره برقی کمک می نماید.

کرکره برقی کنترلی

کرکره برقی کنترلی

تفاوت اصلی کرکره های کنترلی برقی را می توان از دو منظر موتور و تیغه های آن ها مشاهده کرد. انواع تیغه کرکره برقی که شامل نوع آلومینیومی، گالوانیزه و پلی کربنات می باشند، در همین صفحه و در بخش انواع تیغه کرکره برقی به معرفی آن ها پرداخته ایم. به صورت کلی پر فروش ترین تیغه های کرکره برقی از نوع آلومینیوم ۸۰ میلیمتری است که در کیفیت های مختلف در بازار موجود می باشد. تفاوت دیگر در موتور کرکره اتوماتیک است که در آن سه نوع ساختار وجود دارد. بیشترین موتور کرکره برقی مورد استفاده، از نوع توبلار است که بیشتر برای فروشگاه ها با تعداد تردد پایین و اندازه دهنه کوچک استفاده می گردد. نوع دوم موتور ساید است که برای اماکنی با تردد بالا و یا ابعاد بزرگ استفاده می شود و نوع سوم موتور سانترال کرکره برقی است که می توان برای تردد های بالا نیز استفاده کرد.   هزینه تعمیر و نصب کرکره برقی

عوامل موثر بر هزینه تعمیر و نصب کرکره برقی

قیمت نصب کرکره برقی نیز به عواملی چون , وزن و اندازه کرکره بستگی خواهد داشت , ممکن است نحوه محاسبه قیمت نصب یک شرکت با شرکت دیگری متفاوت باشد , اما به طور معمول این عمل نرخ یکسانی خواهد داشت طی سال های گذشته استفاده از کرکره های برقی به دلیل سهولت در استفاده، امنیت بالا و همچنین مناسب بودن قیمت درب کرکره ای افزایش چشمگیری داشته و این درب ها طرفداران زیادی دارند. برای بررسی عوامل موثر بر قیمت تعمیر و نصب کرکره برقی ابتدا قیمت اجزای مختلف آن و در نهایت قیمت نصب کرکره برقی را بررسی می کنیم.

متراژ فضا بر قیمت موتور کرکره برقی موثر است

مهم ترین اجزای کرکره ی برقی موتور آن است که از بین انواع موتورهای کرکره دو نوع توبولار (تیوبولار) و ساید کاربرد و استفاده­ی بیشتری دارند. برای تعیین قیمت موتور کرکره برقی باید در نظر داشت که فضای مورد نظر چه کاربری دارد، ابعاد فضا چقدر است و عوامل محیطی چه تاثیری بر درب می گذارند. به طور مثال برای پارکینگ های مسکونی که ابعاد کوچکتری دارند، موتورهای توبولار مناسب ترند و قیمت موتور کرکره برقی توبولار به نسبت ساید ارزان تر است. اما برای فضاهای بزرگ و صنعتی موتور های ساید مناسب تر هستند چرا که توان بیشتری دارند و وزن درهای سنگین را هم تحمل میکنند.

برند موتور بر قیمت درب کرکره ای برقی موثر است

برای تعیین قیمت درب کرکره ای پارکینگ باید قیمت انواع برندهای موتور را بررسی کرد. برای تصمیم گیری در مورد نوع موتور، ابعاد و جنس تیغه ها بسیار مهم است. اگر شما موتور کم توان تری نسبت به وزن تیغه ها انتخاب کنید شاید قیمت موتور کرکره برقی شما ارزان­تر تمام شود ولی هزینه تعمیرات و تعویض آن بیشتر از هزینه اولیه شما خواهد شد. انواع موتورهای کرکره برقی در بازار موجودند و شما با توجه به میزان بودجه و کاربرد فضا می توانید مدل موتور مناسب خود را انتخاب کنید.

برای نمونه قیمت موتور کرکره برقی تسلا گران­تر از قیمت موتور کرکره برقی چینی است ولی توان بیشتری برای حرکت دادن تیغه های سنگین­تر دارد و حرکت رول تیغه ها را بسیار روان­تر می­ کند، در نتیجه اصطکاک تیغه ها را به حداقل رسانده و باعث افزایش عمر مفید درب می شود. در بررسی انواع مدل موتور کرکره برقی باید به موتور کرکره برقی بارزانته و KTM نیز اشاره کرد. قیمت موتور کرکره برقی توبولار بارزانته با توجه به تنوع وزن های موتور متفاوت است. البته شرکت بارزانته نوع ساید موتور برقی هم دارد. قیمت موتور کرکره برقی KTM ساید و موتور بارزانته ساید متغیر است و قبل از خرید حتما با نصاب حرفه ای مشورت کنید تا انتخاب مناسب تری داشته باشید.

قابلیت های موتور بر قیمت موتور کرکره برقی اتوماتیک موثر است

از دیگر عوامل موثر بر قیمت تعمیر و نصب کرکره برقی قابلیت تغییر و جا به جایی آسان قطعات موتور است. خارج بودن موتور از شفت این خاصیت را دارد که درصورت لزوم تعویض قطعات نیازی به باز کردن تیغه و پایین آوردن آن نیست. برای افزایش دقت در برآورد کردن هزینه ها و عوامل موثر بر قیمت و تعمیر نصب کرکره برقی، یکی دیگر از مهم ترین فاکتورها میزان قطعی برق منطقه و میزان تحمل موتور در برابر قطعی برق است. برای رفع این مشکل در نصب درب های کرکره ای از UPS استفاده می کنند. Uninterruptible power supply یا به اختصار UPS منبع تغذیه دائمی یا بدون وقفه است.

از UPS برای تنظیم ولتاژ برق شهری استفاده می شود. به صورتی که ولتاژ ضروری مورد نیاز دستگاه را تامین و ولتاژ اضافی را ذخیره کرده و در مواقع قطع برق از آن استفاده میکند. قطع برق در فضاهای صنعتی بسیار مشکل آفرین است و به همین دلیل باید از موتورهای ساید UPS دار استفاده کرد. قیمت موتور کرکره برقی ساید UPS دار شاید نسبت به سایر انواع موتورها گران­تر باشد، ولی از زیان های ناشی از قطع برق و درنهایت افزایش بیهوده ی قیمت درب کرکره ای جلوگیری می کند و با توجه به میزان برق مصرفی مراکز بزرگ و صنعتی با یک بار پرداخت قیمت موتور کرکره برقی ساید UPS دار در هزینه های طولانی مدت صرفه جویی چشم گیری می شود.

تیغه کرکره برقی بر قیمت نصب کرکره برقی موثر است

تیغه­­ ی کرکره­ ها از عوامل تعیین کننده ی دیگر قیمت هستند. برای مثال قیمت درب کرکره ای پارکینگ از جنس فولادی و آلومینیومی هزینه ی مناسب تری نسبت به انواع شفاف و پلی کربنات دارند. اما موقع تصمیم گیری برای جنس تیغه ها کاربرد فضا در الویت است. برای نمونه جهت تعیین قیمت درب کرکره ای پارکینگ شاید نوع آلومینیومی ساده هزینه کمتری نسبت به نوع پانچ دار داشته باشد، ولی نوع پانچ دار با توجه به امکان گردش هوا و خروج گازهای اگزوز برای پارکینگ هایی با تعداد ماشین بالاتر مناسب­تر است. یا برای پنجره ها می توان از تیغه های پلی کربنات استفاده کرد که نمای بسیار جذاب و نور مناسبی برای فضا فراهم می کنند ولی باعث افزایش قیمت نصب کرکره برقی می شوند. یک نکته بسیار ساده برای کاهش هزینه های تعمیر کرکره برقی انتخاب مناسب جنس تیغه با شرایط محیطی نظیر تابش آفتاب و بارندگی و مرتب تمیز کردن تیغه هاست. تمیز بودن تیغه ها حرکت آن ها را روان تر می کند و فشار کمتری به موتور وارد می کند.

  کرکره برقی مناسب ساختمان مسکونی

کرکره برقی مناسب ساختمان مسکونی با تیغه رنگی

با ورود موتورهای ساید و تیغه های غضروفدار استفاده از کرکره برقی رنگی در ساختمانهای مسکونی بسیار باب شده است. از مزیتهای کرکره برقی در ساختمان مسکونی، باز شدن ورودی به صورت کامل و هزینه پایینتر به نسبت ساخت درب و نصب جک پارکینگی می باشد. درب کرکره ای برقی نوعی از درب است که می تواند از آن ها برای مصارف مسکونی یا تجاری استفاده شود. بیشتر درب های کرکره ای برقی صنعتی یا درب های گاراژ غلتکی برای نصب سریع و آسان و نیازهای کم مصرف طراحی شده اند و رنگ کوره ای کرکره های برقی الکترو استاتیک بصورت : کرکره برقی سفید، کرکره برقی مشکی یا سیاه، کرکره برقی طلایی، کرکره برقی قهوه ای سوخته و کرکره برقی رنگ کرم و … می باشد. کرکره های برقی بسیار قوی و ماندگار هستند و برخلاف درهای تاشو که در گاراژهای مسکونی و واحدهای تجاری مورد استفاده قرار می گیرند، می توانند در استفاده مداوم، مقاومت کنند. همچنین به دلیل وزن کمتر و سهولت جابجایی جایگزین بسیار مناسبی برای کرکره های فلزی سنگین وزن که باعث امراضی مانند دیسک کمر میشدند هستند. همین طور هزینه کرکره برقی نیز مناسب است. قیمت کرکره برقی به عوامل زیادی بستگی دارد , در واقع به انتخاب شما بستگی دارد , یکی از عوامل ابتدایی قیمت گذاری , نوع کرکره میباشد . در قدم اول شما باید مشخص نمایید که قصد به کار گیری چه نوع کرکره ای را دارید(کرکره پارکینگی , تجاری ,…) پس از انتخاب نوع کرکره باید عرض و طول درگاه مکان شما اندازه گیری شود , این قسمت جزو مهم ترین عوامل قیمت گذاری محسوب میشود , زیرا در این قسمت اندازه کرکره (عرض و ارتفاع) مشخص میشود . حال به اصلی ترین قسمت قیمت گذاری میرسیم , در این مرحله شما باید تایین نمایید که از چه نوع موتور و چه تیغه ای قصد استفاده دارید , موتور و تیغه کرکره ها دو عامل اصلی قیمت گذاری میباشند .   کرکره رنگی برقی

نکات جامع خرید کرکره برقی برقی

همانطور که قبلا بیان کردیم، خرید کرکره برقی ریموت دار یکی از مراحل لازم الاجرا در تامین امنیت خانه، فروشگاه و پارکینگ است. قبل از خرید هر چیزی به تحقیق و بررسی جامعی احتیاج دارید. این مسئله به خصوص در تجهیزات ساختمانی و فنی، از جمله خرید کرکره برقی، بیشتر مشاهده می شود. بنابراین قبل از خرید کرکره برقی، با متخصصین امر مشورت کنید. می توانید در این خصوص با کارشناسان ما تماس بگیرید. کارشناسان کرکره برقی ایمن صنعتدر به تمام سوالات شما در مورد خرید کرکره برقی مناسب پاسخ می دهند.   فروش کرکره برقی

امنیت کرکره برقی

قبل از هر چیز اگر تصمیم شما برای خرید کرکره برقی با امنیت بالا قطعی است، باید بگوییم که انتخاب درستی کرده اید، زیرا برای حفظ امنیت خانه، فروشگاه و بانک، به یک کرکره برقی مناسب احتیاج دارید. از طرفی سیستم های امنیتی قدیمی مانند کرکره های دستی نمی توانند به خوبی امنیت فروشگاه یا مکان شما را تضمین کنند. بنابراین برای اطمینان از امنیت فروشگاه، پارکینگ یا خانه خود به یک کرکره برقی خوب احتیاج دارید. از طرف دیگر، همانطور که در مقالات پیشین بیان شده است، کرکره برقی علاوه بر حفظ امنیت مکان، در برابر باد و باران نیز به عنوان  یک حفاظ عمل می کند. علاوه بر حفظ امنیت، کرکره برقی به زیبایی مکان شما نیز کمک می کند. برای مثال، اگر صاحب یک فروشگاه هستید و می خواهید اجناس داخل فروشگاه شما نیز دیده شوند، می توانید از کرکره برقی های شفاف استفاده کنید.

منظور از کرکره برقی هوشمند چیست ؟

کرکره هایی که به صورت اتوماتیک باز و بسته می شوند و توسط ریموت کنترل توسط کاربر کنترل می شوند کرکره برقی هوشمند گفته می شود . البته با پیشرفت تکنولوزی و ظهور فناوری های جدید روز به روز بر توانایی هوشمندسازی این نوع کرکره ها افزوده شده و در مقابله با سرقت نیز ایمن سازی شده اند. مدرن و به روز شدن بشریت عاملی جهت جذب مشتریان در زمینه کرکره هوشمند می باشد اما همان مدرن بودن و پیشرفته بودن خود نیاز به شخصی دارد که بتواند این نوع کرکره را نصب و راه اندازی نماید و از همه مهم تر در صورت بروز مشکل به خوبی پشتیبانی و خدمت رسانی نماید . متاسفانه عدم دقت مشتریان عزیز باعث بروز مشکلاتی برای آن ها شده است مهم ترین علل شایع اعتماد عزیزان به برند های تقلبی یا شرکت های تقلبی می باشد که با نصب کرکره برقی هوشمند با نازل ترین قیمت و با محصولاتی کم کیفیت یک کرکره معیوب را به مشتری تحویل می دهند .   کرکره برقی سفید

اجزای کرکره برقی

همانطور که می دانید اصلی ترین بخش کرکره برقی، تیغه کرکره برقی است. این تیغه ها هستند که کنار هم قرار می گیرند و نمای ظاهری کرکره برقی را تشکیل می دهند. تیغه کرکره در رنگ ها و جنس های متنوعی عرضه می شود. بالا و پایین رفتن کرکره برقی با موتور الکتریکی آن انجام می شود. در واقع، مانند تمام وسایل برقی، نیروی برق در کرکره جریان می یابد و آن را به بالا و پایین هدایت می کند. اگر به ساختمان کرکره برقی دو ستون عمودی در چپ و راست کرکره مشاهده می کنید. به این دو ستون، ریل کرکره برقی می گویند. جنس ریل ها معمولا آهن و آلومینیوم هستند. برای محافظت بیشتر از کرکره برقی، از یک جاقفلی استفاده می کنند. البته همه کرکره برقی ها جا قفلی ندارند. چرخش رول کرکره توسط شفت انجام می شود. شفت لوله ای است که تیغه کرکره روی آن قرار می گیرد و در سایزهای مختلف ارائه می شود. برخی از کرکره ها، روی موتورشان یک کاور دارند. کاور موتور کرکره برقی برای زیبایی و محافظت از بارش باران و برف استفاده می شود. به علاوه، معمولا موتورهای ساید هستند که به کاور احتیاج دارند.

اجزای جانبی کرکره برقی

یکی دیگر از لوازم جانبی کرکره برقی، یو پی اس است. به یو پی اس، برق پشتیبان یا اضطراری نیز می گویند. البته در هنگام قطع برق، می توانید کرکره را به صورت دستی بالا و پایین ببرید. اما اگر کرکره تان مجهز به UPS باشد، یو پی اس برق موتور را درون خود ذخیره می کند و در هنگام قطع برق، به کمک شما می آید.

نکات قبل از خرید کرکره برقی

قبل از خرید کرکره برقی، باید از انواع آن اطلاع پیدا کنید. کرکره برقی در انواع، اندازه و شکل های مختلفی ارائه می شود. در مقاله انواع کرکره برقی به این مسئله کامل تر پرداخته ایم. با توجه به بودجه ای که دارید، نوع کرکره برقی مناسب تان را انتخاب کنید. مشاوران ما نیز در کرکره برقی ایمن صنعتدر به شما در انتخاب کرکره برقی مناسب کمک می کنند.

انتخاب رنگ کرکره برقی

نکته ای دیگر در خرید کرکره برقی، رنگ آن است. برای انتخاب رنگ کرکره برقی، بهتر است به رنگ نمای ساختمان نیز توجه کنید. کرکره برقی های غیرشفاف با رنگ الکترو استاتیک رنگ آمیزی می شوند، رنگ الکترو استاتیک رنگ مورد استفاده در رنگ آمیزی خودرو و لوازم خانگی است. این نوع رنگ آمیزی کیفیت بالایی دارد. متخصصین کرکره برقی ایمن صنعت در بعد از انجام تحقیقات محیطی و نظر سنجی از بین مشتریان به این نتیجه رسیده اند که رنگ سفید محبوبیت زیادی بین مشتریان کرکره برقی دارد. از آنجایی که این کرکره به مقدار زیادی به فروش می رسد، قیمت تیغه های سفید رنگ نیز در مقایسه با دیگر تیغه ها کمتر است. بعد از تیغه های سفید رنگ، تیغه های کرم رنگ قرار دارند. اگر به ساختمان های نما روی دقت کرده باشید، متوجه می شوید که اکثر آنها از تیغه های کرم رنگ استفاده کرده اند. به علاوه، ساختمان هایی که از سنگ تراورتن و سایر سنگ های کرم رنگ ساخته شده اند، از تیغه کرم رنگ استفاده می کنند.   نصب کرکره برقی

حداکثر برد ریموت جک درب و کرکره برقی

در این مطلب قصد داریم حداکثر برد مفید ریموت جک درب پارکینگ و ریموت کرکره برقی را بررسی نماییم. این ریموت ها در گذشته با فرکانس ۳۱۵Mhz تولید می شدهند ولی بدلیل تداخل امواج آنها باریموت دزدگیر اتومبیل ها رفته رفته این فرکانس تغییر یافت و امروزه اکثر برندهای جک و کرکره موجود در بازار با فرکانس ۴۳۳Mhz تولید می شوند. البته امروزه فرکانس ۴۳۳Mhz نیز در حال از رده خارج شدن است و اکثر برندهای در اروپا ریموت خود را با فرکانس ۸۶۸Mhz ارائه می نمایند. بعضی برندهای پیشرو در بازار کشورمان از جمله جک پارکینگی توسک نیز از این فرکانس جدید استفاده می نمایند.

آیا فرکانس های جدید برد بیشتری دارند؟

خیر ! در عمل هیچ شواهد و نتایجی از افزایش برد با افزایش فرکانس وجود ندارد و مزیت اصلی این فرکانس های جدید این است که ریموت های کمتری بر روی این باند فرکانسی عمل می نمایند و احتمال تداخل امواج و باز و بسته شدن درب هایی که از فرکانس جدید استفاده می کنند بسیار کم است.تداخل امواج چیست؟ گاهی مثلاً همسایه شما می آید و ریموت جک درب پارکینگ منزل خودش را فشار می دهد ولی در عین ناباوری مشاهده می کنید که کرکره برقی منزل شما هم شروع به باز شدن می نماید. دلیل آن است که هردو از یک فرکانس استفاده می نمایند و تصادفاً کد تعریف شده بر روی گیرنده ریموت هر دو دستگاه یکسان است و هر دو درب با هم شروع به باز شدن می نمایند.

برد استاندارد ریموت کنترل کرکره برقی چند متر است؟

به صورت استاندارد برد این ریموت کنترل ها ۵۰ متر است. ولی گاهی یک ریموت کنترل را در محیطی بدون نویز و بکر تست می کنیم و حدود ۱۰۰ متر برد مفید دارد ، همان ریموت کنترل را در محیط دیگر تست می کنیم حدود ۴۰ متر برد دارد و در محیط  سوم همان ریموت به سختی ۲ متر برد مفید دارد. این نشان می دهد که محل نصب و میزان نویز دستگاه ها و سایر ریموت های موجود در آن محیط تاثیر بسیار زیادی بر برد مفید ریموت کنترل دارند و پیش از نصب و تست کردن ریموت در محل اصلاً نمی توان برد آنرا تشخیص داد و اعلام کرد.

برد ریموت کرکره ما خیلی کم است چگونه آنرا افزایش دهیم؟

در عمل کار چندانی نمی توان انجام داد ولی راه هایی وجود دارد که توسط آنها به میزان اندک می توانیم برد ریموت را افزایش دهیم.

   1. پیدا کردن دستگاه های نویز انداز بر روی گیرنده
   2. نصب آنتن در مسیر ریموت کنترل

مورد اول که تقریباً امکان پذیر نیست ، زیرا ممکن است منشا این نویز در منزل همسایه ها باشد و عملاً بررسی و از مدار خارج نمودن تجهیزات منازل همسایه ها عملی نیست. مورد دوم که می تواند تا حدودی برد مفید دستگاه ما را افزایش دهد نصب آنتن و قرار دادن آن در مسیر ریموت کنترل است. البته نصب آنتن هم تا حدودی کمی می تواند برد ریموت را افزایش دهد و مثلاً بر ۲ متری را حداکثر حدود ۱۰ متر می کند و هرگز نمی تواند بصورت کامل به نویز غلبه کند. مجدد اعلام می کنیم تجربه نشان داده در اغلب مواد تغییر فرکانس از ۳۱۵ به ۴۳۳ و ۸۶۸ تاثیر چندانی در مسافت گیرندگی و نویز پذیری این ریموت کنترل ها ندارد و معمولاً نویز های مخرب بازه زیادی از طول موجها را تحت تاثیر قرار می دهند.   کرکره اتوماتیک

قیمت کرکره اتوماتیک کنترلی

با آوردن نام کرکره برقی کنترلی (کرکره اتوماتیک) همه ما به یاد مغازه ها و درب‌ های آن ها می افتیم. امروزه بسیاری از مغازه ها و فروشگاه ها مجهز به کرکره های برقی می باشند. زیرا استفاده از این کرکره ها اول این که ایجاد امنیت می کند برای فروشگاه و علاوه بر این از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند. اما استفاده از کرکره های برقی تنها به مغازه ها و فروشگاه ها خلاصه نمی شود. خیلی از خانه ها خصوصا در مناطق شمالی کشور مجهز به این کرکره ها می باشند. خوبی کرکره برقی دوام زیاد آن ها در برابر شرایط مختلف آب و هوایی می باشد.   اجزای کرکره برقی

کرکره برقی از چه اجزایی تشکیل شده است؟

اجزای تشکیل دهنده کرکره برقی عبارتند از موتور، تیغه، ریل، قوطی، شفت، صفحه پلیت، اندکپ یا یاتاق، جا قفلی، مرکز کنترل و یو پی اس که در ادامه مقاله به معرفی این اجزا می پردازیم.

موتور کرکره برقی

موتور های کرکره برقی خود به سه دسته موتور توبلار، موتور ساید و موتور سنترال تقسیم می شوند.

موتور توبلار

از موتور توبلار برای کرکره هایی که نسبتا کوچک هستند و همچنین وزن کمی دارند استفاده می شود. این موتور که مناسب برای مکان های کم تردد می باشد جز پر کاربرد ترین موتور ها به حساب می آید. برای نصب و راه اندازی موتور توبلار به دقت فراوانی نیاز است و بسته به خصوصیات و ویژگی هایی که موتور داشته باشد قیمت آن تعریف می شود.

موتور ساید

اما موتور ساید برای کرکره هایی مناسب است که بزرگ تر هستند. این موتور ها بسیار قوی بوده و گشتاور بالا دارند. موتور ساید را روی صفحه پلیت نصب می کنند.

موتور سنترال

از این موتور ها برای کرکره هایی استفاده می کنند که وزن متوسط دارند و همچنین تردد هم در مکان مورد نظر متوسط باشد. اگر بخواهیم کرکره های قدیمی را برقی کنیم معمولا از این موتور برای آن ها استفاده می شود که نصب راحت و آسانی هم به نسبت دارد. قدرت در این موتور های کرکره برقی دارای واحد کیلوگرم می باشد.

تیغه کرکره برقی

تیغه های کرکره اتوماتیک در یک تقسیم بندی کلی به صورت تیغه های فوم دار و تیغه های امنیتی تقسیم می شوند. اما تیغه های کرکره برقی از لحاظ جنس در تقسیم بندی دیگری نیز قرار می گیرند که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم. تیغه های آلومینیومی: این تیغه اگرچه کاربرد زیادی در بازار دارد ولی خودش دارای درجه های کیفی مختلف می باشد. تیغه های آلومینیومی یا آلومینیوم خالص هستند، یا آلومینیوم درجه ۲ و یا آلومینیوم درجه ۳ می باشند. بسته به میزان بودجه و هدف مان از نصب کرکره برقی می توان از بین انواع مختلف، مناسب ترین نوع را انتخاب کرد. تیغه های گالوانیزه: این تیغه ها همان طور که از نام شان پیداست از جنس گالوانیزه هستند و نسبت به سایر تیغه ها قیمت پایین تری دارند. برای کسانی که به دنبال تیغه ای ارزان باشند این نوع مناسب می باشد. تیغه های پلی کربنات: ویژگی اصلی تیغه های پلی کربنات این است که شفاف هستند و زمانی که آن ها را نصب کنیم به آسانی پشت تیغه قابل رویت خواهد بود.

ریل کرکره برقی

هر کرکره اتوماتیک دارای قسمتی است که تیغه ها از آن عبور کنند. به این قسمت ریل گفته می شود و برای جلوگیری از سایش بین ریل و تیغه های کرکره برقی از لاستیک داخل ریل استفاده می شود. ریل های این کرکره را معمولا از آلیاژ آهن و آلومینیوم می سازند. برای تیغه هایی که دارای جنس گالوانیزه باشند، ریل های آهنی مورد استفاده قرار می گیرد. اما برای تیغه هایی که از جنس آلومینیوم و یا پلی کربنات باشند استفاده از ریل های آلومینیوم مناسب است.

قوطی کرکره اتوماتیک

برای این که بتوان ریل کرکره را در در دو طرف چهارچوب نصب کرد به قوطی احتیاج است که قوطی های دارای اندازه مختلف را بر اساس ابعاد کرکره برقی باید انتخاب کرد.

شفت یا لوله وسطی کرکره برقی

تیغه های کرکره برقی به دور شفت رول می شوند که از جنس فولاد می باشد. اگر موتور کرکره توبلار باشد سایز شفت را ۸ در نظر می گیرند. اما برای موتور های ساید سایز ۱۱ مناسب خواهد بود.

صفحه پلیت کرکره اتوماتیک

صفحه پلیت را روی قوطی نصب می کنند تا موتور روی آن نصب شود.

اندکپ یا یاتاق کرکره برقی

اندکپ نگه دارنده ای است که آن را روی صفحه پلیت نصب می کنند.

جا قفلی کرکره برقی

اگر بخواهیم امنیت کرکره برقی را بیشتر از حالت معمول کنیم می توان قفل هایی را در قسمت انتهایی تیغه نصب کرد. نصب جا قفلی صرفا برای مطمئن تر کردن استفاده از کرکره مورد نظر می باشد.

مرکز کنترل کرکره برقی

همان طور که از نامش پیداست وظیفه کنترل فرمان های ارسال شده به موتور را داراست.

برق اضطراری کرکره برقی

اساس کار این دستگاه این است که برق را در باتری مخصوص ذخیره کند تا در زمان نبودن و قطعی برق کرکره از کار نیفتد.   اجرای کرکره برقی

نصب کرکره های برقی

نصب کرکره برقی بر روی درب آپارتمان : درب های ضد سرقت واقعاً ضد سرقت نیستند و فقط اندکی از درب های معمولی ایمن تر هستند، لذا یکی از راههای بالاتر بردن امنیت این دربها نصب حفاظ کرکره برقی درب ضد سرقت آپارتمان است.

همان گونه که از قدیم مرسوم بوده و تجربه نشان داده کرکره های سنتی و سپس نسل جدیدتر آنها یا همان کرکره برقی ها می توانند بعنوان یک حفاظ کارآمد و ضد سرقت برای انواع کاربریها نصب شوند. یکی از کاربریهای جدید کرکره های برقی نصب آنها جلوی درب ورودی آپارتمان و بالابردن امنیت است. یکی از مزیت های اصلی این حفاظ ها در مقایسه با سایر حفاظها علاوه بر امنیت ، آسانی در استفاده است که بدون نیاز به قدرت بدنی خاص و با استفاده از ریموت حتی توسط یک کودک نیز قابل استفاده است.

  کرکره برقی درب آپارتمان

متریال کرکره برقی

مجموعه ایمن صنعت با سال ها دانش و تجربه آماده ارائه خدمات تولید، راه اندازی و نصب کرکره برقی اتوماتیک و انواع کرکره برقی به شما عزیزان می باشد. علاوه بر این خدمات در زمینه نصب دزدگیر اماکن، نصب راه بند، نصب دوربین مداربسته، نصب جک درب، نصب درب ریلی نیز خدمات شایانی را ارائه می دهد کافیست با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس بگیرید.

اجزای کرکره برقی :

   • تیغه کرکره برقی
   • ریموت کرکره برقی
   • رول کرکره برقی
   • کنترل پنل کرکره برقی
   • ریل کرکره برقی
   • محفظه کرکره برقی
کرکره برقی پلی کربنات

قیمت کرکره برقی شفاف شیشه ای

کرکره برقی شفاف شیشه ای، بعد از کرکره آلومینیومی پرکاربردترین نوع تیغه کرکره برقی است که به وفور جهت انواع کرکره برقی پارکینگ، مغازه، پنجره و… مورد استفاده قرار میگیرد. گاهی افراد به این نوع کرکره، کرکره برقی شیشه ای می گویند ولی بدنیست که بدانیم در تولید این نوع تیغه کرکره برقی از شیشه استفاده نشده است بلکه مواد اولیه آن کامپوزیت بسیار مستحکم و مقاوم نانو پلی کربنات می باشد. کرکره برقی شفاف پلی کربن دارای تاییدیه امنیتی پلیس پیشگیری می باشد و استحکام آن به مراتب بالاتر از کرکره برقی آلومینیومی و گالوانیزه است لذا به آن کرکره برقی ضد سرقت نیز می گویند.

شفافیت و استحکام کرکره برقی پلی کربن شیشه ای

“شفاف تر از شیشه … مستحکم تر از فولاد” این شعار عمومی تولید کنندگان کرکره برقی های پلی کربنات است. برای اثبات این موضوع می توانیم چراغ جلوی خودروهای خارجی را مثال بزنیم که با توجه به استاندارهای اتحادیه اروپا نباید در هنگام تصادف خرد شوند تا خرده شیشه بر روی سطح جاده ها نریزد. بنابراین استحکام مواد پلی کربنات به قدری بالا است که در شدید ترن تصادف ها نیز خرد نمی شود، همین شفافیت و استحکام دقیقاً در کرکره های برقی شفاف پلی کربنات نیز وجود دارد.

انواع کرکره برقی شفاف پلی کربنات

همانگونه که در شکل های زیر مشاهده می نمایید کرکره برقی شفاف پلی کربنات نمی تواند مانند یک طلق شفاف یک تکه باشد. این نوع کرکره برقی از قطعات کوچک پلی کربن تشکیل شده که این قطعات بصورت آجر در کنار یکدیگر چیده می شوند و یک دیواره را تشکیل می دهند. لذا باید توجه داشته باشید که کرکره برقی شفاف هیچگاه مانند یک شیشه یکسره نیست، بلکه مانند قطعات کوچک شیشه ای است که در کنارهم چیده شده اند. همانگونه که در شکل های پایین نمایان است دو نوع کلی کرکره برقی شفاف داریم: • کرکره برقی پلی کربنات شفاف زواری ( غضروف آلومینیوم ) • کرکره برقی شفاف لوله ای ( میل ترانس آلومینیوم و یا استیل )

تفاوت کرکره برقی شفاف زواری و لوله ای

هر ۲ نوع این تیغه های شفاف در طرح های مختلف تولید می شوند که تفاوت اصلی در ضخامت، طول و عرض قطعه پلی کربن و قطر لوله یا زوار است. هرچقدر ضخامت قطعه پلی کربن بیشتر باشد در نتیجه استحکام بالاتر و البته قیمت آن گرانتر می باشد. معمولاً تیغه های پلی کربن درجه ۱ ضخامتی ۳ الی ۶ میلیمتر دارند و وزن هر مترمربع آنها حدود ۹ الی ۱۱ کیلوگرم می باشد. تیغه های پلی کربنات کرکره های شفاف بصورت استاندارد در رنگهای شفاف شیشه ای، برنز (عسلی)، دودی رنگ و شیری مات موجود است، البته برای پروژه های بزرگ با تعداد کرکره برقی زیاد می توان به صورت سفارشی به رنگهای دیگر نیز تولید نمود.   درب کرکره ای

مدل های کرکره برقی

امروزه با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و همچنین سوق پیداکردن انجام کارها به حالت مکانیکی و مکانیزه اهمیت استفاده از کرکره برقی و درب های اتوماتیک نیز پیشرفت چشم گیری داشته است بدین منظور که برای سهولت در بازو بسته کردن درب منازل و یا سایراماکن پیشنهاد نصب درب برقی کرکره اتوماتیک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است بر فرض مثال هنگام پارک خودرو در پارکینگ دیگر نیازی به پیاده شدن و باز کردن درب نیست البته این امر فقط در زمینه سهولت افراد محدود نمیشود بلکه امنیت بالا نیز از بارز ترین ویژگی های درب اتوماتیک میباشد.

  نصب کرکره برقی

قیمت خرید کرکره برقی دیجیکالا ایمن صنعت

کرکره های برقی برای افزایش امنیت به مغازه ها و فروشگاه ها و یا پارکینگ های مناطق مسکونی مورد استقبال زیادی قرارگرفته است.وجود تنوع بالا در جنس و نوع وطرح و رنگ در تیغه هایی که در آن بکاربرده میشود.نقش بسزایی در خرید این نوع درب ها داشته است. قیمت کرکره برقی بسته به نوع درب ومحل نصب و درخواست سیستم های مازاد جهت افزایش کارآیی و ایمنی درب متفاوت است. مثلا درخواست درب برای یک پارکینگ منزل مسکونی با تردد پایین هرگز قابل مقایسه با درب کرکره ای نصب شده در مراکز آمبولانس و یا آتش نشانی نیست. زیرا که در چنین مراکز عدم اتلاف وقت بسیار دارای اهمیت است. و باید از بهترین موتورها با سرعت های بسیاربالا وقوی استفاده نمود.

قیمت نصب کرکره برقی و در کارهای خدماتی متفاوت است و همچنین قیمت نصب کرکره برقی با هم دیگر فرق دارد. مثلاً تعمیر موتور توبلار کرکره برقی، با تعمیر موتور ساید کرکره برقی از لحاظ قیمت، قیمت نصب کرکره برقی متفاوت هستند. از دیگر عوامل تعیین کننده قیمت درب کرکره ای کیفیت محصولات بکاربرده شده در آن،نوع موتور ،میزان تردد در محل و…است.از جمله موتورهای پرکاربرد این نوع درب کرکره ای ها میتوان به موتور های ساید-توبلار و.. اشاره کرد. تنوع در محصولات درب کرکره ای باعث ایجاد تنوع در قیمت درب کرکره ای نیز کرده است. علاوه برآن ابعاد و تعیین نوع تیغه وانتخاب نوع موتور درتعیین قیمت درب کرکره ای نقش به سزایی دارد.

کرکره کنترلی

کرکره برقی پارکینگی ضد سرقت چیست؟

این نوع از کرکره برقی دارای سیسستم هوشمند ضد سرقت میباشد به این ترتیب که در صورت استفاده از ریموت تقلبی و بدل به هیچ عنوان کرکره حرکت نکرده از دیگر ویژگی های این کرکره مقاومت بالای آن میباشد که سارق به هیچ عنوان نمیتواند با زور بازو اقدام با بالابردن کرکره کند.این ویژگی کرکره هوشمند را از نمونه های قدیمی و مشبک متمایز میسازد.این کرکره به منظور جلوگیری از نفوذ سرما تمامی قسمت های درب ورودی را پوشش میدهد که درواقع میتوان گفت بعنوان یک عایق نیز عمل میکند.

تیغه کرکره برقی چیست و چه انواعی دارد؟

تیغه کرکره برقی می تواند از جنس آلومینیوم، ورق گالوانیزه و پلی کربنات باشد. کرکره برقی آلومینیومی دارای مقاومت بالاتری هستند و برای پارکینگ ها، مغازه ها و… استفاده می شوند. درصد بسیار بالایی از کرکره های برقی استفاده شده در ایران از جنس آلومینیوم هستند. کرکره برقی آلومینیومی دارای شرایطی است که می توان به راحتی از آن در آب و هوای بسیار مرطوب و یا بسیار خشک استفاده نمود. تیغه کرکره های اتوماتیک گالوانیزه با قیمتی مناسب تر در دسترس هستند.کرکره برقی پلی کربنات، شیشه ای بوده و ظاهری بسیار زیبا دارند. از این کرکره های اتوماتیک برای اماکنی مانند بانک ها، صرافی ها و… که نیاز هست در هنگام بسته بودن درب نیز محیط داخلی معلوم باشد، استفاده می گردد.

   • تیغه آلومینیوم یا اکسترود
   • تیغه فوم دار با جنس آلومینیوم
   • تیغه شفاف یا پلی کربنات
   • تیغه پانچ دار یا سوراخ دار
   • تیغه فوم دار با جنس گالوانیزه
   • تیغه رول گیتر (کرکره امنیتی)

تیغه آلومینیوم یا اکسترود چیست؟

این تیغه ها از آلومینیوم ساخته شده و رنگ آنها از نوع الکترو استاتیک کوره ایی (ضد خش) می باشد. که بیشتر در مغازه ها، درب های صنعتی و سوله ها مورد استفاده قرار می گیرند. این تیغه ها رنگ بندی های مختلفی  دارند. این تیغه ها بر اساس وزن ،ابعاد و نحوه ساخت تقسیم بندی می شوند. اگر مبنای طبقه بندی بر اساس ابعاد باشد ، بسته به اندازه عرض تیغه ها به ۴۰، ۶۰، ۸۰ ، ۱۰۰ تقسیم بندی می شوند. اگر مبنای طبقه بندی  بر اساس وزن باشد، وزن متر مربعی از ۴٫۵ کیلوگرم تا ۷ کیلوگرم  مد نظر قرار می گیرد. اگر مبنای طبقه بندی بر اساس نحوه ساخت باشد، به دو دسته تک پل و دو پل تقسیم می شود.

تیغه فوم دار با جنس آلومینیوم چیست؟

تیغه فومدار گالوانیزه و آلومینیومی که از مرغوب ترین مواد اولیه تهیه مى شود. از ویژگى هاى مهم این نوع تیغه ها مى توان به سبک وزن بودن اما در عین حال مقاومت آن اشاره کرد. تزریق فوم در تیغه ها با چگالی بالاتر از ۴۰ و ایجاد صداى کم در هنگام کار کرد تیغه ها و همچنین عایق بودن آن در مقابل سرما، گرما و صدا برای جلوگیری از اتلاف انرژی است که که موجب محبوبیت این نوع تیغه ها می شود.

تیغه شفاف یا پلی کربنات چیست؟

کرکره شفاف یا کرکره پلی کربنات معمولا جهت اماکنی نظیر بانکها و صرافی ها که از نظر امنیتی نیاز است در هنگام شب داخل آنها رویت شود کاربرد دارد .کرکره شفاف علاوه  بر عبور نور و محافظت در برابر اشعه UV ، در مقایسه با سایر کرکره اتوماتیک بیشترین ضریب ایمنی در برابر سرقت را دارا و انواع مختلف آن دارای تائیدیه امنیتی از پلیس پیشگیری نیروی انتظامی می باشد. این تیغه ها ،تیغه شفاف نیز نامیده می شوند که از مواد پلی کربنات و از مقاومترین پلیمر ساخته شده و با مقاومت مکانیکی بسیار بالا می باشد.

جهت استحکام بیشتر این تیغه ها در میان فواصل آن ها از لوله های استیل یا آلومینیوم استفاده می شود که امنیت را دو چندان می کند.به علت خاصیت ضد شعله ور شدن پلی کربنات،در مقابل آتش مقاومت بسیار بالایی دارد و از سرایت آتش جلوگیری می کند. تیغه های پلی کربنات(تیغه شفاف) خاصیت ضد اشعه ماوراء بنفش را نیز دارا می باشند.

پلی کربنات در صنعت به عنوان فولاد پلاستیکی نیز شناخته می شود به گونه ای که حتی با چکش و پتک هم قابل شکستن نمی باشد. کرکره شفاف را با نام نانوکامپوزیت نیز می شناسند.امروزه این نوع کرکره شیشه ای به صورت گسترده ای در دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و چند سالی است که در کشورمان نیز از استقبال چشم گیری برخوردار شده است.

تیغه پانچ دار یا سوراخ دار چیست؟

تیغه کرکره برقی سوراخ دار یا پانچ شده آلومینیومی از آلومینیوم کرکره ای دو جداره پانچ دار (دو لایه و تک لایه) بر اساس سفارش مشتری ساخته شده اند. این محصول معمولا در جاهایی نصب می شود که در داخل آن می توانیم داخل مغازه یا ساختمان را ببینیم یا در طرف دیگر درب بسته کمی نور داشته باشیم. کرکره برقی کاملا سوراخ شده یا پانچ شده برای مکانی است که در آن مشتری هنگام خاموش شدن (بسته بودن) کرکره برقی باید از آن چشم اندازی خوبی داشته باشد. از آنجا که این کرکره های برقی مشبک هستند ، نور و هوا با فضای بیرون تبادل می شود.

یکی از کاربردهای کرکره برقی کاملا مشبک شده برای ورودی گاراژ است که نور ورودی فضای گاراژ را روشن تر می کند همچنین دود خودرو به راحتی از گاراژ خارج می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر از انواع کرکره برقی و انواع تیغه های کرکره برقی می توانید برروی لینک کلیک کنید همچنین می توانید برای سفارش نصب کرکره برقی با هر نوع و مدلی که شما می خواهید می توانید با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس بگیرید.

تیغه فوم دار با جنس گالوانیزه چیست؟

این تیغه کرکره از خم خوردن ورق گالوانیزه در دستگاه نورد ساخته می شود و در نوع دو جداره جهت اینکه حالت خود را حفظ کند درون آن فوم پلی اورتان تزریق می شود. با توجه به جنس مواد اولیه و همچنین نازک بودن ورق گالوانیزه استفاده شده در ساخت این تیغه کرکره میتوان گفت تیغه گالوانیزه نامرغوبترین و ارزانترین نوع تیغه کرکره برقی می باشد و جهت تشخیص تیغه کرکره برقی گالوانیزه از سایر کرکره برقی ها می توان از آهنربا استفاده کرد.

لازم بذکر است با توجه به اینکه فوم تزریق شده در تیغه کرکره گالوانیزه عایق حرارت و صدا نیز می باشد جهت پروژه هایی که خاصیت عایقی نیز مطرح است می توان از انواع با کیفیت کرکره برقی گالوانیزه استفاده نمود. این تیغه کرکره برقی از جنس آلیاژ فولاد منیزیوم تولید شده و عرضه میگردد داخل آن خمیر پلی اروتان ریخته شده و در کوره به صورت فوم شکل داده میشود. این تیغه مانند تیغه های آلومینیومی دارای جدار تک و دو پل نمیباشد و بدون جدار و فقط با فوم پوشش داده شده است. مهمترین دلیلی که باعث افزایش امنیت این تیغه ها میشود نوع گالوانیزه ساخته شده در این تیغه ها میباشد

تیغه رول گیتر (کرکره امنیتی) چیست؟

تیغه رول گیتر برای مغازه هایی که کرکره قدیمی خود را نسبت به تیغه کرکره آلومینیومی مقاومتر می دانند و به لحاظ امنیت ترس از عوض کردن کرکره های قدیمی خود دارند بهترین جایگزین می باشد. کرکره برقی رول گیتر از لحاظ امنیتی در بین انواع تیغه کرکره برقی با فاصله ی بسیار زیاد در صدر قرار دارد. و همچنین تیغه های رول گیتر از امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشند. هسته اصلی رول گیتر با مفتول های فولادی آبکاری شده و با روکش آلومینیومی ساخته شده است. این مفتول ها به وسیله اتصال های آلومنیومی مقاوم (با فاصله ۶۰میلیمتری) به هم متصل می باشند. و همچنین پایه ها و محور این درب از جنس آهن است ترکیب مطلوب تأمین امنیت، در عین حال تهویه هوا از امتیازات ویژه این کرکره می باشد.

  کرکره برقی در انواع رنگ

قیمت نصب درب های کرکره برقی چگونه است؟

جهت محاسبه قیمت انواع کرکره برقی از قبیل قیمت کرکره برقی پارکینگ | قیمت کرکره برقی مغازه | قیمت کرکره برقی پنجره : شما می توانید اطمینان حاصل کنید که درب های کرکره برقی از کیفیت بالایی برخوردار است و برخی از بادوام ترین درب ها در بازار است. اگر به دنبال نصب درب های کرکره برقی برای محل کار یا خانه خود هستید، برای دانستن قیمت درب های کرکره برقی با ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس بگیرید. قیمت درب های کرکره برقی بسته به نوع و جنس آن تفاوت قیمتی دارد.

  کرکره برقی رول گیتر

کرکره برقی ، از لوازم و ابزارهای پر کاربرد در زمینه قرارگیری به جای درب اماکن و منازل می باشد. در زمان های گذشته، مغازه دارها برای اینکه درب مغازه های خود را ببندند از چوب استفاده می کردند. با پیشرفت تکنولوژی، درب های کرکره برقی به جای درب های قدیمی مورد استفاده قرار گرفته اند. هنگام پارک خودرو در پارکینگ، دیگر نیازی به پیاده شدن و باز کردن درب نیست.
این محصول به گونه ای طراحی و تولید شده است که به راحتی دچار خرابی نشود و علاوه بر افزایش امنیت، رفاه را برای صاحبان منازل فراهم آورد. کرکره برقی می تواند تا حد بسیار زیادی تضمین کننده و تأمین کننده امنیت یک فضا و مکان باشد. این محصول دارای تیغه های مقاوم و مستحکم است که مواد سازنده آن ها در هر مدل با یکدیگر متفاوت می باشند. بهینه کردن مصرف انرژی، یکی دیگر از نکات و ویژگی های کرکره برقی است. در کنار این ویژگی های مهم، ویژگی دیگری به نام زیبایی مطرح می شود که نمای ساختمان یا مغازه را بسیار شیک و مرتب نشان می دهد. برای اینکه درب منازل و یا اماکن به آسانی باز و بسته شوند، پیشنهاد می شود از درب اتوماتیک استفاده گردد.

تا چند سال پیش، شما در خیابان های هر شهری که قدم می زدید، شاهد کرکره های دستی بودید. صاحبان مشاغل، صبح ها با زحمت زیاد، کرکره ی دستی مغازه ی خود را بالا می دادند و عصر ها، آن را پایین می آوردند. همچنین نقاش هایی را می دیدید که در حال رنگ زدن کرکره های سنتی بودند. با گذشت زمان، کرکره های دستی به دلیل جنس آهنی آن ها در برابر باد و باران، ظاهر زیبای خود را از دست می دادند و نیاز به رنگ آمیزی دوباره داشتند. گاهی نیز به علت زنگ زدگی، صاحبان خود را به زحمت می انداختند. کرکره های سنتی، پس از چند سال خدمت به کاسبان و بازاریان آرام آرام جای خود را به کرکره های برقی دادند.

کرکره برقی پارکینگ

قابلیت های کرکره برقی :

از قابلیت های کرکره برقی، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

• کرکره برقی، خصوصاً با استفاده از تیغه های فوم دار، باعث کاهش آلودگی صوتی و تلفات انرژی گرمایی و سرمایی می شود.

• استفاده از تیغه های مرغوب کرکره برقی، باعث می شود کرکره برقی مقاومت بالایی در برابر فرسایش داشته و سال ها نیاز به رنگ آمیزی و تعویض نداشته باشد.

• هزینه سرویس و نگهداری کرکره برقی، کمتر از درب های سنتی است.

• رنگ های متنوع کرکره برقی، باعث طراحی آسان کرکره در هماهنگی کامل با محیط می شود.

• کرکره برقی به دلیل وجود قفل الکترومکانیکی موجود در موتور دستگاه و قفل های برقی دیگری که قابلیت هماهنگی دارند، موجب افزایش امنیت شده که دیگر نیازی به استفاده از قفل و کلید نخواهد بود.

• کرکره برقی با تیغه های آلومینیومی، هیچ محدودیتی در آب و هوای گوناگون نداشته و از خشک ترین تا مرطوب ترین مناطق دنیا، مورد استفاده قرار می گیرد.

• حرکت کرکره برقی با استفاده از تیغه و موتور عالی، هیچ گونه صدایی ندارد.

• کرکره برقی به صورتی است که از ورود گرد و غبار جلوگیری می کند.

• قیمت کرکره برقی اتوماتیک در برابر کارایی بالای آن، بسیار مقرون به صرفه و ارزان است.

• می توان کرکره برقی را به راحتی و با سرعت بالا نصب نمود.

• کرکره برقی هایی وجود داشته که از تیغه های پانچ شده استفاده می کنند. این نوع کرکره برقی ها، امکان دیدن طرف دیگر کرکره برقی را فراهم می کنند.

• به طور کلی، قیمت کرکره برقی اتوماتیک، متناسب با اجناسی که استفاده می شود مقرون به صرفه می باشد.

کرکره اتومات مغازه

نصب کرکره برقی :

گسترش فرهنگ استفاده از نوع برقی و الکتریکی کرکره ها به جای نوع سنتی آن علاوه بر اینکه باعث تغییر مبت در مبلمان و دکوراسیون شهری و فضای خیابانها شده است به شکل تامل برانگیزی باعث افزایش ایمنی مالی و از آن مهمتر ایمنی روحی صاحبان اماکن تجاری و حتی مسکونی شده است .کرکره های برقی یا کرکره  الکتریکی اتوماتیک یکی از دستاوردها و  فن آوری هایی است که با داشتن ساختار ساده  توانسته است در سهولت و راحتی زندگی بشر نقش مهمی را ایفا کند. نصب کرکره های برقی و انواع درب اتوماتیک و کرکره ضد سرقت را از ما بخواهید . اقلامی که برای نصب کرکره برقی مورد نیاز است عبارتند از :

۱- تیغه

۲- شفت (لوله-محور)

۳- ریل, مویی و کپس

۴- موتور

۵- UPS

۶- صفحه پلیت

۷- یاتاقان

۸- اندی کپ

۹- رسیور

۱۰- کاور موتور ساید

کرکره

فرآیند مونتاژ و نصب کرکره های اتوماتیک چگونه است؟

در مورد نصب کرکره برقی مواردی وجود دارند که در مراحل نصب از اندازه گیری تا مونتاژ باید رعایت کرد و می توانید این موارد را در قسمت نکات نصب کرکره مشاهده نمائید. مکان نصب کرکره برقی : در اینجا فرض می کنیم مکان نصب درب اتوماتیک کرکره ای آماده است. چون در قسمت هائی از فرآیند نصب کرکره برقی باید از موتور دستگاه استفاده کرد بهتر است ابتدا قسمت های الکترونیکی را نصب کنیم .

اجزای قسمت الکترونیکی برد رسیور و ریموت ها هستند که در ابتدا بر روی دیوار و در مکانی که برای آن در نظر گرفته ایم نصب گردد فقط توجه کنید که موارد امنیتی را در نظر بگیرید تا به راحتی در دسترس همه اشخاص قرار نگیرد پس از نصب برق ورودی دستگاه رسیور را وصل کنید تا در مراحل بعد و هنگام نیاز بتوان به راحتی موتور را به آن متصل کرد.

از موتور دستگاه ۳ رشته سیم بیرون می آید که یکی از آنها به نول و دو سیم دیگر برای حرکت موتور در جهت های بالا و پائین هستند به فاز متصل می شوند ، بعضی موتور ها خروجی برق به صورت سوکت دارند و نمی توان آنها را مستقیما به برق متصل کرد و حتما باید به برد دستگاه متصل شوند . برای شروع نصب ابتدا باید فریم کلی کار تعریف شده باشد ، اندازه های عرض و ارتفاع قبلا گرفته شده اند و برای سفارش عرض اندازه پشت تا پشت کرکره محسوب می شود، قبل از اندازه گیری باید به این نکته توجه کرد که آیا می توان ریل کرکره را مستقیما به دیوار پیچ کرد یا برای این کار نیاز به آهن کشی وجود دارد.

  درب اتومات

انواع کرکره برقی :

انواع کرکره برقی شامل موارد زیر می باشد که در ادامه به شرح هر یک پرداخته خواهد شد:

۱٫ کرکره برقی پارکینگ

۲٫ کرکره برقی مغازه

۳٫ کرکره ضد سرقت پنجره و بالکن

۴٫ کرکره برقی سوله کارخانه

۵٫ کرکره برقی درب ضد سرقت

۶٫ کرکره برقی فولادی

  کرکره پنجره

کاربرد کرکره های برقی :

کاربرد کرکره برقی ، با توجه به نقشی که در صنعت ساخت کرکره ساختمان دارد، روشن می باشد. امروزه از کرکره برقی برای امنیت محیط و به عنوان یکی از درب های ورودی پارکینگ ها، مراکز تجاری، صنعتی و موارد دیگر استفاده می شود تا از ورود افراد خلافکار، نفوذ نور خورشید، باد، باران و صدا جلوگیری شود.
موتورهای ساید زنجیری کرکره برقی و موتورهای گیربکسی به صورت شفت مستقیم کار می کنند، این موتور ها در یک سمت درب کرکره ای بر روی پایه ها قرار می گیرند و به وسیله میل ترانس و پولکی به داخل لوله متصل می شوند و با چرخش موتور نیرو از طریق میل ترانس پولکی به لوله منتقل شده در نتیجه لوله و تیغه متصل به لوله شروع به چرخش به دور خود می کند و درب کرکره ای شروع به باز شدن میکند.این نوع موتور ها به دلیل شفت مستقیم بودن، برای درب کرکره ای با ابعاد و تردد بالا استفاده می شود.

نحوه انتخاب موتور با توجه به ابعاد، تردد و پیشنهاد کارشناسان شرکت ایمن صنعت صورت می گیرد. درب های کرکره ای دارای مصرف های مختلفی است که شامل درب های اتوماتیک پارکینگی، مغازه ای، پنجره ای و صنعتی می باشد. هرکدام از این نوع درب ها نسبت به کار برد خود از تیغه، موتور و متعلقات مخصوص به خود برخوردار می باشند. انتخاب نوع موتور به تعداد تردد و ابعاد درب کرکره ای،بستگی دارد.

کرکره برقی با تیغه های فولادی :

الف) تیغه فولادی: در دو مدل معمولی و پانچ دار در رنگهای مختلف موجود است.

ب) تیغه های دیگر: آلومینیوم، منیزیوم، گالوانیزه، پلی کربنات و… در ابعاد و اندازه های مختلف، بصورت تخت، قوس دار و… با برندهای متنوع.

کارکرد شفت (لوله – محور) در کرکره برقی :

رول تیغه بر روی شفت یا همان لوله قرار می گیرد. با چرخش شفت توسط موتور، رول کرکره به بالا و پایین کشیده می شود.

الف) شفت ۸ Cm برای موتورهای توبلار. ب) شفت ۱۱ Cm برای موتورهای ساید.

کاربرد سنسور فتوسل :
یکی از مشکلاتی که در مورد کرکره های برقی پارکینگ ممکن است رخ دهد این است که اگر فرضا ماشینی از زیر کرکره های برقی پارکینگ یک مجتمع در حال خروج باشد و شخصی اشتباها کلید ریموت کرکره های برقی پارکینگ مجتمع دیگری را بزند، ممکن است موجب پایین آمدن کرکره برقی مجتمع دیگر و برخورد آن با ماشین در حال خروج شود. این حادثه به دلیل عدم وجود فتوسل، بعنوان سنسور ایمنی در پارکینگ بوده و برای پیشگیری از وقوع این حادثه باید یک جفت فتوسل در کنار کرکره برقی نصب کرد که مانع از پایین آمدن کرکره ها در هنگام عبور ماشین می گردد. به خاطر بروز یک سری حوادث و مشکلات با نصب کرکره برقی پارکینگ در ساختمان ها، نیاز است موارد ایمنی در نظر گرفته شود. برای جلوگیری از برخورد کرکره برقی با سقف خودرو، لازم است یک جفت سنسور ایمنی به نام فتوسل که نوعی فرستنده و گیرنده نور مادون قرمز می باشد، در کنار کرکره برقی نصب شود که مانع از پایین آمدن کرکره ها در هنگام عبور ماشین می گردد.

نصب کرکره برقینصب کرکره برقی

نصب کرکره برقی

انواع موتور کرکره های برقی :

   • موتور کرکره برقی ساید
   • موتور کرکره برقی توبلار

موتور توبلار کرکره برقی چه ویژگی هایی دارد؟

بخش دیگر درب های کرکره ای برقی موتوری است که وظیفه ­انجام کار جهت بالا کشیدن و پایین آوردن درب را به عهده دارد. این موتورها می توانند با توجه به ابعاد درب توان­های متفاوتی داشته باشند. عموما دو شکل از موتورها در ساخت درب های کرکره ای استفاده می شوند که از نظر محل قرار گرفتن و کارکرد تفاوت­هایی دارند.

یکی از این دو نوع موتور، موتورهایی هستند که با توجه به شکل استوانه ای خود می توانند در داخل شفت یا همان لوله ی فولادی که در مرکز رول قرار دارد و تیغه ها بر روی آن جمع می شوند، قرار گیرند. این موتورها را به دلیل شکل استوانه ای یا لوله ای خود توبلار ( Tublar به معنای لوله­ای ) می نامند

این موتورها معمولا دارای وزن کمی هستند و در توان­های مختلف در بازار در دسترس می باشند. از مزایای این نوع موتور می توان به پوشیده بودن ظاهری و اشغال نکردن فضای اضافی اشاره کرد. این ویژگی در مواردی که محدودیت فضای نصب وجود دارد می تواند از اهمیت بیشتری برخوردار باشد. اگرچه این نوع موتور در توان ها و سرعت هایی مختلف قابل تهیه است، معمولا از آن­ها در درب های سبکتر با تردد کمتر استفاده می شود.

قیمت پایین این نوع موتور کرکره برقی نسبت به موتورهای جانبی یکی از مزایای آن است که می تواند آن­ها را جهت نصب در فضاهای خانگی با تردد کم مناسب سازد. از مزیت های دیگر این نوع موتور کرکره برقی می توان به نصب آسانتر و کارایی بیصدا و قابل قبول در فضاهای با تردد نام برد.

معمولا از این نوع موتور در کرکره برقی پارکینگ­ های واحدهای مسکونی با تردد کم، پنجره ها و  فروشگاه ها  نام برد. معمولا این نوع موتور دارای یک آچار خلاص کن می باشد که در زمان قطع برق می توان از آن جهت بالا و پایین بردن کرکره استفاده کرد. از معایب این موتور می توان به عدم قابلیت اتصال به برق اضطراری UPS در عموم مدل های موجود در بازار اشاره کرد. یکی از معایب دیگر این موتورها می­توان به این نکته اشاره کرد که در صورت نیاز به تعمیر یا سرویس باید کل کرکره برقی جدا شده تا بتوان به موتور دسترسی پیدا کرد.

موتور کرکره برقی ساید :

نوع دیگر موتورها، موتورهایی هستند که خارج از شفت نصب کرکره برقی می گردند. از آنجا که این نوع موتور در سایت آمازون موجود است و  در کنار درب نصب می شود آن­ها را اصطلاحا موتور جانبی یا ساید می نامند. این موتورها بسته به موقعیت درب در سمت راست یا چپ شفت نصب شده و معمولا از یک سیستم انتقال قدرت صفحه و زنجیر جهت انتقال نیرو به شفت بهره می برند. این موتورها معمولا قدرت بیشتری نسبت به دیگر نوع موتور یا همان موتور توبلار دارند. این موتورها می توانند در دو نوع UPS دار و بدون UPS تهیه شوند. یکی از دلایل ارجحیت این نوع موتور نسبت به موتور توبلار جدا بودن آن از مجموعه شفت و تیغه است که سرویس دهی، نصب و تعمیر آن را راحت­تر می کند.

کرکره بزرگ برقی

موتور سانترال کرکره برقی :

موتور های سنترال یا سانترال توانایی به حرکت درآوردن درب هایی با میزان تردد و وزن متوسط را دارند. عدم نیاز به تغییرات اساسی در ساختار کرکره، موتور سانترال کرکره را به بهترین گزینه برای تبدیل کرکره های قدیمی به کرکره های اتوماتیک می سازد. البته استفاده از موتور های سانترال در سال های اخیر، کمتر شده است. علت اصلی این موضوع نصب مشکل تر و نیاز به قطعات بیشتر به نسبت سایر موتورهای کرکره اتوماتیک است. این قطعات، مانند شفت و فنر استهلاک پذیر هستند و هزینه تعمیر کمی هم ندارند و به همین علت ترجیح آن است که موتور سنترال به جز در شرایط خاص استفاده نشود.

کرکره ریموتی

معایب کرکره های برقی چیست؟

از معایب کرکره برقی نمی توان موارد زیادی را نام برد؛ چرا که اگر این محصول دارای عیب های فراوان بود، استفاده هرچه بیشتر از آن رواج نمی یافت، اما فقط تعداد محدودی از آنها را در این مقاله می آوریم:
• ساخت و نصب کرکره برقی مقداری از سایر درب ها پر هزینه تر می باشد.
• از آنجا که ساخت و نصب کرکره برقی یک کار بسیار تخصصی است، هرگاه کرکره برقی شما دچار مشکل شود حتما می بایست با تعمیرکار کرکره برقی تماس بگیرید.
• از طرفی اگر درب کرکره برقی در پارکینگ استفاده شده باشد و احتمالا کرکره شما دچار خرابی شود، رفت و آمد شما مختل خواهد بود.
• زمانی که می خواهید برای یک مجتمع تجاری بزرگ و پر رفت و آمد، کرکره برقی تهیه کنید، باید خاطر نشان شد که این کار کاملا اشتباه می باشد. زیرا با رفت و آمدهای طولانی، موتور کرکره برقی به شدت داغ می شوند. داغی موتور نیز باعث از کار افتادن کرکره برقی می شود.

ریل کرکره برقی چیست؟

ریل، پروفیلی است U  شکل که بصورت عمودی در دو طرف چپ و راست دهنه نصب می شود و رول تیغه ها در داخل آنها بالا و پایین می رود. ریل ها در دو نوع فولادی و آلومینیومی، متناسب با نوع کار، انتخاب می شوند. ریل های فولادی از استحکام و دوام بالاتری نسبت به ریل های آلومینیومی برخوردار هستند.

کرکره های مجهز به یو پی اس (UPS)

UPS دستگاهی است که با استفاده از دو باطری داخلی، برق موتور را در زمان قطع برق تامین می کند. نصب UPS، اختیاری است زیرا در کلیه موتورها ابزاری برای بالا و پایین بردن در مواقع قطع برق تعبیه شده است.

دیگر بخش درب­های کرکره ای برقی سیستم کنترل و دستور حرکت است که معمولا هم بصورت دکمه ای و هم بصورت کنترل از راه دور (ریموت) این قابلیت را فراهم می کند. این سیستم که می تواند با سنسور فوتوسل یا چشمی نیز همراه باشد، دستور حرکت در دو جهت و توقف را به موتور می دهد. فوتوسل های مورد استفاده در این سیستم معمولا دارای فرستنده و گیرنده مادون قرمز بوده که در دو طرف درب نصب شده و وقتی یک جسم این ارتباط را قطع می کند رله ای که در چشمی گیرنده قرار دارد تغییر حالت داده و دستور ایستادن و برگشت درب به بالا را به سیستم کنترل حرکت ارسال می کند.

اغلب موتورهای ساید به همراه سیستم کنترلی خاص خود بفروش می رسند در حالی که این سیستم برای موتورهای توبلار معمولا بصورت جداگانه تهیه می شود. این سیستم می تواند با نصب یک فلاشر در معبر خارجی درب نیز همراه شود تا باز شدن درب و خروج احتمالی یک خودرو را به سایر عابرین هشدار داده و از ایجاد حادثه حین خروج خودرو از پارکینگ بکاهد. نصب فلاشر بر روی درب هایی که جهت خروج خودرو استفاده نمی شوند ضروری نیست.

مزایای کرکره برقی :

از مزایای استفاده از کرکره برقی، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

• استفاده از تیغه های مرغوب کرکره برقی که مقاومت بالا در برابر فرسایش دارند، مقرون به صرفه می باشد.

• با استفاده از کرکره برقی، دیگر سال ها نیاز به رنگ آمیزی و تعویض وجود ندارد .

• کرکره های برقی، هزینه سرویس و نگهداری بسیار کمتری نسبت به کرکره های سنتی دارند .

• رنگ های متنوع کرکره برقی، باعث طراحی آسان کرکره برقی در هماهنگی کامل با محیط می شود .

• به دلیل وجود قفل الکترومکانیکی موجود در موتور دستگاه و قفل های برقی دیگری که قابلیت هماهنگی دارند، کرکره برقی امنیت بالائی داشته و نیازی به کلید و قفل ندارد.

• کرکره برقی با تیغه های آلومینیومی هیچ گونه محدودیتی در آب و هواهای مختلف ندارد و از خشک ترین تا مرطوب ترین مناطق دنیا می توانند از کرکره برقی استفاده کنند .

• حرکت کرکره برقی با استفاده از موتور و تیغه مطلوب هیچ گونه صدایی ندارد .

• طراحی کرکره برقی به صورتی است که از ورود گرد و غبار جلوگیری می کند .

• قیمت و هزینه نصب کرکره برقی در برابر کارائی بالای آن، بسیار مقرون به صرفه است.

• سرعت نصب و اجرای کرکره برقی بسیار بالاست و باعث کاهش در زمان اجرای پروژه می شود.

• کرکره برقی هایی وجود دارند که از تیغه های پانچ شده استفاده می کنند و امکان دید طرف دیگر کرکره برقی را فراهم می کنند.

• با استفاده از سیستم مرکزی کرکره برقی، می توان کنترل تعداد زیادی کرکره برقی را تنها با یک ریموت کنترل و فشار یک دکمه در اختیار داشت.

• کرکره برقی سبب کاهش آلودگی صوتی و تلفات انرژی گرمایش و سرمایش مخصوصا با استفاده از تیغه های فوم دار می شود.

• همچنین با نصب کرکره برقی، می توانید امنیت فروشگاه خود را تضمین کنید.

کرکره پارکینگی

کرکره های اتوماتیک پارکینگی – ساختمانی

دید نداشتن به داخل پارکینگ ، قیمت تمام شده پائین ، هم رنگ بودن با نمای ساختمان ، حداقل اشغال فضای پارکینگ ، سازگاری با هر نوع آب و هوا ، تغییر رنگ ندادن در مقابل آلودگی های محیطی و نور خورشید ، شستشوی بسیار آسان ، داشتن قفل مکانیکی درون موتور ، داشتن باطری اضطراری در مواقع قطع برق ، داشتن ریموت به تعداد دلخواه گوشه ای از مزایای این نوع کرکره های اتوماتیک می باشد .

تنظیم بالا و پایین بودن کرکره برقی

در علم فیزیک برای ایجاد تعادل در سطحی که دارای ارتفاع نامتقارن است از یک محرک قوی در جهت مخالف استفاده می شود تا مانند یک اهرم کنترل کننده عمل کند و مانع ایجاد کشسان مخرب گردد که در بحث تنظیم بالا و پایین بودن کرکره برقی این موضوع مطرح است.

در هنگام تعبیه و طراحی زیرساختی کرکره برقی در کنار موتور که محرک اصلی ایجاد حرکت مکانیکی در ان است از یک وسیله الکتریکی محور تحت عنوان سوئیچ کنترلی در بدنه کرکره استفاده می شود که در علم دینامیک موجب تنظیم حد بالا و پایین یک وسیله با وزن بالا می شود.

کرکره برقی به دلیل دارا بودن ساختار پیچیده در صدر درب هایی با قابلیت اتوماتیک قرار دارد و در بازار تولید و فروش به کرکره های هوشمند معروف است و در انواع ساده ، ضد حریق و ضد سرقت در بازار یافت می شود. تنظیم بالا و پایین بودن کرکره برقی نیاز به ابزار پیشرفته ای ندارد و تنها با حضور متخصص در محل و شناخت دقیق قسمت های مختلف این خواسته را محقق می کند.

قیمت هر متر مربع کرکره برقی

قیمت هر متر مربع کرکره برقی چگونه محاسبه می شود؟

ابتدا به بررسی نحوه محاسبه هزینه نهایی می پردازیم و در نهایت به معرفی تک تک عوامل موثر در این محاسبه را شرح می دهیم و لیست قیمت محصولات را برای شما قرار میدهیم. دوستان گرامی، خواهشمندیم جهت بررسی دقیق بدلیل نوسانات قیمت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت کرکره = هزینه تیغه کرکره برقی + هزینه موتور کرکره برقی + هزینه شفت + هزینه نصب و آهنکشی + هزینه آهن + کرایه حمل تا پروژه

هزینه تیغه کرکره برقی = هزینه روز تیغه کرکره برقی x مساحت دهنه

قیمت روز تیغه = وزن تیغه در هر متر مربع و قیمت روز انواع تیغه و کیفیت آلیاژ در هر نوع تیغه

مساحت دهنه = عرض دهنه x ( ارتفاع + ۳۰ سانتی متر )

قیمت موتور کرکره برقی = وزن تیغه در مساحت کل و نوع موتور کرکره برقی

قیمت نوع موتور کرکره برقی = مدل کلی موتور و نوع ولتاژ و جنس سیم پیچ و اندازه روتر و نوع گیربکس

قیمت شفت = نوع لوله ( ۸ یا ۱۱ ) و ( قیمت روز لوله در هر متر طول x عرض دهنه )

قیمت نصب و آهن کشی = اندازه دهنه x قیمت و نصب انواع مختلف تیغه در هر متر مربع

هزینه آهن کشی = قیمت روز آهن و قوطی آهنی یا دیگر متعلقات

کرکره برقی لانه زنبوری

کدامیک از تیغه کرکره های برقی امنیت بیشتری دارند و ضد سرقت هستند ؟

تمام کرکره های برقی جهت بالابردن امنیت طراحی و ساخته می شوند و می توان گفت انواع تیغه چندان تفاوتی با یکدیگر ندارند. البته برای ابعاد بزرگ و کاربردهای خاص حتماً با تیم کارشناسان ما تماس گرفته و بررسی دقیق تر انجام شود.

کاربرد هر یک از این تیغه کرکره ها کجا است ؟

معمولاً فرقی ندارد که شما درب کرکره ای را برای پارکینگ نصب می کنید ، یا مغازه ، برای پنجره و بالکن نصب می کنید یا درب ورودی. برای تمام کاربردها می توان هم از کرکره برقی شفاف استفاده نمود و هم از کرکره برقی غیر شفاف. نوع تیغه فقط بستگی به بودجه و سلیقه شما دارد.

کدامیک از موتور های فوق برای درب کرکره ای من مناسب تر است ؟

اگر تردد شما زیاد و ابعاد درب بزرگ است ، حتماً باید موتور ساید نصب نمایید ولی اگر درب شما کم تردد و ابعاد درب نیز کوچک است هر ۲ نوع موتور قابل نصب است.

اگر بر درب کوچک و کم تردد موتور ساید نصب نماییم ایراد دارد ؟

خیر – هیچگونه مشکلی ایجاد نمی شود.

کدام موتور ارزانتر است ؟

قیمت موتور تیوبلار به مراتب از موتور ساید کرکره برقی ارزانتر است.

تاثیرگذارترین عامل در قیمت انواع کرکره برقی چیست ؟

معمولاً اصلی ترین فاکتور در قیمت کرکره برقی نوع تیغه آن است. دلیل این است که قیمت حمل ، شفت ، شاسی و قوطی کشی و نصب تقریباً یکسان است. اگر دهنه ما بزرگ و یا پرتردد باشد باید از موتور ساید استفاده نماییم و اگر دهنه ای کوچک و کم تردد داریم می توانیم از موتور تیوبلار استفاده نماییم. ولی تنوع کالا و قیمت در تیغه کرکره برقی بسیار زیاد است.

لیست قیمت درب کرکره ای اتوماتیک را نیاز دارید ؟

هم اکنون لیست قیمت انواع تیغه کرکره برقی را بدون توجه به موتور، از گران به ارزان ارائه می نماییم.

   1. رول گیتر طرح آلمانی
   2. پلی کربنات شفاف
   3. آلومینیوم غضروف دار
   4. آلومینیوم دوپل سایز ۸۰

من می خواهم درب کرکره ای خاص ، متفاوت و منحصر به فرد داشته باشم ؟

البته در صورتی که کرکره برقی خاصی برای شما تولید شود ، قطعاً هزینه تولید آن بسیار بیشتر از کرکره های نرمال خواهد بود. مثلاً کرکره برقی هایی که برای درب های خیلی بزرگ به صورت سفارشی تولید می شود از جمله کرکره های خاص به شمار می آیند. همچنین اگر از رنگ و طرح های سفارشی در تولید کرکره اتومات استفاده گردد ، قطعاً قیمت تمام شده بیشتر از کرکره برقی نرمال سفید رنگ خواهد بود.

چرا کرکره برقی توصیه میشود ؟ مزیت آن به سایر دربهای اتوماتیک چیست ؟

   • قیمت کرکره برقی
   • داشتن view بدون مزاحمت
   • تنوع در طرح و رنگ کرکره
   • استفاده آسان و حرکت اتومات
   • عدم زنگ زدگی و طول عمر بالا

کرکره برقی برای درب پارکینگ بهتر است یا جک ریموتی ؟

قیمت کرکره برقی از تمام دربهای اتوماتیک ریموتی دیگر ارزانتر است. به علاوه امنیت آن بسیار بالاست و خرابی بسیار کمتری در مقایسه با سایر درب های اتوماتیک دارد. به عنوان مثال قیمت یک درب کرکره ای بسیار ارزانتر از یک درب اتوماتیک سکشنال است. به علاوه کاربرد و شکل ظاهری این دو دنوع درب تقریباً به یک شکل می باشد.

کدام نوع حفاظ کرکره پنجره ایمنی را بدون خرب کردن ویو و وسعت دید ما تامین می کند ؟

با توجه به امکان بالا و پایین آوردن کرکره برقی در نتیجه در صورت نصب آن بعنوان محافظ پنجره و یا بالکن به هیچ عنوان تاثیر منفی بر روی View و زاویه دید ما ندارد و در هنگام نیاز می توانیم کرکره را بالا برده و از مناظر اطراف لذت ببریم. ولی سایر حفاظ های درب و پنجره یا بصورت نرده استیل و آهنی ثابت هستند و یا حتی اگر بصورت حفاظ آکاردئونی باشند در یک سمت جمع می شوند و بخشی از زاویه دید مفید ما را کاهش می دهند.

تنوع در طرح و رنگ کرکره برقی به چه صورت است ؟

امروزه تنوع در طرح و رنگ کرکره برقی بسیار زیاد است و در انواع آلومینیومی تک و دو جداره ، مشبک و پانچ شده ، شفاف طرح شیشه ای و… تولید می شوند. همچنین تیغه های کرکره در رنگ های گوناگون الکترواستاتیک کوره ای ، طرح های چوب دکوراتیو ، آبکاری شده و غیره تولید می شوند و می توان جهت هماهنگی با نمای ساختمان نوع و طرحی را انتخاب نمود تا در هنگامی که کرکره برقی پایین است بیشترین هماهنگی با سایر اجزای ساختمان داشته باشد.

آیا استفاده از کرکره برقی برای افراد مختلف آسان است ؟

همانگونه که از اسم کرکره برقی پیداست این نوع حفاظ با برق کار می کند. در واقع با توجه به وجود موتور الکتریکی که در آن تعبیه شده است به آسانی و با فشردن کلید ریموت کنترل می توانیم آنرا حرکت دهیم و برخلاف سایر حفاظ های متحرک که نیاز است با نیروی دست آنها را حرکت دهیم این محصول کاملاً User Friendly است و حتی یک فرد مسن و یا کودک کم سن سال به آسانی می تواند از آن استفاده کند. این موضوع شاید در ظاهر چندان با اهمیت نباشد ولی بعد از مدتی پس از نصب حفاظهای متحرک آهنی و شیشه ای با توجه به اینکه اکثر آنها به صورت افقی حرکت می کنند و نشست ساختمان و همچنین زنگ زدگی تجهیزات بر روی آنها تاثیر می گذارد بسیار با اهمیت می شود. معمولاً پس مدتی برای حرکت حفاظ آکاردئونی و شیشه افقی نیاز داریم از یک فرد تنومند و قوی هیکل درخواست نماییم تا درب را باز و بسته نماید.

طول عمر مفید کرکره برقی چند سال است ؟

کرکره های برقی در ابتدای پیدایش خود از جنس آهن گالوانیزه تولید می شدند ولی پس از مدتی آن کرکره های گالوانیزه جای خود را به کرکره هایی از جنس آلومینیوم و پلی کربنات دادند و عملاً با توجه به خاصیت عدم فرسایش و زنگ زدگی آلومینیوم و پلی کربنات ، طول عمر کرکره های برقی امروزی بسیار بالا می باشد.

آیا می توان در داخل کرکره سوله کارخانه ، درب نفر رو ایجاد نمود ؟

نکته ای که باید به آن توجه نمود این است که ، بصورت استاندارد در داخل کرکره برقی نمی توان درب نفر رو مجزا ایجاد نمود و جاهایی که از کرکره برقی بعنوان درب سوله استفاده می شود ، لازم است جهت ورود و خروج نفرات یک درب مجزا تعبیه گردد و فقط ماشین آلات و تجهیزات از درب کرکره ای تردد داشته باشند.

اگر نخواهیم رول کرکره برقی با جرثقیل سقفی برخورد کند ، چگونه نصب کنیم ؟

معمولاً رول کرکره برقی سوله ها به سمت داخل نصب می شود. ولی گاهی ریل های تیرآهنی جرثقیل سقفی به گونه ای نصب شده اند که که دقیقاً پشت محل رول کرکره برقی قرار می گیرند. در این صورت یا باید بالای جرثقیل فضای رول شدن کرکره برقی را داشته باشیم و کرکره ارتفاع کرکره را بیشتر بگیریم تا بالای آن رول شود. و یا اینکه کرکره را مانند عکس پایین به صورت رول به بیرون نصب نماییم.

آیا می توان بر روی کرکره برقی برچسب و لوگوی برند را چاپ نمود ؟

در واقع شروع نصب کرکره برقی در اروپا جهت نصب بر پنجره های ساختمان بود و در ایران شروع آن با نصب بعنوان کرکره مغازه بود و سپس پای آن به دیگر جنبه ها و کاربردها گشوده شد. همه ی ما می دانیم شاید تنها و بهترین نوع درب برقی برای مغازه ها همان کرکره برقی است. لذا از توضیح مفصل این نوع کاربری کرکره صرف نظر می نماییم. فقط این توضیح لازم است که می توان بر روی کرکره برقی با توجه به سطح صاف آن برچسب های پی وی سی با برند ، لوگو و… اطلاعات چاپ نمود و در هنگامی که کرکره برقی پایین است از آن بعنوان تابلوی مغازه نیز استفاده نمود.

بهترین نوع تیغه کرکره برای نصب بر روی ورودی بانکها کدام است ؟

همچنین جهت اماکنی مانند بانکها ، صرافیها و… می توان کرکره برقی شفاف نانو پلی کربنات نصب نمود تا گشت های نیروی انتظامی بتوانند در هنگام شب داخل محل را ببینند و در صورت حضور سارقان متوجه شده و اقدامات لازم را انجام دهند.

سایر هزینه های خرید درب کرکره ای چیست ؟

همانگونه که در بالا اشاره شد ، فاکتورهای اصلی در قیمت کرکره برقی عبارتند از

   • نوع تیـغه کرکره
   • نوع موتور کرکره

توجه داشته باشید که ، بجز تیغـــه و مـــوتـــور ،  بسیاری از آیتم های دیگر نیز در قیمت کرکره برقی موثر هستند. پس این تصور که بسیاری از خریداران فکر می کنند با دانستن قیمت تیغه و موتور خودشان می توانند قیمت کرکره برقی را تخمین بزنند ، کاملاً اشتباه است. بعضی از این فاکتورها عبارتند از :

  • هزینه حمل
  • هزینه نصب
  • هزینه شفت بعنوان محور کرکره
  • هزینه مدار، ریموت و یراق موتور
  • هزینه زیر سازی و شاسی کشی
  • هزینه امکانات اضافی مانند کاور، فتوسل
سفارش محصولات ← 09126788378