علت خرید و نصب کرکره برقی اتومات
۱۴۰۰/۰۷/۲۷
برق اضطراری کرکره برقی در نبود برق چه مزیتی دارد؟
۱۴۰۰/۰۷/۲۷
نمایش همه

ابعاد استاندارد درب کرکره ای برای پارکینگ چقدر میباشد ؟

هدف از اندازه‌گیری کرکره برقی چیست؟
اندازه گیری ابعاد استاندارد درب کرکره ای پارکینگ در واقع اندازه گیری ارتفاع رول کرکره برقی محاسبه ابعاد مد نظر برای نصب کرکره برقی میباشد و پ از اندازه گیری متراز طول متراژ محاسبه میگردد اندازه گیری کرکره اتومات تاثیر مستقیمی در انتخاب نوع موتور و دیگر اجزای کرکره برقی دارد چرا که انتخاب موتور مناب در اندازه کرکره برقی سهولت در رفت آمد و طول عمر کرکره میشود .

ابعاد استاندارد درب کرکره ای برای پارکینگ

موتور توبلار یا موتور استوانه ای کرکره برقی

موتوری توبلار موتوری است که برای به حرکت درآوردن درب هایی با وزن و میزان تردد پایین هستند نصب و راه اندازی آن ها نیاز به دقت بیشتری نیاز دارد موتور توبولار کرکره ساده قابلیت به حرکت در آوردن درب هایی تا وزن ۱۴۰ نیوتن را بررعهده دارند . قیمت موتور توبلار کرکره با اندازه نسبتا کوچک خود بسیار مناسب میباشد همچنین این موتور ها به علت شکل ظاهری خود، فضای کمتری را اشغال می کند و در زمان قطعی برق نیز می توان با استفاده از سیستم خلاص کن، از آن استفاده کرد .

موتور توبلار کرکره برقی

امنیت کرکر ه برقی

مغازه داران برای محافظت و ایمنی از قفل‌های متنوعی استفاده می‌کنند. یکی از مدرنترین روش‌های ایمنی به کار گیری از کرکره مغازه ها میباشد این کرکره امنیتی مزایای بسیاری دارد و به همین علت جزو پرطرفدارترین روش‌های بستن درب مغازه ها محسوب میگردند کرکره مغازه نقش اساسی در امنیت هر مغازه‌ای دارد. که بیشتر مکان‌های تجاری از شیشه سکوریت استفاده می‌کنند، برای محافظت از آن به کرکره نیز نیاز خواهند داشت که نقش بسیار مهمی در تامین امنیت دارند .

کرکره برقی شفاف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

به ایمن صنعت خوش اومدید 🥇 هر خدماتی نیاز داشتید ما با بیشترین تخفیف در خدمت شما هستیم

09128656707 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا روبیکا روبیکا
🤳
6707 865 0912