قیمت تیغه کرکره وزن سنگین ۸ سانتیمتر
۱۳۹۹/۰۸/۰۴
قیمت تیغه ۸ سانتیمتری وزن سبک کرکره برقی
۱۳۹۹/۰۸/۰۴
نمایش همه

قیمت تیغه ۸ سانتی متری وزن استاندارد دو پل کرکره برقی

تیغه کرکره برقی از نظر شکل ظاهری در طرح های مختلف مانند قوس دار،تخت، غضروف دار، خط دار و بدون خط با عصایی و کشویی‌های مختلف در بازار کرکره برقی موجود است. تیغه های کرکره برقی تک جداره که در قدیم تولید می شد دو مشکل اساسی داشتند و به همین دلیل از چرخه تولید خارج شدند:
زنگ زدگی ( آهن و گالوانیزه زمانی که در معرض رطوبت قرار گیرد زنگ می زند.)
کج رول شدن دهنه کرکره برقی (مکانیزم رول شدن کرکره برقی دقیقاً مشابه رول کردن و جمع کردن یک فرش است و این تیغه های کرکره اگر بصورت میزان روی هم قرار نگیرند کج رول شده و کرکره برقی در رول گیر می کند.)
در ادامه مطلب به بررسی هر چه بیش تر این محصول خواهیم پرداخت.

جنس تیغه

در ابتدا باید گفت که تیغه آلومینیومی کرکره برقی به علت مقاومت در برابر فرسایش و سبکی، یکی از پرکاربرد ترین و بهترین تیغه های کرکره برقی بازار است. با خرید تیغه کرکره برقی با عرض ۸ سانتی متری دو پل در واقع از یک محصول با تیغه ای از جنس آلومینیوم، ورق گالوانیزه و یا پلی کربنات بهره می برید. ضمن آن که لازم به ذکر است که تیغه آلومینیومی کرکره برقی در رنگ های مختلفی از قبیل سفید، کرم، مشکی، قرمز، آبی، سنگی و طرح های مختلف چوبی تولید می‌شوند. بعضی‌ها تک پل و بعضی‌ها دو پل یا سه پل با وزن ها و ضخامت‌های مختلف ساخته‌شده‌اند.

 

تیغه 8 سانتی متری وزن استاندارد دو پل کرکره برقی

 

برای نصب کرکره برقی ایمن با مرکز فروش کرکره سازی ایمن صنعت که قیمت درب کرکره ای برقی اتوماتیک را با نرخ مصوب تولید و به مشتریان گرامی ارائه میدهد با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس حاصل فرمایید  .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *