قیمت جک ریموتی کنترلی
۱۴۰۰/۱۱/۰۲
مزیت نصب کرکره اتوماتیک
۱۴۰۰/۱۱/۰۲
نمایش همه

قیمت کرکره اتومات

 

برای برآورد قیمت کرکره برقی باید در ابتدا بدانیم که کدام موتور کرکره و اندازه محل نصب مد نظر است، ارزان ترین موتور کرکره برقی موتو توبلار است که اندازه ظریف آن برای تیغه هایی با وزن نسبتا سبک و میزان تردد نسبتا پایین مناسب میباشد این مدل موتور کرکره می تواند تیغه هایی با وزن حدودا ۱۵۰ کیلوگرم را به حرکت در آورد. از بهترین موتور توبولار کرکره برقی هم می توان به موتور توبلار لینوکس، موتور توبولار بتا، موتور توبلار بارزانته، موتور توبولار سیگما و موتور توبولار SDC اشاره کرد.

 

کرکره برقی درب حیاط

نصب کرکره برقی در مناطق تهران و کرج:

برای نصب کرکره برقی برای پارکینگ درب ورودی حیاط و همچنین فروشگاه ها و مراکز تجاری باید بودجه مصرفی خود دقت کنید همچنین نصب کرکره برقی میتواند می دانید نیازمند دانش و تخصص خاصی باشد و اگر به درستی نصب نشود صدای نامناسبی برای مجتمع مسکونی، ساختمان یا مجتمع تجاری ایجاد می کند.

 

قیمت نصب کرکره برقی در کرج

مزیت نصب کرکره برقی برای فروشگاه و پارکینگ

درها و کرکره های برقی و کرکره اتوماتیک پارکینگ سطح ایمنی مورد نیاز را فراهم کر ده و ویژگی های امنیتی آن که درز درها ، شیشه ها و دیوارها را می پوشاند، محافظت بالاتری را ایجاد می کند.درهای کرکره برقی از دفتر یا فروشگاه شما در برابر آب و هوا و ورود گرد و غبار به داخل ساختمان محافظت می کنند. برخی از مردم برای مصارف مسکونی از کرکره برقی برای پنجره‌هایشان نیز استفاده می‌کنند.

راهنمای خرید و نصب درب سکشنال (کرکره زیرسقفی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

به ایمن صنعت خوش اومدید 🥇 هر خدماتی نیاز داشتید ما با بیشترین تخفیف در خدمت شما هستیم

09128656707 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا روبیکا روبیکا
🤳
6707 865 0912