قیمت جک درب پارکینگ

قیمت جک پارکینگی jack auto gate بر اساس برند ایرانی و خارجی محاسبه می شود و فروش بهترین مدل های جک کنترلی خودکار درب پارکینگ ایرانی و خارجی با قیمت مناسب در ایمن صنعت انجام می شود.

جک درب پارکینگ با نام های جک برقی، جک پارکینگی و جک در بازکن شناخته می شود که مشخصات خرید و نصب جک درب پارکینگ متفاوت است . قیمت جک برقی و جک پارکینگی و جک ریلی و بازویی درب حیاط با توجه به برند جک پارکینگ است. قیمت جک درب پارکینگ با توجه به کیفیت و وزن قابل حرکت درب ورودی پارکینگ و نوع ایرانی و خارجی آن متفاوت است .

 

 

جک برقی درب پارکینگ که آن را با نام درب اتومات یا جک ریموت در پارکینگ نیز می شناسند ، به عنوان یک درب باز کن هیدرولیک با فشردن یک دکمه ریموت کنترل موجب باز و بسته شدن درب ورودی پارکینگ در رفت و آمد و تردد افراد می شود .

جک پارکینگ مناسب برای ساختمان های مسکونی ، اداری و تجاری در انواع مختلف اعم از تک لنگه ، دولنگه در دو نوع جک برقی ایرانی و جک پارکینگی خارجی توسط نمایندگی فروش جک پارکینگی ، فروشگاه اینترنتی ایمن صنعت به فروش می رسد .

برای اینکه در هنگام خرید جک درب برقی پارکینگ با قیمت های مناسب و بالاتر ، انتخابی درست و مطمئن داشته باشید موارد مهمی را مانند شمالی و جنوبی بودن مکان درب خودرو، نوع درب حیاط و پارکینگ ، تک لنگه و دو لنگه بودن، وزن درب و شرایط ویژه آن را باید مورد بررسی و کنترل قرار داد . در زیر انواع مدل جک درب پارکینگ مناسب تردد زیاد و بالا و تردد کم خودرو در برند های ایرانی و خارجی معرفی شده است .

هزینه ریموت دار کردن درب پارکینگ و برند های جک پارکینگی کنترلی درب حیاط ماشین رو یا جک برقی ورودی درب آهنی متفاوت است که بر روی درب لولایی پارکینگ یک ساختمان نصب می گردد و جک در بازکن درب پارکینگ ماشین رو توسط برق‌ با ریموت (می‌توان قبل از رسیدن به پارکینگ ، درب کنترلی را به کمک جک پارکینگی و با ریموت باز نمود و در زمان صرفه‌ جویی کرد ) کنترل می شود.

قیمت جک درب پارکینگ

 

بهترین مدل و برند جک درب پارکینگ

پخش و توزیع جک در پارکینگ و انواع بهترین مدل های جک پارکینگی و برند های جک برقی قطعات جک در اتوماتیک از جمله قطعات جک کنترلی برقی پارکینگ شرکت ایمن صنعت شامل انواع جک درب ریلی و جک بازویی درب ورودی قطعات درب شیشه ای اتوماتیک و راهبند و بخشی از ملزومات یدکی کرکره برقی .

شرکت ایمن صنعت از دهه ۸۰ مرکز تعمیرات جک درب پارکینگ اتوماتیک در تهران و کرج برای همکار و مصرف کننده شروع به فعالیت نموده و با توجه به تحریم در زمینه جک درب پارکینگ که بسیاری از قطعه یدک در بازار موجود نبود بلکه در برخی از موارد مشتریان بسیار زیان دیده میشدند به خاطر قطعه جزیی که نایاب در بازار بود مجبور به تعویض درب برقی خود میشوند بخصوص در زمینه جک درب پارکینگ که به مدل ها و برند جک برقی در ادامه اشاره می شود.

راهنمای خرید جک درب پارکینگ یا جک برقی پارکینگ ریلی و جک درب حیاط بازویی درب های اتوماتیک که به صورت هوشمند باز و بسته می شوند و به دو شکل مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از ریموت دستی و یا استفاده از حسگر چشمی. درب های جک دار برقی (هیدرولیکی، پنوماتیک و گیربکسی) که در دسته درب اتوماتیک قرار دارد. با بهره گیری از سیستم هیدرولیکی و الکترومکانیکی خود، از یک ریموت دستی استفاده می کنند.

جدول انواع مدل های جک ایرانی درب پارکینگ برند جک پارکینگی ایرانی
جک درب پارکینگ آلدو جک درب پارکینگ آلدو
جک پارکینگی سیماران جک پارکینگی سیماران
جک درب ورودی بتا جک درب ورودی بتا
جک بازویی تابا جک بازویی تابا
جک درب حیاط محک تک نما جک درب حیاط محک
جک پارکینگ یال جک پارکینگ یال
جک درب پارکینگ سوزوکی جک درب پارکینگ سوزوکی
جک پارکینگی لنسر جک پارکینگی لنسر
جک درب ورودی پویا در جک درب ورودی پویا در
جک بازویی کسری جک بازویی کسری
جک درب حیاط ویرا جک درب حیاط ویرا
جک پارکینگ فلای جک پارکینگ فلای
جک درب پارکینگ بلانکو جک درب پارکینگ بلانکو
جک پارکینگی جابان جک پارکینگی جابان
جک درب ورودی والنسیا جک درب ورودی والنسیا
جک بازویی واکرا جک بازویی واکرا
جک درب حیاط ایزی گیت جک درب حیاط ایزی گیت
جک پارکینگ سوپر لایف جک پارکینگ سوپر لایف

خرید جک برقی درب پارکینگ خودرو

بسیاری از اماکن یا منازل ویلایی یا کم تردد به سیستم جک درب پارکینگ Electric gate kit ، نیاز دارند ، اگر به دنبال راحتی و آسایش و امنیت هستید بهترین مارک و برند های جک دربازکن پارکینگ درب پر فروش بازار با قیمت مناسب را از ما بخواهید که جک پارکینگی گزینه ای ایده آل و کارا و نصب آسان در گروه فنی ایمن صنعت انجام میگردد .

نصب جک درب حیاط و پارکینگ بهترین وسیله برای اتومات کردن درب ورودی است که باز و بسته شدن درب ورودی حیاط را با ریموت ممکن میکند و جک برقی در پارکینگ و محل کارمان را بطور اتوماتیک و تنها با فشردن یک دکمه انجام داده و راحتی و امنیت را به ارمغان می آورد. تمامی جک های پارکینگ داخل بسته پک خود دو عدد ریموت کنترل دارند که با مدار فرمان آن جک ست شده است و برای خانواده ای مورد استفاده است که دو اتومبیل در منزل دارند، اما اگر تعداد اتومبیل ها بیشتر باشد باید تعداد ریموت کنترل های درب پارکینگی را هم افزایش بدهیم .

جک های پارکینگی مدل های درب سنگین و سبک ورودی ماشین به پارکینگ قابلیت اضافه کردن ۲۰۰ تا ۲۵۰ عدد ریموت را به مدار فرمان جک دارند که با مدار الکتریکی خود به صورت استاندارد در ارتباط هستند و نیازی به گیرنده‌های اضافه ندارند. اما برخی از جک های پارکینگی با افزودن گیرنده اضافه می توانند حداکثر ۱۰۰۰ ریموت کنترل را بپذیرند.

 

جک ریموت در پارکینگ

 

بهترین مدل های جک درب پارکینگ پر فروش بازار

چند سالی است که با بالا رفتن قیمت ارز در سطح کشور شاهد تفاوت عمده ی قیمت جک پارکینگی ایرانی و یک جک برقی خارجی هستیم که البته کیفیت این دو آنقدر با هم تفاوت ندارد. همین امر سبب شده است تا کاربران مصرف کننده به سمت تهیه یک جک پارکینگی ایرانی با کیفیت سوق داده شوند.
وقتی سراغ خرید و تهیه بهترین جک درب اتوماتیک خارجی می روید، چند نوع مختلف و گوناگون را از برند های متنوع مشاهده می کنید که این می تواند شما را در انتخاب محصول خود بر سر دو راهی قرار دهد. در میان محصولات خارجی می توان از برند های Comunello ,BFT ,Faac ,Sommer … نام برد که از بهترین جک درب اتوماتیک خارجی می باشند و در حالت کلی باید بین این محصولات هم مقایسه ای انجام دهید تا در خرید خود دچار اشتباه نشوید.

البته جک های برقی پارکینگی هم از نظر قیمت و کیفیت و حتی کارایی و طول عمر، باهم دیگر تفاوت هایی را دارند که باید حتما مورد توجه قرار بگیرد.

چه مدل جکی برای پارکینگ مناسب است ؟ بهترین جک برای درب پارکینگ کدام است ؟

برند های زیر از جمله مدل های محبوب جک برقی درب کنترلی پارکینگ در بازار جهان می باشند که بر روی انواع درب های وزن سنگین و سبک ماشین رو نصب می گردند:

جدول انواع مدل های جک خارجی درب پارکینگ برند جک پارکینگی خارجی
جک درب پارکینگ وی تو V2 جک درب پارکینگ وی تو V2
جک پارکینگ پروتکو Proteco جک پارکینگ پروتکو Proteco
جک درب ورودی فک Faac جک درب ورودی فک Faac
جک بازویی لایف Life جک بازویی لایف Life
جک درب حیاط ام پی سی MPC جک درب حیاط ام پی سی MPC
جک پارکینگی فادینی Fadini جک پارکینگی فادینی Fadini
جک درب پارکینگ بنینکا Beninca جک درب پارکینگ بنینکا Beninca
جک پارکینگ ایور Ivor جک پارکینگ ایور Ivor
جک درب ورودی یوروماتیک Euromatic جک درب ورودی یوروماتیک Euromatic
جک بازویی نایس Nice جک بازویی نایس Nice
جک درب حیاط زومر Sommer جک درب حیاط زومر Sommer
جک پارکینگی جی آر GR جک پارکینگی جی آر GR
جک درب پارکینگ سوماتک Sumateck جک درب پارکینگ سوماتک Sumateck
جک پارکینگ جنیوس Genius جک پارکینگ جنیوس Genius
جک درب ورودی ارکا Erreka جک درب ورودی ارکا Erreka
جک بازویی لنوکس Lennox جک بازویی لنوکس Lennox
جک درب حیاط جی بی دی Gibidi جک درب حیاط جی بی دی Gibidi
جک پارکینگی کوچی Cucci جک پارکینگی کوچی Cucci
جک درب پارکینگ کانه گیتس kone gates جک درب پارکینگ کانه گیتس kone gates
جک پارکینگ بریزی Breezy جک پارکینگ بریزی Breezy

 

جک درب پارکینگ

 

نصب جک پارکینگی

در حال حاضر استفاده از جک درب برقی بسیار رواج یافته است. جک درب باز کن پارکینگ یکی از انواع درب اتوماتیک می باشد که به علت سهولت در استفاده بسیار مورد استفاده ساختمان ها و سازمان ها و شرکت ها قرار گرفته است. قیمت هزینه نصب انواع مدل جک درب پارکینگی متفاوت است . خرید جک درب ورودی پارکینگ با توجه به برند جک محاسبه میگردد . جک های پارکینگی ارزان قیمت دارای کارایی محدود میباشند و اکثرا ساخت ایران هستند و توصیه ما این است که از درب اتوماتیک ارزان قیمت برای اماکن کم تردد استفاده گردد. اماکن کم تردد شامل خانه های ویلایی ، ساختمان هایی با واحد های کم است که کمتر از ۲۰ بار تردد در روز دارند. کدام مدل محصولات جک پارکینگی که وجود دارند از کیفیت خوبی بهره می برند ؟ می بایست به برند و گارانتی جک درب پارکینگ توجه کرد و با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات دقیقی در این مورد در اختیار شما قرار دهند .

بهترین برند مدل جک درب پارکینگ ، قیمت جک پارکینگی ، انواع مدل جک درب ورودی حیاط ،  جک درب برقی ، جک بازویی در پارکینگ

 

قطعات جک پارکینگی

 

قیمت جک درب پارکینگ

قبلاً برای قرار دادن ماشین در پارکینگ نیاز به پیاده و سوار شدن از ماشین بود ولی با حضور جک برقی پارکینگ فقط با زدن یک دکمه ریموت، درب براحتی باز می شود و نیازی به پیاده شدن از ماشین نمی باشد. بعد از عبور ماشین از درب نیز جک برقی پارکینگ بسته می شود و به این ترتیب در زمان بسیار صرفه جویی می شود. قیمت جک درب پارکینگ و نصب آن با توجه به برند جک و تعداد بازشو درب متفاوت است . جک پارکینگی اتوماتیک دستگاهی مکانیکی است که بر روی درب های لولایی نصب می‌شود و این امکان را ایجاد می کند تا افراد بتوانند با استفاده از ریموت کنترل درب را باز و بسته نمایند. نصب جک پارکینگ در کرج و تهران برای ریموت دار کردن درب ساختمان و پارکینگ : بهترین مارک جک درب پارکینگ ، درب کنترلی اتوماتیک کدام است ؟

جک پارکینگ در درجه اول باید قیمت مناسبی داشته باشد و قادر باشد با بهترین کارایی برای زمان طولانی به عنوان درب بازکن پارکینگ کنترلی ، درب ماشین رو را باز و بسته نماید. برند های سازنده جک پارکینگ کم تردد معمولا ایرانی و چینی هستند و در صورتی که روزانه کمتر از ۲۰ بار تردد از آن صورت گیرد قادر است سالهای سال به نحو احسن کار نماید. مشکل اینجاست که گاهی از این سیستمها برای اماکن پر تردد تر استفاده شده و خواه ناخواه عمر مفید دستگاه به شدت کاهش میابد. تنوع مدل های جکهای پارکینگ به این صورت است که در شفت های کوتاه تا لنگه دربهای ۲ متری مناسب می باشند و در شفت های بلند در لنگه درهای تا ۳ متر قادر به استفاده خواهند بود.

 

جک دربازکن پارکینگ

 

 

مشخصات خرید بهترین مارک جک درب ورودی پارکینگ

درب اتوماتیک پارکینگ بسیار مقاوم بوده و در برابر سارقان از امنیت بالایی برخوردار هستند چون باز و بسته کردن این درب ها اصلاً به سادگی امکان پذیر نمی باشد. بهترین مارک جک درب پارکینگ در انواع مختلفی تولید شده است که با توجه به نیاز ساختمان میتوانید با ما تماس بگیرید تا مشاوره کاملی در مورد این جک های دربازکن پارکینگ بدهیم .

قیمت جک پارکینگی در مرکز فروش محصولات اتوماتیک ایمن صنعت با نرخ مصوب همراه با نصب جک برای درب ورودی حیاط و پارکینگ محاسبه می گردد . فروش و نصب بهترین انواع جک درب پارکینگ ایرانی و خارجی در ایمن صنعت که قیمت جک پارکینگی برای اتومات و کنترلی کردن درب پارکینگ را با نرخ مصوب به مشتریان گرامی ارائه میدهد میتوانید با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس حاصل فرمایید  .

در دهه اخیر به صورت متداول از جک بازویی جهت کنترلی کردن درب حیاط و ریلی پشت درب اتوماتیک پارکینگ و پنجره  Automation systems – Motors for gates, doors and windows مورد استفاده قرار گرفته است و بیشتر برج های مسکونی، بانک ها ، بیمارستان ها و اماکن پرتردد به درب کنترلی اتوماتیک مجهز شده اند. مجموعه ایمن صنعت با نازلترین قیمت جک درب برقی پارکینگ را نصب و راه اندازی می کند. شکل و نوع پیاده سازی جک پارکینگی با توجه به کاربری آن ها متفاوت است اما در نهایت این تکنولوژی یعنی درب اتوماتیک امروزه مورد استقبال عموم قرار گرفته است. مجموعه ما خدماتی چون نصب کرکره برقی، نصب دزدگیر اماکن، نصب درب ریلی، نصب راه بند، نصب درب شیشه ای سکوریت را نیز با نازلترین قیمت انجام می دهد.

 

جک برقی پارکینگ

 

جک برقی نصب پشت درب اتومات پارکینگ

جک برقی پارکینگی که با نام‌های جک پارکینگ ، جک برقی درب ، درب اتوماتیک پارکینگ و جک درب ریموت کنترلی پارکینگ شناخته می‌ شود، یکی از محصولاتی است که در حدود ۱۵ تا ۲۰ سال است، وارد بازار شده است. امروزه بیشتر درب‌ های پارکینگ‌ های اماکن عمومی، منازل و خصوصی دارای سیستم‌ های اتوماتیک می باشد. یکی از انواع متنوع درب‌های اتوماتیک، جک درب پارکینگ می باشد که بطور کلی جک پارکینگ وسیله ایست که باز و بسته شدن درب ورودی حیاط یا درب پارکینگ منزل یا درب ورودی محل کار را بطور اتوماتیک و تنها با فشردن یک دکمه روی ریموت انجام داده و راحتی و امنیت را به ارمغان می‌آورد. توجه کنید که در گرمای تابستان یا سرمای زمستان برای بازکردن درب ورودی حیاط یا پارکینگ منزلتان مجبورید خودرو خود را ترک و درب را باز کرده و پس از داخل شدن دوباره پیاده شده و آنرا ببندید پس به این فکر کنید که اگر در این حین که از خودرو پیاده شدید، فراموش کنید درب خودرو را قفل کنید، ممکن است مشکلاتی از قبیل مزاحمت یا سرقت رخ بدهد. با توجه به این چند نکته، چندان هم بیراه نیست که جک درب پارکینگ را مانند سیستم دزدگیر اماکن برای تأمین امنیت و آرامش محل کار و منازل لازم بدانید.

کلمات کلیدی جک درب باز کن اتوماتیک پارکینگ :

درب بازکن اتوماتیک ☑️ جک درب پارکینگ ارزان ☑️ بهترین جک درب پارکینگ ایرانی ☑️ جک پارکینگ درب دو لنگه ایمن صنعت ☑️ قیمت جک درب پارکینگ ایتالیایی ☑️ مرکز فروش جک بازویی درب پارکینگ ☑️ نحوه نصب جک بیرون بازشو ☑️ نصب جک روی درب سه لنگه ☑️ نمایندگی خرید جک درب پارکینگ در تهران و کرج ☑️ جک درب پارکینگ سیماران ☑️ جک درب پارکینگی سوزوکی ☑️ قیمت نصب جک درب پارکینگ تک لنگه

 

جک درب پارکینگی

 

انواع جک برقی پارکینگ

جک درب اتوماتیک پارکینگی در انواع مختلف تولید و عرضه شده اند که از جمله آن ها می توان به جک درب اتوماتیک ریلی پارکینگ، درب اتوماتیک لولایی، درب اتوماتیک زیرسقفی و درب اتوماتیک زیر سطحی و بسیاری دیگر از انواع درب اتوماتیک پارکینگ نام برد که با توجه به نیاز هر شخص یا سازمان می توان یکی از آن ها را انتخاب کرد. یکی از انواع این درب ها که از محبوبیت بالایی نیز برخوردار است درب اتوماتیک لولایی پارکینگ می باشد. علت این محبوبیت، باز و بسته شدن این درب ها هم سمت داخل و هم به سمت خارج می باشد. این نوع درب ها جزء درب های سنگین محسوب می شوند.

مهمترین کاربردهای انواع جک پارکینگی چیست ؟

– جایگزین بسیار مناسبی برای نیروی کار می‌باشد.

– از لحاظ امنیتی قابل کنترل می‌باشد.

– مصرف انرژی بهینه و راندمان بسیار بالایی دارد.

– تسریع کردن کارها در همه مکان ها.

به طور کلی نصب و بهره وری از درب اتوماتیک در کلیه مکان ها دارای مزایای زیادی می‌باشد و فروشگاه تک درب این افتخار را دارد تا بدون واسطه و با بهترین قیمت انواع جک درب پارکینگ و درب کنترلی را به صورت خرید اینترنتی، برای راحتی شما عزیزان به فروش می‌رساند.

 

نصب جک درب پارکینگ

 

انواع جک برقی برای درب های کنترلی

جک بازویی تک لنگه پارکینگی

این نوع جک برروی درب های بزرگ که یک تکه هستند نصب میشود و وظیفه باز و بسته کردن در به عهده همین یک جک می‌باشد.

جک بازویی برای درب های دو لنگه پارکینگ

برای درب های پارکینگی که دو درب دارند و از وسط باز میشوند استفاده میشود که این مدل درب، بسیار رایج می‌باشد.

جک ریلی درب پارکینگ

این جک های معمولا برای درب های بزرگ و یا در جاهایی که فضا برای باز شدن لولایی درب کم است، استفاده میشود.

برخی از ویژگی های جک درب پارکینگی

 • بعضی از جک ها در هنگام باز و بسته شدن درب سرعتشان آهسته تر می شود تا مانع بهم خوردن درب شود.
 • میزان درجه باز وبسته شدن درب به وسیله جک متغییر است. این میزان را می توانید تا ۱۲۰ درجه هم تغییر دهید.
 • چرخ دنده هایی که در جک درب پارکینگی استفاده می شود متفاوت هستند و از نوع پلاستیکی یا فولادی می باشند.
 • ممکن است که ریموت کنترل کار نکند در نتیجه جک ها این قابلیت را دارند که با تعیین زمان برای بسته شدن به صورت خود به خودی اقدام کنند.

 

جک پارکینگ ارزان قیمت, جک پارکینگ انواع, جک پارکینگ ارزان, جک پارکینگ الدو, جک پارکینگ بریزی, جک پارکینگ بلانکو, جک پارکینگ بارسلون, جک پارکینگ بیرون بازشو, جک پارکینگ بی اف تی, جک پارکینگ بتا, جک پارکینگ بارزانته, جک پارکینگ برزی, جک پارکینگ برقی, جک پارکینگ بنینکا, جک پارکینگ پروتکو, جک پارکینگی پرایم, جک برقی درب پارکینگ پروتکو, تنظیم جک درب پارکینگ پروتکو, نمایندگی جک درب پارکینگ پروتکو, جک پارکینگی پویا در, جک درب پارکینگ پرایم, قیمت جک پارکینگ پروتکو, جک پارکینگ تابا, جک پارکینگ تک لنگه, جک پارکینگ توربو گیت, جک پارکینگ توربو, جک پارکینگ تیتان, جک پارکینگ تبریز, جک پارکینگ توانا, جک پارکینگ تک نما, جک پارکینگی تابا, جک پارکینگی تک لنگه, جک پارکینگ جنیوس, جک پارکینگ جابان, جک پارکینگ جنرال, جک پارکینگ جولی, جک پارکینگ جی بی دی, قیمت جک درب پارکینگ جابان, جک پارکینگ چیست, جک پارکینگ چارسو, جک درب پارکینگ چینی, جک پارکینگی چینی, جک پارکینگی چی خوبه, چشمی جک پارکینگ, چشمی جک پارکینگ سوزوکی, چشم جک پارکینگ, چرخ دنده جک پارکینگ, جک پارکینگ خودرو, جک پارکینگ خوب, جک پارکینگ خارجی, جک درب پارکینگ خوب, جک درب پارکینگ خرید, خرید جک پارکینگ, خازن جک پارکینگ, خريد جك پاركينگ, جک پارکینگی خودرو

جک پارکینگی چیست؟

 

جک پارکینگی چیست؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی اکثر درب پارکینگ های عمومی ، خصوصی و منازل دارای سیستم های اتوماتیک هستند. جک برقی پارکینگ که امروزه باعث آسان شدن کار مردم در عبور از درب ها شده است به جک برقی مدرن نیز شناخته می شود. با قدرت و توانایی منحصر به فرد جک ها در باز و بسته کردن درب ها قابلیت نصب در درب های تک لنگه و دو لنگه را با ابعاد، وزن و ترددهای مختلف دارند.

بدین صورت که بازوهای آن ها در یک طرف درب های تک لنگه و دو طرف درب های دو لنگه به عملیات باز شدن راحت درب ها به شما کمک می کند. در نتیجه در این گونه درب ها با فشار دادن دگمه ای به راحتی می توانید درب را به آسانی باز و بسته کنید و دیگر نیازی نیست که برای هر بار باز و بسته کردن درب از ماشین خود پیاده شوید. جک های برقی درب ها به و دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:

 • جک های الکترومکانیکی: این مدل جک ها برای درب های سبک مانند درب ساختمان های مسکونی که نسبت به مکان های عمومی کم تردد هستند مورد استفاده قرار می گیرد. اپراتورهای این مدل جک ها قیمت پایین تری نسبت به جک های هیدرولیکی دارند و به همین علت بیشتر انتخاب می شود و عمر مفید استفاده از این جک ها ۸ تا ۱۰ سال است.
 • جک های هیدرولیکی: این نوع جک ها مناسب برای درب های سنگین اماکن پر تردد مثل پارکینگ های عمومی و ادارات است. برای امنیت بیشتر درب های هیدرولیکی و جفت شدن لنگه ها روی هم از قفل برقی استفاده می کنند. به دلیل اینکه این نوع درب ها با فشار هوا و روغن کار می کنند به سرویس و نگهداری کمتری نیاز دارند. این جک ها گران تر از جک های الکترومکانیکی هستند و عمر مفید استفاده از این نوع درب ها ۱۰ تا ۱۵ سال است.

جک برقی پارکینگ مانند هر نوع سیستم دیگری دارای اجزای تشکیل دهنده گوناگونی هستند که شامل ریموت کنترل، قطعات فلزی، چشمی، دو بازو که بر روی درب نصب می شود، مرکز کنترل و چراغ های هشدار دهنده می باشد. وظیفه جک برقی در درب ها باز کردن اتوماتیک درب است این درب ها ویژگی های خاص خود را دارند که عبارتند از:

 • جک برقی به وسیله حسگر ها و چشمی های که در آن قرار دارد موانع موجود هنگام باز و بسته شدن درب را تشخیص داده و از اصابت درب به این موانع جلوگیری می کند.
 • از خصوصیات دیگر این نوع جک این است که این مدل جک ها به واسطه برق و انرژی الکتریکی کار می کنند و زمانی که برق قطع شود باید دستی درب را باز و بسته کرد.

 

تعمیر جک پارکینگ شمال تهران, جک پارکینگ بیرون بازشو, تعمیر جک درب پارکینگ شرق تهران, تعمیر جک پارکینگ در شهر قدس, تعمیرات جک درب پارکینگ شرق تهران, صدای جک پارکینگ, جک پارکینگ طبقاتی, جک پارکینگی طلیعه, قیمت جک پارکینگ طبقاتی, جک پارکینگ دو طبقه, جک برای پارکینگ طبقاتی, جک پارکینگی عکس, جک پارکینگی عمده, عکس جک پارکینگ, تعمیر جک پارکینگ غرب تهران, تعمیرات جک پارکینگ غرب تهران, جک پارکینگ در غرب تهران, جک پارکینگ فک, جک پارکینگ فراز ۴s, جک پارکینگ فادینی, جک پارکینگ فراز, جک پارکینگ فلای, جک پارکینگی فلای, جک درب پارکینگ فک, جک درب پارکینگ فروش, جک درب پارکینگ مدل فک, جک پارکینگ قیمت, جك پاركينگ قيمت, جک پارکینگ قسطی, جک پارکینگ قم, جک پارکینگ میلان قیمت, جك درب پاركينگ قيمت, جک پارکینگ ارزان قیمت, جک ریموت درب پارکینگ قیمت, قیمت جک پارکینگ سیماران, قیمت جک پارکینگ سوزوکی, جک پارکینگ کانه گیتس, جک پارکینگ کیا, جک پارکینگ کوچی, جک پارکینگ کسری, جک پارکینگ کالیپسو, جک پارکینگ کامه, جک پارکینگ کی اتومیشن, جک پارکینگ کرونا, جک پارکینگ کوبه, جک پارکینگ کرج, جک پارکینگ کوچی, جک پارکینگ گلدن گیت

 

چگونه جک درب پارکینگ مناسب انتخاب نماییم

 

چگونه جک درب پارکینگ مناسب انتخاب نماییم

اگر شما هم این سوال را از خود دارید که چگونه جک پارکینگ مناسب انتخاب نماییم ؟ در پاسخ باید بگوییم که این کار بسیار آسان است. ابتدا با توجه به مشخصات جک درب منزل خود باید چند جک که جهت نصب بر روی درب منزل شما مناسب هستند را انتخاب نمایید و سپس در میان آنها با توجه به کیفیت ، قیمت ، گارانتی و خدمات پس از فروش یکی را انتخاب نمایید. بصورت کلی درب پارکینگ ۳ ویژگی اصلی دارد: وزن درب ، طول درب و میزان تردد درب. هرچقدر وزن ، طول و میزان تردد درب بیشتر باشد باید جک پارکینگی قویتر ، با کورس حرکتی و شفت بلند تر و چرخه کاری طولانی تری را انتخاب نماییم. در ادامه به چگونگی انتخاب جک پارکینگ مناسب اشاره خواهیم داشت.

 

جک پارکینگ آلفا, جک پارکینگ آلدو, جک پارکینگ آرینا, جک پارکینگ آتریا, جک پارکینگی آرینا, جک پارکینگی آتریا, جک پارکینگی آلفا, جک پارکینگ ایتالیا, جک پارکینگ ایزی گیت, جک پارکینگی خرم آباد, جک پارکینگ دیجی کالا, جک پارکینگ دیپلمات, جک پارکینگ درکا, جک پارکینگ دیوار, جک پارکینگ دنا, جک پارکینگ دیده بان, جک پارکینگ در مشهد, جک پارکینگ درب, جک درب پارکینگ ارزان, جک پارکینگ رویال, جک پارکینگ ریلی, جک پارکینگ رو به بیرون, جک پارکینگ را مادر, جک پارکینگ ریموت, جک ریموتی پارکینگ, جک درب پارکینگ ریلی, قیمت جک درب پارکینگ ریلی, جک پارکینگی راجر, جک پارکینگی روماک, جک پارکینگ زومر, جک پارکینگ زومر آلمان, جک پارکینگی زومر, جک برقی درب پارکینگ زومر آلمان, تنظیم جک درب پارکینگ زومر, تعمیر جک پارکینگ زومر, جک پارکینگ لاله زار, کاتالوگ جک پارکینگ زومر, موتور جک پارکینگ زومر, موتور جک درب پارکینگ زومر, جک درب پارکینگ ژاپنی, جک پارکینگ سیماران, جک پارکینگ سوزوکی, جک پارکینگ سهند, جک پارکینگ سیتی لایف, جك پاركينگ سوزوكي, جک پارکینگ سوماتک, جک پارکینگ سها, جک پارکینگ سوزوکی ۴۰۰, جک پارکینگی سوزوکی, جک پارکینگی سهند, جک پارکینگ شیراز, جک پارکینگ شاهرود, شرکت جک پارکینگ یال, جک پارکینگی شرق تهران

 

ریموت کنترلی کردن درب پارکینگ

 

انتخاب جک برقی پارکینگ با توجه به طول درب

در ابتدا لازم است با معنی کورس حرکتی جک آشنا شویم. کورس حرکتی یکی از ویژگیهای اساسی جک پارکینگ است. کورس حرکتی عبارتست از مقدار حرکت شفت جک (میله جک) به سمت داخل و بیرون و یک عدد بر حسب میلیمتر است. مثلاً کورس حرکتی جک ویتو کالیپسو ۴۰۰ به میزان ۴۰۰ میلیمتر است. یعنی شفت جک پارکینگی ویتو کالیپسو حداکثر به میزان ۴۰۰ میلیمتر ( ۴۰ سانتیمتر ) داخل و خارج می شود.

حال باید تشخیص دهیم که چه جک هایی کورس حرکتی مناسب با درب پارکینگ ما را دارند. با فرمول پایین می توانیم کورس حرکتی مناسب جک پارکینگ را محاسبه کنیم. لازم به ذکر است جهت درب های نامتقارن باید طول لنگه بزرگتر درب در فرمول قرار گیرد.
طول یک لنگه درب [سانتیمتر] + ۵۰ = حداقل کورس حرکتی بازوی جک [میلیمتر]

 

جک پارکینگ گوچی, جک پارکینگ گارد, جک پارکینگ گلدن, جک پارکینگی گلدن گیت, جک پارکینگی گیلان, جک پارکینگ ایزی گیت, جک پارکینگ کانه گیتس, قیمت جک درب پارکینگ گلدن گیت, جک پارکینگ لایف, جک پارکینگ لنسر, جک پارکینگ لیفت مستر, جک پارکینگ لاله زار, جک پارکینگی لنسر, جک پارکینگی لایف ایتالیا, جک درب پارکینگ لایف, جک پارکینگی لیفت مستر, جک پارکینگی لیدر ۴, جک پارکینگ میلان, جک پارکینگ محک, جک پارکینگ میلان قیمت, جک پارکینگ مشهد, جک پارکینگ محک قیمت, جک پارکینگ ماشین, جک پارکینگ مو است, جک پارکینگ مناسب, جک پارکینگ مکانیزه, جک پارکینگی موو, جک پارکینگ نایس, جک پارکینگ نیسان, جک پارکینگی نصب, جک برقی درب پارکینگ نایس, نصاب جک پارکینگ, نصب جک پارکینگ, نصب جک پارکینگ سیماران, جک درب پارکینگ سیماران نمایندگی, نمایندگی جک پارکینگ وی تو, نمایندگی جک پارکینگ پروتکو, جک پارکینگ ویرا, جک پارکینگ والنسیا, جک پارکینگ واکرا, جک پارکینگ وی تو, جک پارکینگ وینتا, جک پارکینگ ویرا تبریز, جک پارکینگ ونیز, جک پارکینگی واکرا, جک پارکینگی ویرا, جک پارکینگی ونیز, جک پارکینگ هیدرولیک, جک پارکینگ هیدرولیکی, جک درب پارکینگ هیدرولیکی, جک های پارکینگی, جک های پارکینگی سیماران, مقایسه جک های پارکینگ, جک های پارکینگ, جک های پارکینگ سیماران, جک پارکینگی همدان, جک پارکینگی هیدرولیکی, جک پارکینگ یال, جک پارکینگ یوتاب, جک پارکینگ یوروتک, جک پارکینگ یوروماتیک, جک پارکینگ یزد, جک پارکینگی, جک درب پارکینگ یال, جک درب پارکینگ یال x2, قیمت جک پارکینگ یال, شرکت جک پارکینگ یال, جک پارکینگ بارسلون, جک پارکینگ بارزانته, جک پارکینگی بارزانته, جک پارکینگی بازویی, جک پارکینگ بیرون بازشو, جک درب پارکینگ بارزانته, جک پارکینگ دیده بان, جک بالابر پارکینگی, جک بالابر پارکینگ, جک بازویی پارکینگ, جک در پارکینگ, جك در پاركينگ, جک پارکینگ درکا, جک پارکینگ درب, جک درب پارکینگ ارزان, جک درب پارکینگ دیجیکالا, جک درب پارکینگ سیماران, جک درب پارکینگ ایرانی, جک درب پارکینگ سوزوکی, جک درب پارکینگ تابا, جک در پارکینگ, جك درب پاركينگ

 

جک درب پارکینگ

 

بهترین مارک و برند خارجی جک درب پارکینگ کدام‌اند؟

در بین انبوه مارک‌ های برتر جهانی جک پارکینگی ، برند های خارجی جک پارکینگی نظیر فادینی، فک و پروتکو در ایران موجود هستند. برند فک از برند های برتر جک برقی و مشهور جهانی است که خوشبختانه در ایران نیز موجود است. این برند سابقه طولانی در تولید جک پارکینگ و انواع درب‌ های اتوماتیک دارد؛ متاسفانه به دلیل شهرت برند های برتر جهانی نمونه‌ های تقلبی زیادی را با این برند ها تولید می‌ کنند که در هنگام خرید باید در انتخاب خود دقت کنید و خرید خود را از فروشگاه‌ های معتبر انجام دهید. از میان برند مطرح جهانی که در ایران عرضه می‌شوند را می‌توان به برند فک (FACC)، فادینی (Fadidni)، کالیپسو (Calypso)، بی اف تی (BFT)، اپتیمو (optimo)، نایس (nice)، جینیس (Genius)،  ایور (Ivor)، بنینکا (Beninca)، جی بی دی (GiBiDi)، والنسیا (Valensia)، زومر (Zoomer)،  لایف (life) و پروتکو همگی کیفیت خوبی دارند و از این رو نیز گارانتی و خدمات پس از فروش بالایی نیز دارند.

برندهای ایرانی جک درب پارکینگ نیز فراوانی زیادی دارند و انتخاب را از بین آن‌ها آسان می‌کند. از بین برندهای جک درب پارکینگ ایرانی می‌توان به برندهای سیماران، سوزوکی، تابا، تکنما، الکتروپیک یوتاب، لنسر، فلای، میلان، پرایم، سهند، جابان، ویرا، آلدو، یال، محک و سورنا اشاره کرد. تمامی برندهای نام برده شده، چه ایرانی و چه خارجی همگی از کیفیت ساخت معقولی برخودار هستند و به طبع قیمت متناسبی دارند. نرخ قیمت جک‌های درب پارکینگ با توجه به توانایی آن‌ها در باز و بسته کردن وزن‌های بیشتر از قیمت بالاتری برخودارند. جک‌هایی که وزن کمتری را باز و بسته می‌کنند یا در واقع توان کمتری دارند، قیمت پایین تری هم دارند و هرچه توان آن‌ها در باز و بسته کردن بیشتر شود و به طبع قیمت هم بیشتر می‌شود.

جک پارکینگی بازویی

انواع متنوع جک پارکینگی برای رفع نیاز های متنوع افراد تولید و ارائه گردیده است اما میتوان به طور کلی جک پارکینگی  جدا از قدرت و شکل ظاهری بر اساس نوع حرکت و عملکرد به دو نوع تقسیم بندی نمود.

نحوه نصب و عملکرد جک پارکینگی بازویی

جک پارکینگی بازویی معمولاً علاوه بر درب‌های جدید بر روی درب‌های موجود نیز قابل نصب است. برای نصب جک لولایی شروع با نصب یک بازو بروی هر لنگه درب است.سپس نصب دو عدد چشمی رفلکسی جهت جلوگیری از برخورد درب با مانع انسانی یا خودروهای عبوری عبور ومرور رابه وسیله جک پارکینگی ایمن میسازد. همچنین نصب چراغ هشداردهنده جهت اطلاع از وضعیت باز یا بسته بودن درب ها نیز بخش دیگری از کار میباشد.همچنین نصب مرکز کنترل دستگاه در نزدیک‌ترین مکان به درب بروی دیوار جهت دریافت سیگنال‌های ارسالی توسط ریموت کنترل و متعلقات مربوط. پس از نصب این اجزای الکترونیکی و الکترومکانیکی جک پارکینگی، درب پارکینگ شما را به‌ طور اتوماتیک وبسیار ایمن بازو بسته می‌کند. نصب این نوع جک پارکینگی مناسب جهت پارکینگ ساختمان‌های مسکونی پرتردد ،ادارات، کارخانه‌ها،نیروگاه‌ها و مراکز تجاری

جک بازویی جک بازویی جک بازویی جک بازویی جک بازویی

جک ریلی جک کشویی جک ریلی

 

درب های اتوماتیک کشویی یا ریلی

درب بازکن پارکینگ یا همان جک اتوماتیک اتوماسیونی است پرکاربرد جهت دربهای ساخته شده موجود در ساختمان ها که با استفاده از یک ریموت کنترل سهولت استفاده کاربر را فراهم می آورد.این محصول از برترین برندهای اروپایی و در دو نوع لولایی و ریلی کشویی بصورت تک لنگه و دو لنگه بدون محدودیت تعداد ریموت کنترل با دو سال گارانتی قابل اجرا می باشد . درب بازکن های اتوماتیک از انواع درب های اتوماتیک است که با نصب محرکی بر روی درب های لولایی و یا ریلی موجود در ورودیهای خودرو ساختمان ها با استفاده و پشتیبانی از محرکها بوسیله مدار فرمان دستگاه با کمک ریموت کنترل درب دستی موجود قبلی کاملا هوشمند می شود و لذا این نوع سیستم در دو نوع ریلی و لولایی و بصورت تک یا دو لنگه جهت تحمل وزن و ابعاد زیاد قابل ارائه است.

 

جک ریلی درب

 

درب اتوماتیک ریلی یا درب کشوئی، یکی از انواع درب های صنعتی است که به منظور ایجاد امنیت بالا، مورد استفاده قرار می گیرد. این درب ها امکان تبدیل شدن به درب هوشمند را دارند. درب ریلی یا کشویی به دو دسته درب پارکینگی و درب شیشه ای تقیسم می شوند. از مهم ترین ویژگی های درب های کشویی، سرعت بالای این درب ها است. با این حال سرعت این درب ها به جهت داشتن سنسور و در صورت وجود مانع، کاهش پیدا می کند.

 

جک درب پارکینــگ چیست ؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی اکثر درب های پارکینگ های عمومی، خصوصی و جک پارکینگ در واقع وسیله‌ای است که با استفاده از تبدیل نیروی الکتریکی به نیروی مکانیکی یا هیدرولیکی کار می‌کند. عملکرد جک پارکینگ به این صورت است که نیروی برق به نیروی مکانیکی یا هیدرولیکی در بازوهای جک منتقل می‌شود و درب باز یا بسته می‌شود. جک درب پارکینگ شامل قطعاتی مانند مرکز کنترل، جک بازویی، حسگر چشمی، ریموت و فلاشر است. منازل دارای سیستم های اتوماتیک هستند. جک برقی پارکینگ که امروزه باعث آسان شدن کار مردم در عبور از درب ها شده است به جک برقی مدرن نیز شناخته می شود. با قدرت و توانایی منحصر به فرد جک ها در باز و بسته کردن درب ها قابلیت نصب در درب های تک لنگه و دو لنگه را با ابعاد، وزن و ترددهای مختلف دارند. بدین صورت که بازوهای آن ها در یک طرف درب های تک لنگه و دو طرف درب های دو لنگه به عملیات باز شدن راحت درب ها به شما کمک می کند. در نتیجه در این گونه درب ها با فشار دادن دگمه ای به راحتی می توانید درب را به آسانی باز و بسته کنید و دیگر نیازی نیست که برای هر بار باز و بسته کردن درب از ماشین خود پیاده شوید.

اجزای تشکیل دهنده جک پارکینگی چیست ؟

جک برقی پارکینگ مانند هر نوع سیستم دیگری دارای اجزای تشکیل دهنده گوناگونی هستند که شامل ریموت کنترل، قطعات فلزی، چشمی، دو بازو که بر روی درب نصب می شود، مرکز کنترل و چراغ های هشدار دهنده می باشد. وظیفه جک برقی در درب ها باز کردن اتوماتیک درب است این درب ها ویژگی های خاص خود را دارند که عبارتند از: جک برقی به وسیله حسگر ها و چشمی های که در آن قرار دارد موانع موجود هنگام باز و بسته شدن درب را تشخیص داده و از اصابت درب به این موانع جلوگیری می کند. از خصوصیات دیگر این نوع جک این است که این مدل جک ها به واسطه برق و انرژی الکتریکی کار می کنند و زمانی که برق قطع شود باید دستی درب را باز و بسته کرد.

مزایای خرید جک بازویی پارکینگ ایمن صنعت چیست ؟

جک های پارکینگی دارای ریموت کنترل با فرکانس های متفاوت می باشد که می توان از فاصله های کم یا زیاد درب را باز کند اما بهتر است شما آن را از فاصله نزدیک استفاده نمایید تا از لحاظ ایمنی دچار مشکل نشوید زیرا ممکن است از راه دور درب را باز کنید و تا زمانی که خودرو شما به درب برسد شخص بیگانه و یا سارق از درب وارد ساختمان شود. همچنین می توانید از ریموت های غیر قابل کپی استفاده نمایید تا در صورت گم شدن و یا دادن ریموت خود به شخصی نتوانند از آن کپی بگیرند .جک درب پارکینگ دارای دکمه خلاص کن می باشد زمانی که برق برود و یا مشکلی در کارکرد جک باشد با فشردن دکمه خلاص کن درب به حالت دستی باز و بسته می شود . جکهای پارکینگی نیاز به توجه و نگهداری دارند باید هر چند وقت یک بار آنها را چک و سرویس ،روغن کاری کنید تا کارکرد خود را به درستی انجام دهند و طول عمر آنها پایین نیاید.

چه مدل جک پارکینگی برای درب پارکینگ مناسب است ؟ بهترین جک بازویی کدام است ؟

نکات مهم در خرید جک پارکینگی که نقش اساسی در کیفیت و کارکرد سیستم را دارند عبارتند از: · تعداد تردد روزانه (تعداد واحدها) · مکان وموقعیت محل نصب · شمالی یا جنوبی بودن درب ساختمان · وزن وابعاد درب پارکینگ · داخل بازشو و یا بیرون بازشو بودن درب پارکینگ · نصب دقیق توسط افراد مجرب و متخصص · بودجه مالی در نظر گرفته شده بحث تعداد واحدها که مشخص کننده تعداد تردد روزانه می باشد برای ساختمان هایی با کمتر از ۶ واحد که روزانه حدود ۲۰ بار تردد دارند جک های زیر میتواند جوابگوی نیازشان باشد. جک های پارکینگی ایرانی ، جک پارکینگی سیماران، جک پارکینگی یوتاب، جک پارکینگی تابا، جک محک ، جک درب پارکینگ سوزوکی گذینه هایی هستند که شما می توانید از بین این برندها انتخاب داشته باشد. برای تعداد واحدهای بیشتر بهتر است یک سیستم بی دردسر مانند راه بند نصب کنید، در قدیم سیستم های جک نایس و جک فک بسیار پرفروش و انتخاب های خوبی بودند ولی در حال جک پارکینگی V2 کالیپسو و پروتکو سهم قابل توجهی از بازار را با توجه به قیمت مناسب تر از آن خود کرده اند.

 

جک درب اتومات

 

جک پارکینگی ، درب جک برقی (درب ریموتی) سال‌های زیادی است که تولید می‌شود اما در سال‌های اخیر بازار بهتری پیدا کرده است . تمامی افراد تمایل دارند درب‌های مکان‌های مختلف اعم از منازل، مجتمع‌های مسکونی و یا اداری و غیره را اتوماتیک کنند. یکی از بهترین نمونه‌های خارجی ، ساخت ایتالیا است. علاوه بر این نمونه‌های خارجی، نمونه‌های داخلی جک پارکینگی نیز وجود دارد که ساخت ایران بوده و از کیفیت و کارایی بسیار بالایی برخوردار هستند. در ادامه تمامی اطلاعات لازم در مورد این محصول را در اختیار شما قرار می دهیم تا در صورتی که قصد خرید درب اتوماتیک را دارید ، با اطلاعات کامل و جامع نسبت به خرید محصول مورد نظر خود اقدام نمایید.

مزیت های جک درب اتوماتیک :

از مزیت‌های بارز درب اتوماتیک و جک پارکینگی این است که دیگر نیازی نیست به طور دستی درب را باز و بسته کنید و این عمل به طور اتوماتیک انجام می‌شود. امروزه افراد بیشتر تمایل دارند که کارها به طور اتوماتیک انجام شود و آن‌ها راحتی بیشتری داشته باشند. درب‌های اتوماتیک این راحتی را برای افراد فراهم می کنند. همچنین از مزیت‌های دیگر آن، قیمت مناسب درب اتوماتیک و جک پارکینگی است که باعث شده است استقبال خوبی از آن شود. بنابراین تمام افراد می توانند به راحتی آن را تهیه کنند.

انواع درب ریموتی اتوماتیک :

جک پارکینگی ، درب جک برقی عموما به سه نوع جک پارکینگی ریلی ، جک پارکینگی بازویی ، سکشنال ( زیرسقفی ) که بر اساس کارکردهای مختلف نصب و اجرا میشوند .

 

جک بازویی پارکینگی

 

انواع جک درب پارکینگ

جک پارکینگ شامل دو نوع درب بازویی و ریلی می باشد. مدل بازویی که استفاده متداول تری دارد، دارای فضای اشغالی بازشو زیادی می باشد. لذا در صورت دارا بودن فضای عرضی مناسب در دیوار کناری، استفاده از جک درب پارکینگ ریلی پیشنهاد می شود. در انتخاب جک درب پارکینگ ریلی نیز باید به مواردی همچون عرض درب، اندازه بازشو مورد تقاضا، وزن درب، تعداد تردد در شبانه روز و موقعیت مکانی برای تعیین قرارگیری موتور در بالا یا پایین درب توجه نمود. برای جک درب پارکینگ ریلی چندین برند وارداتی و تولید داخل وجود دارند. از انواع وارداتی میتوان به BFT ,NICE ,LIFE ,TOUSEK ,FAAK ,… اشاره نمود. تولید داخل نیز شامل برند هایی چون BETA , BARZANTE ,ROGER ,…  می باشند.

 

انواع جک پارکینگی

 

ایمن ترین و بهترین جک پارکینگی

جک پارکینگی و یا همان جک درب پارکینگ دارای تنوع بالایی می باشد که این جک های پارکینگی در کشور عزیزمان ایران بیشتر به صورت جک های دو لنگه پروانه ای، مدل های کشویی و همچنین به صورت تک لنگه مورد استفاده قرار می گیرد. برند های معتبر جک درب اتوماتیک خارجی در کشور ما موجود می باشد و همچنین باید بدانید که تولیدات این محصول نزد ایرانیان نیز با تنوع بالا انجام میشود (در ادامه فروشگاه دکاشاپ به آنها پرداخته است). مهمترین بحث در انتخاب یک مدل مناسب از جک پارکینگی هم خوانی مشخصات درب با مدل جک مربوطه می باشد، یعنی بایستی وزن درب و تعداد تردد از درب و همچنین ابعاد درب متناسب با مدل انتخابی جک باشد. قابل ذکر است که فروشگاه دکاشاپ به طور کلی به بررسی تمامی برند های جک برقی در ایران، پرداخته است. حال اگر با مطالعه هر یک از صفحه های این محصولات سوالی پیش آمد می توانید با همکاران ما در فروشگاه اینترنتی دکاشاپ تماس بگیرید، همکاران ما آماده مشاوره رایگان جهت انتخاب برند و مدل مناسب به شما عزیزان می باشند. نکته حائز اهمیت درباره امنیت منازل در این است که شما مشتریان در هنگام نصب می توانید از قفل برقی نیز استفاده نمایید که برای مدیریت آن هم می توانید از یک ماژول بر روی برد جک استفاده کنید.

 

نصب جک پارکینگ

 

در موارد زیادی می توان از جک های پارکینگی استفاده نمود. این جک ها دارای انواع مختلف و تنوع بالایی می باشند. در ایران بیشتر از جک های مدل پروانه ای، کشویی و تک لنگه استفاده می شود. جک های برند خارجی معتبری یافت می شود، هرچند ایرانی ها خودشان هم توانسته اند به تولید انبوه این محصولات در تنوع بالا، دست یابند. یکی از موارد مهم در انتخاب جک پارکینگی، همخوانی مدل درب با جک ها است. جک ها را با توجه به وزن درب، ابعاد و مدل درب ومیزان تردد روزانه از درب انتخاب می کنند. امروزه تقریبا بر روی درب همه ی خانه های محله های متوسط و بالاشهر، جک پارکینگی نصب شده است و یا دست کم صاحبان ساختمان ها در فکر نصب جک هستند. از اولین جک درب پارکینگ که در ایران نصب شده، تا به امروز مدت زمان زیادی گذشته و در این مدت جک ها تغییرات بسیاری داشته اند. سیستم جک های ابتدایی، با هوای فشرده کار میکرد (پنوماتیک) اما با گذشت زمان، سیستم گیربکسی و هیدرولیکی جایگزین آن شد. در حال حاضر، تولید جک درب اتوماتیک، توسط چند شرکت بصورت داخلی عرضه گشته است اما با این حال هنوز هم تعدادی از قطعات آنها وارداتی است.

 

خرید جک درب

 

هنگام خرید جک برقی، چه نکاتی را در نظر بگیریم؟

برای خرید جک درب، باید یک سری نکات مهم را در نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین انتخاب و خرید را انجام دهید. در این قسمت تعدادی از این نکات را برایتان آورده ایم:

 • تعداد ترددی که روزانه از این درب انجام میگیرد.
 • موقعیت و مکانی که باید جک نصب گردد.
 • وزن و سایز دربی که میخواهیم بر روی آن جک را نصب نماییم.
 • یکی از مواردی که باید آنرا حتما در نظر داشته باشید، داخل باز شو یا خارج باز شو بودن درب است.

قیمت جک درب ، به عوامل بسیاری بستگی دارد. برند و نوع جک جزو اساسی ترین عوامل تعیین  کننده ی قیمت جک ها هستند. مثلا اینکه سیستم جک انتخاب شده پنوماتیک ، گیربکسی و یا هیدرولیکی است؟ برند ساخت داخلی است یا خارجی؟ این جک برای درب سبک طراحی شده یا سنگین؟ همه ی موارد ذکر شده بر روی قیمت تمام شده ی جک درب اتوماتیک موثر هستند.

 

جک تک لنگه

 

مزایای استفاده از جک پارکینگی

استفاده از جک های درب، علاوه بر سهولت در رفت و آمد و کم شدن زحمت ها مسلما مزایای دیگری هم دارد که عبارتند از:

 • ایجاد امنیت و آرامش در محیط به این منظور که با استفاده از جک های پارکینگی، دیگر هنگام باز و بسته کردن درب سروصدا ایجاد نخواهد شد.
 • امکان باز و بسته نمودن درب به دو روش دستی و اتوماتیک.
 • ایجاد امنیت توسط درب های ضد سرقت و اتوماتیک.
 • بالا بودم مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی و شرجی بودن.
 • داشتن قطعات هوشمند برای باز و بسته کردن درب ها.

 

نصب جک درب

 

بهترین مارک برند جک برقی بازویی و ریلی پارکینگ

یکی از ابزارهای زندگی آسوده را جک برقی درب پارکینگ می‌توان عنوان کرد که نیاز به باز و بسته کردن در پارکینگ را به صورت دستی برطرف می‌کند. در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین مارک‌های جک درب پارکینگ ، ویژگی‌های یک جک با کیفیت، مقایسه آن‌ها از نظر کیفیت و قیمت بپردازیم.

بهترین مارک خارجی و ایرانی جک برقی پارکینگی کدام‌اند ؟ در بین انبوه مارک‌های برتر جهانی، برندهایی نظیر فادینی، فک و پروتکو در ایران موجود هستند. برند فک از برندهای برتر و مشهور جهانی است که خوشبختانه در ایران نیز موجود است. این برند سابقه طولانی در تولید جک پارکینگ و انواع درب‌های اتوماتیک دارد؛ متاسفانه به دلیل شهرت برندهای برتر جهانی نمونه‌های تقلبی زیادی را با این برندها تولید می‌کنند که در هنگام خرید باید در انتخاب خود دقت کنید و خرید خود را از فروشگاه‌های معتبر انجام دهید.

بهترین مارک برند جک بازویی و ریلی پارکینگ

مارک انواع جک بازویی و ریلی پارکینگ

از میان مارک جک پارکینگی مطرح جهانی که در ایران عرضه می‌شوند را می‌توان به برند فک (FACC)، فادینی (Fadidni)، کالیپسو (Calypso)، بی اف تی (BFT)، اپتیمو (optimo)، نایس (nice)، جینیس (Genius)، ایور (Ivor)، بنینکا (Beninca)، جی بی دی (GiBiDi)، والنسیا (Valensia)، زومر (Zoomer)، لایف (life) و پروتکو همگی کیفیت خوبی دارند و از این رو نیز گارانتی و خدمات پس از فروش بالایی نیز دارند. از بین برندهای جک درب پارکینگ ایرانی می‌توان به برندهای سیماران، سوزوکی، تابا، تکنما، الکتروپیک یوتاب، لنسر، فلای، میلان، پرایم، سهند، جابان، ویرا، آلدو، یال، محک و سورنا اشاره کرد.

تمامی برندهای نام برده شده، چه ایرانی و چه خارجی همگی از کیفیت ساخت معقولی برخودار هستند و به طبع قیمت متناسبی دارند. نرخ قیمت جک‌های درب پارکینگ با توجه به توانایی آن‌ها در باز و بسته کردن وزن‌های بیشتر از قیمت بالاتری برخودارند. جک‌هایی که وزن کمتری را باز و بسته می‌کنند یا در واقع توان کمتری دارند، قیمت پایین تری هم دارند و هرچه توان آن‌ها در باز و بسته کردن بیشتر شود و به طبع قیمت هم بیشتر می‌شود.

تفاوت بین مارک‌های ایرانی و خارجی چقدر است ؟ تفاوت بین مارک‌های خارجی تنها در قیمت بالاتر آن‌ها نسبت به محصولات ایرانی نیست. جک‌های درب پارکینگ خارجی با توجه به قیمت بالاتری که نسبت به انواع ایرانی آن دارند، کیفیت بالاتری را هم ارائه می‌دهند. ممکن است به دلیل تحریم‌ها خدمات پس از فروش برای برندهای خارجی ارائه نشود ولی در این زمینه برندهای ایرانی مزایای بیشتری دارد و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بیشتری هستند.

چه مدل جک پارکینگی برای درب پارکینگ مناسب است ؟ دربهای لولایی انواع مختلفی دارند که از جنس و متریال های گوناگون ساخته می شوند.اما برای اتوماتیک کردن دربهای لولایی چند عامل مهم وجود دارد تا بتوان بهترین جک پارکینگی را انتخاب کرد.شرکت ایمن صنعت سعی کرده با چند توصیه ی ساده به شما در انتخاب بهترین جک پارکینگی مشاوره دهد.

 

بهترین نوع جک پارکینگی

 

نصب جک برقی پارکینگی درب

برای نصب جک درب برقی پارکینگی داخل بازشو، مورد بسیار ضروری که باید به آن توجه شود این است که هیچ نصب جکی را نمی توان دقیقا مطابق آنچه که در دفترچه راهنما وجود دارد انجام داد. پس قبل از نصب می بایست چند دقیقه ای درب پارکینگ و دیوارهای کناره و نزدیکترین پریز برق را در نظر گرفت و استراتژی نصب را پیاده سازی کرد. زمان چهار ساعته ای که ما در نظر گرفته ایم برای پروژه ای است که کنده کاری و سیم کشی محدودی دارد و ممکن است این زمان به دلایلی افزایش یابد.

 

نصب جک بازویی پارکینگ

 

 1. بررسی موقعیت و وضعیت نصب جک درب پارکینگ ابتدا موقعیت درب پاکینگ و ساختار درب را باید مد نظر قرار دهیم. بازوها میبایست روی محکمترین جای درب و به اصطلاح کلاف درب نصب گردد. در سوی دیگر می بایست دیواره های کنار درب را بررسی کنید تا بتوان پایه های عقب را در جای مناسب و زاویه ایده آل نصب نمود.
 2. کنده کاری و آماده سازی دیوارهای کنار درب اگر ساختمان نو ساز نیست و بیس پلیت روی دیوار کار نشده، می بایست این پیلت را جهت نصب پایه عقب بازو جک پارکینگی بر روی دیوار تعبیه نمود. در بسیاری از ساختمانها نیاز به کنده کاری می باشد. به طور کلی برای پایه عقب نیاز به این است که از لولا درب ۲۰ سانیتیمتر به سمت خارج به ارتفاع ۲۵ سانتیمتر فضا در نظر گرفته شود. برای دریافت اندازه دقیق به دفترچه راهنما رجوع کنید.
  بهترین پلیت مورد استفاده برای زیر سازی پایه عقب، ناودانی یا نبشی یا پلیت با ضخامت حداقل یک سانتیمتر می باشد. یکسمت ناودانی به قوطی درب جوش شده و در سمت دیگر از میله گرد که به صورت زاویه دار در دیوار فرو شده استفاده کرده و آن قسمت را نیز به ناودانی جوش می کنید.
 3. نصب پایه ها و چگونگی زاویه دهی پایه عقب را با توجه به زاویه باز شدن درب مطابق دفترچه راهنما در فاصله ۱۴ سانتیمتری لولا روی پلیت جوش کرده (توصیه این است ابتدا خال جوش کرده و پس از تست، جوشکاری نهایی را انجام دهید)و جک را به واسطه پین عقب روی درب سوار کنید.
  پایه جلو را روی بازو قرار داده جک را خلاص کرده و شفت جک را کاملا ببندید و درب را تا حداکثر زاویه مورد نیاز باز کنید. پایه جلو را نیزدر همین حال بر روی درب با خال جوش نگه دارید. حالا یکبار درب را باز و بسته کنید و در صورتی که مشکلی وجود نداشت، بازو را از روی پایه ها خارج کرده و پایه ها را کاملا و بدقت بر روی درب و دیوار مستحکم کنید.
 4. نصب تابلو فرمان، چشمی و فلاشر جک درب سعی مدار کنترل کنار درب در نزدیکی برق ورودی وصل کنید تا نیاز به سیم کشی زیادی نباشد و بهتر است در فاصله ۱۵۰ تا ۱۶۰ سانتیمتری زمین نصب شود. دقت کنید مدار کنترل نباید جایی نصب شود که درب موقع باز شدن با آن برخورد کرده و یا وقتی درب باز میشود، مانع دسترسی دوباره به مدار کنترل شود.
  فلاشر نیز بیرون درب روی پیشانی دیوار جوری نصب شود که راننده از راه دور متوجه باز و بسته شدن درب شود. چشمی یا فتوسل نیز در ۴۰ سانتیمتری زمین، بیرون ساختمان و دقیقا روبروی هم نصب کردد. نصب چشمی باید به گونه ای باشد که سیم خروجی در زیر چشمی قرار گیرد تا آب باران به واسطه سیم به داخل چشمی نفوذ نکند.
 5. سوراخ کاری و سیم کشی اگر ساختمان نو ساز باشد و مسیر سیم کشی را در نظر گرفته باشند که در زمان و انرژی بسیار صرفه جویی میشود و کار بسیار تمیز انجام میگیرد. اما ما بنا را بر عدم پیش زمینه ای برای نصب جک میگذاریم. نوع سیم کشی به این صورت میبایست باشد که مدار فرمان به هر بازو یک کابل ۳ در ۱٫۵ از مدار کنترل به قلاشر یک کابل ۲ در ۰٫۷۵ و از مدار کنترل به هر کدام از چشمی ها یک کابل ۲ در ۲ تلفنی باید در نظر گرفت.
  بهتر است در ساختمانهایی که مسیر سیم کشی برای جک درب پارکینگ در نظرنگرفته شده از چهارچوب درب برای مسیر سیم کشی استفاده کرد. و برای گذر دادن و کشیدن سیم از درون لوله از یک گرد بر، بر روی مته دریل استفاده نمود تا کار بسیار تمیز انجام گردد.
 6. راه اندازی جک درب پارکینگ در آخرین مرحله کابل را از یک سو به بازوها، چشمی و فلاشر وصل کرده و ازسوی دیگر مطابق کاتالوگ سیم ها را به ترمینالهای مدار کنترل وصل نمایید. دربها را نیمه باز کرده و از حالت خلاص خارج کنید، ورودی برق را وصل کرده و برنامه مربوط به آن جک درب پارکینگ که مربوط به زمانبندی کارکرد هر بازو، تایم اتوماتیک بسته شدن، اختلاف زمانی دو لنگه را تنظیم نموده و ریموت را بفشارید. حال اگر مشکلی در سیم بندی وجود نداشته باشد درب باز شده و با چند بار باز و بسته کردن آن می توان تایم کارکرد را کاملا تنظیم کرد.
 7. توصیه پس از نصب جک پارکینگی محیط کاری که نصاب در آن فعالیت نموده می بایست توسط خود نصاب تمیز شود تا کثیفی زمین یا تخریب دیوار کار نصاب را تحت تاثیر قرار ندهد. به صاحب کار توصیه شود پیلت و پایه ها را رنگ کرده تا به مرور زمان از استحکام آن ک نشود. در نهایت توصیه این که پیلت زیر کار پایه روی دیوار به وسیله سیمان مستحکم گردد میتواند عمر سیستم را بسیار ارتقاء دهد.
 8. آموزش پس از نصب جک درب پارکینگ نصاب موظف است پس از نصب کامل نحوه کارکرد با ریموت که کدام دکمه و چگونه درب را بازو بسته می کند به صورت کامل و با حوصله به مشتری آموزش دهد. همچنین استفاده از کلید خلاص کن در مواقع نبود برق یا خرابی محصول مورد بسیار ضروری است که می بایست مشتری بتواند به تنهایی و به سرعت انجام دهد. این هم از جمله مواردی است که نصاب باید آموزش کامل و صحیحی ارائه کند.

 

 

نصب جک درب

 

جک درب ریموت دار پارکینگی شامل چه اجزایی میشود ؟

جک درب پارکینگی درواقع شامل دو عدد بازو که بر روی درب نصب می شود، تابلو فرمان که تمام تنظیمات جک از این طریق انجام می شود، فلاشر که در هنگام باز یا بسته شدن درب روشن می شود و بهتر است در معرض دید باشد، چشمی الکتریکی که برای ایجاد امنیت هنگام بسته شدن درب است و از برخورد درب با خودرو و عابر جلو گیری می کند به این طریق که هنگام  عبور خودرو یا عابر پیاده از جلوی چشمی، باعث باز شدن مجدد درب ها می شود و از هر برخوردی جلوگیری می کند، ریموت کنترل هم جهت باز و بست درب استفاده می گردد و قطعات فلزی نصب جهت اتصال بازو ها با درب و شاسی درب مورد استفاده قرار می گیرند. جهت نصب جک درب و مشاوره رایگان می توانید با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس بگیرید.

جک پارکینگی

جک درب پارکینگی چه اجزایی دارد ؟

جک بازویی : جک بازویی درواقع ابزاری برای انتقال نیروی الکتریکی به مکانیکی یا هیدرولیکی می باشد.

ریموت کنترل : ریموت کنترل وسیله ارتباطی کاربر با مرکز فرمان می‌با شد که غالبا ۲ ریموت کنترل در پکیج وجود دارد.

چشمی : چشمی به دلیل داشتن سیستم مادون قرمز اگر خودرو، عابری یا مانعی در مقابل چشمی حس کند، از باز و بسته شدن درب جلوگیری می‌کند و مانع از صدمه زدن درب به خودرو می شود.

مرکز فرمان : همانطور که از اسم آن مشخص می باشد وظیفه فرمان برای باز و بسته شدن و توقف جک‌ها را دارد و در آخر رابط بین ریموت کنترل و جک پارکینگ می‌ باشد.

فلاشر : فلاشر درواقع با علایم و آلارم هشدار دهنده مختلف مانند چشمک زدن، پیام مرکز فرمان را نشان می‌ دهد.

 

جک درب برقی

 

جک درب اتوماتیک کنترل دار چیست؟

جک درب اتوماتیک، به دربی گفته می شود که با استفاده از حسگرهای حرکتی یا ریموت های کنترل، باز و بسته می شود. درب های اتوماتیک در جهت های مختلف حرکت می کنند و در مدل های متنوع ساخته می شوند. متریالی که برای ساخت این نوع درب ها به کار می رود، متفاوت است و بسته به اینکه از چه تکنولوژی برای تولید درب اتوماتیک استفاده می شود، یک نوع خاص از درب تولید می شود. درواقع درب اتوماتیک یکی از انواع درب برقی می ‌باشد. این نوع درب همانگونه که از اسم آن مشخص است به صورت الکتریکی باز و بسته می‌شود و دیگر نیازی به کارکرد مکانیکی ندارد.

جک برقی یا به عبارتی جک پارکینگ به دو صورت مورد استفاده قرار می گیرند: استفاده از ریموت دستی و یا استفاده از حسگر چشمی. درب های جک دار (هیدرولیکی، پنوماتیک و گیربکسی) که در دسته درب اتوماتیک قرار دارد، با بهره گیری از سیستم هیدرولیکی و الکترومکانیکی، با استفاده از یک ریموت دستی در مواقع لازم باز و بسته می شوند. از این درب ها برای سهولت تردد و امنیت در پارکینگ ها استفاده می شود. نوع دیگری از درب های اتوماتیک درب های کشویی شیشه ای هستند که از حسگری استفاده می کنند که با تشخیص حرکت در مقابل درب، به طور اتوماتیک باز می شوند، این درب ها در مکان هایی مانند بیمارستان ها، فروشگاه ها، بانک ها و… کاربرد دارند.

 

جک اتومات درب پارکینگ

موتور جک درب پارکینگ

موتور جک درب ریلی بصورت الکترومکانیکال بوده و برای افزایش قدرت از موتورهای قویتر و یا کمک گیربکس قوی بهره میبرند. به جرات میتوانیم بگوییم که موتور جکهای ریلی قویترین موتور الکترومکانیکال بین تمامی موتورهای دربهای اتوماتیک میباشند.

تجهیزات جک درب پارکینگ بازویی شامل موتور، مدار فرمان، فلاشر، چشم مابین(فتوسل) و ریموت می باشند. اما جک درب پارکینگ ریلی علاوه بر موتور، مدار فرمان، فلاشر، چشم مابین و ریموت، نیاز به وسیله ای که روی درب بوسیله ی پیچ و یا جوش دادن متصل می شود و دنده شانه نام دارد نیز محتاج است. چشمی و فشارسنج ابزار ایمنی و بازدارنده از برخورد با مانع می باشند که در مقالات بعدی بطور کامل تشریح خواهیم کرد.

فلاشر نیز ابزاری برای اطلاع از فعالیت و یا عدم فعالیت جک درب پارکینگ است. برای تمامی انواع جک پارکینگ در کنار مدار فرمان به قدرت (برق ورودی شهری ۲۲۰ ولت) نیازمندیم. تمامی سیمهای فرمان و قدرت موتورها و فلاشر و چشمی ها به مدار فرمان انتقال داده شده و توسط برنامه ریزی دقیق همچون فیلم ضمیمه شده حرکت آن را کنترل می کنیم.

همانگونه که میدانید دربهای پارکینگی به دو صورت لولایی و ریلی موجود میباشند. برای اتوماسیون هر کدام از این دو مدل باید جک مخصوص به خود درب با تجهیزات خاص درب را انتخاب کرد.برای درب لولایی از جک بازویی استفاده میکنیم.

این مدل از جک ها بسته به وزن درب دارای دو نوع الکترومکانیکال و هیدرولیک میباشند. اما نوع و شیوه کارکرد موتور تغییری در تجهیزات ظاهری آن ایجاد نمیکند. اقلام همراه بسته بندی جک درب بازویی شامل موتور، مدار فرمان و متعلقات، فلاشر، چشمی ها، دو ریموت، پایه نگهدارنده موتور و اتصالات پایه به موتور هستند.

نصب جک درب پارکینگ تک لنگه و دو لنگه

جک های لولایی در دو نوع در بازار عرضه می شوند. جک های تک لنگه و جک های دو لنگه. در واقع، کارشناسان نصب جک پارکینی در هنگام نصب به نوع دستگاه و عرض هر لنگه از درب و وزن آن توجه می کنند. همچنین، تعداد دفعات باز و بسته شدن جک در طول روز نیز مهم است. اگر درب فروشگاه یا خانه تان سنگین است و رفت و آمد زیادی انجام می شود، بهتر است از جک های هیدرولیکی استفاده کنید.

نکات مهم خرید جک درب پارکینگ , نحوه عملکرد جک پارکینگ , قفل برقی , دلایل سروصدای جک , انواع ریموت کنترل , مزایای استفاده از جک درب پارکینگ زیر سطحی

 

نصب جک درب پارکینگ

 

درب بازویی انتخاب در صورت داشتن فضایی مناسب برای باز و بسته شدن در

درب بازویی تک لنگه: اشغال فضای یک سمت در

درب بازویی دو لنگه: اشغال فضای دو طرف در

درب ریلی انتخاب در صورت داشتن فضای عرضی مناسب برای باز و بسته شدن درب به صورت کشویی

انواع جک درب

جک هیدرولیکی مناسب برای درهای سنگین و مکان هایی با رفت و آمد زیاد

جک گیربکسی آسیب پذیر تر از هیدرولیکی و جدا بودن بخش مکانیکی از الکترونیکی

جک پنتوماتیک کم بودن مصرف انرژی و آرام و بدون سر و صدا- مناسب برای مکان هایی که امکان سیم کشی وجود ندارد .

مزایای استفاده از جک درب کنترلی پارکینگ :

بی شک بجز سهولت استفاده که این جک ها به ارمغان می آورند، مزایای دیگری هم به همراه دارند که از جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • عدم تولید سر و صدا در هنگام باز و بسته کردن درب
 • دارای موتور قدرتمند
 • قابلیت باز و بسته کردن درب به دو روش
 • امن بودن برای درب های ضد سرقت پارکنیگی
 • مقاوم بودن به شرایط جوی هوا و میزان رطوبت
 • دارا بودن قطعات هوشمند برای باز و بسته کردن درب

 

جک درب پارکینگی

دو نکته مهم در زمان خرید جک پارکینگی :

تاثیر وزن در انتخاب جک درب پارکینگ :
یکی از مواردی که در زمان خرید جک پارکینگ باید حتما آن را رعایت کنید، وزن درب است، که جک باید آن را تحمل کند. معمولا جک گیربکسی نمی تواند وزن درب های سنگین را تحمل کند. به همین دلیل بهتر است اگر وزن درب پارکینگ شما بالاتر از ۲۰۰ کیلوگرم است حتما از جک درب هیدرولیکی استفاده نمایید.
تاثیر تردد رفت و آمد در شبانه روز :
معمولا در راهنمای خرید جک برقی پارکینگ در مورد این گزینه صحبت شده است. بعضی از جک ها برای ساختمان هایی با رفت و آمد کم ساخته شدند. به همین دلیل معمولا در ساختمان هایی که از واحد های زیادی تشکیل شده اند نمی توانید آن ها را استفاده نمایید. در ساختمان هایی با جک درب مکانیکی تنها می توانید ۲۰ تا ۳۰ بار تردد کنید پس برای ساختمان هایی با رفت و آمد کم مناسب هستند. اما در ساختمان هایی که تعداد طبقات بیشتر است و تردد بیشتری انجام می شود بهتر است از جک درب هیدرولیکی استفاده نمایید.

جک پارکینگی

تاثیرات رفت و آمد بر انتخاب بهترین جک پارکینگ

جک پارکینگ همانطور که می دانید تعداد واحد در یک مجتمع با تعداد تردد وسیله نقلیه رابطه مستقیم دارد. هرچقدر که تعداد تردد بیشتر باشد مسلما روان بودن جک درب حرف اول را در رفت و آمد می زند. مثلا برای درب هایی که رفت و آمد زیادی دارند، باید از جک درب های هیدرولیکی استفاده کنید که در آنها از نیروی روغن برای باز و بسته کردن درب استفاده می شود و استهلاک کمتری دارد.
این جک های هیدرولیکی به تبع گران تر هم هستند و هزینه بیشتری را شامل می شوند. در قدیم جک برقی پارکینگ هایی مانند جک نایس و جک فک بسیار پرطرفدار بودند و معمولا درب های که به جک هیدرولیکی نیاز داشتند، از این برند ها به عنوان جک درب پارکینگ استفاده می کردند، اما امروزه بهترین جک درب پارکینگ هیدرولیکی جک درب برقی v2 می باشد. این برند جک درب پارکینگ دارای دو مدل جک درب پارکینگ کالیپسو و جک درب پارکینگ پروتکو می باشد، تا به حال این دو مدل از برند v2 توانسته اند به عنوان بهترین جک پارکینگی هیدرولیکی در بازار بیشترین سهم خرید را به خود اختصاص دهند.

جک درب پارکینگ

انواع درب کنترل دار اتوماتیک :

 • درب اتوماتیک پارکینگی
 • درب اتوماتیک شیشه ای
 • درب اتوماتیک لولایی
 • درب اتوماتیک تاشو
 • درب اتوماتیک کشویی
 • درب اتوماتیک گردان
تفاوت سیستم درب الکترومکانیک و الکتروهیدرولیک :

سیستم عملکرد درب اتوماتیک پارکینگ یا بصورت الکترومکانیک می باشد یا بصورت الکتروهیدرولیک: در سیستم الکترومکانیک که عموم سیستم های داخل بازار را شامل میشوند عملکرد سیستم با استفاده از چرخ دنده ها می باشد و قیمت مناسب و هزینه پایین سرویس و نگه داری از مزیت های استفاده از جک های الکترومکانیک می باشد، ولی در مقابل سیستم هیدرولیک از فشار روغن استفاده میگردد و هیچ گونه اصطکاکی را شاهد نیستم این جک ها برای مکان هایی با تردد بالا پیشنهاد می گردد قیمت بالا و هزینه های سرویس و نگه داری نسبتا بالا از تفاوت های جک هیدرولیک با الکترومکانیک می باشد.

  درب اتوماتیک ریموت دار

 

درب اتوماتیک گردان چیست؟

درب اتوماتیک گردان معمولا جهت دار هستند و برای مکان های باریک داخل یا خارج استفاده می شوند. اپراتورها فقط با بازو و هدر درایو یا به عنوان یک بسته کامل می توانند از طریق این اپراتور تامین شوند. برای استفاده از فشار و کشش درب اتوماتیک گردان می توانند به صورت سربار نصب شده یا روی سطح نصب شوند این نوع به صرفه و مفید برای برنامه های درهای تک ، جفت یا دوجداره طراحی شده اند.

درب اتوماتیک گردان در زمان ارائه ، شامل یك اپراتور ، قفل ، هدر ، پانل درب ، ریل راهنما ، محافظت از انگشت و سیستم ایمنی خواهد بود. در هنگام استفاده از پانل های دربهای موجود ، یک اپراتور دارای بازو و هدر در کنار سیستم فعال سازی و امنیت مناسب ارائه می شود. از درب اتوماتیک گردان در مناطقی استفاده می شود که تعداد زیادی از مردم در آنجا رفت و آمد خواهند داشت زیرا به مردم اجازه می دهد همزمان وارد شوند و بیرون بروند. بنابراین، درب اتوماتیک گردان از پیش بینی بادهای سرد یا گرم جلوگیری می کنند و از صرفه جویی قابل توجهی در مصرف انرژی استفاده می کنند از این رو مقرون به صرفه هستند.

  جک پارکینگ

 

جک درب اتوماتیک لولایی چیست ؟

درب های اتوماتیک لولایی (Swing) بیشتر در مکان هایی به کار گرفته می شوند که به علت محدودیت در عرض امکان نصب دیگر درب های اتوماتیک وجود نداشته باشد. اپراتور این دربها طوری طراحی گردیده که نیازی به تعویض درب نبوده و تقریباً قابل نصب بر روی هر نوع درب لولایی می باشند و توانایی باز و بسته کردن دربها را به داخل و خارج را دارند.

همچنین می توان از این سیستم به صورت یک لنگه و یا دو لنگه به کار گرفت. استفاده از این دربها در مکانهای پر تردد پیشنهاد نمی گردد ولی برای محدود کردن تردد در مکانهای خاص مانند اتاق مدیریت، اتاق سرور، اتاق عمل، طلا فروشی ها و … و ترکیب آنها با سیستم های کنترل تردد، سیستم کنترلی مناسبی را بوجود می آورند.

  جک درب

 

مزایای درب اتوماتیک لولایی :

 • قابلیت تنظیم سرعت باز و بسته شدن در برابر میزان تردد، فصول سال و یا حتی ساعت مختلف شبانه روز
 • قابل نصب بر روی هر نوع درب لولایی
 • حرکت بی صدا ، روان و سریع
 • مناسب برای فضاهایی با محدودیت در عرض
 • جلوگیری از اتلاف انرژی و ورود صدا و گرد و غبار
 • سهولت در تردد

جک برقی

درب اتوماتیک تاشو چیست؟

درب اتوماتیک تاشو در جایی قابل استفاده می باشد که مشتریان درب با مشکل محدودیت فضا روبرو باشند. از نظر ساختاری هم درب های اتوماتیک تاشو بسیار شبیه به دربهای اتوماتیک لولائی می باشند، با این تفاوت که  هر لت آن به دو قسمت تقسیم شده و دو قسمت حاصل به همدیگر لولا شده اند و در آخر به جای دو لت نصب شده به دیوار، دو لت لولا شده به دیوار های اطراف و یک لت لولا شده به هر یک از این لت ها وجود خواهد داشت. در بعضی از موارد هم لازم است که فقط درب به یک سمت دیوار نصب گردد، که در این حالت درب شامل دو لت لولا شده به یکدیگر می باشد که یکی از آنها به یک سمت دیوار لولا شده است.

  درب برقی

درب اتوماتیک کشویی چیست؟

درب کشویی یا اسلایدینگ به مدلی از درب اتوماتیک گفته می شود که در برقی در آن به صورت ریلی بازو بسته می شود. سیتم مکانیکی این مدل در برقی به گونه ای ساخته شده است که لت فریم و شیشه سکوریت به وسیله هنگر ها به ریل فوقانی سیتم درب اتوماتیک متصل شده و به واسطه تسمه و انرژی تولیدی از الکتروموتور و فرمان بورد الکترونیکی دستگاه به صورت کشویی باز و بسته می شود. که ویژگی های متفاوتی از این نوع درب می بینیم که با توجه به ویژگی هایی که دارند کاربردهای متفاوتی ایجاد میکنند و این ویژگی ها عبارتند از:

 • دربهای فرار و نجات
 • درب های تمام شیشه
 • درب های ضد حریق و ضد دود
 • درب های ضد زنگ و ضدآب
 • درهای هوابند
 • درب های امنیتی با میزان مقاومت معین

جک پارکینگی

درب اتوماتیک شیشه ای چیست؟

درب اتوماتیک شیشه ای شامل فریم یا الومنیوم آنادایز کاری شده. یا استیل کاری شده و شیشه از جنس شیشه سکوریت می باشد و درب شیشه ایبا طراحی زیبا و استفاده از شیشه در ساختار آن جلوه ای خاص به سر در ورودی می دهد. قاب درب شیشه ای می تواند از جنس آلومینیم و یا استیل باشد. که استفاده از هر دو در درب شیشه ای جلوه ای خاص به نمای ورودی ساختمان می بخشد. مکانیزم درب شیشه ای استفاده از دنده کشویی در ساختار این نوع از درب است و دارای موتوری می باشد که با چشمی به کار رفته شده، هماهنگ است.

مزایای استفاده از درب شیشه ای :
 • حداقل تولید صدا در استفاده از این درب
 • جلوگیری از اتلاف انرژی گرمایشی و سرمایشی
 • اصطحلاک پایین
 • کنترل دسترسی
 • سازگاری درب شیشه ای با هر نوع دکوراسیون

 

نصب جک درب

 

جک درب پارکینگ چیست ؟

جک درب پارکینگ که با نام‌های جک پارکینگی، جک برقی درب ، درب اتوماتیک پارکینگ و جک درب ریموت کنترلی پارکینگ شناخته می‌ شود، یکی از محصولاتی است که در حدود ۱۵ تا ۲۰ سال است، وارد بازار شده است. امروزه بیشتر درب‌ های پارکینگ‌ های اماکن عمومی، منازل و خصوصی دارای سیستم‌ های اتوماتیک می باشد. یکی از انواع متنوع درب‌های اتوماتیک، جک درب پارکینگ می باشد که بطور کلی جک پارکینگ وسیله ایست که باز و بسته شدن درب ورودی حیاط یا درب پارکینگ منزل یا درب ورودی محل کار را بطور اتوماتیک و تنها با فشردن یک دکمه روی ریموت انجام داده و راحتی و امنیت را به ارمغان می‌آورد.

جک برقی یکی از موضوع های مهم درب های پارکینگ و اتوماتیک می باشد. امروزه درب های اتوماتیک بسیار رایج می باشد و یکی از مهم ترین عناصر این درب ها، جک برقی آن می باشد. از آن جهت که این درب ها بسیار پرطرفدار شده است. انواع مختلف جک درب پارکینگ از نوع درب ورودی تعبیه شده برای ساختمان تاثیر می گیرد و مدلهای مختلف آن به عواملی چون وزن درب ،عرض درب و تعداد تردد در روز بستگی دارد.

  درب ریلی

 

انواع درب های اتوماتیک از نظر کارکرد :

 • درب های اتوماتیک پنوماتیکی که به وسیله فشار گاز یا فشار باد کار میکنند.
 • درب های اتوماتیک الکترومکانیک که بوسیله چرخ دنده و گیربکس کار می کنند.
 • درب های اتوماتیک هیدرولیکی که به وسیله فشار مایعات و فشار روغن کار می کنند.
درب اتوماتیک پنوماتیک چیست؟

درب اتوماتیک پنوماتیک در مکان های خاص نظیر فروشگاها وآزمایشگاهها و جاهایی که به امنیت بیشتری نیاز دارند کاربرد دارد. در اتوماتیک مکانهایی که میزان مصرف انرژی در آنها مهم است مانند درب های اتوماتیک هتل ها، درب اتوماتیک پنوماتیک فروشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد. درب اتوماتیک پنوماتیک که به وسیله فشار گاز یا فشار باد کار میکنند.

مزایای درب اتوماتیک پنوماتیک :

 • کم بودن رقیب بودن به دلیل واردات محدود سیستم های هیدرولیکی و الکترومکانیکی
 • قیمت بسیار مناسب
 • مونتاژ داخل بودن این نوع سیستم های اتوماتیک درب می باشد
درب اتوماتیک الکترومکانیک چیست؟

نحوه عملکرد درب اتوماتیک الکترومکانیکی به این صورت است که در داخل جک موتوری وجود دارد که با انتقال نیرو به گیربکس باعث می شود جک گردش کرده و درب باز یا بسته شود. اگر چه این سیستم ساده به نظر می رسد اما استهلاک آن زیادتر از نوع هیدرولیکی است.

مزایای درب اتوماتیک الکترومکانیک :

 • دستگاه با محیط های مختلف نصب هماهنگی دارد و هزینه های نصب و راه اندازی آن پایین است.
 • کوچک بودن تابلو فرمان و استقلال قسمت مکانیکی از قسمت های الکترونیکی دیگر مزیت این درب می باشد. . در ساختمانهای آپارتمانی یا اماکنی که تردد کم است و وزن دربها زیاد نیست درب اتوماتیک الکترومکانیکی پیشنهاد می شود.
 • به لحاظ امنیتی درب های الکترومکانیکی در مقابل فشار مقاوم بوده و با اضافه کردن قفل برقی نفوذ ناپذیر می شوند.
درب اتوماتیک هیدرولیکی چیست؟

درب اتوماتیک هیدرولیکی بر اساس این قانون پاسکال کار می کنند که از فشار وارد شده به هر نقطه از یک مایع حبس شده به صورت کاملا مساوی در همه جهات منتقل می شوند. در واقع انتقال نیرو توسط مایع انجام می گیرد. جک های هیدرولیکی با روغن کار می کنند و این مهم است که در فشار بالا خواص خود را حفظ کنند و مقاوم باشند. روغن هیدرولیک کار انتقال فشار پمپ به سایر بخش های دستگاه را انجام می دهد که باعث افزایش عمر مفید قطعات و کاهش استهلاک آنها می شود. از دیگر مزایای سیستم هیدرولیکی حرکت پایدار و بدون لرزش و مهار آسان آن می باشد.

مزایای درب اتوماتیک هیدرولیکی :

 • دارای دوام و قابلیت اطمینان بیشتری هستند
 • دارای قابلیت قفل خودکار (self locking)
 • دارای صرفه اقتصادی می باشند
 • میزان تردد بالا را پشتیبانی می کند
 • درب های هیدرولیکی برای مناطقی که دارای آب و هوای سرد هستند مناسب تر می باشند

درب جک دار

انواع جک درب پارکینگی بر اساس کارکرد :

 • جک پارکینگی تک لنگه
 • جک پارکینگ دو لنگه
 • درب اتوماتیک ریلی

جک پارکینگی تک لنگه چیست؟

جک پارکینگی تک لنگه درب های اتوماتیک یا همان جک های پارکینگی معمولا به چند دسته درب اتوماتیک بازویی ، درب اتوماتیک ریلی، درب اتوماتیک گیربکسی و … تقسیم میشوند، از این میان درب های اتوماتیک بازویی به دلیل محبوبیت بالاتر نسبت به سایر درب های اتوماتیک تقسیم بندی ها و ویژگی های بیشتری را در خود گنجانده اند. جک کنترلی تک لنگه بسیار شبیه سیستم دو لنگه می باشد با این تفاوت که یک لنگه درب به سمت چپ و یا راست باز می شود. برای این گونه دربها را می بایست از جک های پارکینگی پرقدرت و با شفت بلند استفاده نمود.منظور از شفت بلند، شفتی با اندازه ۵۰ سانتیمتری و یا بیشتر از آن است تا پایه جلو بازو بتواند درب را از فاصله بیشتری نسبت به لولا باز و بسته کند تا فشار از روی آن کمتر شود.

جک پارکینگی دو لنگه چیست؟

پر کاربردترین نوع سیستم درب اتوماتیک در ایران است. این مدل بر روی دربهایی نصب می شود که یک لنگه در راست و یک لنگه در چپ دارند و به صورت لولایی بار و بسته میشوند. مواردی که می بایست در خرید جک دولنگه برقی در نظر گرفت یکی تعداد تردد در ساعت و دیگر و وزن و عرض درب پارکینگ می باشد. برای تعداد واحدهای پایین مثلا زیر ده واحد تردد می توان با خیال آسوده از جک برقی دو لنگه ایرانی استفاده کرد و در صورت تردد بیشتر از سیستمهای خارجی (ایتالیایی، اسپانیایی و آلمانی) بهره برد.

درب اتوماتیک ریلی چیست؟

برای دربهایی که به صورت کشویی به سمت چپ یا راست کشیده شده و درب باز و بسته می شود از موتورهای درب اتوماتیک ریلی استفاده می شود. برای خرید موتور درب ریلی پارکینگ نیز می بایست وزن درب و تعداد تردد در روز را در نظر داشت. هر چقدر وزن درب بالا باشد از موتور های پر قدرت تر می بایست استفاده شود و اگر تردد بالا باشد می بایست از مدلهای هیدرولیکی استفاده شود.

برای انتخاب جک درب پارکینگ به چه مواردی توجه کنیم؟

 • ابعاد هر لنگه درب (طول و عرض هر لنگه درب)، طول و عرض درب چند متر می باشد.
 • میزان تردد،  جک درب ورودی که انتخاب میکنید برای یک مجتمع مسکونی است یا یک ساختمان یک یا دو واحد
 • وزن درب (سبک یا سنگین بودن درب)، وزن حدودی هر لنگه درب چقدر است.

 

نصب جک برقی پارکینگ

نصب جک درب پارکینگ در ایمن صنعت چگونه انجام می شود؟

نصب جک درب برقی اتوماتیک در ایمن صنعت سال ها ست با قیمت مناسب انجام می شود. باید توجه داشته باشید که نصب جک های درب نیاز به تخصص دارد زیرا اگر جک درب به درستی نصب نشود منجر به خرابی زود هنگام می شود و هزینه های تعمیر و درست کردن خرابی جک درب را باید مرتب بپردازید. پس برای جلوگیری از هزینه های نامعقول با نصب جک درب توسط نصاب حرفه ای و باتجربه از پرداخت هزینه های نا معقول میتوانید پرهیز کنید.

در صورتيكه بخواهيم جک ها به درستي كار كنند و طول عمر موتورها و خود مركز بيشتر شود بايستي جك ها طوري نصب گردند كه حداقل فشار به آنها آمده و حداكثر بهره وري را داشته باشند. براي نصب جک بايد دو نقطه انتخاب شود، انتخاب محل نصب جک بر روي چارچوب يا ديوار و بر روي لنگه درب. جهت پيدا كردن محل تقريبي تكيه گاه ها، درب را كاملا ببنديد و جک را كاملا باز كنيد. سپس حدود ۵۰ میلی متر جك ها را براي رگلاژهاي بعدي داخل ببريد. تكيه گاه ها را در زبانه هاي ابتدایی و انتهايي جک وارد كرده و پيچ كنيد.

نصب جک درب برقی به صورت غیر استاندارد چه پیامدی دارد؟

در صورت نصب غیر استاندارد و غیر اصولی جک برقی به شدت به این دستگاه ها آسیب وارد می شود و باعث کوتاهی عمر آنها همچنین نارضایتی مشتری از پرداخت هزینه سرویس کاری مداوم را بدنبال دارد، به شما استاندارد های علمی و روش های مطمئنی را آموزش می دهیم تا جک های برقی را به صورت صحیح نصب کنید که تا سالیان سال بدون خرابی و ایجاد مشکل کار کنند.

نصب جک درب برقی کنترلی :

به نکته مهمی که باید در اینجا شاره کنم نصب جک پارکینگی بازویی می باشد، چرا که اصولی عامل اصلی در کارکرد صحیح و طول عمر درب اتوماتیک شما می باشد. نصب جک پارکینگ نیاز به اندازه گیری دقیق، رعایت دقیق زوایا، رعایت اصول جوشکاری دارد و از همه مهمتر استفاده از سیم و کابل و متریال با کیفیت دارد. نصب جک برقی اتوماتیک اگر به صورت صحیح انجام گردد عمر مفید محصول را به طور چشم گیری افزایش می دهد.

قبل از خرید جک درب به چه نکاتی باید توجه کنید؟

 • وزن درب (سبک یا سنگین بودن درب)، وزن حدودی هر لنگه درب چقدر است
 • میزان تردد
 • ابعاد هر لنگه درب (طول و عرض هر لنگه درب)، طول و عرض درب چند متر می باشد

بهترین جک پارکینگی برقی

معرفی برخی از انواع مدلهای جک درب :
 • جک فراز ۴S کاملا ساخت شرکت سیماران و ایرانی میباشد و فراز ۴P از بازویی های پروتکو ایتالیا و مدار فرمان ایرانی سیماران  استفاده میکند.از دیگر ویژگیهای محصولات سیماران خدمات در محل شرکت سیماران میباشد.پس میتوانید بدون نگرانی، خدمات و تعمیرات جک پارکینگی  را به تکنسین های شرکت سیماران بسپارید.
 • جک V2 مدل کالیپسو یکی از زیبا و کارامد ترین جک های پارکینگی بازار است که طراحی ایتالیا میباشد و سالهاست که در بازار ایران فعالیت میکند و شناخته شده میباشد. مدار فرمان V2 بسیار حرفه ای و دارای تنظیمات و امکانات زیادی میباشد.
 • جکهای پارکینگی سیماران که در دو مدل فراز ۴S و ۴P تولید میشود دارای کیفیت بالا و خدمات پس از فروش مناسبی هستند.محصولات سیماران سیستم کنترل کیفی خوبی در بین جکهای پارکینگ ایرانی دارد که باعث میشود هنگام نصب خرابی و مرجوعی دستگاه بسیار کم باشد.
 • فک ۴۱۲ هم محصول شرکت FACC ایتالیاست و هیچ تردیدی در کیفیت و قدرت این برند قدیمی نمیباشد. بعضی از قطعات این جک پارکینگی در بلغارستان و ایرلند ساخته میشود.

 

تاثیرات رفت و آمد بر انتخاب بهترین جک پارکینگ :

جک پارکینگ همانطور که می دانید تعداد واحد در یک مجتمع با تعداد تردد وسیله نقلیه رابطه مستقیم دارد. هرچقدر که تعداد تردد بیشتر باشد مسلما روان بودن جک درب حرف اول را در رفت و آمد می زند. مثلا برای درب هایی که رفت و آمد زیادی دارند، باید از جک درب های هیدرولیکی استفاده کنید که در آنها از نیروی روغن برای باز و بسته کردن درب استفاده می شود و استهلاک کمتری دارد.

این جک های هیدرولیکی به تبع گران تر هم هستند و هزینه بیشتری را شامل می شوند. در قدیم جک برقی پارکینگ هایی مانند جک نایس و جک فک بسیار پرطرفدار بودند و معمولا درب های که به جک هیدرولیکی نیاز داشتند، از این برند ها به عنوان جک درب پارکینگ استفاده می کردند، اما امروزه بهترین جک درب پارکینگ هیدرولیکی جک درب برقی v2 می باشد. این برند جک درب پارکینگ دارای دو مدل جک درب پارکینگ کالیپسو و جک درب پارکینگ پروتکو می باشد، تا به حال این دو مدل از برند v2 توانسته اند به عنوان بهترین جک پارکینگی هیدرولیکی در بازار بیشترین سهم خرید را به خود اختصاص دهند.

 

۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸

 

 زمانیکه میخواهید جک درب پارکینگ تهیه کنید وزن هر لنگه درب و همچنین طول آن را در نظر داشته باشید  تا  بتوانید بهترین وسیله متناسب با آن ویژگی ها به شما معرفی گردد و قبل از خرید میتونید توسط کارشناسان ایمن صنعت به سوالات خود پاسخ دهید .با مشخص بودن وزن درب از هزینه های اضافی جلوگیری می کنید و جک خوبی ر برای  درب پارکینگ خود را  تهیه  می کنید. هرچقدر وزن لنگه های در  پایین تر باشد  می شود از جک های با قیمت پایین تر به کار برد  . در درب های  با وزن پایین انتخاب جک های درب پارکینگی داخلی محصول کشور خودمان مناسب می باشد و از لحاظ اقتصادی به صرفه تر است . اندازه درب های تولید شده برای پارکینگ معمولا هر لنگه حدود ۱.۸ متر است که در این اندازه همه جک ها جهت استفاده مناسب هستند.

سفارش محصولات ← 09126788378