نصب جک درب، خرید جک در
۱۳۹۹/۰۲/۱۰
نصب دوربین مداربسته در تهران، نصاب دوربین مداربسته در تهران
۱۳۹۹/۰۲/۱۰
نمایش همه

قیمت جک درب پارکینگ در کرج

فروش و نصب بهترین انواع جک درب پارکینگ ایرانی و خارجی در کرج و کردان : برای انتخاب جک پارکینگ علاوه بر دانستن مشخصات درب مانند وزن، طول، تعداد تردد باید مشخص کنید چه مقدار هزینه ای برای خرید درنظر گرفته اید،مسلما هرچه هزینه بیشتری برای خرید جک پارکینگ انجام دهید کیفیت بالاتری بدست خواهید اورد.البته بایدمراقب باشید تا جک های بی کیفیت و ارزان را بنام جک خوب و خارجی به شما ندهند.

اگر نمی خواهید زیاد هزینه کنید و تعداد واحدهایی که از پارکینگ استفاده میکنند زیاد نیست مثلا ۴ یا ۸ واحد میتوان از جک های ایرانی و چینی خوب استفاده کرد مانند جک سیماران، جک یال و جک میلان و جک کامفورت که کیفیت آنها قابل قبول است مخصوصا جک های برند سیماران که از لحاظ خدمات هم مناسب است.

جک های دیگری هم هستند که کیفیت کمتری از مدل های معرفی شده دارند. در صورتی که میخواهید بیشتر هزینه کنید و یا تعداد واحدهای آپارتمان شما بیشتر از ۸ واحد است برای افزایش طول عمر جک پارکینگ از برندهای ایتالیایی استفاده کنید، مانند برندهای V2 کالیپسو، پرتکو،لایف،نایس،BFT، فک،زومر… البته بیشتر این برندها دیگر در ایتالیا تولید نمیشوند اما تحت لیسانس ایتالیا ،در کارخانه هایی در چین ،بلغارستان و دیگر کشورها تولید میشود، که این چیزی از ارزش و کیفیت این محصولات کم نمیکند.

این برندهای معرفی شده سال هاست که در بازار ایران کار میکنند و هیچ وقت مشکلی از بابت تامین قطعات انها به وجود نیامده، ولی با این حال برند V2 و پروتکو از لحاظ خدمات و تامین قطعات شرایط بهتری دارند. این جک ها در بازار فیک ندارند ولی ممکن است جک ایرانی که مشابه آنها ساخته شده اند را به نام ایتالیایی به شما بفروشند. با کارشناسان ایمن صنعت برای خرید انواع مدل و برند جک درب پارکینگ مشورت کنید .

 

جک برقیدرب پارکینگ کرج

انواع جک درب اتوماتیک پارکینگ :

جک درب پارکینگی یک سیستم مکانیکی یا هیدرولیکی می باشد که بروی درب لولایی نصب می کنند تا بدون دخالت دست و با استفاده از یک ریموت امکان باز و بسته شدن درب فراهم شود.در توضیح ساده تر جک پارکنگی مکانیکی برای درب های سبک تر و تردد محدود تر استفاده می شود و جک هیدرولیکی برای تردد بالا و درب های سنگین. در مواردی که درب لولایی بسیار ظریف است و در صورت استفاده از جک پارکینگی به زیبایی درب لطمه وارد می شود و … می توان از جک زیرسطحی استفاده کرد که به جک نامرئی هم معروف است. نصب این نوع جک پیچیده تر از جک پارکینگی می باشد و برای نصب آن نیاز به فونداسیون و زیرسازی می باشد. در این صفحه با انواع جک زیرسطحی و نوع کارکرد آن آشنا خواهیم شد.

  جک پارکینگی کرج

ابزار و قطعات به کار رفته در جک پارکینگی :

چشمی – مرکز فرمان – ریموت کنترل – فلاشر – جک بازویی – قطعات نصب چشمی : دارای  سیستم مادون قرمز می باشد و اگر خودرو، عابری یا مانعی در مقابل چشمی قرار داشته باشد از باز و بسته شدن درب جلوگیری می کند و مانع می شود که درب به خودرو صدمه وارد کند.

مرکز فرمان : وظیفه فرمان و باز و بسته شدن و توقف جک ها را دارد و در آخر رابط بین ریموت کنترل و جک پارکینگی می باشد. ریموت کنترل : وسیله ارتباطی کاربر با مرکز فرمان می باشد . غالبا ۲ ریموت کنترل در پکیج وجود دارد و در مجتمع های بزرگ می توان تعداد زیادی ریموت را از شرکت تهیه و با مرکز فرمان متصل ساخت . جک بازویی : ابزاری برای انتقال نیروی الکتریکی به مکانیکی یا هیدرولیکی است . فلاشر : با علایم و آلارم هشدار دهنده مختلف مانند چشمک زدن ، پیام مرکز فرمان را نشان می دهد .

 

قیمت جک پارکینگی در کرج

نحوه محاسبه ی قیمت جک برقی پارکینگ

برای تعیین قیمت جک برقی درب پارکینگ برای ورودی پارکینگ ابتدا باید نوع درب را بدانیم و بتوانیم از بین جک پارکینگی بازویی و جک پارکینگی ریلی، مدل مورد نیازمان که مناسب درب باشد را انتخاب کنیم. عوامل موثر در تعیین قیمت جک پارکینگ بازویی عبارتند از عرض هر لنگه ،وزن هر لنگه و تعداد تردد در شبانه روز. با توجه به اطلاعاتی که از در دست داریم میتوانیم برای انتخاب جک پارکینگی بازویی مناسب از بین دو نوع موتور هیدرولیک و الکترومکینیکال اقدام نماییم. سیستم های هیدرولیک از قیمت مناسبی نیز برخوردار هستند و در بازار فروش بالاتری را دارند. موتور هیدرولیک بسیار پر قدرت بوده و همچون دیگر انواع از این موتور (مانند جک سوسماری خودرو، ترمز خودروهای سنگین، بالابر، آسانسور و … ) از فشار روغن در دو محفظه کوچک و بزرگ استفاده میکند.

بدین وسیله دارای توان به مراتب بیشتری بوده و در بعضی مدلهای خاص توانایی جابجایی هر لنگه تا دو تن را دارا می باشد. از معایب این موتور می توان به عدم ترمز مناسب در ابتدا و انتهای درب اشاره نمود. برای رفع این مشکل می توانیم برای بسته شدن کامل درب از قفل برقی استفاده کنیم. برای مشخص نمودن انتها و عدم حرکت بیش از حد درب در نقطه انتهایی می توان از استپر آهنی بهره برد. از دیگر مشکلات این موتور می توانیم به تغییر اندازه حرکت درب در ماههای گرم در مقایسه با ماههای سرد اشاره کرد. چون همانگونه که می دانیم روغن در برابر گرما رقیق تر شده و در برابر سرما غلیظ تر می گردد.

موتورهای الکترومکانیکال جک پارکینگ بازویی دارای دو نوع هستند :

  • ۲۴ ولت
  • ۲۲۰ ولت

جک پارکینگی بازویی ۲۴ ولت نسبت به جک پارکینگی بازویی ۲۲۰ ولت دارای قدرت کمتری میباشد. اما در ترددهای بالا به علت کم بودن اندازه شار الکتریکی ، کمتر داغ شده و برای دربهای سبکی که تردد زیاد دارند مناسب تر هستند. این را نیز باید در نظر داشته باشیم که جک پارکینگی بازویی ۲۴ ولت در زمان قطع برق توسط باطری بکاپ داخلی میتواند به فعالیت خود ادامه دهد.

هزینه جک پارکینگ بازویی ۲۴ ولت بسته به مدل و برند آن، حدود ۱۰ الی ۲۰ درصد گرانتر از جک پارکینگی بازویی ۲۲۰ ولت می باشد. جک پارکینگی بازویی ۲۲۰ ولت در مقایسه با انواع دیگر دارای عمومیت بیشتری بوده و دارای برندهای داخلی و خارجی بسیاری است. جکهای پارکینگی داخلی نسبت به جک پارکینگی وارداتی عموما دارای قیمت پایین تری هستند. این موضوع به دلیل عوارض گمرکی و یا کیفیت بالاتر استفاده شده در محصولات خارجی است.

 

نصب جک درب پارکینگ کرج

برندهای داخلی و خارجی جک پارکینگ

  1. برندهای ایرانی: سیماران فراز ۴ اس ، سیماران فراز ۴ پی (این مدل مونتاژ شده پروتکو می باشد)، سوزوکی، الکتروپیک یوتاب، تیتان MPC، تکنما محک، وی ۲ کالیپسو مونتاژ
  2. برندهای خارجی: توسک اتریش، فک ایتالیا، نایس ایتالیا، لایف ایتالیا، بی اف تی ایتالیا، جنیوس ایتالیا، پروتکو ایتالیا.

گاهی عرض درب پارکینگ با وزن تناسب نداشته و نسبت به حالت معمول بلندتر است. برای حل این مشکل تعدادی از برندها اقدام به ساخت بازوهای بلندتری کرده اند و این مورد مرتفع گردیده است. گاهی نیز درب بصورت تک لنگه می باشد، که در این حالت مدار و چشمی و فلاشر همانند جک دو لنگه هستند، ولی فقط یک بازو مورد استفاده قرار می گیرد.

در محاسبه قیمت نیز فقط مبلغ یک بازو از قیمت سیستم دو لنگه کسر می شود. جک پارکینگی ریلی نسبت به توان مورد نیاز، دارای موتورهای متعددی می ‌باشد. انتخاب این مدل جک پارکینگی نیز وابسته به وزن درب، عرض درب (برای مشخص نمودن اندازه دنده شانه) و تعداد تردد می‌باشد. ضمنا یکی  دیگر از مهم ترین موارد توجه به روان بودن درب و سلامت بلبرینگ و گیره‌ها باید باشد. قدرت این جکها بر حسب قابلیت توانایی در جابجایی جرم یا وزن درب طبق کیلوگرم یا نیوتن مورد بررسی قرار میگیرند.

در تعیین قیمت جک پارکینگ خانه و… باید به متراژ دنده شانه مورد نیاز نیز توجه داشت. بطور کلی برای تهیه جک پارکینگی بازویی، مبلغ پرداختی شما شامل موارد زیر می باشد: پک کامل جک (بازوها ، چشمی ها ، فلاشر ، دستگاه‌های نگهدارنده‌ی ابتدا و انتهای بازو، رابط پیچی دستک و بازو ، ریموت‌ها  و مدار فرمان (مشتمل بر برد اصلی و خازن‌ها و باکس محافظ) ، سیم و سیمکشی از تجهیزات تا مدار کنترل، نصب و راه اندازی خواهد بود.

همچنین مبلغ پرداختی برای جک پارکینگی ریلی شامل موارد زیر است. پک کامل جک (محتوی موتور اصلی (مشتمل بر مدار اصلی و خازن داخلی و میکروسوییچ) ، چشمی ها، فلاشر، دستگهای اتصال به صفحه پلیت، ریموت ها ) ، صفحه پلیت فلزی (که میتوان بر حسب نیاز روی زمین یا بالای درب نصب کرد)، سیم و سیمکشی از تجهیزات تا مدار کنترل و نصب و راه اندازی  می شود.

جک درب پارکینگ که با نام‌های جک پارکینگی، جک برقی درب، درب اتوماتیک پارکینگ و جک درب ریموت کنترلی پارکینگ شناخته می‌ شود، یکی از محصولاتی است که در حدود ۱۵ تا ۲۰ سال است، وارد بازار شده است. امروزه بیشتر درب‌ های پارکینگ‌ های اماکن عمومی، منازل و خصوصی دارای سیستم‌ های اتوماتیک می باشد. یکی از انواع متنوع درب‌ های اتوماتیک، جک درب پارکینگ می باشد که بطور کلی جک درب پارکینگ وسیله ایست که باز و بسته شدن درب ورودی حیاط یا درب پارکینگ منزل یا درب ورودی محل کار را بطور اتوماتیک و تنها با فشردن یک دکمه روی ریموت انجام داده و راحتی و امنیت را به ارمغان می ‌آورد.

نصب جک درب در کرج

جک های لولایی در دو نوع در بازار عرضه می شوند. جک های تک لنگه و جک های دو لنگه. در واقع، کارشناسان نصب جک درب پارکینگی در هنگام نصب در کرج به نوع دستگاه و عرض هر لنگه از درب و وزن آن توجه می کنند. همچنین تعداد دفعات باز و بسته شدن جک در طول روز نیز مهم است. اگر درب فروشگاه یا خانه تان سنگین است و رفت و آمد زیادی انجام می شود، بهتر است از جک های هیدرولیکی استفاده کنید. جهت آشنایی با دیگر درب های اتوماتیک مانند کرکره برقی و مزایای کرکره برقی می توانید برروی لینک کلیک کنید.

 

نصب جک درب در کرج

نصب جک درب در کرج

قیمت جک درب در کرج به چه عواملی بستگی دارد؟

  • تک لنگه بودن و یا دو لنگه بودن درب
  • طول هر لنگه
  • برند جک مورد نظر
  • امکانات و کیفیت جک برقی
  • درجه کارایی و دوام جک در پارکینگ

اجزای جک درب :

جک بازویی : جک بازویی درواقع ابزاری برای انتقال نیروی الکتریکی به مکانیکی یا هیدرولیکی می باشد.

ریموت کنترل : ریموت کنترل وسیله ارتباطی کاربر با مرکز فرمان می‌با شد که غالبا ۲ ریموت کنترل در پکیج وجود دارد.

چشمی : چشمی به دلیل داشتن سیستم مادون قرمز اگر خودرو، عابری یا مانعی در مقابل چشمی حس کند، از باز و بسته شدن درب جلوگیری می‌کند و مانع از صدمه زدن درب به خودرو می شود.

مرکز فرمان : همانطور که از اسم آن مشخص می باشد وظیفه فرمان برای باز و بسته شدن و توقف جک‌ها را دارد و در آخر رابط بین ریموت کنترل و جک پارکینگ می‌ باشد.

فلاشر : فلاشر درواقع با علایم و آلارم هشدار دهنده مختلف مانند چشمک زدن، پیام مرکز فرمان را نشان می‌ دهد.

 

چه عواملی در قیمت جک درب پارکینگ در کرج ، فردیس ، کردان ، طالقان و هشتگرد تاثیر دارد ؟

همانطور که می دانید قیمت انواع جک درب پارکینگ در کرج مختلف است و بر اساس انواع متفاوت برند و سایر موارد مرتبط با آنها دسته بندی می شوند. جک درب اتوماتیک به دو نوع جک درب تک لنگه و جک درب دو لنگه تقسیم می شود.

آیا محل نصب در هزینه جک پارکینگی تاثیر دارد ؟

خیر، محل نصب جک درب پارکینگ و موقعیت مکانی آن هیچ گونه تاثیری بر روی قیمت ندارد .

قیمت انواع جک درب پارکینگ ایرانی :

بسیاری از جک های برند ایرانی با کیفیت بسیار عالی و با قیمت پایین تر از محصولات خارجی به بازار عرضه می شوند. بسیاری از محصولات ایرانی تنها منتاژ قطعات خارجی را دارند و اکثر قطعات آنها از کشورهای دیگر مانند کره جنوبی و آلمان وارد می شود. در عوض هزینه واردات این محصولات حذف می شود. نمونه یکی از بهترین جک درب پارکینگ های ایرانی جک های سیماران می باشد که با قیمت بسیار پایین تر از محصولات اروپایی به بازار عرضه شده است. در عوض محصول دیگری مانند جک درب فک ایتالیا به دلیل واردات آن به ایران همان خصوصیات را دارد اما با قیمت بالاتر عرضه می شود. همچنین محصولات ایرانی اغلب از خدمات پس از فروش بالاتری هم در ایران برخوردار هستند. بیش از ۴۰ نوع از انواع جک درب با برند های مختلف در بازار ایران وجود دارد که قیمت انواع آنها با هم تفاوت دارد.

قیمت انواع جک درب پارکینگ خارجی :

جک پارکینگی کشورهای مانند کره و ایتالیا در ایران بسیار دیده می شود. یکی از اولین برند های جک که وارد بازار ایران شد، جک زومر آلمان بود که البته کیفیت بسیار عالی هم دارد و برای انواع درب پارکینگ با وزن، طول و عرض های متفاوت جک های مختلفی دارد. اما معمولا این جک ها با هزینه بسیار بالایی به ایران وارد می شوند که گاها برای مردم خرید آن ها به صرفه نمی باشد. نیروی پایینی که معمولا این جک ها تولید می کنند در حدود ۲۰۰۰ تن است به همین دلیل معمولا برای درب های با وزن سبک چندان مناسب نیستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *