محاسبه قیمت جک برقی درب اتومات
۱۴۰۰/۱۱/۱۵
مفهوم جک برقی درب پارکینگ چیست؟
۱۴۰۰/۱۱/۱۵
نمایش همه

کاربرد خرید و نصب جک برقی برای درب فلزی ورودی خانه

جک درب پارکینگ با نام های جک برقی، جک پارکینگی و جک دربازکن شناخته شده که مشخصات خرید و نصب جک درب فلزی حیاط متفاوت است . قیمت جک برقی ورودی حیاط یا جک پارکینگی و جک ریلی درب فلزی حیاط با توجه به مارک جک پارکینگ است

کاربرد خرید و نصب جک برقی برای درب فلزی ورودی خانه

نصب جک برقی پارکینگی درب

در نصب جک درب برقی پارکینگی مواردضروری که باید به آن دقت نمود آن است که هیچ نصب جکی را نمی توان دقیقا مطابق آنچه که در دفترچه راهنما وجود دارد انجام داد. قبل از نصب باید چند دقیقه ای درب پارکینگ و دیوارهای کناره و نزدیکترین پریز برق نصب نمود کرد. کنده کاری و آماده سازی دیوارهای کنار درب اگر ساختمان نو ساز نیست و بیس پلیت روی دیوار کار نشده، باید این پیلت را برای نصب پایه عقب بازو جک پارکینگی بر روی دیوار جای نمود.

چشمی جک پارکینگی چیست و چه مزیتی دارد ؟

اجزای مهم برای جک پارکینگی، چشمی است که به کمک اشعه مادون قرمز کار می کند. چشمی برای تشخیص باز یا بسته بودن درب اتوماتیک و همچنین توقف درب در هنگام عبور غیرمعمول هنگام بازو بسته شدن درب، استفاده می شود.ورود به خانه همواره یک لحظه پر از هیجان است، اما امنیت در ورود و خروج از خانه نیز امری حیاتی است. یکی از راه‌های موثر برای تضمین امنیت و راحتی، خرید و نصب جک برقی برای درب فلزی ورودی خانه است. این تجهیزات هوشمند باعث بهبود عملکرد و امنیت درب ورودی می‌شوند.استفاده از جک برقی در درب فلزی ورودی، به مالکان امکان می‌دهد تا با یک کلیک ساده، درب را باز یا بسته کنند. این امر نه تنها زمان صرفه جویی می‌کند بلکه امنیت را نیز افزایش می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *