منظور از جک درب ریموت کنترلی پارکینگ چیست؟
۱۴۰۰/۱۲/۰۵
کرکره برقی پارکینگ و کاربرد‌های آنها
۱۴۰۰/۱۲/۰۵
نمایش همه

اهمیت نصب کرکره برقی اتومات

کرکره برقی اتومات امروزه به‌جای به کار گیری کرکره‌های قدیمی، از کرکره برقی استفاده شده که با به کار گیری از کرکره‌های برقی تردد راحت‌تر صورت می‌گیرد و میزان ایمنی ساختمان نیز افزایش پیدا میکند . کرکره‌های برقی از مواد اولیه متفاوتی تولید می‌شوند و دارای انواع و مدل های مختلفی میباشند .

اهمیت نصب کرکره برقی اتومات

قیمت کرکره برقی چیست ؟

میزان قیمت کرکره برقی بستگی به عوامل متنوعی داشته کبرخی از این عوامل عبارت‌اند از:

  • جنس و مدل کرکره: معمولاً مدل‌های گالوانیزه و آلومینیومی دارای قیمت پایین‌تری نسبت به کرکره‌های پلی کربنات هستند.
  • ابعاد کرکره: اندازه کرکره در میزان قیمت آن موثر می‌باشد. هراندازه طول و عرض کرکره بیشتر باشد میزان قیمت آن نیز افزایش می‌یابد.
  • میزان ضخامت تیغه کرکره:کرکره‌های برقی از ضخامت‌های مختلفی برخوردارند. هرچه ضخامت تیغه‌های کرکره بیشتر، استحکام آن افزایش می‌یابد .
  • نوع موتور کرکره: موتورهای توبولار یا ساید . موتورهای ساید دارای قدرت و قیمت بیشتری و برای کرکره‌های سنگین و بزرگ مناسب می‌باشند.

امنیت کرکره برقی

کرکره درب برقی و درهای امنیتی از محل شما در برابر صدمات ناشی از باد، طوفان، باران و برف محافظت کرده و در هوای طوفانی ، می توانید درب و کرکره برقی خود را به پایین بکشید تا محل کار خود را از هر چیزی که ممکن است به محل کار شما آسیب بزند ، محافظت کنید. درهای کرکره برقی و درهای فلزی در صورتی که دفتر یا فروشگاه شما به طور کلی از جنس شیشه باشد ، که در مقابل شکستگی و صدمه دیدن آسیب پذیر است ، گزینه مناسبی خواهد بود.نصب کرکره برقی اتومات در ورودی پارکینگ به عنوان یکی از راهکارهای موثر در بهبود امکانات، افزایش امنیت، و بهینه‌سازی مدیریت فضاهای پارکینگ محسوب می‌شود. از کاهش ترافیک گرفته تا افزایش امنیت و بهبود تجربه کاربران، کرکره برقی ورودی پارکینگ نقش مهمی را ایفا می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *