خرید جک درب بازکن درب حیاط
۱۴۰۰/۰۸/۰۸
جک برقی درب حیاط
۱۴۰۰/۰۸/۰۸
نمایش همه

کدام جک درب مناسب درب پارکینگ سبک و سنگین است؟

جک اتومات برای درب پارکینگ سبک و سنگین نیز همچنین به میزان تردد در پارکینگ نکته مهم بعدی است که باید به آن توجه شود.برای تردد های کم در حدود ۱۵ تا ۲۰ مرتبه در روز می توان از جک های پارکینگی الکترومکانیک استفاده کرد که بسیار پرطرفدار هستند هستند و قیمت آنها هم مناسب است.برای درب هایی که تردد آنها در روز بالا است مانند مجتمع ها و پارکینگ های بزرگ از جک های پارکینگ هیدرولیک استفاده کنید زیرا تردد این جک ها نامحدود است و در اثر بازو بسته شدن مکرر داغ نمی کند و خراب نمی شود، البته قیمت این نوع جک ها بسیار گرانتر است.

کدام جک درب مناسب درب پارکینگ سبک و سنگین است؟

چگونگی نگهداری و تمیز نگه داشتن جک درب پارکینگ

بهتر است جک پارکینگ را تمیز کنید. نه به این معنا که شلنگ آب را روی جک درب پارکینگ گرفته و شروع به شستن آن کنید. در صورت شستشوی جک با آب باعث خرابی و خارج شدن جک از گارانتی خواهد شد. برای تمیز کردن جک از یک دستمال نم دار استفاده کنید. با تمیز کردن جک از پوسیده شدن و زنگ زدگی زود هنگام بدن جک جلوگیری خواهد شد و زول عمر بدنه را افزایش خواهد داد.

فروش جک درب جک درب برای درب سبک

باتری جک درب پارکینگ

اگر ایمنی جک درب پارکینگ شما به صورت بی سیم به مدار فرمان متصل است و توسط باطری کار می کند می توانید در صورت بروز مشکل باتری آنها را چک کرده و اگر نیاز به تعویض بود آن را با باری دیگر تعویض کنید.برای پیشگیری از هرگونه مشکل در جک پارکینگی خود آنها را در زمان های تعیین شده حتماً چک و سرویس کنید تا طول عمر جک درب پارکینگ شما بیشتر باشد و عملکرد بهتری داشته باشد.

انواع جک‌های برقی

جک‌های برقی با استفاده از برق به عنوان منبع انرژی کار می‌کنند. این انواع جک، برای درب‌های سبک بسیار مناسب هستند و از سیستم‌های خودکاری برخوردارند که امکان باز و بسته شدن درب را به صورت خودکار فراهم می‌کنند.

  • جک‌های هیدرولیکی: جک‌های هیدرولیکی با استفاده از روغن هیدرولیک به عنوان مایع کاری، برای درب‌های سنگین مانند درب پارکینگ‌های عمومی یا صنعتی مناسب هستند. این جک‌ها با قدرت بالا و عملکرد قوی، امنیت و پایداری را افزایش می‌دهند.
  • جک‌های مکانیکی: اگر به دنبال گزینه‌ای ارزان‌تر برای درب‌های سبک هستید، جک‌های مکانیکی یک گزینه عالی هستند. این جک‌ها از سیستم‌های دستی یا خودکار با حرکت مکانیکی برخوردارند و عملکرد مطمئنی دارند.
  • جک‌های اتوماتیک: در دنیای امروزه، اتوماسیون اهمیت بسیاری پیدا کرده است. جک‌های اتوماتیک با استفاده از سنسورها و تکنولوژی‌های پیشرفته، به صورت هوشمندانه درب‌ها را باز و بسته می‌کنند. این گزینه برای هر دو نوع درب مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *