کرکره برقی اتاق خواب
۱۴۰۲/۰۵/۱۸
کرکره برقی شفاف
۱۴۰۲/۰۵/۱۸
نمایش همه

کرکره برقی دست دوم بخریم یا نه

هر گاه به فکر خرید کرکره برقی دست دوم باشید، باید ابتدا بدانید که در واقع خرید یک کرکره برقی کارکرده یا دست دوم به معنای خرید یک محصول کهنه نیست. یکی از موارد مهم که باید به آن توجه داشته باشید، هزینه موتور کرکره برقی است. در واقع، بخش اعظمی از مبلغی که برای خرید یک کرکره برقی می‌پردازید، مربوط به هزینه موتور این دستگاه است. هنگامی که شما قصد خرید یک کرکره برقی دست دوم را دارید، باید در نظر داشته باشید که اغلب موتور کرکره برقی کارکرده و سایر قطعات مثل تیغه به شکل نو می‌باشند. در واقع، اکثر اوقات موتور دست دوم و تیغه‌ها نو هستند. البته تیغه‌های دست دوم نیز به فروش می‌رسند.

کرکره برقی دست دوم بخریم یا نه

تاثیر گارانتی در خرید کرکره برقی دست دوم

یکی از مواردی که باید در نظر داشته باشید، مسئله گارانتی است. در واقع، گارانتی تنها برای محصولات نو اعمال می‌شود و به همین دلیل با خرید کرکره برقی دست دوم، از امکان دریافت گارانتی محروم می‌شوید. به عبارت دیگر، در صورتی که خرابی یا مشکلی در دستگاه رخ دهد، هزینه تعمیر کاملاً به شما واگذار خواهد شد.تعدادی از عوامل مهم که در تعیین قیمت کرکره برقی دست دوم نقش می‌بازند عبارتند از:

  • وضعیت موتور :یکی از عوامل اساسی در تعیین قیمت کرکره برقی دست دوم، وضعیت موتور آن است. برند، قدرت، وضعیت عملکردی و… از جمله عوامل مؤثر هستند. همچنین، اگر موتور به خوبی عمل نماید، معمولاً باید هزینه‌ای بیشتر پرداخت کنید.
  • نوع تیغه: اکثر خریداران در کرکره برقی دست دوم از تیغه‌های نو استفاده می‌کنند. اما تیغه‌های دست دوم نیز ممکن است مورد ترجیح قرار گیرند. نوع تیغه نیز می‌تواند قیمت را تحت تأثیر قرار دهد. تیغه‌های گالوانیزه، آلومینیوم و فولادی از پرکاربردترین نوع تیغه‌ها در کرکره برقی هستند.
  • ابعاد و متراژ : ابعاد و متراژ کرکره برقی نیز به عنوان یکی از عوامل تعیین قیمت محسوب می‌شوند. کرکره‌های بزرگتر معمولاً به قیمت بالاتری دست پیدا می‌کنند.

مزایای خرید و فروش کرکره برقی دست دوم

علاوه بر قدرت صرفه‌جویی در هزینه، خرید و فروش کرکره برقی دست دوم دارای مزایای دیگری نیز هستند:

  • افزایش قدرت خرید: خرید و فروش کرکره برقی دست دوم به افرادی که تمایلی به هزینه‌های بالا ندارند، اجازه می‌دهد تا با کمترین هزینه به این نیاز خود پاسخ دهند.
  • کاهش هزینه‌های غیرضروری: فرصت کاهش هزینه‌های غیرضروری با خرید و فروش کرکره برقی دست دوم ایجاد می‌شود و این امر می‌تواند در مجموعه هزینه‌های خانگی تأثیر گذار باشد.
  • انتخاب گزینه‌های مختلف: خریداران و فروشندگان می‌توانند از میان نوع مختلف موتور و تیغه انتخاب کنند و به همین ترتیب کمترین هزینه را داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *