کرکره برقی اتوماتیک پنجره
۱۴۰۰/۰۹/۱۸
کرکره برقی برای پارکینگهای ساختمان
۱۴۰۰/۰۹/۱۸
نمایش همه

کرکره مدرن درب پارکینگ

کرکره برقی فروشگاه
به علت به کار گیری زیاد از کرکره برقی فروشگاهی و کرکره های اتوماتیک در مکان هایی همانند مغازه ها، فروشگاه ها، مجتمع های مسکونی، ویلا های خصوصی و پارکینگ ها استفاده می گردد کرکره های صنعتی دارای قیمت های متنوعی میباشند و تقریبا قیمت کرکره برقی فروشگاه را با توجه به جنس به کار برده شده در آن ها محاسبه می کنند برای نمونه کرکره آلومینیومی گران تر از سایر کرکره ها بوده و کرکره های طرح دار نیز از سایرین قیمت بیشتری دارند. کرکره های مدرن درب پارکینگ معمولا کرکره هایی میباشند که از متریال و مواد اولیه کاملا مرغوب و با دوام بالا تولید میگردند

انواع کرکره مدرن درب پارکینگ

بهترین برند تیغه کرکره برقی

کرکره برقی به یکی نیاز اصلی ترین برای کسب و کار های در آمده است که موجب برقراری ایمنی و همچنین آسانی بیشتر برای صاحب کسب و کار و یا فروشگاه می گردد یکی از بخش های اصلی کرکره اتوماتیک تیغه آن می باشد که وضیفه پوشاندن درب و حفاضت از آن می باشد.

  1. کرکره برقی آلومینیوم
  2. کرکره برقی غضروفدار
  3. کرکره برقی فول پانچ
  4. کرکره برقی پلی کربن شفاف
  5. کرکره برقی رول گیتر

 

کرکره برقی مدرن

 

کرکره برقی مغازه :

انواع کرکره اتماتیک به عنوان درب اتوماتیک مغازه و فروشگاه استفاده میشوند . کرکره ها نصب برای مغازه از تیغه کرکره آلومینیوم استفاده می گردد ، نکته ای که در انتخاب تیغه آلومینیوم جهت کرکره برقی فروشگاه مورد اهمیت میباشد آن است که تیغه کرکره برقی از بیلت ۶۰۶۳ آلومینیوم تولید شده باشد تا دارای دوام بیشتری باشد و هنگام چرخش سر و صدای کمتری را از کرکره برقی شاهد باشیم .

قیمت کرکره برقی در کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

به ایمن صنعت خوش اومدید 🥇 هر خدماتی نیاز داشتید ما با بیشترین تخفیف در خدمت شما هستیم

09128656707 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا روبیکا روبیکا
🤳
6707 865 0912