کرکره برقی اتوماتیک پنجره
۱۴۰۰/۰۹/۱۸
کرکره برقی برای پارکینگ‌های ساختمان
۱۴۰۰/۰۹/۱۸
نمایش همه

کرکره مدرن درب پارکینگ

به علت به کار گیری زیاد از کرکره برقی فروشگاهی و کرکره های اتوماتیک در مکان هایی همانند مغازه ها، فروشگاه ها، مجتمع های مسکونی، ویلا های خصوصی و پارکینگ ها استفاده می گردد کرکره های صنعتی دارای قیمت های متنوعی میباشند و تقریبا قیمت کرکره برقی فروشگاه را با توجه به جنس به کار برده شده در آن ها محاسبه می کنند برای نمونه کرکره آلومینیومی گران تر از سایر کرکره ها بوده و کرکره های طرح دار نیز از سایرین قیمت بیشتری دارند. کرکره های مدرن درب پارکینگ معمولا کرکره هایی میباشند که از متریال و مواد اولیه کاملا مرغوب و با دوام بالا تولید میگردند

کرکره مدرن درب پارکینگ

بهترین برند تیغه کرکره برقی

کرکره برقی به یکی نیاز اصلی ترین برای کسب و کار های در آمده است که موجب برقراری ایمنی و همچنین آسانی بیشتر برای صاحب کسب و کار و یا فروشگاه می گردد یکی از بخش های اصلی کرکره اتوماتیک تیغه آن می باشد که وضیفه پوشاندن درب و حفاضت از آن می باشد.

  1. کرکره برقی آلومینیوم
  2. کرکره برقی غضروفدار
  3. کرکره برقی فول پانچ
  4. کرکره برقی پلی کربن شفاف
  5. کرکره برقی رول گیتر

کرکره برقی به دلیل ساختار مدرن و کاربردی‌اش، به یکی از محصولات برجسته در حوزه درب های پارکینگ تبدیل شده است. این تکنولوژی به شما امکان می‌دهد که با یک کلیک، درب پارکینگ خود را به راحتی باز و بسته کنید، همچنین از امکانات امنیتی برجسته‌ای نیز بهره‌مند خواهید شد.کرکره برقی درب پارکینگ با ویژگی‌هایی همچون سرعت باز و بسته شدن، امکانات کنترل از راه دور، و ساختار مقاوم در برابر شرایط جوی مختلف، توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. این ویژگی‌ها به کاربران امکان می‌دهند تا به راحتی و با اطمینان از این تکنولوژی مدرن استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *