خرید جک پارکینگی درب ورودی
۱۴۰۰/۰۴/۰۸
مزیت کرکره اتوماتیک برقی یا کرکره برقی
۱۴۰۰/۰۴/۰۸
نمایش همه

مزیت کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی اتوماتیک
کرکره برقی نوعی از کرکره می باشد که به وسیله موتور و با استفاده از قدرت برق عمل کرده و در محور عمودی ریلی بالا و پایین می رود.با استفاده از کنترل از راه دور  به راحتی می توان باز و بسته کرد و دیگر مثل قدیم نیاز به قدرت دست و استفاده از نیروی انسانی ندارد.کرکره برقی مناسب برای پارکینگ مسکونی، مراکز اداری و تجاری، سوله ها، مراکز صنعتی و حفاظ پنجره ها می باشد.مزیت اصلی کرکره اتوماتیک فراهم کردن آسایش و راحتی کاربران است کرکره برقی اتوماتیک مناسب برای پارکینگ های مسکونی، مراکز اداری و تجاری، واحدهای پاساژ های تجاری، سوله ها، مراکز صنعتی و حفاظ پنجره ها می باشد.

کرکره برقی اتومات

امنیت کرکره برقی

امنیتی که کرکره برقی دارد به مراتب بالاتر از کرکره های معمولی است که در اکثر مغازه ها مورد استفاده قرار می گیرد .جدا از بحث امنیت راحتی کارکرد کرکره اتوماتیک هم برای کسی پوشیده نیست. چرا که شما دیگر برای بالا و پایین آوردن کرکره نیازی به استفاده از زور بازو و توانایی فیزیکی ندارید.بلکه فقط با یک ریموت ( کنترل ) کوچک خیلی راحت می توانید یک کرکره بزرگ را بالا و پایین ببرید، آن هم در زمانی بسیار کم و اندک که اصلا قابل مقایسه با قبل نیست.از نظر زیبایی هم به مراتب کرکره رول آپ نسبت به سایر مدل ها بهتر می باشد .کرکره‌های برقی با سر خوردن یا غلت زدن به سمت بالا و پایین کار می‌کنند و زمانی که کرکره به بالا جمع می‌شود تیغه در یک جعبه کوچک بالای درب قرار میگیرد. هنگامی که کرکره‌ها به پایین حرکت کنند، تا کف پارکینگ پایین می‌آیند و محکم کف پارکینگ شما قرار می‌گیرند و ایمنی را تامین می‌کنند.

مشاهده مطلب
دزدگیر اماکن چه کاربردی دارد ؟

کرکره برقی اتومات در غرب تهران

کرکره برقی درب پارکینگ:

کرکره‌های اتوماتیک گزینه مناسبی برای پارکینگ منازل هستند زیرا با هزینه پایین‌تری نسبت به جک پارکینگ می‌توان از آن‌ها استفاده کرد و نکته مهم برای کرکره پارکینگ منزل، کم بودن فضای اشغالی در هنگام باز و بسته شدن است که انتخاب کرکره برقی را برای پارکینگ آپارتمان‌ها به گزینه مناسب و مقرون به صرفه‌ای تبدیل می‌کند. در صورتی که شما جعبه فیوز، درب داخلی و یا هرچیزی در پارکینگ خود دارید که مانع باز شدن درب پارکینگ می‌شود،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

به ایمن صنعت خوش اومدید 🥇 هر خدماتی نیاز داشتید ما در خدمت شما هستیم

09126788378 ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا