پنجره دوجداره Upvc

حتماً شما نیز تاکنون نام درب و پنجره های UPVC به گوشتان خورده است. امروزه این درب و پنجره ها بیشتر از سایر انواع درب و پنجره در ساختمان سازی مورداستفاده قرار می گیرند و این به دلیل مزیت های فوق العاده و کاربردی آن ها است. یکی از مزایای اصلی درب و پنجره های یو پی وی سی این است که می تواند در برابر گرما، سرما، باد، باران و برف و … بدون خوردگی، پوسته شدن، بریدگی و … مقاومت کند. قیمت سفارش درب پنجره های UPVC نیز بسته به عوامل مختلفی متفاوت خواهد بود. در این مطلب شما را با درب و پنجره های UPVC، مزایا، قیمت سفارش درب و پنجره UPVC و سایر نکات مربوط به آن آشنا می کنیم.

تولیدی درب و پنجره upvc

درب و پنجره UPVC چیست؟

UPVC یک ماده بسیار مقرون به صرفه نسبت به آلومینیوم، چوب، فلز و … است که برای ساخت پنجره ها و درب مورداستفاده قرار می گیرد. دلیل اصلی اینکه از این ماده برای ساخت درب و پنجره استفاده می شود مقاومت و استحکام بسیار زیاد آن است. این ویژگی درب و پنجره های مذکور، ناشی از این است که برای تهیه UPVC از پلیمر وینیل استفاده می کنند که با کلر پیوند خورده است و موجب ایجاد ماده ای غیر پلاستیکی شده که می تواند با فولاد ترکیب شود. در واقع این درب و پنجره های مدرن، به دلیل حس کلاسیکی که ایجاد می کنند، جذابیت پنجره های روکش سنتی را ارائه کرده و این در حالی است که با استفاده از مواد مدرن و بادوامی چون UPVC ساخته شده اند.

در واقع UPVC یک ماده بسیار بی اثر و پایدار است که عملاً نیازی به تعمیر و نگهداری زیادی ندارد. درب و پنجره های UPVC برخلاف درب و پنجره های چوبی دچار آسیب هایی مانند پوسیدگی نمی شوند و از نظر طراحی نیز انعطاف پذیری بالایی دارند. همچنین این درب و پنجره ها در صورت بروز خطر آتش سوزی، از خود مقاومت نشان می دهند. پنجره یو پی وی سی دو جداره نیز مانع تبادل انرژی با محیط بیرون از ساختمان شده و موجب عایق شدن ساختمان شما می شوند. لازم به ذکر است که این درب و پنجره ها در انواع مختلفی مانند تیلت و چرخش، بای، تصویری، کشویی، محفظه، سایبان و … تولید می شوند.

پنجره و درب دوجداره UPVC ایمن صنعت
☑️ کیفیت پنجره و درب دوجداره UPVC سطح کیفیت بالای پنجره و درب دوجداره UPVC
💲 قیمت پنجره و درب دوجداره UPVC بر اساس نوع پنجره و درب دوجداره UPVC
⏰ زمان نصب نصب پنجره و درب دوجداره UPVC پس از ثبت سفارش کمتر از ۵ روز است
⚙️ پشتیبانی فروش از ۸ صبح الی ۱۱ شب : ۰۹۱۲۵۲۰۰۹۷۸
🛒 نحوه ثبت سفارش سفارش تلفنی و ارسال کارشناس اندازه گیری

فروشگاه درب و پنجره upvc

عوامل مؤثر بر قسمت سفارش درب و پنجره UPVC

در کل قیمت درب و پنجره های UPVC نسبت به سایر انواع درب و پنجره، مقرون به صرفه تر است. در واقع با توجه به مزایایی که این درب و پنجره ها دارند، قیمت آن ها بسیار مناسب به نظر می آید. عوامل مؤثر بر قیمت این درب و پنجره ها عبارتند از:

۱- متراژ درب و پنجره: یکی از عواملی که بر قیمت سفارش درب و پنجره UPVC مؤثر است، ابعاد و متراژ آن ها است. مسلماً هرچه ابعاد و متراژ این محصولات بیشتر باشد هزینه ای که باید بابت آن ها نیز بپردازید بیشتر خواهد بود.

۲- نوع پروفیل UPVC نیز از دیگر عوامل مؤثر بر قیمت سفارش خرید درب و پنجره UPVC است. پروفیل ها در انواع مختلفی از جمله ۶۰ و ۷۰ وجود دارند که این انواع در میزان سطح مقطع با یکدیگر تفاوت دارند. هر چه میزان سطح مقطع پروفیلی بیشتر باشد، قیمت نهایی نیز بیشتر خواهد بود. همچنین تعداد حفره های پروفیل، نوع فریم و رنگ آمیزی و … نیز بر قیمت سفارش درب و پنجره UPVC مؤثر خواهند بود.

۳- نوع یراق آلات: نوع، برند، کیفیت، کشور سازنده و … در رابطه با یراق آلات نیز در قیمت سفارش درب و پنجره UPVC مؤثر خواهند بود.

۴- نوع شیشه استفاده شده: اینکه شما از شیشه معمولی و یا دو جداره برای پنجره و درب UPVC استفاده کنید نیز در قیمت سفارش درب و پنجره UPVC مؤثر است. شیشه های دو جداره کارایی و قیمت بیشتری نسبت به شیشه های معمولی دارند. بنابراین استفاده از شیشه های دو جداره بسته به ابعاد، قیمت سفارش درب و پنجره UPVC را بالا می برد.

۵- هزینه نصب نیز یکی دیگر از عوامل مؤثر بر قیمت سفارش درب و پنجره UPVC است. کمک گرفتن از نصابان ماهر، موجب افزایش کارایی این درب و پنجره ها می شود. هزینه های دستمزد نصاب نیز بر قیمت سفارش درب و پنجره UPVC اضافه می شود.

درب و پنجره upvc خرید

انواع درب های UPVC

همان طور که گفته شد درب و پنجره های UPVC در انواع مختلفی تولید می شوند که هر یک قیمت سفارش متفاوتی خواهند داشت. این انواع مختلف عبارتند از:

۱- درب های کشویی و تاشو:

درب های کشویی و تاشو uPVC می توانند به عنوان بهترین گزینه برای استفاده در فضاهای باز و بزرگ باشند. این درب ها ساختار ساده ای دارند و کار با آن ها بسیار آسان است. بهترین بخش درب های کشویی و تاشو این است که می توان آن ها را به یک طرف جمع کرد تا در فضا صرفه جویی شود و دیدی بدون مانع از فضای باز ارائه دهد. درب های کشویی uPVC در واقع محبوب ترین درب های موجود در بازار هستند. به هر حال اگر می خواهید بدون مانع و مزاحمی، دید خوب و گسترده ای از محیط بیرون داشته باشید، این درب ها بهترین گزینه برای شما هستند زیرا از شیشه های بزرگ ساخته شده اند.

۲- درب فرانسوی

درب های فرانسوی یو پی وی سی از طرفین لولایی دارند که می توانند به سمت داخل یا خارج باز شوند. این نوع درب ها، امن ترین نوع درب های UPVc هستند؛ زیرا فقط یک دستگیره برای باز کردن درب، در قسمت داخل وجود دارد. درب های فرانسوی به دلیل طراحی های بصری خاص و زیبای خود محبوبیت زیادی دارند به گونه ای که استفاده از آن ها جذابیت رنسانس قدیمی را به ساختمان شما می بخشد.

۳- درب های قاب دار:

درب های UPVC کیسمنت از بغل لولا داشته و دارای یک ارسی نیز هستند. این درب ها می توانند طوری طراحی شوند که بنا به خواست شما، به سمت داخل یا خارج باز شوند. این درب ها یک گزینه عالی برای پاسیو، بالکن و تراس و … شما هستند.

درب و پنجره upvc تهران

انواع پنجره UPVC

۱- پنجره کشویی:

پنجره های کشویی UPVC از قاب هایی تشکیل شده است که می توانند به سمت جلو و عقب به صورت کشویی حرکت کنند. این پنجره ها در اتاق هایی با فضای محدود می توانند بهترین عملکرد را داشته باشند.

۲- پنجره های شیب دار UPVC:

پنجره های شیب دار uPVC پنجره هایی هستند که زیبایی شناسی هوشمند را با عملکرد هوشمند کاملاً ترکیب می کنند. این پنجره ها به گونه ای طراحی می شوند که قابلیت کج کردن و یا چرخاندن دارند. اگر این پنجره ها را انتخاب می کنید، می توانید از آن ها به عنوان منبع تهویه با باز کردن آن ها به سمت داخل با زاویه استفاده کرده و یا از آن ها به عنوان یک پنجره استاندارد با چرخاندن کامل ارسی به داخل استفاده کنید.

۳- پنجره ثابت:

این پنجره ها که تحت عنوان پنجره تصویری نیز شناخته می شوند، معمولاً برای قاب نمای بیرونی مورداستفاده قرار می گیرند. این پنجره ها فاقد قطعات متحرک بوده و کاملاً ثابت هستند. وظیفه اصلی این پنجره ها این است که مقدار زیادی نور خورشید به خانه شما وارد کند بنابراین، این پنجره ها می توانند یک گزینه بسیار مناسب برای فضاهایی مانند آشپزخانه و فضاهای نشیمن باشند.

۴- پنجره شیشه به شیشه:

پنجره های شیشه به شیشه UPVC که به عنوان پنجره های گوشه شیشه ای نیز شناخته می شوند، یکی از جذاب ترین پنجره ها از نظر زیبایی شناختی هستند. این پنجره ها گزینه مناسبی برای القای حس فضایی و مطلوب هستند و همچنین ظاهری مدرن به فضای داخلی ساختمان شما می بخشند و منظره ای پانوراما از فضای باز ارائه می دهند.

۵- پنجره های قاب دار:

پنجره های روکش UPVC با یک یا چند لولا در کناره به قاب خود متصل می شوند. این پنجره ها سنتی ترین سبک پنجره های UPVC موجود در بازار هستند. انواع مختلفی از پنجره های قاب دار وجود دارد که عبارتند از: پنجره های فرانسوی، پنجره های دو قلو، پنجره های کناری، پنجره های بالا رونده و … .

درب و پنجره upvc در کرج

مزیت های پنجره های UPVC چیست؟

همان طور که گفته شد، پنجره های UPVC به علت مزایای بسیاری که دارند، امروزه در بسیاری از ساختمان ها مورداستفاده قرار می گیرد. این مزیت ها عبارتند از:

۱- امنیت بالا

امنیت یک ملک یا خانه برای هر نصب پنجره یا درب بسیار مهم است. به همین دلیل است که درب و پنجره های UPVC با یک قاب فوق سبک و در عین حال مستحکم در ترکیب با قفل های مختلف و فوق العاده ای استفاده می شود. لازم به ذکر است که استفاده از شیشه دو جداره به همراه درب و پنجره UPVC از نفوذ سارقین جلوگیری به عمل می آورد. طرح های مختلف پنجره درب uPVC معمولاً با سیستم های قفل چند نقطه ای عرضه می شوند که سطح بالایی از امنیت را برای ساختمان شما ایجاد می کند. علاوه بر این، پنجره و درب های uPVC دارای هسته های فولادی گالوانیزه هستند که شکستن آن ها بسیار دشوار است و در نتیجه لایه دیگری از محافظ اضافه می شود. برخی از پنجره های UPVC دارای لعاب داخلی هستند و به این معنی است که شیشه را نمی توان از بیرون جدا کرد و در نتیجه امنیت را افزایش می دهد

۲- مقاوم در برابر آب و هوا

هوازدگی یک مشکل رایج در میان اکثر مواد مورداستفاده در نمای خارجی یک ساختمان است. درب ها و پنجره های UPVC با آب و هوا واکنش نداده و نسبت به عوامل طبیعی حساس نیستند به این معنی که با مقاومت در برابر باد، باران، زنگ زدگی، پوسیدگی و فرسایش شیمیایی عمر طولانی تری بدون متحمل شدن آسیب خواهند داشت. درب و پنجره های UPVC نسبت به رطوبت مقاومت دارند، همچنین در مناطقی که هوای بسیار گرمی دارد، دچار آسیب هایی مانند تاب برداشتن و پوسته پوسته شدن نمی شود. البته دقت داشته باشید که هر چند درب و پنجره های UPVC در برابر عوامل ذکر شده مقاومت بالایی دارند، با این حال بهتر است به منظور اطمینان یافتن از سلامت و طول عمر آن ها، در صورت استفاده آن ها در قسمت های بیرونی ساختمان، از آن ها در برابر این عواملی مراقبت کنید. مثلاً اگر در منطقه ای با رطوبت بالا زندگی می کنید، سعی کنید هر از گاهی با استفاده از یک دستمال، رطوبت موجود روی این درب و پنجره ها را خشک کنید.

انواع درب و پنجره دوجداره upvc

۳- سهولت در نگهداری و تعمیر

حتماً می دانید که درب و پنجره هایی که نگهداری و تعمیر کمتر و آسان تری نیاز داشته باشند، به عنوان یک مزیت ساختمان به شمار می روند. محصولات UPVC در برابر مشکلات آزاردهنده ای مانند زنگ زدگی، پوسیدگی و …، غیرقابل نفوذ است و این بدان معنا است که این درب و پنجره ها نیازی به تمیز کردن و مراقبت مکرر ندارند. همچنین نیازی به پوشاندن آن ها با مواد خاصی برای جلوگیری از رشد باکتری ها یا جلوگیری از وقوع واکنش های شیمیایی مانند پروفیل های الواری و آلومینیومی نیست. تنها چیزی که نیاز دارید یک اسفنج و یک سطل آب گرم و صابون برای پاک کردن گردوغبار و کثیفی است! در واقع درب و پنجره های UPVC برخلاف درب های چوبی و…که نیاز به سنباده زدن، رنگ آمیزی سالانه و … دارند، یک محصول کم دردسر است. پنجره ها و درب های ساخته شده از UPVC می توانند برای چندین دهه بدون هیچ نشانه ای از هوازدگی دوام بیاورند.

نمایندگی درب و پنجره upvc

۴- قابلیت عایق سازی

مسئله مهم برای بسیاری از صاحبان خانه و مشاغل، این است که درب و پنجره های UPVC هزینه های ناشی از مصرف انرژی را کاهش می دهند. در واقع محصولات uPVC یک عایق فوق العاده هستند که افزایش بهره وری از انرژی کمک می کند. پروفیل های uPVC، برخلاف درب و پنجره های آلومینیومی، گرما را هدایت نمی کنند و بدین ترتیب از ورود دمای بالا به خانه تان در ماه های گرم تر جلوگیری می کنند. این بدان معناست که وسیله سرمایشی ساختمان شما مجبور نیست برای خنک نگه داشتن ساختمان شما به میزان بیشتر از حد نیاز کار کند. همچنین وقتی قاب های پنجره های uPVC با شیشه های دو جداره ترکیب می شوند، ممکن است متوجه شوید که اصلاً نیازی به روشن کردن سیستم سرمایشی نیز ندارید! درب و پنجره های UPVC می توانند قبض برق و گاز شما را در به طور چشمگیری کاهش دهند، که این موضوع هم از لحاظ مقرون به صرفه بودن و هم از لحاظ صرفه جویی در مصرف انرژی حائز اهمیت است.

نحوه محاسبه قیمت درب و پنجره upvc

۵- برقراری تهویه مناسب

پنجره های UPVC می توانند در پیکربندی های مختلف و به گونه ای ارائه شوند که یک سیستم تهویه کارآمد با جریان هوای مؤثر به داخل اتاق ارائه می کنند. یک پیکربندی مؤثر پنجره که “شیب و چرخش” نامیده می شود که از آرایش دو پنجره تشکیل شده است که می تواند در دو جهت مجزا باز شود و تهویه مناسبی را فراهم می کند. این پنجره ها هنگامی که در حالت کج به سمت داخل است، موجب خارج شدن هوای گرم از دهانه های بالا و کناری می شود همچنین می توانید با باز کردن کامل پنجره می تواند به سرعت فضای کل اتاق را تهویه کنید.

درب دوجداره پنجره وین تک

۶- سازگار با محیط زیست

طول عمر متوسط پنجره های UPVC می تواند بین ۴۰ تا ۸۰ سال باشد. جدای از طول عمر و دوام بالای این درب و پنجره ها، آن ها از مواد عمدتاً قابل بازیافت نیز ساخته شده اند که این موجب سازگاری آن ها با محیط زیست می شود. پنجره ها و درب های قدیمی ساخته شده از UPVC را می توان بازیافت کرد و از آن ها در ساخت محصولات دیگر مانند لوله ها، اتصالات لوله کشی و موارد دیگر استفاده مجدد کرد.

پنجره ویستابست

۷- ضد حریق

مقررات ساختمانی بیان می کند که واحدها و قاب های پنجره ها و درها باید از مواد ضد حریق ساخته شوند که از گسترش آتش خارجی جلوگیری به عمل آید. پنجره های UPVC با خاصیت ضد حریقی که دارند، می توانند در مواقع بروز آتش سوزی از خود مقاومت نشان دهند و از این لحاظ نیز مفید واقع شوند. UPVC ماده ای است که در صورت وقوع آتش سوزی، مسیر اصلی گسترش حریق را به مدت ۳۰ دقیقه باز نگه می دارد.

قیمت پنجره یو پی وی سی

مقالات تصادفی