کرکره های برقی اتومات کرج
۱۴۰۰/۰۴/۲۸
جک درب پارکینگ چه مزیتی دارد ؟
۱۴۰۰/۰۴/۲۸
نمایش همه

درب های اتوماتیک پارکینگ چه ویژگی هایی دارند ؟

درب های اتوماتیک پارکینگ یکی از موضوع های مهم درب های پارکینگ و اتوماتیک می باشد. امروزه درب های اتوماتیک بسیار رایج می باشد و یکی از مهم ترین عناصر این درب ها، جک برقی آن می باشد. از آن جهت که این درب ها بسیار پرطرفدار شده است. انواع مختلف جک درب پارکینگ از نوع درب ورودی تعبیه شده برای ساختمان تاثیر می گیرد و مدلهای مختلف آن به عواملی چون وزن درب ،عرض درب و تعداد تردد در روز بستگی دارد.

جک برقی پارکینگ تهران

جهت حفاظت از جک درب پارکینگ چه کارهایی باید انجام دهیم؟

در تابستان برای چشمی یک سایبان تعبیه کنید (آفتاب به صورت مستقیم به آن نخورد)در زمستان جهت جلوگیری از یخ زدگی موتور درب اتوماتیک را با پشم شیشه بپوشانیدچشمی را هراز گاهی تمیز کنیدتعویض به موقع باتری ریموت کنترلبه نحوه باز شدن درب ها و صدای آن دقت کنید، در صورت صدای اضافه و خلل در باز و بسته شدن، درب ها تراز نیستند و باید تراز بشونددر زمستان تمامی قسمت ها (ریل، غلتک، جک و فنرها) با روغن مناسب روغن کاری کنید.

جک برقی پارکینگ

 

سیستم درب های لولایی و استفاده از جک درب برقی بر روی آنها

 

درب های پارکینگی که بر روی لولا سوار شده اند می بایست برای اتوماتیک کردنشان از جک درب پارکینگ بازویی استفاده نمود. حال درب پارکینگ می خواهد دولنگه باشد و یا تک لنگه که تنها به یک سمت باز شود. سیستم های جک بازویی پر فروش ترین نوع در درب اتوماتیک پارکینگ می باشند. برای انتخاب جک بازویی وزن درب، طول درب و تردد روزانه ملاک انتخاب هستند با این حال قبل از خرید هر گونه جک درب پارکینگ با واحد فروش با مشاورین  ما در ارتباط باشید.

مشاهده مطلب
جک درب پارکینگ چیست؟

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

به ایمن صنعت خوش اومدید 🥇 هر خدماتی نیاز داشتید ما در خدمت شما هستیم

09126788378 ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا