کاربرد جک های الکترومکانیک
۱۴۰۰/۱۲/۲۰
منظور از جک‌های باز شونده برقی درب پارکینگ چیست ؟
۱۴۰۰/۱۲/۲۰
نمایش همه

طرح جک درب پارکینگ

مدل های مختلف جک درب پارکینگ

کار اصلی تمام جک های درب پارکینگ آسان نمودن زندگی بشری لست اما طرح های آن می‌تواند بر اساس تحمل وزن و کیفیت ساختار، متفاوت گردد برخی از این جک ها، دارای سیستم تشخیص مانع، چشم، فلاشر و… نیز میباشند در هر طرح قدرت موتوری آن نیز متفاوت می باشد. ضد آب بودن، ضد گرد و غبار بودن، قابلیت باز شدن، ایست در برابر مانع، گارانتی و ترمز گیری، از دیگر نمونه‌های تفاوت در مدل جک ها است.

جک درب پارکینگ

سنسور مادون قرمز

سنسور یا چشمی یکی از قسمت های موثر در جک درب های اتوماتیک پارکینگ می باشد. که از دو قسمت تشکیل شده است :

  • فرستنده
  • گیرنده

یک جفت از سنسورها یا در بیرون درب روبروی هم نصب می شود. این سنسورها بر روی پایه های خاصی نصب می گردد عملکرد این سنسورها به این صورت میباشد که دستگاه فرستنده نور مادون قرمز را توسط یک دیود ارسال می کنند . این اشعه توسط یک فتودیود روی گیرنده دریافت می کند. به طور معمول یه دیود ال ای دی بر روی گیرنده قرار دارد که وقتی اشعه دریافت می شود، خاموش است.

 

جک درب پارکینگ

در گذشته برای داخل و بیرون بردن ماشین و وسیله نقلیه لازم بود فرد سرنشین با عمل دست این کار را انجان دهد اما با تولید جک درب برق این مدل بسیار آسان گردید و دیگر نیاز به عمل دست نیست و مبتوان بعد از عبور ماشین از درب درب پارکینگ بسته گردد و به این ترتیب در زمان بسیار صرفه جویی می شود. قیمت جک درب پارکینگ و نصب آن با توجه به برند جک و تعداد بازشو درب متفاوت است .

مشاهده مطلب
آموزش نصب کرکره برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

به ایمن صنعت خوش اومدید 🥇 هر خدماتی نیاز داشتید ما در خدمت شما هستیم

09126788378 ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا