قیمت تیغه کرکره برقی غضروف دار
۱۳۹۹/۰۸/۰۴
قیمت تیغه ۸ سانتی متری وزن استاندارد دو پل کرکره برقی
۱۳۹۹/۰۸/۰۴
نمایش همه

قیمت تیغه کرکره وزن سنگین ۸ سانتیمتر

بسیاری از افراد در انتخاب اجناس خریداری شده خود بسیار حساس هستند و همواره به دنبال یک جنس با کیفیت می باشند، حتی اگر تیغه کرکره برقی باشد. این همان جنسی است که دنبالش هستند. تیغه تهیه شده از شمش آلومینیوم و توید شده با بیشترین ضخامت که با فشار تغییر شکل پیدا نمی کند و با قوص مناسبی که موقع رول شدن هیچ صدایی ایجاد نمی کند.

تیغه کرکره برقی سنگین کجا استفاده میشود؟

به علت قیمت به نسبت بالای این نوع تیغه ها موارد استفاده از این تیغه کرکره برقی سنگین نیز محدود است. این نوع تیغه کرکره بیشتر برای اماکنی که نیاز به امنیت بالایی دارند استفاده می گردد. به طور مثال فروشگاههای بر خیابان و یا ویلاهایی در منطقه ای خلوت قرار دارند و از درب کرکره ای استفاده می کنند.

البته امنیت تنها دلیل استفاده از این نوع تیغه ها نیست و برخی به علت عرض زیاد کرکره برقی از این نوع محصول استفاده می کنند. تیغه کرکره اتوماتیک سنگین برای ورودی های بیش از ۴ متر و کمتر از ۶ متر بسیار مناسب است.

مشخصات فنی تیغه کرکره برقی سنگین

این تیغه نیز به مانند اکثر دیگر محصولات به ارتفاع ۸ سانتیمتر تولید می شود. مهمترین ویژگی این محصول وزن آن است که هر متر مربع وزنی بیش از ۶ کیلو ۳۰۰گرم دارد. رنگ این تیغه ها از نوع کوره ای می باشد که چسبندگی بالایی دارد، همچنین تنوع رنگ در این نوع تیغه قابل انتخاب می باشد که هر رنگی بجز سفید شامل هزینه ها خواهد شد.

نصب دوربین مداربسته - نصب انواع دوربین های مداربسته

موردی که برای مشتریان بسیار اهمیت دارد عدم سرو صدا تیغه در هنگام بالا و پایین رفتن می باشد، تیغه های سنکین کرکره برقی که در اینجا معرفی شده به علت تطابق با آخرین استاندارهای جهانی بسیار کم سرو صدا هستند و اگر محیط ساکت باشد و نصب صحیحی انجام گرفته شده باشد، بجز صدای موتور صدای اندکی از تیغه ها خواهد شنید.

تضمین کیفیت

تیغه های تولید شده از نوع سنگین دارای ۳ سال گارانتی از لحاظ پایداری کیفیت، کم صدا بودن و استحکام می باشند. ترکیب این تیغه ها با یک موتور کرکره برقی با کیفیت می تواند تضمین کننده کارکرد برای مدت بسیار زیاد باشد.

نوع خرید از فروشگاه دی سی ای کالا برای تیغه کرکره می تواند به گونه ای باشد که پس از ارجاع ابعاد به کارشناس فروش این قسمت، مصرف کننده قادر است پک کامل تیغه را به همراه کپس و تیغه انتهایی در محل دریافت نماید.

 

تیغه کرکره وزن سنگین 8 سانتیمتر

 

برای نصب کرکره برقی ایمن با مرکز فروش کرکره سازی ایمن صنعت که قیمت درب کرکره ای برقی اتوماتیک را با نرخ مصوب تولید و به مشتریان گرامی ارائه میدهد با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس حاصل فرمایید  .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

به ایمن صنعت خوش اومدید 🥇 هر خدماتی نیاز داشتید ما با بیشترین تخفیف در خدمت شما هستیم

09128656707 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا روبیکا روبیکا
🤳
6707 865 0912