قیمت مرکز کنترل ۴ موتور بتا
۱۳۹۹/۰۸/۰۴
قیمت مرکز کنترل F ch بتا – فول کانال
۱۳۹۹/۰۸/۰۴
نمایش همه

قیمت مرکز کنترل ۵ کانال بتا

بتا برندی وارداتی از چین می باشد که محصولاتش از بهترین و کارآمدترین محصولات بازار است. این برند با قیمت مناسب ، توجه مشتریان را به خود جلب کرده و گروه کالاهای وارداتی این شرکت بسیار متوع است.

 

مشخصات کلی:

-تنظیم زمان عملکرد موتور

-حفظ زمان عملکرد موتور و برنامه ریزی در هنگام قطع برق

-قابلیت کار با ریموت چهار کلید هاپینگ کد بتا  تا ۶۰ عددمرکز کنترل 5 کانال بتا

 

ورود به دنیای مدیریت سیستم‌ها و تجهیزات گوناگون، نیاز به ابزارهایی دارد که عملکرد را بهبود بخشد و کنترل را ساده‌تر کند. یکی از بهترین گزینه‌ها برای این منظور، مرکز کنترل ۵ کانال بتا است.

قابلیت‌های مرکز کنترل ۵ کانال بتا

مرکز کنترل ۵ کانال بتا با قابلیت‌های منحصر به فرد خود، یکی از ابزارهای برجسته در حوزه کنترل سیستم‌ها محسوب می‌شود. این محصول با امکان کنترل همزمان پنج کانال، امکانات بیشتری را به کاربران ارائه می‌دهد.استفاده از مرکز کنترل ۵ کانال بتا بسیار ساده است. کافی است دستگاه را به تجهیزات مورد نظر متصل کرده و از طریق رابط کاربری راحت، کنترل کامل بر روی آن‌ها را داشته باشید. این امکان به کاربران اجازه می‌دهد که به سرعت و به آسانی تغییرات مورد نظر خود را اعمال کنند.

قیمت مرکز کنترل ۵ کانال بتا در بازار

با وجود قابلیت‌ها و عملکرد برتر، قیمت مرکز کنترل ۵ کانال بتا نیز به عنوان یکی از مهمترین فاکتورها مطرح است. در بازار، این محصول با قیمتی رقابتی عرضه می‌شود که با توجه به امکانات فراوان، به صرفه و مناسب به نظر می‌رسد.

برای نصب کرکره برقی ایمن با مرکز فروش کرکره سازی ایمن صنعت که قیمت درب کرکره ای برقی اتوماتیک را با نرخ مصوب تولید و به مشتریان گرامی ارائه میدهد با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس حاصل فرمایید  .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *