قیمت موتور ساید کرکره برقی فوجی
اکتبر 25, 2020
قیمت موتور کرکره ساید تور مدل TOR AC
اکتبر 25, 2020
نمایش همه

قیمت موتور کرکره ساید تسلا

در ابتدا گفتنی است که کاربرد موتور کرکره ساید اغلب برای فروشگاهها و پارکینگهای پرتردد و کارخانجات می باشد و از معایب آن می توان به فضای زیادی که موتور اشغال می کند اشاره داشت. طول پلیت این موتور حدود ۶۰ سانتی متر می باشد که بر خلاف موتور های تیوبلار که طول پلیت از ۳۰ سانتی متر تجاوز نمیکند می توان یکی از معایب جهت استفاده در فروشگاههای کوچک وپارکینگهای کوچک بشمار آید، اما این نوع موتور کرکره برقی دارای محاسن بسیار زیادی می باشد که قدرت بالا و بیصدا بودن موتور خصوصا مدل ۲۴ ولت آن که دارای باطری بک آپ می باشد ودر زمان قطع برق می توان کرکره را متناسب با وزن آن تا چندین مرتبه بالا و پائین آورد یکی از آنهاست. از دیگر محاسن این نوع موتور خارج بودن موتور از داخل شافت است که در زمان خرابی موتور نیاز به پائین آوردن تیغه و مسدود نمودن محل نصب کرکره نمی باشد و با فعال کردن (پاراشوت به اشتباه ) اهرم ایمنی موتور میتوان موتور را تعویض و یا تعمیر کرد. موتور کرکره ساید تسلا نیز از مطالب گفته شده مجزا نبوده و در ادامه مطلب با ویژگی های کامل فنی آن آشنا خواهیم شد.

مشخصات فنی و لوازم جانبی موتور کرکره تسلا

موتور کرکره تسلا مدل ۵۰۰ UPS قابلیت جا به جایی کرکره هایی با وزن زیاد و میزان تردد بالا را دارد و همین امر باعث می شود که این محصول در رده موتور های قدرتمند کرکره برقی جای گیرد. موتور ساید تسلا بر خلاف موتور توبلار (که درون شفت قرار دارد) در کنار شفت و تیغه ها قرار می گیرد و توسط زنجیر و چرخ دنده باعث به حرکت در آمدن تیغه ها می گردد. موتور ساید تسلا بر حسب میزان قدرت و توان بالا و پایین بردن کرکره ها به انواع زیر تقسیم میگردد:

  • موتور ساید تسلا با قدرت ۳۰۰ کیلوگرم مجهز به ups
  • موتور ساید تسلا با قدرت ۵۰۰ کیلوگرم مجهز به ups
  • موتور ساید تسلا با قدرت ۳۰۰ کیلوگرم بدون ups
  • موتور ساید تسلا با قدرت ۵۰۰ کیلوگرم بدون ups
سنسور های کرکره برقی چیست و چگونه نصب می شوند؟

موتور کرکره ساید تسلا

 

 

 

برای نصب کرکره برقی ایمن با مرکز فروش کرکره سازی ایمن صنعت که قیمت درب کرکره ای برقی اتوماتیک را با نرخ مصوب تولید و به مشتریان گرامی ارائه میدهد با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس حاصل فرمایید  .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش محصولات ← 09126788378