خرید و فروش جک درب پارکینگ
۱۴۰۰/۰۸/۰۳
خرید و فروش جک ریموت دار درب پارکینگ
۱۴۰۰/۰۸/۰۳
نمایش همه

هزینه نصب جک درب پارکینگ چقدر است؟

انواع جک درب پارکینگ و نقش آن در حفظ امنیت و ایمنی

تقبل هزینه نصب جک‌ درب پارکینگ یک حفاظ برای مراقبت از پارکینگ و ساختمان شما مقرون به صرفه  می باشد. چرا که درب های معمولی ساختمان ها خیلی راحت توسط یک اهرم و یا هل دادن باز میگردد که ماشینها و منزل شما را در خطر جدی قرار می‌دهند، اما هنگامی که از جک درب پارکینگ استفاده کنید ، این جک دارای قفل برقی میباشند که اهرم یا فشار روی آن ها کارساز نمی باشد. علاوه بر این مزیت باعث راحت شدن و ساده تر شدن کارشما می گردد دیگر نیاز نیست برای ورود ماشین خود به پارکینگ از ماشین پیاده شوید و درب را باز کنید، با فشردن یک دکمه کنترلی درب به طور اتوماتیک باز و بسته می شود.

جک کنترلی درب پارکینگ

انواع جک درب پارکینگ و نقش آن در حفظ امنیت و ایمنی

از جک ها در به طور کلی و عادی مانند ساختمان‌های مسکونی. باغ، ویلا و غیره از جک هایی با ولتاژ ۲۲۰ ولت استفاده می‌شود، اگر تعداد تردد خیلی بالا باشد مانند مراکز تجاری و صنعتی معمولاً جک های ۲۴ ولت به کار گرفته می‌شود .دربهای فلزی با ضخامت خیلی بالا از لحاظ ایمنی مقاوم تر و مستحکم تر میباشد اگر نیاز به یک جک پارکینگی دارد که موتور و بدنه و بازوی قوی داشته باشد تا بتواند این گونه درب ها را به راحتی با کمترین فشار باز کند. در هنگامی که از جک مناسب با وزن آن درب استفاده نگردد امکان شکسته شدن و خم شدن جک درب وجود دارد.

قیمت ریل شانه ای استیل بارزانته (متری)

انواع جک درب پارکینگ

نگهداری جک پارکینگی در زمستان

تغییرات جوی از جمله مشکلات و مسائلی است که بر جک پارکینگی تاثیر گدار است. سرمای زمستان و یخ زدگی ممکن است منجر به خرابی این درب ها گردد مردمی که جک پارکینگی دارند ممکن است با این مشکل مواجهه باشند که در برخی از روزها درب پارکینگ یا باز نمی گردد و یا بعد از اینکه باز شد دیگر بسته نشده باشد اختلال در باز و بست شدن جک درب پارکینگ ممکن است به علت تغییرات آب و هوایی و سرمای بیش از حد باشد. در آب و هوای سرد سال موتور جک و فنرهای درب برای کار کردن نیاز به فشار بالاتری دارند. به همین علت هنگام یخبندان و در سرمای بالا باید مراقبت های ویژه از درب صورت بگیرد تا هنگام استفاده از آن دچار مشکل نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

به ایمن صنعت خوش اومدید 🥇 هر خدماتی نیاز داشتید ما با بیشترین تخفیف در خدمت شما هستیم

09128656707 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا روبیکا روبیکا
🤳
6707 865 0912