منظور درب اتومات برقی پارکینگ
۱۴۰۰/۱۱/۱۵
کاربرد خرید و نصب جک برقی برای درب فلزی ورودی خانه
۱۴۰۰/۱۱/۱۵
نمایش همه

محاسبه قیمت جک برقی درب اتومات

قیمت جک درب اتومات یک جک به عوامل بسیاری بستگی دارد، جک و برند و مدل آن تعیین‌کننده‌ترین قیمت جک پارکینگی است. نوع جک شما پنوماتیک، گیربکسی و یا هیدرولیکی باشد و یا از برندهای تولید ایران است یا برندهای وارداتی و اینکه مدل آن به چه صورت است، برای درب سبک گزینش شده است یا سنگین و … تمامی این موارد بر قیمت جک درب تأثیرگذار است.

محاسبه قیمت جک برقی درب اتومات

نحوه عملکرد جک ها در درب های ریموت دار

کار این بازو های فلزی با استفاده از جریان برق بوده و این جک ها برای کارکرد شان و باز و بسته کردن درب پارکینگ به جریان برق متصل میگردند آن ها دارای یک تابلوی فرمان میباشند که با فشردن دکمه ریموت درب را باز و بسته مینمایند .روی این تابلوی فرمان یک فلاشر چشمک زن نصب که همان سنسور ایمنی درب ریموت دار است. با چشمک زدن این لامپ، درب پارکینگ باز و بسته خواهد شد. در واقع این سنسور دستور باز و بسته شدن را دریافت کرده و با عملکرد جک ها، درب پارکینگ باز یا بسته خواهد میشود.

شرکت ایمن صنعت به عنوان یکی از پیشگامان در زمینه ارائه تجهیزات پارکینگ با سابقه موفق درخشان، محصولات با کیفیت و خدمات حرفه‌ای ارائه می‌دهد. این شرکت با تکیه بر توانمندی‌های فنی و تخصصی، به ارائه جک برقی اتوماتیکی پارکینگ با کیفیت بالا می‌پردازد.جک برقی اتوماتیکی ایمن صنعت با استفاده از موتورهای با کیفیت، حرکت صاف و بدون لرزش در درب پارکینگ را ایجاد می‌کند. این ویژگی به تجربه کاربران احساس راحتی و رضایت می‌بخشد.سیستم‌های کنترلی هوشمند در جک برقی اتوماتیک به مدیران این امکان را می‌دهند تا حرکت درب را با دقت و سرعت مدیریت کنند. این کنترل دقیق به بهینه‌سازی استفاده از فضاهای پارکینگ کمک می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *