فروش انواع کرکره برقی در تهران
جولای 21, 2021
انواع کرکره برقی در تهران
جولای 25, 2021
نمایش همه

ویژگی کرکره برقی درب وردی پارکینگ

کرکره گالوانیزه فوم دار و فولادی

چون جنس آنها آهن است، با بروز خط و خش با گذشت زمان زنگ می زنند. نوع سبک آنها زود تاب بر می دارد، کج رول شده و خرابی زیادی دارد. تیغه گالوانیزه فوم دار هنگام حرکت صدای کمی تولید می کنند و همچنین به علت وجود فوم در صورت تابش مستقیم آفتاب به جداره آن کمتر حرارت را به داخل انتقال می دهد، بنابراین برای درب پارکینگ و همچنیبن درب سوله مواد غذایی مناسب هستند. کرکره برقی درب وردی پارکینگ و سایر کرکره برقی فولادی سنگین بعنوان کرکره برقی ضد سرقت بانک و مغازه استفاده می گردد . نوع سبک گالوانیزه فوم دار و فولادی اصلاً توصیه نمی گردد و نوع سنگین برای دربهای کم تردد که در معرض بارش باران نیست مناسب است.

کرکره برقی تهران

مزیت خرید کرکره برقی چیست؟

زیبایی در برابر دیگر حفاظ ها
بدون شک کرکره برقی در مقایسه با انواع حفاظ های آهنی و آکاردئونی زیباتر است و استفاده آن نیز آسانتر می باشد.

جلوگیری از سرقت
علاوه بر اینکه کرکره برقی به صورت مستقیم ایمنی را در برابر سرقت بالا می برد، با نصب آن بر درب پارکینگ به صورت غیر مستقیم نیز باعث ایمن تر شدن می گردد. چرا که در هنگام استفاده از درب های قدیمی راننده باید از ماشین پیاده شود و درب را ببندد و بسیاری از سرقت خودرو و یا اشیا و موبایل داخل خودرو در همین لحظه انجام شده است. ولی با نصب درب کرکره ریموتی برای پارکینگ نیاز نیست از خودرو پیاده شوید و با ریموت درب را بازو بست کنید.

نصب کرکره برقی اتومات پارکینگی

جلوگیری از تبادل حرارتی
گل و گیاه موجود در بالکن ها معمولاً در فصل زمستان سرما زده می شوند. با نصب حفاظ کرکره ای شفاف برای بالکن علاوه بر ورود نور به بالکن ، در فصل زمستان دمای بالکن نیز حفظ می شود و گیاهان آسیب نمی بینند. همچنین در ساختمان های شمالی معمولاً کف واحد طبقه اول در زمستان بسیار سرد است، شما با نصب کرکره برقی بعنوان درب دوم و جلوی پارکینگ علاوه بر ضد سرقت نمودن پارکینگ به جلوگیری از ورود سرما به داخل پارکینگ کمک می کنید و خودروهای شمادر واحد طبقه اول گرم باقی می ماند.

 

بهترین کرکره برقی

کرکره برقی چیست؟

کرکره های ساده از زمان های قدیم برای مغازه ها استفاده می شدند در عصر امروز با پیشرفت علم و تکنولوژی انواع کرکره های ورودی پارکینگ و سایر …بازار شده است. که به وسیله موتور کار می کنند و با استفاده از یک ریموت می توان به آسانی باز و بسته شوند این کرکره های برقی یا اتوماتیک را بیشتر برای درب روی پارکینگ منازل و یا فروشگاه ها نصب می کنند. زیرا که امنیت بالایی دارند و به راحتی نمی توان آن ها خراب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارش محصولات ← 09126788378