انواع کرکره برقی در تهران
جولای 25, 2021
کرکره برقی اتومات چیست؟
جولای 26, 2021
نمایش همه

کرکره برقی چست و چه مزایای دارد ؟

کرکره برقی چیست ؟
کرکره برقی چیست امروزه به‌جای به کار گیری کرکره‌های قدیمی، از کرکره برقی درب پارکینگ و سایر … استفاده میگردد با استفاده از کرکره‌های برقی تردد راحت‌تر صورت می‌گیرد و میزان امنیت ساختمان نیز افزایش می‌یابد. کرکره‌های برقی از مواد اولیه متفاوتی ساخته می‌شوند و دارای انواع و مدهای متنوعی هستند. میزان استحکام و قیمت این کرکره‌ها باهم متفاوت است.از کرکره‌های برقی برای مکان‌های مختلفی مانند شرکت‌ها، بیمارستان‌ها، سوله‌ها، مجتمع‌های تجاری و مسکونی و… استفاده می‌شود.

کرکره برقی قیمت

کرکره آلومینیومی کرکره برقی چیست ؟

کرکره‌های آلومینیومی پرطرفدارترین نوع کرکره برقی اتومات  در ایران میباشد این کرکره‌ها دارای مدل‌های مختلفی مانند پانچ دار و ساده هستند.میزان ضخامت این کرکره‌ها متفاوت و به‌صورت تک جداره یا چند جداره تولید میگردد نوع آلومینیوم به‌کاررفته در این کرکره‌ها نیز متنوع است و می‌توان آن‌ها را از ۱ تا ۳ درجه‌بندی کرد. استحکام کرکره‌های چند جداره و درجه ۱ بسیار زیاد است.

انواع کرکره برقی 

شما می‌توانید از طریق مراکز بسیاری اقدام به خرید کرکره برقی نمایید؛ اما اگر قصد خرید انواع کرکره برقی را دارید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم خرید خود را از شرکت انجام دهید. این شرکت عرضه‌کننده تمامی مدل‌های کرکره پلی کربنات و غیره می‌باشد و در ساخت این کرکره‌ها از مواد مرغوب و باکیفیت استفاده می‌نمایند .

برترین کرکره برقی

کرکره برقی چیست؟

کرکره های ساده از زمان های قدیم برای مغازه ها استفاده می شدند در عصر امروز با پیشرفت علم و تکنولوژی انواع کرکره ها وارد بازار شده است. که به وسیله موتور کار می کنند و با استفاده از یک ریموت می توان به آسانی باز و بسته شوند این کرکره های برقی یا اتوماتیک را بیشتر برای درب روی پارکینگ منازل و یا فروشگاه ها نصب می کنند. زیرا که امنیت بالایی دارند و به راحتی نمی توان آن ها خراب کرد.

ابعاد استاندارد درب کرکره ای برای پارکینگ چقدر میباشد ؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارش محصولات ← 09126788378