کرکره برقی برای پارکینگ‌های ساختمان
۱۴۰۰/۱۰/۰۳
جک برقی درب ورودی حیاط
۱۴۰۰/۱۰/۰۳
نمایش همه

انواع جک پارکینگی درب لولایی

انواع جک پارکینگی درب لولایی جک پارکینگی یک سیستم مکانیکی یا هیدرولیکی بوده که بروی درب لولایی نصب می گردند تا بدون دخالت دست و با استفاده از یک ریموت امکان باز و بسته شدن درب فراهم شود.جک پارکینگی مکانیکی برای درب های سبک تر و تردد محدود تر استفاده می گردد و جک هیدرولیکی برای تردد بالا و درب های سنگین.

انواع جک پارکینگی درب لولایی

جک پارکینگی

نوع عملکرد جک به اینگونه میبشاد که موتور که در داخل بازویی جک پارکینگی قرار دارد و قدرت خود را به گیربکس دستگاه منتقل می کند تا با اضاغه کرده توان ماردون جک پارکینگی را به حرکت در آورد و در آخر شفت بازویی با سرعت تنظیم شده به عقب و جلو حرکت کند.جک پارکینگی الکترومکانیکی از لحاظ ایمنی به مانند سیستم های هیدرولیکی بسیار ایمن طراحی شده و در برابر فشار بیرونی بسیار مقاوم بوده و می توان با یک قفل برقی ساده و کار آمد نفوذ پذیری آن را غیر ممکن و به صفر رساند.

انواع جک پارکینگی درب لولایی

  • جک هیدرولیکی: از جک پارکینگ هیدرولیکی برای فضاهایی که رفت و آمد زیاد بوده استفاده می شود این جک ها قدرت بالایی دارند و درب های سنگین را به راحتی به حرکت در می آورند و حرکت درب بدون احساس لرزش و به صورت آرام میباشد درب های هیدرولیک از نیروی تحت فشار سیالات استفاده می کنند.
  • جک الکترومکانیکی پارکینگی: جک الکترومکانیکی پارکینگی از قدرت الکتریکی برای حرکت درب لولایی استفاده می‌کند. این نوع جک با ساختار ساده و قابلیت کنترل دقیق، به یکی از انتخاب‌های پرطرفدار در سیستم‌های پارکینگ تبدیل شده است.
  • جک پنوماتیک پارکینگی: جک پنوماتیک پارکینگی از هوا برای ایجاد حرکت درب لولایی استفاده می‌کند. این نوع جک با قابلیت کنترل آسان و ساختار سبک، مناسب برای برخی از محیط‌های پارکینگ می‌باشد.هر نوع جک پارکینگی کاربردها و مزایای خود را در درب لولایی دارد. انتخاب نوع جک بستگی به نیازها و شرایط محیطی دارد. برای مثال، جک هیدرولیکی برای درب‌های سنگین و بزرگ مناسب است، در حالی که جک الکترومکانیکی برای درب‌های کوچک و سبک مناسبتر است..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *