کاربرد کرکره برقی برای مغازه و پارکینگ
۱۴۰۰/۰۹/۱۲
کرکره برقی اتوماتیک پنجره
۱۴۰۰/۰۹/۱۲
نمایش همه

برآورد قیمت کرکره برقی

برای برآورد قیمت کرکره برقی باید در نظر بگیرید که کدام موتور کرکره مد نظر است، ارزان ترین موتور کرکره برقی موتو توبلار است که اندازه ظریف آن برای تیغه هایی با وزن نسبتا سبک و میزان تردد نسبتا پایین مناسب است، وزن حدودا ۱۵۰ کیلوگرم را به حرکت در آورد. از برترین موتور توبولار کرکره برقی هم می توان به موتور توبلار لینوکس، موتور توبولار بتا، موتور توبلار بارزانته، موتور توبولار سیگما و موتور توبولار SDC اشاره نمود .

 

برآورد قیمت کرکره برقی

آیا استفاده از کرکره برقی برای افراد مختلف آسان است؟

کرکره برقی با برق کار می کند. در واقع با توجه به وجود موتور الکتریکی که در آن تعبیه شده است به آسانی و با فشردن کلید ریموت کنترل می توانیم آنرا حرکت دهیم و برخلاف سایر حفاظ های متحرک که نیاز است با نیروی دست آنها را حرکت دهیم این محصول کاملاً User Friendly بوده و حتی یک فرد مسن و یا کودک کم سن سال به آسانی می تواند از آن استفاده کند.

تیغه کرکره برقی پلی کربنات

زیبایی تنها ویژگی خاص تیغه های پلی کربنات نبوده و ویژگی اصلی آن مقاومت بالا و کم نظیر می باشد که در هیچ کدام از تیغه های دیگر دیده نمی شود. جنس برخی از پلی کربنات ها همانند سپر پلیس های اروپایی دیده می شود که در مقابل ضربه بسیار مقاوم است و تقریبا ضد گلوله نیز می باشد. این تیغه ها در برابر آتش سوزی نیز مقاومت بیشتری به نسبت تیغه های فلزی دارند و از این سو مناسب اماکن بزرگ تجاری و مسکونی هستند. واسط بین تیغه ها میتواند از جنس آلومینیوم یا استیل باشد که پیشنهاد ما در عرض بیش از ۳ متر مدل استیل آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *