ابعاد استاندارد درب کرکره ای برای پارکینگ چقدر میباشد؟
۱۴۰۰/۰۷/۲۷
خرید کرکره برقی در دماوند چه مزیتی دارد؟
۱۴۰۰/۰۷/۲۷
نمایش همه

برق اضطراری کرکره برقی در نبود برق چه مزیتی دارد؟

برق اضطراری برای کرکره برقی در واقع زمانی که مشکلاتی که در هنگام قطع برق برای کرکره برقی به وجود می آید بازو بست نشدن کرکره برقی است که جز عایب هر وسیله ی در هنام قطع برق است اما برق اضطراری یکی از روش هایی است که بتوان در هنگام قطع برق بتوان از وسیله برقی استفاده نمود بنابراین روش باید اندیشید که بتوان در زمان قطع برق کرکره برقی از کار نیوفتد و امکان استفاده از آنها وجود داشته باشد.

برق اضطراری کرکره برقی در نبود برق چه مزیتی دارد؟

برق اضطراری یا UPS کرکره برقی

در زمان قطعی برق، دستگاه های منبع تغذیه بدون وقفه یا UPS سیستم های رایانه ای و تجهیزات IT را ایمن و عملیاتی نگه می دارند. UPS زمانی که جریان برق به یک ولتاژ با مقدار ناکافی کاهش می یابد، یا متوقف می شود انرژی باتری را تأمین می نماید. منبع تغذیه بدون وقفه برای محیط های حساس امری حیاتی می باشد.
بسته به اندازه و فناوری واحد UPS، برای یک تایم مشخصی تا زمانی که ژنراتورها فعال شوند یا اجزای شبکه به درستی خاموش شوند، قدرت پشتیبان تهیه می شود. وقتی جریان برق به میزان کافی جریان داشته باشد، رایانه ها و لوازم جانبی از ایجاد آسیب محافظت می شوند. یک واحد UPS می تواند به محافظت موثر از یک دستگاه واحد یا کل مرکز داده کمک کند.

مزیت برق اضطراری در کرکره اتومات

نصب UPS در کرکره برقی

برای اجاد برق اضطراریدر کرکره برقی باید از فردی که در این کار دارای تجربه دارد کمک گرفت .با توجه به این که برای انجام این کار با برق نیاز دارید ، در صورت مبتدی بودن و عدم تخصص در آن امکان برق گرفتگی و خطرات دیگر وجود داشته و توصیه می گردد حتما از نصاب کرکره برقی با تجربه برای نصب UPS استفاده نمایید.محلی که برق اضطراری در کرکره برقی قرار می گیرد مابین مدار فرمان و پریز برق میباشد که و نباید در مکانی نصب گردد که گرمای زیادی به آن برخورد کند چرا که دمای بالا باعث می گرددتا عمر باتری ها کاهش یافته و این سیستم به درستی عمل نکند.در هنگام نصب UPS بایستی برق شهری را به قسمت ورودی یعنی قسمت in و مدار فرمان کرکره برقی را به قسمت خروجی یا out متصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *