دلایل استفاده از دزدگیر اماکن و دوربین های مداربسته
۱۴۰۰/۰۴/۲۳
درب‌های اتوماتیک پارکینگ
۱۴۰۰/۰۴/۲۳
نمایش همه

جک درب برقی پارکینگ چیست؟

جک برقی درب پارکینگ که آن را با نام درب اتومات یا جک ریموت در پارکینگ نیز می شناسند ، به عنوان یک درب باز کن هیدرولیک با فشردن یک دکمه ریموت کنترل موجب باز و بسته شدن درب ورودی پارکینگ در رفت و آمد و تردد افراد می شود . جک پارکینگ مناسب برای ساختمان های مسکونی ، اداری و تجاری در انواع مختلف اعم از تک لنگه ، دولنگه در دو نوع جک برقی ایرانی و جک پارکینگی خارجی توسط نمایندگی فروش جک پارکینگی ، فروشگاه اینترنتی ایمن صنعت به فروش می رسد .

جک درب برقی پارکینگ چیست؟

جک درب پارکینگ الکترومکانیک

جکهای پارکینگ الکترومکانیک در واقع همان سیستم گیربکس مکانیکی میباشد که حرکت چرخشی را به حرکت خطی تبدیل می کند. مکانیزم حرکت این جک های بازویی رتو و چرخ دنده میباشد, رتور که داخل استاتور قرار دارد با خاصیت مغناطیسی حرکت میکند و چرخ دنده را که میتواند برنجی ویا پلاستیکی باشد میچرخاند .چرخ دنده هم که به شفت گیربکس متصل است حرکت چرخشی را به میل ماردان منتقل میکند و ان را میچرخاند.میل ماردان هم مانند یک پیچ بزرگ عمل میکند و مهره ماردان را که ان هم مانند یک مهره بزرگ ولی ثابت( برون چرخش)است را به جلو ویا عقب میراند .شفت استیل جک نیز که متصل به مهره ماردان است.با عقب و جلو رفتن مهره ماردان روی ماردان حرکت کرده و درب را باز و بسته میکند.برای اینکه در هنگام خرید جک درب برقی پارکینگ با قیمت های مناسب و بالاتر ، انتخابی درست و مطمئن داشته باشید موارد مهمی را مانند نوع درب حیاط و پارکینگ ، تک لنگه و دو لنگه بودن، وزن درب و شرایط ویژه آن را باید مورد بررسی و کنترل قرار داد .

 عملکرد جک درب برقی

جک درب برقی، یک دستگاه الکترومکانیکی است که برای باز و بسته کردن اتوماتیک درب‌ها به کار می‌رود. این سیستم عمدتاً در سیستم‌های پارکینگ مورد استفاده قرار می‌گیرد و به ویژه در جاهایی که حجم تردد بالاست. با استفاده از تکنولوژی برق و کنترل الکترونیکی، این جک‌ها به طور خودکار درب‌ها را باز و بسته می‌کنند، بدون نیاز به دخالت دستی.نصب و راه‌اندازی جک درب برقی نیاز به تخصص دارد. این شامل انتخاب محل مناسب، نصب قطعات الکتریکی و تنظیمات صحیح است. توصیه می‌شود این کار توسط تکنسین‌های ماهر انجام شود تا از بهینه‌ترین عملکرد و ایمنی استفاده شود.از جک درب برقی در انواع مختلفی از مکان‌ها استفاده می‌شود از جمله پارکینگ‌های عمومی، مجتمع‌های مسکونی، و حتی صنایع. مزایای آن شامل افزایش امنیت، سهولت در استفاده، و کاهش نیاز به نیروی انسانی است.برای انتخاب بهترین جک برقی، باید نیازها و شرایط خاص مکان مورد نظر را مشخص کرد. ابعاد درب، تردد روزانه، و نیازهای امنیتی از عوامل تاثیرگذار در این انتخاب هستند. همچنین، استفاده از برندهای معتبر با تضمین کیفیت توصیه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *