عکس درب جک دار پارکینگ
۱۴۰۰/۰۸/۰۴
فروش و نصب جک برقی درب پارکینگ
۱۴۰۰/۰۸/۰۴
نمایش همه

خرید جک بازویی درب فولادی حیاط

 

 جک بازویی درب فولادی حیاط در دو نوع مختلف هیدرولیکی و مکانیکی ساخته شده است . تفاوت اصلی این جک ها در وزن لنگه های درب اتوماتیک پارکینگ به میان می آید . زیرا هریک برای وزن خاصی مورد اسفاده قرار می گیرد . برای مثال جک درب پارکینگ هیدرولیکی برای درب های سنگین و پر تردد و جک درب پارکینگ مکانیکی برای درب اتوماتیک پارکینگ با لنگه های سبک تر مناسب هستند .

جک بازویی درب حیاط

بهترین جک درب اتوماتیک خارجی

چند نوع متنوع و گوناگون را از برند های مختلف که میتوانید انتخاب کنید محصول هایی متنوع هستند . در میان برند هلی خارجی می توان از برند های Comunello ,BFT ,Faac ,Sommer … یاد کرد که از بهترین جک درب اتوماتیک خارجی می باشند باید بین این محصولات هم مطالعه ای انجام دهید تا در خرید خود دچار اشتباه نشوید. البته این محصولات هم از نظر قیمت و کیفیت و حتی کارایی و طول عمر، باهم دیگر تفاوت هایی را دارند .

جک بازویی درب پارکینگ

تاثیر میزان تردد در انتخاب جک پارکینگ

مهمترین مزیت انتخاب یک جک درب پارکینگ در تعداد تردد میباشد منظور از تعداد تردد، میزان باز و بسته شدن درب در طول یک شبانه روز است که هر چقدر بالاتر باشد نیاز به یک سیستم مطمئن تر برای تردد های بالا می باشد.بیشتر جک های ایرانی برای تردد ساختمان هایی تا ۲۰ واحد مناسب هستند

کرکره برقی اتومات پارکینگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

به ایمن صنعت خوش اومدید 🥇 هر خدماتی نیاز داشتید ما با بیشترین تخفیف در خدمت شما هستیم

09128656707 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا روبیکا روبیکا
🤳
6707 865 0912