کاربرد جک درب پارکینگ
۱۴۰۰/۱۲/۲۰
کاربرد خرید جک درب پارکینگ
۱۴۰۰/۱۲/۲۰
نمایش همه

مزیت ریموت جک برقی

ریموت جک برقی که برای مدیریت آسان تر درب پارکینگ و باز و بسته کردن به کار می روند، پس از ست شدن بر روی مدار فرمان اصلی جک، با فشردن یک دکمه تردد آسانی را برای شما به ارمغان می آورند. این جک ریموت ها به غیر از ریموت های اصلی که در بعضی برند بین ۲ تا ۴ عدد متغیر است به دسته های متفاوتی تقسیم می شوند.

مزیت ریموت جک برقی

انواع جک پارکینگی

سیستم درب باز کن اتوماتیک نوعی سیستم می باشد این سیستم را می توان بر روی انواع درب هایی به شرح ذیل نصب کرد :

  1. درب کشویی یا ریلی:این درب ها بر روی ریلی در قسمت فوقانی و تحتانی درب لغزیده و به سمت چپ و راست حرکت می کند. بر روی این درب ها جک پارکینگی ریلی نصب می شود.
  2. درب لولایی: این درب که به صورت تک لنگه و دو لنگه هستند اطراف یک لولا حرکت می کند. بر روی این درب ها جک پارکینگی بازویی نصب می گردد .

جک درب اتوماتیکال

جک درب پارکینگ

جک های پارکینگی به دو دسته دولنگه و ریلی تقسیم میگردند نوع جک به نوع درب بستگی داشته و بسته به نوع درب، وزن و عرض درب در برندها و مدلهای مختلفی می باشد. V2, BFT, FAC, TiTan, Flay یوتاب و… از جمله این برندها می باشند.ریموت جک برقی یکی از نوآوری‌های مهم در دنیای پارکینگ است که باعث بهبود امکانات و امنیت در استفاده از فضاهای پارکینگ می‌شود. این تکنولوژی به کاربران این امکان را می‌دهد که به راحتی و از راه دور، کنترل کامل بر درب‌های پارکینگ خود داشته باشند.

جک برقی با قابلیت ریموت، به کاربران این امکان را می‌دهد که به صورت از راه دور و با یک دکمه، درب پارکینگ خود را باز و بسته کنند. این ویژگی باعث سهولت و راحتی در استفاده از فضاهای پارکینگ می‌شود.استفاده از ریموت جک برقی باعث افزایش امنیت فضاهای پارکینگ می‌شود. این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد که از دور، درب پارکینگ خود را کنترل کنند و از ورود افراد غیرمجاز جلوگیری کنند.ریموت جک برقی باعث سهولت بیشتر در استفاده از فضاهای پارکینگ می‌شود. کاربران با استفاده از ریموت، به راحتی و بدون نیاز به پیاده شدن از خودرو، درب‌های پارکینگ را باز و بسته می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *