هزینه نصب جک درب پارکینگ چقدر است؟
۱۴۰۰/۰۸/۰۳
خرید و فروش جک درب پارکینگ در تهران و کرج
۱۴۰۰/۰۸/۰۳
نمایش همه

خرید و فروش جک ریموت دار درب پارکینگ

در هنگام خرید جک یموت دار درب پارکینگ به نام و نشان بذند جک توجه کنید همپنین نصاب جک درب باید فردی حرفه ای و کار آزموده باشد تا تمام قواعد و اوصول نصب را رعایت کند تا جک به بهترین حالت ممکن بر روی درب سوار گردد حتماً از ورودی و خروجی تست بگیرید تا به درستی کار خود را انجام دهد . جک ها دارای چشمی ست تا در صورتی که انسان و یا اتومبیل بین دو درب باشد مانع را تشخیص دهد و از بسته شدن درب بر روی آنها جلوگیری کند. و از نوارهای محافظ برای دربهای درب استفاده کنید تا زمانی که درب روی مانع مانند انسان یا اتومبیل بسته میشود جراحت و خسارت وارد نکند.

 

درب کنترلی درب پارکینگ

انواع جک‌های پارکینگ

جک‌های الکترومکانیکی:
جک‌ها اغلب برای ساختمان‌های مسکونی تجاری و کم تردد (نسبت به اماکن عمومی) استفاده شده و همچنین جک‌های الکترومکانیکی برای درب‌های سبک مناسب‌تر میباشد.

جک‌های هیدرولیکی:
این نوع از جک‌ها برای درب‌های سنگین و اماکن پرتردد مانند ادارات استفاده شده و در درب‌های هیدرولیکی برای امنیت بیشتر و جفت شدن لنگه‌ها بر روی هم از قفل برقی استفاده می‌شود.

 

جک کنترلی درب پارکینگ

مزایای به کارگیری از جک درب پارکینگ زیر سطحی

جک پارکینگی زیر زمینی یا همان زیر سطحی ،مدلی از جک های اتوماتیک درب میباشد که بسته به محل نصب و نوع نیاز درخواست کننده باید آنها را انتخاب نمود کارکرد مشابه جک هایی بازویی میباشد اما نسبت به آن جک ها مزیت های قابل توجهی دارد.اگر شل و ظاهر نسبی ساختمان اهمیت بالای برای شما دارد میتوانید از جک پارکینگی زیر زمینی استفاده کنید چرکه این جک در سطح زیر زمین نصب میشوند و مانند جک های بازویی روی درب به چشم نمیخورد .نصب و عملکرد این گونه جک ها بسیار راحت تر و قابل اعتماد تر از سایر جک های درب پارکینگ میباشد.

کنترل کننده درب برقی به چه معناست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

به ایمن صنعت خوش اومدید 🥇 هر خدماتی نیاز داشتید ما با بیشترین تخفیف در خدمت شما هستیم

09128656707 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا روبیکا روبیکا
🤳
6707 865 0912