خرید کرکره برقی در لواسان
۱۴۰۰/۰۷/۲۷
قیمت خرید روز درب رول آپ (کرکره برقی)
۱۴۰۰/۰۷/۲۷
نمایش همه

خرید کرکره برقی

کرکره برقی یکی از راه‌حل‌های موثر و هوشمندانه برای کنترل دسترسی به فضاها است. شرکت ایمن صنعت با تجربه خود در زمینه تولید و فروش کرکره‌های برقی، به عنوان یکی از منابع قابل اعتماد در بازار شناخته می‌شود.

خرید کرکره برقی

خرید کرکره برقی برای درب پارکینگ به عنوان یک اقدام هوشمندانه جهت افزایش امانت و کنترل دسترسی به فضاهای پارکینگ مطرح است . مزایای کرکره برقی :

  1. کرکره های اتوماتیک امنیت بالایی دارند و نیاز به استفاده از قفل و کلید نمیباشد ولی میتوان در ساخت و نصب می توانید روی کرکره برقی جا قفلی نیز تعبیه نمود.
  2. طراحی کرکره اتوماتیک به صورتی است که مانع از ورود گردو غبار می گرددسرعت نصب کرکره اتوماتیک بسیار بالاست .در تولید و ساخت کرکره اتوماتیک دیگر محدودیت طول درب کرکره اتوماتیک وجود نداشته و ندارد و با توجه به متراژ درخواستی مشتری ساخته و تولید میگردد.در برخی از کرکره های اتوماتیک که از تیغه های پانچ شده استفاده شده میشود امکان دید طرف دیگر درب کرکره اتوماتیک نیز وجود دارد.

 

کرکره برقی

معایب کرکره اتوماتیک:

ساخت و نصب کرکره اتوماتیک مقداری از سایر درب ها هزینه برتراست. اما این هزینه اضافی بسیار مقرون به صرفه خواد بود. اگر در سخت کرکره برقی از رول های نامرغوب ستفاده شود ممکن است در بتزو بست دچار سرو صدا شود البته همه کرکره برقی در این هنگام کمی سرو صدا دارنداما نباید این صدا گوش خراش و آزاردهنده باشد که جزو معایب به شمار میرود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *