قیمت تیغه پلی کربناتی طرح دار کرکره اتوماتیک
۱۳۹۹/۰۸/۰۴
قیمت تیغه کرکره برقی الماس
۱۳۹۹/۰۸/۰۴
نمایش همه

قیمت تیغه رنگی ۸ وزن استاندارد کرکره برقی

تیغه کرکره برقی عرض ۸ سانتی متر وزن استاندارد دو پل طرح دار

این تیغه کرکره برقی دارای عرض ۸ سانتی متر بوده و جزو تیغه های دو پل است. در ادامه به توضیح ویژگی های این تیغه کرکره برقی می پردازیم.

تیغه کرکره برقی از جنس آلومینیوم، ورق گالوانیزه و یا پلی کربنات ساخته می شود. نوع آلومینیومی آن از استحکام بالاتری برخوردار است و می توان آن را در تمامی شرایط آب و هوایی (بسیار خشک یا بسیار مرطوب) استفاده کرد.
این تیغه کرکره برقی از جنس آلومینیوم با درجه سختی بالا ساخته شده است و دارای وزن استاندارد می باشد، به این مفهوم که هر یک متر مربع از آن ۶kg وزن دارد.  البته به جهت متغیر بودن عرض کرکره ما امکانی را در این قسمت مهیا کرده ایم که بر این اساس نوع و وزن تیغه قابل انتخاب باشد.همچنین برای استحکام بیشتر درون این تیغه به وسیله دو پل به چهار قسمت تقسیم شده است.

 

ابعاد و اندازه های تیغه

این تیغه کرکره برقی دارای عرض ۸ سانتی متری است و مناسب برای استفاده در فروشگاه ها و همینطور برای مصارف صنعتی است. این تیغه دارای برچسب طرح دار است که می توان طرح های گوناگونی از انواع فرم های چوب گرفته تا نقش سنگ و… را انتخاب نمود.

یکی از مزایای استفاده از تیغه رنگی این است که آن را می توان بر اساس نمای ساختمان انتخاب نمود تا جلوه ای زیبا روی ورودی ساختمان ایجاد گردد. طیف رنگهای انتخابی نیز به حدی است که بیشتر سلایق را در بر خواهد گرفت.

تیغه رنگی 8 وزن استاندارد کرکره برقی

برای نصب کرکره برقی ایمن با مرکز فروش کرکره سازی ایمن صنعت که قیمت درب کرکره ای برقی اتوماتیک را با نرخ مصوب تولید و به مشتریان گرامی ارائه میدهد با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس حاصل فرمایید  .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *