قیمت تیغه ۸ سانتیمتری وزن سبک کرکره برقی
۱۳۹۹/۰۸/۰۴
قیمت تیغه رنگی ۸ وزن استاندارد کرکره برقی
۱۳۹۹/۰۸/۰۴
نمایش همه

قیمت تیغه پلی کربناتی طرح دار کرکره اتوماتیک

تیغه کرکره برقی می تواند از جنس آلومینیوم، ورق گالوانیزه و یا پلی کربنات ساخته شود. این تیغه پلی کربناتی کرکره برقی، طرح دار می باشد، به این معنی که هر جز سازنده آن، دارای شکلی شبیه به مستطیل است که خطوط طولی آن صاف و خطوط عرضی آن دارای انحنایی شبیه به حرف S می باشند. تیغه های طرح دار کرکره برقی بجز اینکه از لحاظ رنگبندی زیباست از لحاظ ظاهری نیز بسیار جذاب بوده و به نسبت مدلهای تخت، زیبایی بیشتری دارد.

رنگبندی این نوع تیغه های شفاف کرکره برقی تنوع بالایی داشته و میتوان بر اساس نمای هر ساختمانی رنگ مورد نیاز با همان طرح را انتخاب نمود. اما به صورت کلی هر چقدر رنگبندی به سمت رنگهای تیره سوق داده شود، جزئیات کمتری از دو طرف قابل مشاهده است و بالطبع نور کمتری گذر خواهد کرد/

نکته دیگر اینکه برای اتصال این تیغه ها به یکدیگر  می توان از یک میله یا محور از جنس استیل و یا آلومینیوم استفاده کرد. میله آلومینیومی برای درب های سبک تر و کوچکتر و محور استیل برای درب های بزرگتر و سنگین تر استفاده می گردد.

 

تیغه پلی کربناتی طرح دار کرکره اتوماتیک

برای نصب کرکره برقی ایمن با مرکز فروش کرکره سازی ایمن صنعت که قیمت درب کرکره ای برقی اتوماتیک را با نرخ مصوب تولید و به مشتریان گرامی ارائه میدهد با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس حاصل فرمایید  .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *