قیمت تیغه کرکره برقی الماس
۱۳۹۹/۰۸/۰۴
قیمت تیغه ۸ سانتی متری گالوانیزه کرکره برقی
۱۳۹۹/۰۸/۰۴
نمایش همه

قیمت تیغه کرکره برقی برلیان

ویژگی های تیغه کرکره پلی کربنات برلیان

این تیغه کرکره پلی کربناتی از مواد اولیه بسیار با کیفیت بایر آلمان ساخته شده است که ویژگی بارز و منحصر به فرد آن شفافیت فوق العاده بالا است. این تیغه در برابر نور خورشید مقاومت بسیار بالایی ارائه می کند و به مرور زمان رنگ آن ثابت باقی می ماند. تیغه کرکره برقی برلیان در چهار رنگ دودی، برنز، شیری مات و بی رنگ موجود می باشد. این تیغه کرکره برقی قابل استفاده برای مصارف تجاری، صنعتی و مسکونی است.
همانطور که می دانید پس از دریافت فرمان حرکت توسط موتور کرکره برقی و شروع حرکت شفت، اولین ردیف از تیغه ها به دور آن می گردد. لولای متحرک متصل کننده دو ردیف تیغه ها و اتصال آن ها به یکدیگر نیروی لازم برای به حرکت در آوردن تیغه های بعدی را فراهم می آورد. به این ترتیب ردیف تیغه ها پشت سر هم شروع به حرکت به دور شفت می کنند. بنابراین استحکام لوله های اتصال بین تیغه ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. این تیغه ها توسط یک لوله استیل در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. تیغه کرکره برقی برلیان با دو نوع لوله استیل با ضخامت ۰.۷ میلی متر و ۱ میلی مترعرضه می گردد. لوله استیل ۰.۷ میلی متری برای ورودی هایی تا ۳ متر و لوله استیل ۱ میلی متری برای ورودی هایی تا عرض ۶ متر پیشنهاد می گردد. لوله استیل ۰.۷ با استحکام بالا و عدم زنگ زدگی و رول شدن نرم و بی صدا، جایگزین لوله آلومینیوم شده است.

انتخاب درب اتوماتیک شیشه‌ای

 

محاسبه مساحت مورد نیاز تیغه کرکره برقی

برای ورودی های مختلف به تیغه هایی با مساحت های مختلف نیاز است. برای محاسبه مساحت تیغه و در نهایت به دست آوردن قیمت تیغه کرکره برقی برلیان کافیست از فرمول ساده زیر استفاده کنید:

عرض ورودی × (۴۰ سانتی متر + طول ورودی) = مساحت مورد نیاز تیغه

اضافه کردن عدد ۴۰ به طول ورودی، با در نظر گرفتن فضای مورد نیاز برای قرار گیری شفت و بدنه آن انجام می گیرد.
برای مثال یک ورودی را با ابعاد ۲×۳ متر در نظر بگیرید. با توجه به فرمول بالا به نتیجه زیر دست خواهیم یافت:

۶.۸=۳.۴×۲
مساحت تیغه مورد نیاز برای این ورودی ۶.۸ متر مربع خواهد بود.

 

تیغه کرکره برقی برلیان

 

برای نصب کرکره برقی ایمن با مرکز فروش کرکره سازی ایمن صنعت که قیمت درب کرکره ای برقی اتوماتیک را با نرخ مصوب تولید و به مشتریان گرامی ارائه میدهد با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس حاصل فرمایید  .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

به ایمن صنعت خوش اومدید 🥇 هر خدماتی نیاز داشتید ما با بیشترین تخفیف در خدمت شما هستیم

09128656707 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا روبیکا روبیکا
🤳
6707 865 0912