قیمت صفحه پلیت صنعتی کرکره برقی
۱۳۹۹/۰۸/۰۴
قیمت جا قفلی
۱۳۹۹/۰۸/۰۴
نمایش همه

قیمت فلاشر ۲۲۰ ولت چشمک زن

فلاشر (چراغ) چشمک زن جک پارکینگی

فلاشر برای هشدار باز یا بسته شدن درب اتوماتیک پارکینگی استفاده میگردد. معمولا این وسیله حفاظتی در بیرون ساختمان نصب میگردد تا هنگام ورود خودروها بجز اعلام وضعیت جک پارکینگی به دیگران نیز اعلام کند که درب در حال باز یا بسته شدن است تا احتیاط لازم را رعایت نمایند.

این فلاشر جک پارکینگی دارای مدار چشمک زن داخل فلاشر است تا مدار کنترل جک را بی نیاز از مدار چشمک زن نماید. درون این فلاشر لامپهای LED پر قدرت تعبیه شده تا هنگام روشن شدن نور بسیار قوی ای را ساطع نماید. این نور در هنگام روز نیز نور بسیار واضحی دارد تا وضعیت کارکرد جک پارکینگی یا کرکره برقی را نشان دهد. این فلاشر کاملا ضد آب است و می توان آن را در فضای باز و بدون سقف نصب نمود.

 

فلاشر 220 ولت چشمک زن

کرکره‌های برقی با امکانات مدرن، نیاز به لوازم جانبی کارآمدی دارند. فلاشر ۲۲۰ ولت چشمک زن یکی از این لوازم جانبی حیاتی است که به افزایش ایمنی و بهبود عملکرد کرکره‌ها کمک می‌کند.

قیمت فلاشر ۲۲۰ ولت چشمک زن برای کرکره برقی

قیمت فلاشر ۲۲۰ ولت چشمک زن برای کرکره‌های برقی ممکن است بسته به مارک، کیفیت، و قابلیت‌های اضافی متغیر باشد. برای اطلاع از قیمت دقیق و دریافت پیشنهادات، توصیه می‌شود با تأمین‌کنندگان معتبری چون شرکت ایمن صنعت تماس بگیرید.

نکات خرید فلاشر ۲۲۰ ولت چشمک زن

  • سازگاری با سیستم: مطمئن شوید که فلاشر با سیستم کنترل کرکره برقی شما سازگار است.
  • قابلیت تنظیم فرکانس: اگر فرکانس قابل تنظیم باشد، می‌توانید آن را به تنظیمات دلخواه خود تطبیق دهید.
  • مقاومت در برابر شرایط محیطی: از مقاومت فلاشر در برابر شرایط محیطی مطمئن شوید تا عمر مفید طولانی‌تری داشته باشد.

برای نصب کرکره برقی ایمن با مرکز فروش کرکره سازی ایمن صنعت که قیمت درب کرکره ای برقی اتوماتیک را با نرخ مصوب تولید و به مشتریان گرامی ارائه میدهد با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس حاصل فرمایید  .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *