مزیت نصب کرکره برقی رنگ الکترواستاتیکی کوره ای
۱۴۰۰/۰۷/۲۷
نصب درب اتوماتیک با رنگ کوره ای
۱۴۰۰/۰۷/۲۷
نمایش همه

مزیت نصب درب برقی پارکینگ چیست؟

ویژگی های کرکره برقی
درب برقی پارکینگ مزیت های بیشتری دارند که از جمله آن ها این است که سبک و به راحتی قابل نصب هستند، برای مکان های مختلفی مانند درب و پنجره مورد استفاده قرار می گیرند، دارای ایمنی بسیار بالا و ضد سرقت هستند.درب های کرکره ای با برق کار می کنند یا به صورت دستی باز و بسته می شوند. مانند هر درب، مواد تشکیل دهنده محصول بسته به نیاز ممکن است تا حد زیادی متفاوت باشد. شما باید دربی را انتخاب کنید که پاسخگوی نیازهای امنیتی شما باشد، .باید توجه داشت که درب کرکره ای پارکینگ چه به عنوان درب اصلی و چه بعنوان درب دوم ، نصب شود نحوه ی اجرا و نوع موتور و تیغه آن تفاوتی ندارد .

درب برقی پارکینگ

انواع کرکره برقی

تفاوت های کرکره برقی در موتور و تیغه های کرکره برقی هستند انواع تیغه کرکره اتوماتیک که شامل نوع آلومینیومی، گالوانیزه و پلی کربنات می باشند، تفاوت دیگر در موتور کرکره اتوماتیک است بیشترین موتور کرکره برقی مورد استفاده، از نوع توبولار میباشد که بیشتر برای فروشگاه ها با تردد پایین و اندازه دهنه کوچک استفاده میشود موتور بعدی موتور ساید است که برای اماکنی با تردد بالا استفاده می شود موتور سانترال کرکره برقی که می توان برای تردد های بالا نیز استفاده نمود .

کرکره برقی درب پارکینگ

 

موتور ساید کرکره برقی

نصب کرکره برقی کرکره برقی چیست ؟

نصب کرکره برقی نیاز به‌دقت و مهارت بالایی داشته و فرد غیرمتخصص نمی‌تواند آن‌ها را نصب نماید. پس بهتر میباشد که این کار توسط افراد متخصص صورت گیرد تا علاوه بر نصب صحیح موجب افزایش ایمنی و امنیت شود .

کرکره اتومات برقی چه ویژگی دارد ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

به ایمن صنعت خوش اومدید 🥇 هر خدماتی نیاز داشتید ما با بیشترین تخفیف در خدمت شما هستیم

09128656707 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا روبیکا روبیکا
🤳
6707 865 0912