منظور از درب قرقره ای چیست؟
۱۴۰۰/۰۷/۲۷
مشخصات موتور کرکره برقی کدام است؟
۱۴۰۰/۰۷/۲۷
نمایش همه

مزیت نصب کرکره برقی لوکس نسبت به کرکره برقی قدیمی

کرکره برقی لوکس در انواع و اندازه و شکل های بسیاری قابل نصب و اجرا هستند که می توان آنها را به راحتی در مکان های متنوع به اجرا درآورد.کرکره برقی تا حد زیادی تضمین کننده و تامین کننده امنیت یک محیط باشد . کرکره برقی لوکس و مدرن دارای تیغه های مقاوم و مستحکم است که مواد سازنده آن ها در هر مدل با دیگری متفاوت است . بهینه کردن مصرف انرژی نیز یکی از مهم ترین نکات و ویژگی های یک کرکره اتوماتیک است . در کنار این ویژگی های مهم یک ویژگی دیگر به نام زیبایی نیز وجود دارد.

انواع کرکره برقی لوکس

نصب کرکره اتوماتیک

قبل از نصب درب کرکره ای می بایست سمت چپ و راست دهنه ای که کرکره برق داخل آن قرار میگیرد قوطی کشی گردد این قوطی ها در اندازه ۴۰ در ۴۰ میلیمتر دقیقا در موازات یکدیگر باید نصب گردد تا بتوان ریل تیغه کرکره را روی آن سوار کرد. نصب کرکره برقی کاری بسیار حساس تلقی میشود که باید توسط متخصص اینکار صورت گیرد که دانش کفی ر برش کاری خم اری و جوشکاری دارد نصب کرکره اتوماتیک باید بر اساس استاندارد های لازم انجام شود .

نصب کرکره برقی لوکس

کرکره برقی در و پنجره

کرکره را روی درب یا پنجره نیز نب میشوند که به منبع تغذیه نزدیک باشد.در زمان اندازه‌گیری رول کرکره برقی و دیگر اجزا، باید طوری انجام گردد که کمترین فضارا اشغال کند در غیر این صورت اجزا و قطعات کرکره برقی عملکرد مناسبی نخواهند داشت.

مشاهده مطلب
میزان تردد ساختمان در انتخاب جک برقی مناسب - نصب جک درب اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

به ایمن صنعت خوش اومدید 🥇 هر خدماتی نیاز داشتید ما در خدمت شما هستیم

09126788378 ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا