مفهوم جک برقی درب پارکینگ چیست؟
۱۴۰۰/۱۱/۲۳
اهمیت نصب کرکره برقی اتومات
۱۴۰۰/۱۱/۲۳
نمایش همه

منظور از جک درب ریموت کنترلی پارکینگ چیست؟

جک درب پارکینگ که با نام‌ های جک پارکینگی جک برقی درب پارکینگ ، درب اتوماتیک پارکینگ و جک درب ریموت کنترلی پارکینگ معروف می‌شود، یکی از محصولاتی است که در حدود ۱۵ تا ۲۰ سال است، وارد بازار کشورمان شده است. جک پارکینگی در گذشته فقط بر روی ساختمان‌های لوکس نصب می‌شد، ولی امروزه برای تمام ساختمان‌ها یک الزام است .

 

منظور از جک درب ریموت کنترلی پارکینگ چیست؟

انواع جک درب پارکینگی

جک پارکینگی طرح های متنوعی در دنیا و ایران دارد که مورد استفاده قرار می گیرند. دربهای لولایی انواع مختلفی داشته و در ابعاد و اشکال متنوعی در بازار ایران موجود میباشند در انتخاب یک جک پارکینگی مناسب که برای اتوماتیک کردن درب لولایی کاربرد دارد.

قیمت جک درب پارکینگ

یکی دیگر از عامل های تاثیرگذار در قیمت جک پارکینگی میزان تردد و حداکثر تعداد باز و بسته شدن درب در شبانه روز است. نوع جک درب پاکینگ به میزان تردد در طول روز بستگی دارد تا بتواند جوابگوی ساکنین باشد و طول عمر مفیدی داشته باشند .جک درب ریموت کنترلی پارکینگ به یک نوع از تجهیزات پارکینگ اطلاق می‌شود که به وسیله یک ریموت کنترلی قابل استفاده است. این جک‌ها با استفاده از امواج رادیویی یا سیگنال‌های بی‌سیم، به کاربران این امکان را می‌دهند تا درب ورودی پارکینگ خود را به دور از فیزیکی بودن باز و بسته کنند.عملکرد جک درب ریموت کنترلی پارکینگ بسیار ساده و کاربردی است. کاربر با داشتن یک ریموت کنترلی که به جک متصل است، با یک دکمه مشخص، می‌تواند درب ورودی پارکینگ خود را باز یا بسته کند. این سیستم به کاربران امکان کنترل دقیق و سریع بر روی ورود و خروج از فضای پارکینگ را می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *