قیمت هر متر کرکره برقی
۱۴۰۰/۰۷/۲۷
مزیت نصب کرکره برقی لوکس نسبت به کرکره برقی قدیمی
۱۴۰۰/۰۷/۲۷
نمایش همه

منظور از درب قرقره ای چیست؟

در کرکره های برقی موتور های سنترال یا سانترال برای به حرکت درآوردن درب هایی با میزان تردد و وزن متوسط میباشند .به کارگیری موتور های سانترال چندین سال گذشته ، کمتر شده است. دلیل اصلی این موضوع نصب مشکل تر و نیاز به قطعات بیشتر به نسبت سایر موتورهای درب قرقره ای (کرکره اتوماتیک )میباشد این قطعات، مانند شفت و فنر استهلاک پذیر هستند و هزینه تعمیر کمی هم ندارند و به همین علت ترجیح آن است که موتور سانترال به جز در شرایط ویژه استفاده نشود.

موتور سنترال کرکره

ویژگی درب قرقره ای برقی

موتور ساید کرکره برقی

موتور هایی که برای درب هایی با وزن و میزان تردد بالا میباشند موتور ساید کرکره برای ورودی هایی با ابعاد بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند؛ چرا که قدرتمند ترین نوع موتور های کرکره برقی هستند. ومی توان آن را برای اماکنی که وجود برق اضطراری در آن ها الزامی است، استفاده کرد این موتور دارای دو نوع با ولتاژ های ۲۴ و ۲۲۰ ولت می باشد. مدل ۲۴ ولت آن دارای باتری برای استفاده در شرایط قطعی برق است. به این محصولات موتور ساید موتورکرکره برقی با UPS نیز می گویند. قیمت این محصول تقریبا معادل ۷۰ درصد بیش از موتور ساید بدون UPS می باشد.

موتور ساید کرکره برقی

 

مشخصات درب رولی کرکره

اندازه گیری کرکره برقی درمکان های خاص

برای اندازه‌گیری کرکره برقی مکان‌های بدون سقف ابتدا ارتفاع محل نصب را تا وسط محل قرارگیری صفحه پلیت محاسبه و اندازه گیری نموده و عدد به دست آمده را با ۵۰جمع میکنندالبته مکان هایی سقف دارند برای محاسبه ابعاد درب کرکره‌ای و اندازه دقیق ارتفاع رول کرکره برقی باید از کف محیط تا سقف را اندازه گرفت و بعلاوه عدد پنجاه کرد.

راهنمایی برای انتخاب جک درب پارکینگ مناسب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

به ایمن صنعت خوش اومدید 🥇 هر خدماتی نیاز داشتید ما با بیشترین تخفیف در خدمت شما هستیم

09128656707 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا روبیکا روبیکا
🤳
6707 865 0912