کرکره برقی شیشه ای چیست – نصب کرکره برقی شیشه ای (پلی کربنات)
۱۳۹۹/۰۲/۳۰
دوربین مداربسته چیست؟ – انواع دوربین مداربسته را بیشتر بشناسید!
۱۳۹۹/۰۲/۳۰
نمایش همه

نصب دوربین مداربسته در کردان – نصاب دوربین مداربسته در کردان

نصب دوربین مداربسته در کردان یکی از انواع ابزار های حفاظتی و نظارتی است که با امروزی شدن جوامع نیاز به وجود این ابزارها بیشتر حس میشود. مجموعه ایمن صنعت در راه‌اندازی و نصب انواع دوربین های مداربسته سال هاست که خدمات با کیفیت و با نازلترین قیمت در تهران، کردان، کرج و … ارائه میکند و یکی از بهترین نصاب های دوربین مداربسته می باشد. اگر ما هم میخواهید دوربینی برای منزل، مغازه، اداره، شرکت و … نصب کنید کافیست با شماره  درج شده در صفحه اصلی سایت تماس بگیرید.

دوربین مداربسته به انگلیسی CCTV یا Closed Circuit Television می‌باشد. همانطور‌که از ترجمه کلمه به کلمه عبارت CCTV پیداست، انگلیسی‌زبانان به این نوع سیستم نظارت تصویری “تلویزیون مداربسته” می‌گویند. ولی ما فارسی‌ زبانان این نوع سیستم‌ های امنیتی را با نام دوربین مداربسته می‌ شناسیم. دوربین عنصر مهم یک سیستم حفاظتی و نظارت تصویری می‌باشد. سیستم‌های نظارت تصویری معمولا شامل دوربین، دستگاه ضبط و غیره هستند. وظیفه اصلی دوربین مداربسته دریافت تصویر محیط و ارسال آن برای دستگاه ضبط (DVR یا NVR) جهت ضبط و ذخیره‌سازی می‌ باشد.

دوربین مداربسته چیست؟

دوربین مداربسته درواقع وسیله ای است که توسط آن می توانید نسبت به ضبط تصاویر در جهت اهداف نظارتی و شخصی اقدام نمایید. تاریخچه استفاده از اولین دوربین مدار بسته به سال ۱۹۴۲ باز می‌گردد که ارتش آلمان برای نظارت بر روند پرتاب موشک های خود از دوربین مدار بسته استفاده کرد. اولین دوربین های تجاری با نام Vericon در سال ۱۹۴۹ در آمریکا به بازار عرضه شدند و نکته قابل توجه این عرضه تجاری، عدم نیاز به هر گونه مجوز دولتی برای استفاده از دوربین مداربسته بود.

نصب دوربین مداربسته

نصب دوربین مداربسته

نصب دوربین مداربسته در کردان :

برای نصب دوربین مداربسته نیاز به دانش و سال ها تجربه دارید ولی در نصب همه دوربین های مداربسته موردی که حائز اهمیت می باشد یکی نوع دوربین مداربسته است و دیگری محل قرار گیری دوربین دیجیتال و هردوربین دیگری، انتخاب نقاط مناسب دوربین و DVR برای به حداکثر رساندن پوشش دوربین و به حداقل رساندن طول کابل که به نوبه خود باعث کاهش تلفات خط می شود که بر کیفیت فیلم تاثیر می گذارد. برای فضای داخلی گوشه ای از اتاق را انتخاب کنید که بیشتر نقاط ورود به اتاق قابل مشاهده باشد.

مجموعه ایمن صنعت در نصب دوربین مداربسته دید در شب، نصب دوربین مداربسته hd، نصب دوربین آنالوگ، نصب دوربین تحت شبکه، نصب دوربین مداربسته در تهران، نصب دوربین در کرج و … مهارت زیادی دارد.

قیمت نصب دوربین مداربسته در کردان :

قیمت نصب دوربین مداربسته توسط اتحادیه های صنف دوربین مداربسته در سراسر کشور هر ساله اعلام می گردد. ملاک قیمت گذاری بر خدمات انجام شده در پروسه نصب دوربین مداربسته میزان کار انجام شده است.پارامتر هایی مانند تخصص، زمان انجام و … بر این قیمت های موثر هستند. هزینه نصب دوربین مدار بسته در درجه اول به نوع دوربین و در مراحل بعدی به تعداد دوربین ها و میزان کار مورد نیاز برای نصب بستگی دارد.

امروزه دوربین مدار بسته علاوه بر مکان های اداری و تجاری در منازل هم مورد استفاده قرارمی‌گیرد. نصب دوربین مداربسته یکی دیگر از خدماتی است که امکان ارائه قیمت دقیق بدون بازدید و کارشناسی محل غیرممکن است. میزان کار کابل کشی و نوع دوربین انتخابی توسط مشتری در کیفیت نیروی خدماتی نصاب و در نتیجه قیمت کار موثر هستند. نصاب های دوربین مدار بسته با توجه به عوامل متعددی در اولین مرحله از کار اقدام به طراحی یک نقشه کامل از محل های قرارگیری دوربین می کنند همچنین یکی از مهمترین عوامل اثرگذار بر کل پروژه نصب دوربین مدار بسته نوع دوربین‌های خریداری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *