نمایندگی فروش کرکره برقی
۱۴۰۰/۰۷/۲۷
علت خرید و نصب کرکره برقی اتومات
۱۴۰۰/۰۷/۲۷
نمایش همه

کدام تیغه کرکره های برقی بهتر است؟

 

کدامیک از تیغه کرکره ها امنیت بیشتری دارند و ضد سرقت هستند؟
تمتم نوع تیغه های کرکره برقی امنیت خاص خود را دارند در واقع هر چه تیغه های کرکره ضخامت بیشتری داشته باشند امنیت بیشتر داشته و در مقابل قیمت نیز بالاتر است امنیت یک تیغه آلومینیوم سبک کمتر از تیغه سنگین است. پس همین موضوع برای تیغه های دیگر مانند تیغه فولادی ، پلی کربنات و … نیز صدق میکند مثلاً یک تیغه فولادی سبک و نازک استحکامی بسیار پایین دارد ولی همان تیغه فولادی با استحکام و ضخامت بالا بسیار ایمن است.

تیغه کرکره های برقی

تیغه کرکره پلی کربنات شفاف

نوع لوله استیل بسیار ایمن تر و ضد سرقت می باشد. به رنگهای شیشه ای شفاف، عسلی و دودی قابل سفارش هستند همچنین و به جای کرکره شفاف میتوان کرکره های مات و غیر شفاف استفاده نمود که کاربرد های انها در پنجره و پارکینگ نیز میباشد . امنیت این نوع تیغه کرکره ای بالا میباشد و به عنوات بعنوان کرکره برقی بانک ، ورودی اداره و همچنین درب ورودی استفاده می گردد از این تیغه ها می توان به طور ترکیبی تیغه آلومینیوم استفاده نمود. این تیغه از نوعذفلزی نیستند انتقال حرارت کمی داشته و به علت صدای پایین برای پارکینگ های کم تردد نصب آن بدون اشکال است.

عکس کرکره پلی کربنات

تیغه کرکره آلومینیوم

پرکاربرد ترین نوع تیغه کرکره و برای کرکره برقی پنجره گرفته تا کرکره مغازه ، سوله و پارکینگ به کار گرفته میشود تیغه های آلومینیوم به علت جنس مرغوبی که دارا هستند که دارند، برترین کیفیت رنگ و کمترین خرابی را دارا هسند اگر برای پارکینگ هایی که تعدا ترتر در آنها زیاد است نصب شود بعد از مدتی به صدا می افتد. واگر برای دهنه بزرگ مغازه و یا سوله تیغه سبک نصب نمایید، بر اثر به وقوع پیوستن طوفان دچار آسیب گردد تیغه متوسط و سنگین ، خاصیت ضد سرقت و عمر مفید فوق العاده دارند . تنوع رنگ و طرح در این تیغه بسیار بالا است.

خرید کرکره اتوماتیک پارکینگ و فروشگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

به ایمن صنعت خوش اومدید 🥇 هر خدماتی نیاز داشتید ما با بیشترین تخفیف در خدمت شما هستیم

09128656707 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا روبیکا روبیکا
🤳
6707 865 0912