قیمت نصب کرکره برقی اتوماتیک چقدر است؟
۱۴۰۰/۰۵/۱۴
کارکرد و مزیت درهای کرکره برقی اتومات
۱۴۰۰/۰۵/۱۴
نمایش همه

کرکره اتومات برقی چه ویژگی دارد ؟

کرکره اتوماتیک برقی

کرکره برقی یا کرکره برقی اتوماتیک را می توان یکی از محصولاتی یاد نمود که با وجود ساختار ساده اش توانسته در سهولت زندگی نقش مهمی ایفا کند. از دهه ها قبل افراد برای حفاظت و راحتی بیشتر محیط زندگی و محل کار خود، از کرکره استفاده می نمودند اما با پیشرفت و حرکت انسان به سوی تکنولوژی باعث طراحی و تولید دسته جدیدی از کرکره ها به نام درب برقی کرکره ای یا کرکره اتوماتیک گردید.

بهترین کرکره اتومات

کرکره برقی پارکینگ

استفاده از کرکره برقی برای پارکینگهای ساختمان هر روز در حال افزایش بوده از این رو در استفاده از کرکره اتوماتیک پارکینگ این مورد است که موتوری برای پارکینگ استفاده شود تا پاسخگوی تردد ساختمان باشد. به طور مثال اگر ساختمانی با تردد بالای ۴ واحد می خواهد از کرکره برقی برای طول عرض حتی زیر ۱۰ متر مربع استفاده کنند می بایست از موتور کرکره برقی ساید استفاده کنند در ترددهای بالاتر و عرض های بیشتر می بایست از موتور ساید پر قدرت و سیم پیچ مس استفاده کرد تا تردد بالا باعث از کار افتادن موتور نشود دغدغه دیگر ساختمانهای مسکونی کم صدا بودن تیغه کرکره است که می توان از تیغه های آلومینیوم قوص دار کم صدا با یک اجرا دقیق و صحیح استفاده نمود پو برای ساختمانهایی که خیلی حساس هستند از تیغه های بی صدا غضروفدار استفاده نمود . این گونه تیغه ها به گونه ای طراحی شده اند که بین دو تیغه از لایه پلاستیک نرم غضروف مانند قرار گرفته تا مانع از سایش و ایجاد صدا گردد.

کرکره اتوماتیک در شرق تهران - انواع کرکره برقی

کرکره برقی اتومات

ریل های کرکره برقی :

ریل ها در سیستم کرکره برقی برای به حرکت در آوردن تیغه ها استفاده می شوند ریل ها محفظه هایی بلند شباهت به مکعب مستطیل هستند که به صورت عمود در دو طرف ورودی و به روی دیوار نصب میگردند .میزانی از تیغه های کرکره اتوماتیک ساختمان درون ریل قرار دارند که با به کار گیری از نیروی موتور کرکره برقی باعث به حرکت در آمدن آن می شوند ریل های کرکره اتوماتیک می توانند از جنس آلومینیوم یا آهن باشد نوع آلومینومی کرکره برای نصب شدن به روی دیوار، نیاز به پایه هایی آهنی داشته و در نظر داشته باشید این پایه های آهنی، قطری معادل ۴ سانتی متر دارند، در بعضی شرایط ممکن است مساحت ورودی مورد نظر، به اندازه کافی بزرگ نبوده و بنابراین اگر از ریل آلومینیومی که خود دارای سطح مقطع ۶×۴ سانتی متر است، استفاده گردد با در نظر گرفتن قطر پایه آهنی، در سمت راست و چپ ورودی، هر کدام ۱۰ سانتی متر و در مجموع ۲۰ سانتی متر از کل عرض فضای ورودی اشغال می شود پس بهتر است در چنین شرایطی از ریل آهنی (که نیاز به آهن کشی ندارد) استفاده شود. درون ریل ها، نوعی واشر مویی به کار رفته است که باعث می شود از ورود گرد و غبار به داخل ریل جلوگیری گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

به ایمن صنعت خوش اومدید 🥇 هر خدماتی نیاز داشتید ما با بیشترین تخفیف در خدمت شما هستیم

09128656707 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا روبیکا روبیکا
🤳
6707 865 0912