کرکره برقی اتومات چه مزیتی دارد ؟
ژوئن 25, 2021
خرید جک پارکینگی درب ورودی
ژوئن 28, 2021
نمایش همه

فروش درب کرکره ای اتومات

تیغه‌ها

درب کرکره ای یا کرکره برقی اتوماتیک را می توان یکی از ابزار هایی دانست که با وجود ساختار ساده اش توانسته در سهولت زندگی نقش مهمی ایفا کند. از دهه ها قبل افراد برای حفاظت و راحتی بیشتر محیط زندگی و محل کار خود، از کرکره استفاده می کردند؛ اما پیشرفت و حرکت انسان به سوی تکنولوژی باعث طراحی و ساخت دسته جدیدی از کرکره ها به نام درب برقی کرکره ای یا کرکره اتوماتیک گردید. درب کرکره ای اتومات  در ایران تقریبا دارای سابقه ای حدود نیم قرن می باشد.

شیک ترین حفاظ دیواری

قیمت انواع کرکره برقی

پس واژه های مانند کرکره ضد سرقت و امثال آن را جدی نگیرید و فکر نکنید که یک نوع خاص کرکره ضد سرقت است و نوع دیگر ضد سرقت نیست، ولی هرچه ضخامت تیغه کرکره بیشتر باشد، وزن و استحکام آن بیشتر است و البته تیغه ضخیم تر، گرانتر نیز خواهد بود.نوع نصب در بالا بردن امنیت خیلی تاثیر گذار است و اگر بعضی قطعات خاص و البته ارزان قیمت نصب نشوند ، امنیت کاهش پیدا می کند.

انواع کرکره برقی

اجزای تشکیل دهنده کرکره

تیغه : تیغه همان بدنه اصلی کرکره با ست که نمای کرکره را نیز می سازد و در جنس ها ورنگ های متنوع و مختلف موجود می باشد.
موتور : موتور کرکره نوعی ماشین الکتریکی است که با برق کار می کند ، و تامین کننده ی نیروی اصلی کرکره می باشد. موتورهای توبلار و ساید از انواع موتور کرکره هستند.
قوطی : برای نصب ریل کرکره باید در دو طرف آن، قوطی هایی با ابعاد مناسب نصب شود .
ریل : پروفیلی است یو (U) شکل که بصورت عمودی در دو طرف چپ و راست دهنه نصب می شود و رول تیغه ها در داخل آنها بالا و پایین می رود.

نصب کرکره برقی در فردیس کرج، نصاب کرکره برقی در فردیس کرج

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارش محصولات ← 09126788378