نصب انواع کرکره برقی درب پارکینگ
۱۳۹۹/۱۱/۰۴
نصب کرکره برقی اتومات پارکینگی
۱۳۹۹/۱۱/۰۴
نمایش همه

برترین انواع جک روی درب پارکینگ

فراتر از اینکه بتوانید جک روی درب پارکینگ خود را با یک ریموت باز و بسته کنید ، ممکن است بخواهید موارد اضافی را به جک درب پارکینگ خود از قبیل مخابره داخل ساختمان ، ماژول های GSM ، آشکارسازهای حلقه ، دکمه های فشار و صفحه کلید اضافه کنید.

این بسته به میزان پیچیده بودن فناوری و اغلب زیبایی آن از نظر زیبایی بستگی دارد. محدوده بودجه داخلی ، به یک تماس گیرنده در دروازه شما اجازه می دهد تا از طریق گوشی در خانه با شما تماس بگیرد. مخابره داخل ساختمان با دامنه حق بیمه می تواند تماس تصویری مستقیم با تلفن همراه شما را فراهم کند که می تواند برای امنیت و راحتی بسیار مفید باشد.

اجرای کرکره برقی

سرویس دهی

منصفانه است که انتظار داشته باشید با جک درب پارکینگ شما برخی هزینه های نگهداری مداوم وجود داشته باشد. مانند هر دستگاهی ، به تعمیر و نگهداری دوره ای نیز احتیاج دارد. نصب کننده دروازه برقی شما باید بتواند یک بسته خدمات سالانه ارائه دهد که در آن جک درب پارکینگ شما به زور مورد آزمایش قرار می گیرند تا از ایمن بودن آنها اطمینان حاصل شود و تمام قطعات مکانیکی بررسی و چربی داده می شوند و برای بقیه سال سال به طور موثر کار می کند.

 

آیا ارزش سرمایه گذاری دارد؟
کاملا!
افزودن جک درب پارکینگ اتوماتیک به گیت های راهرو چندین مزیت اصلی دارد. این ارزش و اعتبار را به دارایی شما می بخشد ، امنیت خانه شما را به حداکثر می رساند و بیشتر از همه راحتی دسترسی آسان است. و این ارزش هر پنی را دارد!

جک پارکینگ الکترومکانیکی
این مدل از جک های بازویی مناسب برای تردد های نسبتا پایین و همچنین درب های با عرض کم می باشد که به وسیله نیروی مکانیکی و گیربکس کار می کند. نوع عملکرد این جک به این صورت است که موتور کوچکی در قسمت بالایی بازوی جک قرار دارد که به کمک گیربکس به ماردون جک کمک می کند تا با افزایش و یا کاهش طول باعث باز و بسته شدن درب شود.

منظور درب اتومات برقی پارکینگ

 

بهترین کرکره برقی

جک پارکینگی هیدرولیکی

این نوع از جک ها معمولا برای مصارف صنعتی و تجاری که با درب های سنگین و تردد های بالا مواجه هستیم استفاده می شود. اساس کارکرد این نوع از جک ها فشار روغن می باشد. برتری اساسی جک های هیدرولیک نسبت به الکترومکانیکی ها قدرت بسیار زیاد، توانایی کارکرد نامحدود و استهلاک بسیارپایین آن است. در مقابل از لحاظ قیمتی بسیار گرانتر از جک های الکترومکانیکی هست.

جک پارکینگی الکترو مکانیک
برای درب های سبک، باتردد پایین و با عرض کم استفاده می شود (ساختمان های مسکونی با تعداد واحد پایین) وبه وسیله ی نیروی مکانیکی و چرخ دنده کار می کند .

نوع عملکرد این جک، موتور کوچکی است که در داخل بازویی جک پارکینگی قرار دارد و قدرت خود را به گیربکس دستگاه منتقل می کند تا با افزودن توان ماردون جک پارکینگی را به حرکت در آورد و در آخر شفت بازویی با سرعت تنظیم شده به عقب و جلو حرکت کند.
جک پارکینگی الکترومکانیکی از لحاظ امنیت به مانند سیستم های هیدرولیکی بسیار ایمن طراحی شده و در برابر فشار بیرونی بسیار مقاوم است و می توان با یک قفل برقی ساده و کار آمد نفوذ پذیری آن را غیر ممکن و به صفر رساند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

به ایمن صنعت خوش اومدید 🥇 هر خدماتی نیاز داشتید ما با بیشترین تخفیف در خدمت شما هستیم

09128656707 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا روبیکا روبیکا
🤳
6707 865 0912