جک درب پارکینگ
۱۳۹۹/۰۸/۰۶
جک در پارکینگ و انواع آن
۱۳۹۹/۰۸/۰۶
نمایش همه

جک درب پارکینگ ورودی

در نظر بگیرید که در گرمای تابستان یا سرمای زمستان برای بازکردن درب ورودی حیاط یا پارکینگ منزلتان مجبورید خودرو خود را ترک و درب را باز کرده و پس از داخل شدن دوباره پیاده شده و آنرا ببندید! به این بیندیشید که اگر در این حین که از خودرو پیاده شدید، فراموش کنید درب خودرو را قفل کنید، ممکن است مشکلاتی از قبیل مزاحمت یا سرقت رخ دهد. با توجه به این چند نکته، چندان هم بیراه نیست که جک درب پارکینگ ورودی را مانند سیستم دزدگیر اماکن برای تأمین امنیت و آرامش منازل و محل کار لازم بدانید.
تاریخچه نصب جک‌های درب پارکینگی در ایران:
جک درب پارکینگ که با نام‌های جک پارکینگی، جک برقی درب، درب اتوماتیک پارکینگ و جک درب ریموت کنترلی پارکینگ شناخته می‌شود، یکی از محصولاتی است که در حدود ۱۵ تا ۲۰ سال است، وارد بازار کشورمان شده است.

جک درب پارکینگ ورودی

انواع جک‌های پارکینگ:

جک‌های الکترومکانیکی:
این جک‌ها اغلب برای ساختمان‌های مسکونی و کم تردد (نسبت به اماکن عمومی) استفاده می‌شود. همچنین جک‌های الکترومکانیکی برای درب‌های سبک مناسب‌تر است.

جک‌های هیدرولیکی:
این نوع از جک‌ها برای درب‌های سنگین و همچینین اماکن پرتردد مانند ادارات استفاده می‌شود. در درب‌های هیدرولیکی برای امنیت بیشتر و جفت شدن لنگه‌ها بر روی هم از قفل برقی استفاده می‌شود.

 

جک درب

جک پارکینگی :

جک پارکینگی فادینی با ولتاژ ورودی ۲۳۰ ولت و توان مصرفی ۲۵۰ وات کار می کند. موتور این درب اتوماتیک محصول فادینی قادر است درب هایی به طول حداکثر ۴ متر که وزن آن ها تا ۴۰۰ کیلوگرم می رسد را به حرکت دربیاورد. نحوه ی کارکرد این نوع سیستم الکتروهیدرولیک بر خلاف سیستم های الکترومکانیکی که حرکت میل پیستون بر اساس چرخ دنده و گیربکس از طریق موتور می باشد به این صورت است که نیرویی فراوان از طریق موتور به روغن وارد می شود و طی چند مرحله این فشار وارده باعث به حرکت در آمدن پیستون ها و در نهایت درب ها می شود.

تفاوت اصلی کرکره های برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

به ایمن صنعت خوش اومدید 🥇 هر خدماتی نیاز داشتید ما با بیشترین تخفیف در خدمت شما هستیم

09128656707 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا روبیکا روبیکا
🤳
6707 865 0912