مزایای جک درب پارکینگ در مقابل کرکره برقی – نصب جک درب اتوماتیک
۱۳۹۹/۰۶/۲۰
خرید جک درب پارکینگ و متعلقات – نصب جک درب اتوماتیک
۱۳۹۹/۰۶/۲۰
نمایش همه

خریدن جک بازویی برای لنگه های درب ورودی – نصب جک درب اتوماتیک

یکی از معیار های دیگری که باید برای خرید جک در نظر گرفت، تعداد لنگه های درب ساختمان است. برخی از ساختمان ها درب های دو لنگه دارند ولی برخی از آن ها نیز دارای یک لنگه هستند. بر این اساس نوع جک انتخابی متفاوت است. برخی از جک ها برای درب های تک لنگه مناسب اند و در مقابل برخی نیز برای درب های دو لنگه به کار می آیند. دسته ای دیگر از درب ها نیز از نوع تک لنگه و ریلی هستند. جک های ریلی برای این درب ها مناسب هستند.

بنابراین حتما باید تعداد لنگه ها را هنگام خرید جک درب پارکینگ در نظر گرفت. نکته دیگری که حین خریدن جک برای درب پارکینگ باید در نظر داشت این است که اگر درب مورد نظر تنها یک لنگه داشته باشد، باید حتما به اندازه شفت آن جک نیز توجه داشته باشید و از جک هایی با شفت های بلند برای این درب های تک لنگه استفاده نمایید.

جک پارکینگ فراز ۴S برای درب هایی تا وزن هرلنگه ۳۲۰ کیلو گرم و طول ۲ متر مناسب است. در صورتی که طول درب پارکینگ شما بیشتر از مقدار ذکر شده است، نگران نباشید، شرکت سیماران با تولید جک درب پارکینگ فراز ۶S این مشکل را رفع کرده است.

 

جک بازویی برای لنگه های درب ورودی

 

در دهه اخیر به صورت متداول از جک بازویی و ریلی پشت درب مورد استفاده قرار گرفته است و بیشتر برج های مسکونی، بانک ها ، بیمارستان ها و اماکن پرتردد به درب اتوماتیک مجهز شده اند. مجموعه ایمن صنعت با نازلترین قیمت جک برقی پارکینگ تهران را نصب و راه اندازی می کند. شکل و نوع پیاده سازی جک بازویی برای لنگه های درب ورودی با توجه به کاربری آن ها متفاوت است اما در نهایت این تکنولوژی یعنی درب اتوماتیک امروزه مورد استقبال عموم قرار گرفته است. مجموعه ما خدماتی چون نصب کرکره برقی، نصب دزدگیر اماکن، نصب درب ریلی، نصب راه بند، نصب درب شیشه ای سکوریت را نیز با نازلترین قیمت انجام می دهد.

کرکره برقی درب پارکینگ آپارتمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

به ایمن صنعت خوش اومدید 🥇 هر خدماتی نیاز داشتید ما با بیشترین تخفیف در خدمت شما هستیم

09128656707 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا روبیکا روبیکا
🤳
6707 865 0912