اهمیت شناخت جک های درب ماشینی – نصب جک درب اتوماتیک
۱۳۹۹/۰۶/۲۰
بهترین مدل های جک پارکینگ – نصب جک درب اتوماتیک
۱۳۹۹/۰۶/۲۰
نمایش همه

میزان تردد ساختمان در انتخاب جک برقی مناسب – نصب جک درب اتوماتیک

یکی از موارد بسیار مهم دیگری که باید در زمان خریدن جک برای درب پارکینگ در نظر داشت، میزان تردد ساختمان است. بر اساس تعداد واحد هایی که هر ساختمان دارد و میزان ترددی که در طول شبانه روز از درب آن ساختمان صورت می گیرد، نوع جک انتخابی متفاوت است. هر جکی توانایی تحمل تعداد به خصوصی تردد در طول شبانه روز را دارد و بر این اساس، جک هایی با قدرت های متفاوتی وجود دارد.

در نتیجه بر اساس مسکونی بودن یا ادرای بودن ساختمان، تعداد واحد های آن و میزان ماشین هایی که در آن ساختمان وجود دارند و در شبانه روز تردد می کنند، باید یک جک مناسب را انتخاب و خریداری کرد.

جک پارکینگ V2 کالیپسو ۴۰۰ طراحی و ساخت کشور ایتالیا است که با ظاهر زیبا و کارایی عالی سالهاست که جای خود را در بازار ایران باز کرده و تبدیل به جک پارکینگی پرفروش شده است.جک V2 کالیپسو قدرت کشش هر لنگه درب را تا ۴۰۰ کیلوگرم و ۲.۵ متر طول را دارد.بازوهای این جک پارکینگی بسیار قدرتمند هستند و مدارفرمان دیجیتال  آن (City1) نسبت به محصولات دیگر پیشرفته تر و با امکانات بسیار بالاتری است.

 

میزان تردد ساختمان در انتخاب جک برقی مناسب

 

در دهه اخیر به صورت متداول از جک بازویی و ریلی پشت درب مورد استفاده قرار گرفته است و بیشتر برج های مسکونی، بانک ها ، بیمارستان ها و اماکن پرتردد به درب اتوماتیک مجهز شده اند. مجموعه ایمن صنعت با نازلترین قیمت جک برقی پارکینگ تهران را نصب و راه اندازی می کند. شکل و نوع پیاده سازی میزان تردد ساختمان در انتخاب جک برقی مناسب با توجه به کاربری آن ها متفاوت است اما در نهایت این تکنولوژی یعنی درب اتوماتیک امروزه مورد استقبال عموم قرار گرفته است. مجموعه ما خدماتی چون نصب کرکره برقی، نصب دزدگیر اماکن، نصب درب ریلی، نصب راه بند، نصب درب شیشه ای سکوریت را نیز با نازلترین قیمت انجام می دهد.

تردد در یک ساختمان، به ویژه در ورود و خروج از پارکینگ، امری حیاتی و پر اهمیت است. انتخاب بهترین جک برقی با توجه به میزان تردد ساختمان از اهمیت بسیاری برخوردار است. در این مقاله، به بررسی اثر میزان تردد ساختمان در انتخاب جک برقی مناسب و نکات حیاتی در نصب جک درب اتوماتیک پرداخته خواهد شد تا به شما کمک کنیم تا از بهترین تجهیزات برای دسترسی و امنیت در ساختمان‌ها بهره‌مند شوید.

کرکره اتومات برقی چه ویژگی دارد ؟

اثر میزان تردد در انتخاب جک برقی

میزان تردد ساختمان تأثیر زیادی در انتخاب بهترین جک برقی دارد. اگر ساختمان شما دارای تردد بالاست، نیاز به جک با قابلیت عملکرد مداوم و مقاومت بالاست. از طرفی، در ساختمان‌های با تردد کمتر، جک باید به صورت صحیح و موثر عمل کند، اما نیاز به مقاومت زیادی ندارد.

نکات مهم در نصب جک درب اتوماتیک برای ساختمان‌های با تردد بالا

نصب جک درب اتوماتیک برای ساختمان‌های با تردد بالا نیازمند نکات خاصی است. این نکات شامل:
– انتخاب جک با ظرفیت و کارایی بالا
– استفاده از سیستم‌های کنترل تردد پیشرفته
– نصب حسگرهای ایمنی موثر
– تعمیر و نگهداری دوره‌ای جک با فرکانس بالا

چرا جک برقی مناسب بر اساس تردد مهم است؟

انتخاب جک برقی بر اساس تردد مهم است چرا که عدم تطابق با نیازهای تردد می‌تواند به مشکلات و نقصان در عملکرد منجر شود. جک باید با دقت به نیازهای تعداد و فراوانی تردد ساختمان سازگار شود تا دسترسی به ساختمان به بهترین نحو ممکن انجام شود.

مزایای استفاده از جک برقی در ساختمان‌های با تردد فراوان

استفاده از جک برقی در ساختمان‌های با تردد فراوان مزایای زیادی دارد. این مزایا شامل:
– سهولت در استفاده و دسترسی
– افزایش امنیت در ورود و خروج
– کاهش زمان انتظار در صف‌ها
– کاهش نیاز به نیروی انسانی برای کنترل تردد

نکات انتخاب جک برقی بر اساس میزان تردد

برای انتخاب بهترین جک برقی بر اساس میزان تردد، به نکات زیر توجه کنید:
– محاسبه دقیق تردد روزانه و ساعتی
– انتخاب جک با ظرفیت مناسب بر اساس تردد
– اطمینان از مقاومت و کیفیت جک برقی

نتیجه‌گیری

میزان تردد ساختمان تأثیر زیادی در انتخاب جک برقی دارد. با توجه به نیازهای تردد و نکات حیاتی در نصب، می‌توانید از بهترین جک برقی برای ساختمان‌های خود استفاده کرده و از امنیت و سهولت در دسترسی بهترین بهره‌مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *