اهمیت شناخت جک های درب ماشینی – نصب جک درب اتوماتیک
۱۳۹۹/۰۶/۲۰
بهترین مدل های جک پارکینگ – نصب جک درب اتوماتیک
۱۳۹۹/۰۶/۲۰
نمایش همه

میزان تردد ساختمان در انتخاب جک برقی مناسب – نصب جک درب اتوماتیک

یکی از موارد بسیار مهم دیگری که باید در زمان خریدن جک برای درب پارکینگ در نظر داشت، میزان تردد ساختمان است. بر اساس تعداد واحد هایی که هر ساختمان دارد و میزان ترددی که در طول شبانه روز از درب آن ساختمان صورت می گیرد، نوع جک انتخابی متفاوت است. هر جکی توانایی تحمل تعداد به خصوصی تردد در طول شبانه روز را دارد و بر این اساس، جک هایی با قدرت های متفاوتی وجود دارد.

در نتیجه بر اساس مسکونی بودن یا ادرای بودن ساختمان، تعداد واحد های آن و میزان ماشین هایی که در آن ساختمان وجود دارند و در شبانه روز تردد می کنند، باید یک جک مناسب را انتخاب و خریداری کرد.

جک پارکینگ V2 کالیپسو ۴۰۰ طراحی و ساخت کشور ایتالیا است که با ظاهر زیبا و کارایی عالی سالهاست که جای خود را در بازار ایران باز کرده و تبدیل به جک پارکینگی پرفروش شده است.جک V2 کالیپسو قدرت کشش هر لنگه درب را تا ۴۰۰ کیلوگرم و ۲.۵ متر طول را دارد.بازوهای این جک پارکینگی بسیار قدرتمند هستند و مدارفرمان دیجیتال  آن (City1) نسبت به محصولات دیگر پیشرفته تر و با امکانات بسیار بالاتری است.

 

میزان تردد ساختمان در انتخاب جک برقی مناسب

 

در دهه اخیر به صورت متداول از جک بازویی و ریلی پشت درب مورد استفاده قرار گرفته است و بیشتر برج های مسکونی، بانک ها ، بیمارستان ها و اماکن پرتردد به درب اتوماتیک مجهز شده اند. مجموعه ایمن صنعت با نازلترین قیمت جک برقی پارکینگ تهران را نصب و راه اندازی می کند. شکل و نوع پیاده سازی میزان تردد ساختمان در انتخاب جک برقی مناسب با توجه به کاربری آن ها متفاوت است اما در نهایت این تکنولوژی یعنی درب اتوماتیک امروزه مورد استقبال عموم قرار گرفته است. مجموعه ما خدماتی چون نصب کرکره برقی، نصب دزدگیر اماکن، نصب درب ریلی، نصب راه بند، نصب درب شیشه ای سکوریت را نیز با نازلترین قیمت انجام می دهد.

مشاهده مطلب
جک هیدرولیکی BFT LUX B

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

به ایمن صنعت خوش اومدید 🥇 هر خدماتی نیاز داشتید ما در خدمت شما هستیم

09126788378 ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا