جک برقی بیرون بازشو درب پارکنیگی
۱۴۰۰/۰۸/۰۸
کدام جک درب مناسب درب پارکینگ سبک و سنگین است؟
۱۴۰۰/۰۸/۰۸
نمایش همه

خرید جک درب بازکن درب حیاط

خرید جک درب بازکن درب حیاط هستند که به صورت کشویی باز و بسته می شوند. این نوع درب های برای ریموتی کنترلی شدن نیاز به یک موتور داشته که به قادر است درب را با قدرت موتور و ریل هایی که روی آن سوار می گردد به حرکت در آورد. موتور ها مثل دیگر سیستم های ریموتی به همه ی تجهیزات مجهز می باشند. برای گزینش یک موتور ریلی مطمئن وزن درب و میزان تردد روزانه بسیار مهم است.

خرید جک درب بازکن درب حیاط

انواع جک برقی پارکینگ

جک پارکینگ اعم از تک لنگه و دو لنگه انواع مختلفی دارد، جهت اطلاع از قیمت جک برقی درب پارکینگی می توانید با همکاران ما در مجموعه در در ارتباط باشید .شرکت های بسیاری از جمله سیماران ، سوزوکی ، یال ، جک پارکینگی تک لنگه ، جک پارکینگی دو لنگه ، جک پارکینگی تکنما ، جک پارکینگی تابا ، جک پارکینگی BFT محصولات خود را با قیمتی رقابتی جهت خرید جک پارکینگی به فروش می رسانند .

انواع جک درب پارکینگ

فتوسل های درب پارکینگ چیست؟

فتوسل ها در دو طرف درب پارکینگ شما نصب شده و برای حفاظت از افراد و وسایل نقلیه طراحی شده اند زمانی که این فتوسل ها از کاربیفتند درب شما در حالتی که باشد همان جوری باقی می ماند، یعنی اگر در حالت باز خراب شود درب شما باز می ماند زیرا طراحی آن به گونه ای است که اگر ماشین بین درب ورودی پارکینگ است و جک یک دفعه دچار مشکل گردد درب به روی ماشین بسته نشود. به همین دلیل در همان حالت باز از کار می افتند. اگر می خواهید بدانید آیا ایراد از فتوسل جک پارکینگ است به راحتی بدون نیاز به کارشناس می توانید خودتان ریموت را زده و بین درب تردد کنید و ببینید چه اتفاقی رخ می‌دهد. در صورتی که مشکل انسداد جسمی بین درب پارکینگ نبود به این نکته توجه کنید که فتوسل ها کاملاً روبروی هم باشند ،زیرا اگر روبروی هم قرار نگیرند و مثلا موقع نصب و یا برخورد یک ماشین با آن زاویه آنها جابجا شده باشد دیگر به درستی عمل نمی کنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *