نصب درب شیشه ای سکوریت - نصب انواع درب های شیشه ای سکوریتی

نصب درب شیشه ای سکوریت که یکی از محبوب ترین انواع درب های ورودی می باشد. دارای ویژگی های فوق العاده ای است که این نوع درب را تبدیل به یکی از انواع درب های شیشه ای پرطرفدار کرده است. دارای ویژگی هایی چون ایمنی درب سکوریت شیشه ای، از لحاظ ایمنی بین پنج تا ده برابر بیشتر از شیشه های معمولی عمل می کند. درب شیشه ای سکوریت در طول زمان دچار زنگ زدگی، خوردگی و آسیب های اقلیمی و آب و هوایی نمی شود. مجموعه ایمن صنعت در راه اندازی و نصب راه بند، نصب درب ریلی، نصب کرکره برقی، نصب جک درب، نصب دزدگیر اماکن نیز خدمات شایانی را ارائه می دهد.

با داشتن قابلیت تمیز کردن، درب همواره حالت نو بودن خود را حفظ می کند و از مواردی که نشان دهنده ایمنی این نوع درب ها می باشد مقاومت بالای درب شیشه سکوریت در برابر ضربه و فشار می باشد که امکان شکستن آن را به کمترین مقدار می رساند و در صورت ایجاد اتفاق و مشکلی که موجب ترک برداشتن شیشه می شود، ترک به کل شیشه منتقل می شود و به صورت ذرات ریز و صیقلی تبدیل می شود و به یک باره فرو می ریزد. ایمن صنعت به صورت تخصصی با دانشی چندین ساله تولید و نصب درب شیشه ای سکوریت را با کیفیت عالی و نازلترین قیمت برای شما عزیزان به انجام می رساند. کافیست با شماره 09126788378 تماس بگیرید.

 انواع شیشه های ساختمانی :

 • شیشه دو جداره
 • شیشه آینه ای یا شیشه انعکاس دهند (رفلکس)
 • شیشه ضد گلوله
 • شیشه مخصوص میز ناهار خوری
 • شیشه سکوریت
 • شیشه لمینت

انواع درب های شیشه ای :

 • درب شیشه ‌ای ریلی
 • درب شیشه ای اسپایدری
 • درب شیشه ‌ای دستی
 • درب شیشه ‌ای کشویی
 • درب شیشه ‌ای لولایی

در چه مکان هایی می توان از درب شیشه ای سکوریت و درب های شیشه ای دیگر استفاده کرد؟

 • ساختمان های مسکونی و اماکن اداری و تجاری و بیمارستان ها و …
 • سرویس های بهداشتی ، سونا خشک و مرطوب
 • استفاده به عنوان درب ورودی و خروجی پارتیشن ها
 • شیشه فروشگاه ها
 • درب ورودی لابی و دود بند های ساختمان

شیشه سکوریت چیست؟

شیشه سکوریت هفت برابر از شیشه های معمولی یا خام مقاوم تر است که در مواقع شکستگی به تکه های کوچک بی ضرر و ایمن تبدیل می شود. شیشه سکوریت نوعی از شیشه می باشد که برای مقاومت ، مقاومت در برابر گرما و شکستن ایمنی پروسه گرمایی را طی می کند . شیشه های سکوریت برای درب های ساختمان ، کابین های دوش، شیشه های جلوی شومینه و بخاری و هر جایی که نیاز به شیشه های مقاوم باشد مورد استفاده قرار میگیرد.

فواید استفاده از درب شیشه ای سکوریتی:

 • مقاومت در برابر گرما
 • قابل استفاده در محیط های مختلف
 • هفت برابر مقاوم تر از شیشه های معمولی می باشد
 • دارای ذرات ایمن بعد از شکستن می باشد

درب شیشه ای سکوریت چیست؟

درب شیشه ای می دانیم که دربی است که از ساختار شیشه تولید شده است حال وقتی می گوییم درب شیشه ای سکوریت چیست؟ یعنی دری که از جنس شیشه سکوریت که 7 برابر مقاوم تر از شیشه های معمولی است، ساخته شده است. مجموعه ایمن صنعت در راه اندازی و نصب درب شیشه ای سکوریت سال ها تخصص و مهارت دارد و انواع درب های شیشه ای را از جنس سکوریت برای شما ساخته و نصب می نماید. کافیست با شماره 09126788378 تماس حاصل فرمایید.

نصب درب شیشه ای سکوریت

نصب درب شیشه ای سکوریت

نصب درب شیشه ای سکوریت :

نصب درب ‌های سکوریت به دلیل پیچیدگی که در اندازه ‌گیری و جاگیری اتصالات درب شیشه‌ای سکوریت دارد نباید به دست افراد نابلد و نا آشنا به این صنعت انجام شود. زیرا در صورت نصب حتما به مشکل جدی مواجه می ‌شوند که قادر به حل آن نخواهند بود به همین دلیل این افراد باید دوره ‌ها و تجربه آموزش نصب شیشه سکوریت را به‌صورت کاملا تخصصی گذرانده باشند.

درب شیشه سکوریت می تواند هم به صورت دستی و هم درب سکوریت نصب گردد که در هر دو حالت به دلیل استفاده از شیشه سکوریت به عنوان درب شیشه سکوریت نیز شناخته می شود. در هنگام نصب درب شیشه سکوریت باید دقت خیلی زیادی کرد که ترک و حتی یک شکستگی کوچکی رو شیشه رخ ندهد، چون در این صورت شیشه به طور کامل شکسته و به قطعات بسیار ریز تبدیل می گردد.

عوامل مهم در نصب شیشه سکوریت :

 • تراز بودن
 • زدن چسب به واشرهای لولا
 • شاقول کردن

قیمت نصب درب شیشه ای سکوریت :

برای تعیین هزینه نصب درب سکوریت، مهم ترین عاملی که تاثیر گذار است می توان به ابعاد دهنه ورودی اشاره کرد که تعیین کننده ابعاد شیشه سکوریت است که بر اساس متراژ و ابعاد شیشه سکوریت و همچنین متعلقات استفاده شده در نصب و ساخت درب شیشه سکوریت تاثیرگذار می باشند. البته لازم به ذکر می باشد که هزینه نصب درب شیشه سکوریت نسبت به درب معمولی بالاتر می باشد و دلیل بالا بودن هزینه می تواند پکیج و فریم باشد که در نصب درب اتوماتیک مورد استفاده قرار می گیرد. برای کسب اطلاع بیشتر از هزینه تمام شده نصب درب سکوریتی می توانید با شماره 09126788378 تماس بگیرید.

عوامل تاثیر گذار در قیمت شیشه سکوریتی :

 1. یکی از فاکتورهای تأثیرگذار بر قیمت شیشه سکوریت، ابعاد شیشه و یا داشتن شکل منتظم (مربع یا مستطیل شکل) بودن یا داشتن شکل غیر منتظم است، رنگ شیشه یکی دیگر از عوامل تأثیرگذار بر قیمت شیشه سکوریت می باشد، معمولا رنگ‌های این محصول به‌صورت ساده، برنز، مات و... می‌باشد، که هرکدام تأثیر متفاوتی بر قیمت شیشه سکوریت می‌گذارند.
 2. یراق ‌آلات و کیفیت شیشه سکوریت در کارکرد و طول عمر آن تأثیر بسزایی دارد.
 3. افزایش ضخامت شیشه بر قیمت تمام شده پروژه شما تأثیرگذار بوده و باعث افزایش هزینه نهایی آن می ‌شود، شیشه سکوریت از نظر ضخامت دارای میل های مختلفی است که این میل ها می تواند در قیمت شیشه سکوریت تاثیر گذار باشد.
 4. ایجاد طرح سند بلاست زیبایی منحصر به فردی به محصولات شیشه ‌ای شما می ‌بخشد و  ایجاد طرح‌ های زیبا با شیشه سندبلاست باعث زیبایی دوچندان آن‌ها خواهد شد.

نکاتی که برای نصب درب شیشه ای سکوریت باید لحاظ کنید:

 • نصب شیشه سکوریت لزوما باید توسط نصاب شیشه سکوریت انجام شود.
 • شیشه سکوریت، به دلیل ساخت و تولید در ابعاد و اندازه های گوناگون و حتی شیشه جام ویژه که در ابعاد بزرگتر تولید می شود باید برای حمل شیشه سکوریت به محل انجام پروژه به صورت کاملا با احتیاط و استفاده از خودروهای مخصوص انجام شود تا از بروز مشکلات احتمالی و آسیب رسیدن به شیشه جلو گیری شود.
 • در هنگام نصب شیشه سکوریت باید توجه شود که به لبه ها و گوشه های شیشه ضربه ای وارد نگردد و همچنین در زمان نصب شیشه سکوریت، استفاده از ابزارها و یراق آلات روی شیشه خراشی ایجاد نگردد.
 • سرعت، دقت و کیفیت اجرا از مهمترین عواملی است که نصاب شیشه سکوریت باید به آن توجه کند.
 • اندازه های شیشه باید قبل از تولید به صورت دقیق توسط کارشناسان گرفته شود تا دقیقا در همان ابعاد و اندازه برش سپس تولید شود، در غیر این صورت امکان برش بعد از تولید آن وجود ندارد.

نصب درب شیشه ای سکوریت

انواع رنگ های شیشه سکوریت :

شیشه سکوریت در رنگ های مختلفی تولید می شد و در بناها مورد استفاده قرار میگرفت، همه به درستی شیشه ها و پنجره های خوش آب و رنگ خانه های قدیمی را به خاطر داریم. بازی رنگ و نور که چشم را خیره میکرد. با گذر زمان، شیشه های مات و بی رنگ جای آن شیشه ها با الوان رنگین را گرفتند و امروزه میبینیم که شیشه ها به صورت بی رنگ، مات و دودی بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند و به ندرت شیشه های رنگی به چشم می آیند، البته آن هم برای مکانها و مصارف خاصی که اغلب سنتی هستند.

شیشه سکوریت بیشتر در رنگهای مات و البته بطور متداول تر بیرنگ تولید میشود و این نوع شیشه بیشترین متقاضی را در بازار دارند و البته کاملا توانسته اند جای خود را در بازار تثبیت کنند. شیشه سکوریت مات به درستی فضای داخل خود را محصور میکند و در کنار مات بودن به هیچ عنوان از انتشار نور به داخل جلوگیری نمیکند.

رنگ ‌های شیشه سکوریت:

 • سبز
 • آبی
 • برفی
 • سفید
 • دودی

هرآنچه که باید از ضخامت شیشه سکوریت بدانید :

ضخامت شیشه سکوریت از 4میل تا 20 میل متغییر می‌باشد، بیشترین ضخامت مورد استفاده از شیشه سکوریت بین 8 تا 10 میلی‌متر می‌باشد. شیشه سکورتی که ضخامت بالاتری دارد مناسب برای مکان های با حرارت بالا مانند شومینه، بخاری و دیگ های بخارو شیشه های که ضخامت کم تری دارند برای شیشه بالکن، شیشه پارتیشن، درب اتوماتیک و.. می‌باشد. ضخامت شیشه سکوریت همانند شیشه معمولی می‌باشد و تفاوت عمده‌ای که بین شیشه معمولی و سکوریت وجود دارد مقاومت و ایمنی بالای شیشه سکوریت نسبت به شیشه معمولی می باشد.

شیشه میرال چیست و نصب آن :

شیشه میرال از پرکاربردترین شیشه های مورد استفاده در صنایع می باشد چرا که این نوع شیشه از مقاومت بالایی برخوردار است و توانایی مقاومت در برابر فشار و ضربه را دارد. اما مهم ترین نکته در نصب شیشه میرال، برش و اندازه های آن است. این شیشه باید قبل از نصب، اندازه های مورد نیاز آن مشخص باشد و سپس به مقداری که نیاز است برش داده شود، چرا که بعد از برش شیشه اگر همان اندازه ای که لازم داریم نباشد، دیگر امکان تغییر در اندازه های آن نیست.

در زمان نصب شیشه میرال باید دقت شود تا به گوشه ها و لبه های آن آسیبی وارد نشود و همچنین از یراق آلات باکیفیت استفاده شود و دقت داشته باشید تا در زمان نصب هیچ گونه خراشی بر روی شیشه وارد نشود. برای نصب سایر شیشه ها نیز باید دقت زیادی داشت و تفاوت آنها با شیشه میرال قابلیت تغییر اندازه در شیشه های دیگر می باشد ولی میرال قابلیت تغییر در سایز و اندازه را ندارد.

نصب شیشه میرال در مغازه :

شیشه میرال به دلیل مقاومت و  مزایای فراوانی که دارد مورد توجه بسیاری از افراد به ویژه صاحبان مغازه ها و فرو شگاه ها قرار گرفته است. به همین دلیل می خواهند که اقدام به نصب شیشه میرال مغازه خود نمایند اما باید این نکته فراموش نشود که شیشه یک ماده شکننده می باشد حال هر چقدر که مقاومت آن بالا باشد در صورت بروز مشکلی امکان خرابی و شکستگی در آن وجود دارد به همین دلیل باید حمل و نصب شیشه میرال مغازه توسط افراد حرفه ای و آشنا به مسائل شیشه انجام شود تا از به وجود آمدن خرابی های احتمالی جلوگیری گردد.

بـا مـا در ارتبـاط بـاشـید

همواره آماده ارائه خدمات به شما هستیم

سفارش محصولات ←