دزدگیر اماکن چه کاربردی دارد ؟
۱۳۹۹/۱۱/۰۹
راه بند چیست و نحوه عملکرد آنها
۱۳۹۹/۱۱/۰۹
نمایش همه

مهمترین مزیت نصب درب کرکره ای برقی

کرکره برقی چیست؟

موتور کرکره برقی را می توان به منبع برق سیمی و یا به منظور بهره وری انرژی به انرژی خورشیدی وصل نمود. در حقیقت کرکره برقی شکل مدرن کرکره دستی است. استفاده از کرکره برقی باعث ایزوله شدن یک مکان در برابر سرقت می شود. نسبت به سایر لوازم امنیتی زمان باز و بسته شدن کرکره برقی بسیار بالا است.

 تمام امنیتی که کرکره دستی برای شما فراهم می کند کرکره برقی با چندین درجه بالاتر برای شما فراهم آورده است. با نصب کرکره برقی در پنجره و درب منزلتان می توانید باز و بسته شدن آن را مدیریت نمایید. به همین دلیل استفاده از آن در فضاهای داخلی می تواند بسیار مهم باشد.

اهرم و لوازم الکترونیکی به کار رفته در کرکره برقی قابل برنامه نویسی و تنظیمات خاص می باشد. شما می توانید اهرم و لوازم الکترونیکی را به گونه ای تنظیم نمایید که در یک زمان خاص باز و بسته شوند. به علاوه می توانید تنظیمات انجام شده را از راه دور کنترل نمایید.

کرکره برقی و انواع آنها

 

مزایا انواع کرکره برقی

تنوع در رنگ بندی
یکی از مزایای نصب درب کرکره ای برقی رنگ بندی ، مدل های مختلف ، تیغه های گوناگون میباشد که علاقه مندان میتوانند باتوجه به ظاهر ساختمان و یا سلیقه میتوانید رنگ دلخواه ، مدل و جنس مورد نظر را انتخاب کنید .

باز بسته شدن اتوماتیک
مورد دیگر به اتوماتیک بالا و پایین رفتن درب میتوان اشاره نمود ، همانطور که میدانیم و یادمان هست ، درب های قدیمی برای اینکه میخواستیم درب را باز کنیم تا ماشین وارد پارکینگ شود باید از ماشین پیاده میشدیم و درب را دستی باز میکردیم ، ولی درب های امروزه مانند درب کرکره برقی با زدن یک دکمه از ریموت درب را باز و سپس ببندید که این یکی از بزرگترین مزیت کرکره برقی میباشد .

مشاهده مطلب
نصب دزدگیر درب آپارتمان - دزدگیر منزل و مغازه و فروشگاه

حرکت عمودی درب
مزیت دیگر کرکره برقی در این میباشد که باتوجه به اینکه درب به صورت عمودی بالا و پایین میرود ، مانند درب های دیگر که به بیرون و داخل باز و بسته میشود مشکلی که اگر مانعی جلوی آن باشد را ندارد ، به عنوان مثال اگر برف سنگین آمده باشد ، درب های معمولی و یا درب جک پارکینگی با مشکل مواجه میشود ولی درب کرکره برقی براحتی به بالا پایین میرود و مشکلی از این بابت برای آن نیست .

امنیت بالا
مزیت دیگر کرکره برقی امنیت بالای این نوع درب ها میباشد که از مهمترین عوامل موثر برای انتخاب این درب ها میباشد . باتوجه به تیغه های محکم و ضد ضربه و همچنین مقاوم در برابر حرارت و قفل شدن و بالا نرفتن بصورت دستی باعث شده تا امنیت را دو چندان کند .

مقاوم در برابر باد
باتوجه به استحکام بالای درب های کرکره برقی باعث شده تا دربرابر باد مقاوم باشد و بر خلاف درب های معمولی براحتی با وزش باد های سنگین دچار مشکل نشود که از مزایای درب کرکره برقی به حساب می آید .

اشغال کم فضا
از مزیت کرکره برقی دیگر که متیوان به آن اشاره کرد فضای خیلی کمی است که اشغال میکند و شما میتوانید فضای بیشتری را به پارکینگ اختصاص بدهید و از فضای پارکینگ خود استفاده کنید .

کرکره برقی و نصب آن

اجزای تشکیل دهنده کرکره

در سیستم های صنعتی استفاده از کرکره برقی به وفور به چشم می خورد و فضا را مدرن تر نشان می دهد. در ساختمان های صنعتی و تجاری که به صورت پراکنده دارای چندین درب بزرگ می باشند، استفاده از کرکره برقی باعث به حداکثر رساندن بهره وری می شود. کرکره برقی با استفاده از دو متریال آلومینیوم سخت کاری شده و ورق گالوانیزه ساخته می شود.

مشاهده مطلب
کرکره برقی اتوماتیک قیمت

اجزای تشکیل دهنده کرکره برقی

  1. تیغه کرکره برقی
  2. محفظه کرکره برقی
  3. رول کرکره برقی
  4. ریل کرکره برقی
  5. ریموت کرکره برقی
  6. کنترل پنل کرکره برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

به ایمن صنعت خوش اومدید 🥇 هر خدماتی نیاز داشتید ما در خدمت شما هستیم

09126788378 ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا